Rozhodčí: Bejček (CZE), Bulanov (RUS) - Pešek (CZE), Hynek (CZE)
Počet diváků: 10 077

0:41

Vyloučen hráč Erik Hrňa (Třinec), 2 min. za Hákování
Dynamo si dnes jako první zahraje přesilovku. Erik Hrňa dostává dvě minuty za hákování.

1:06

Sacha Treille (Pardubice) vstřelil branku (13. gól v play-off), asistence Petr Sýkora a Tomáš Rolinek. Stav zápasu Pardubice - Třinec 1:0
Tak to bylo bleskurychlé využití přesilovky! Petr Sýkora dobře našel Sachu Treilleho, který z první propálil Šimona Hrubce.

1:59

Pardubice první gól viditelně nakopl. Horečně fandí i domácí příznivci a domácí naplno útočí.

2:52

Ke střele se však dostal také Třinec. Krajíčkovu střelu od modré ale Kacetl vyráží do ochranné sítě.

3:14

Podél mantinelu se nenápadně protáhl třinecký Vlach a zkusil překvapit Kacetla, ten však kotouč vyrazil betonem.

5:03

Vyloučen hráč Rhett Holland (Pardubice), 2 min. za Krosček
Přesilovka také pro Oceláře. Dvě minuty za krosček inkasuje Rhett Holland.

5:25

Dynamo už podruhé vyhazuje kotouč až za Hrubce.

6:14

Dynamo se dopouští drobných chyb a umožňuje Třinci dostat se do zajímavých pozic. Vždy na poslední chvíli ovšem pardubický bek zasáhne a chybu napraví. Zajímavá hra na nervy domácích trenérů.

7:03

Domácí jsou kompletní.

7:58

Oceláři kombinovali v útočném pásmu, ale finální přihrávkou se vyhnali až na druhou stranu hřiště.

8:30

Závar před Kacetlem. Před jedním z třineckých obránců se otevřel volný prostor a vyslal bombu na pardubického brankáře. Ten ji ovšem zastavil, stejně jako následnou dorážku!

9:10

Volný Martin Kaut posílal před Hrubce nabídku Patriku Poulíčkovi. Ten ovšem nezakončil ideálně!

9:34

Zakázané uvolnění Třince.

10:38

Dynamo je hodně aktivní! Odražený kotouč se objevil ve volném prostoru, kam si pro něj sjel David Tomášek a okamžitě vypálil. Hrubec puk vyrazil betonem a o dorážku se pokoušel Beran, Hrubec ovšem opět nezaváhal.

11:01

Ofsajd Ocelářů.

11:18

Vladimír Svačina zkusil Kacetla překvapit nahozením z ostrého úhlu, ale pardubický brankář zasáhl s klidem.

12:30

Od modré střílel Jakub Petružálek, Kacetl znovu vyráží.

12:54

Snad tisíciprocentní šanci teď spálil Milan Mikulík! Mezi kruhy stál úplně sám a měl před sebou pouze pardubického brankáře. Mikulík se mohl Kacetla zeptat, kam to chce, ale poslal puk přímo na lapačku gólmana Dynama!

13:47

Po Cardwellově střele zkusil vystřelit Matěj Beran, ale jeho pokus nemohl Hrubcovi nadělat žádné starosti.

14:37

Z levého křídla pálil Jordann Perret, ale nechal vyniknout Hrubcův beton.

16:25

Tomáš Linhart si rovnal kotouč na střelu na poloodkrytou bránu, ale nakonec trefil pouze Treilleho.

16:59

Roman Vlach a Daniel Rákos se kuriózně srazili na středovém kruhu. Bylo to zřejmě bolestivé, protože na ledě je poměrně dost krve.

17:30

Martin Kaut (Pardubice) vstřelil branku (10. gól v play-off), asistence Jordann Perret. Stav zápasu Pardubice - Třinec 2:0
Jordann Perret vypálil z levého křídla, trefil tyčku a odražený kotouč za zcela bezmocného Hrubce dopravil Martin Kaut!

18:26

Třinec by rád rychle odpověděl, místo toho však posílá kotouč na zakázané uvolnění.

18:47

Vyloučen hráč Tomáš Rolinek (Pardubice), 2 min. za Hrubost
Martin Růžička sekl do Kacetla a ujížděl se schovat do klubka hráčů za branku. Tam si jej ovšem našel kapitán Dynama Rolinek a výrazně mu vyčinil. Oba borci dostávají dvě minuty za hrubost.

18:47

Vyloučen hráč Martin Růžička (Třinec), 2 min. za Hrubost
Hraje se čtyři na čtyři.

19:51

Martin Adamský vypálil ostře od mantinelu, ale Kacetl nechal vyniknout svůj beton.

20:00

Během první třetiny byl v Pardubicích k vidění krásný hokej hodný play off. Spoustu šancí na obou stranách, emoce, dohrávání soubojů... Uvidíme, co nabídne druhá třetina, která začne v 18:00.

20:47

Oba celky hrají v pěti.

21:26

Dynamo kroužilo v útočném pásmu, chybu pak ale vyrobil Marek Trončinský a poslal dopředu Třinec. Kacetl však situaci vyřešil.

22:54

Vyloučen hráč Daniel Rákos (Třinec), 2 min. za Držení protihráče
Dynamo si na začátku druhé třetiny zahraje další přesilovku. Daniel Rákos dostává dvě minuty za držení protihráče.

23:54

Marosz svým nahozením mířil na clonícího Petra Sýkoru, ten ale na kotouč nedosáhl a kus černé gumy se nakonec odrazil mimo hřiště.

24:40

Hráči Dynama si nerozuměli na modré čáře a Třinec vyhodil kotouč.

24:54

Hosté v plném počtu.

25:41

Antonín Dušek dobře našel Tomáše Svobodu, ten z první napálil pouze Hrubce!

25:41

Vyloučen hráč Tomáš Svoboda T. (Pardubice), 2 min. za Hrubost
Pardubický útočník Tomáš Svoboda dostává dvě minuty za hrubost.

25:41

Vyloučen hráč David Musil (Třinec), 2 min. za Hrubost
Stejně tak Ocelář David Musil. Hraje se čtyři na čtyři.

26:51

Hra ve čtyřech je prozatím na obou stranách plná nepřesností. Aktuálně je pískáno zakázané uvolnění Dynama.

26:54

Vyloučen hráč Ty Wishart (Pardubice), 2 min. za Zdržování hry
Teď ovšem Třinec dostává výhodu přesilovky čtyři na tři. Ty Wishart totiž vyhodil kotouč ven ze hřiště a dostává dvě minuty za zdržování hry.

27:41

Třinec je kompletní, Dynamo ve čtyřech.

28:54

Třinec si dlouho přihrával v útočném pásmu, ale Wishartův trest stihl dojít do konce a Dynamo dostalo kotouč za Hrubce.

30:16

Marek Trončinský se snažil zatáhnout kotouč do útočného pásma. To se mu také podařilo, ale v dalším pokračování akce jej zastavil ofsajd.

30:47

Po Tomáškově přihrávce nahazoval kotouč na Hrubce Cardwell. Třinecký brankář si však našel puk ve vzduchu a přerušil hru.

31:09

Zprava pálil příklepem rozjetý Ján Sýkora, Hrubec vyráží a Třinec následně vyhodil kotouč na zakázané uvolnění.

31:25

Ján Sýkora znovu střílel. Tentokráte o poznání pomalejší střelou z velkého úhlu, Hrubec opět zaúřadoval.

31:49

Tomáš Svoboda po dobré otočce v útočném pásmu krásně našel volného Duška, který měl čas na zakončení. Hrubec ovšem znovu chytá!

32:26

Rychlý přechod Dynama zastavil ofsajd.

33:12

Rostislav Marosz přihrával před bránu úplně volnému Petru Sýkorovi. Toho však skvěle vychytal Hrubec!

33:25

Vyloučen hráč Tomáš Marcinko (Třinec), 2 min. za Hrubost
Po odpískání navíc Marcinko byl moc aktivní v odstavování domácích hráčů od gólmana a dostává dvě minuty za hrubost.

34:11

Marek Trončinský zpracovával kotouč na modré čáře, ale puk mu přeskočil do středního pásma a je z toho ofsajd domácích.

35:03

Přesilovka se Dynamu vůbec nedaří. Třinec kontroluje puk a vyhazuje.

35:25

Marcinko je zpět na ledě.

36:40

Kdo dnes nedorazil, musí litovat. Jsme svědky opravdu skvělého hokeje! Jedna akce střídá druhou ve velmi vysokém tempu, tohle je play off!

37:38

David Cienciala byl v dobré pozici, taháčkem však přestřelil!

38:32

Milan Doudera vypálil od mantinelu, Kacetl vyráží.

40:00

Druhá třetina skončila. Dynamo je stále ve vedení 2:0. Třetí třetina začne zhruba v 18:55.

41:52

Tomáš Linhart (Třinec) vstřelil branku (4. gól v play-off), asistence Vladimír Svačina a Jiří Polanský. Stav zápasu Pardubice - Třinec 2:1
Prakticky ihned po výlezu ze šatny Třinec snižuje na 1:2 a dnes to bude ještě pořádně dramatické! Vladimír Svačina krásnou zadovkou našel před bránou Tomáše Linharta, a ten si s Kacetlem poradil.

42:33

Oceláře kontaktní gól viditelně nakopl. Kacetl teď hasil jejich další útočnou akci na poslední chvíli!

43:57

Petr Sýkora si našel místečko těsně za modrou čárou. Hrubec však jeho příklep zastavil.

44:57

Dynamo by rádo zpět svůj dvoubrankový náskok. Třinec má ovšem dobře organizovanou obranu a Východočeši se jen těžko dostávají do útočného pásma.

45:40

Ty Wishart se dopustil velké chyby v obraně a nabídl prostor Milanu Mikulíkovi! Ten ovšem trefuje pouze Kacetla.

46:02

Matěj Beran (Pardubice) vstřelil branku (12. gól v play-off), asistence Tomáš Rolinek. Stav zápasu Pardubice - Třinec 3:1
Touha Dynama po třetí brance byla tak obrovská, že se Matěj Beran ze všech sil vrhl do skrumáže před Hrubcem a doslova došťoural kotouč za brankovou čáru!

47:44

Jiří Polanský dostal přihrávku mezi kruhy a už se otáčel do zakončení, k zemi jej však nevybíravě poslal domácí bek.

48:30

Tomáš Rolinek se dostal ke střele, Hrubec si však kotouč našel a přerušuje hru.

49:06

Petr Sýkora pálil z otočky, kotouč se ovšem odrazil mimo branku.

49:28

Kaut se protáhl podél mantinelu a hledal před brankou Poulíčka, ten se ovšem ke kotouči nedostal.

49:34

Vyloučen hráč Jakub Matyáš (Třinec), 2 min. za Podražení
V polovině poslední třetiny přichází na řadu přesilovka Dynama. Jakub Matyáš dostává dvě minuty za podražení.

50:55

Pardubice takřka celou přesilovku tráví v útočném pásmu, je to ovšem bez střely.

51:21

Třinec vyhazuje.

51:25

Vyloučen hráč Sacha Treille (Pardubice), 2 min. za Sekání
Dvě minuty za sekání dostává Sacha Treille a devět vteřin se bude hrát čtyři na čtyři.

51:37

Vyloučen hráč Patrik Poulíček (Pardubice), 2 min. za Pád pod nohy
Dynamo hned po vhazování jde do tří! Za volným kotoučem sprintoval Patrik Poulíček, proti němu ovšem vyrazil Šimon Hrubec a domácí útočník jej poslal k ledu. Dvě minuty pro Poulíčka za pád pod nohy.

51:49

Hrubec odjíždí na střídačku a Třinec hraje v šesti proti třem!

52:45

Třinec má neskutečný tlak!

53:21

Jedna střela za druhou lítá od modré čáry, to je neuvěřitelné! Rolinek ovšem dokázal vyhodit kotouč ven ze třetiny, na cestě zpět hru přerušuje Ondřej Kacetl.

53:37

Dynamo možná trochu se štěstím přestálo neskutečnou přesilovku Ocelářů a je kompletní!

55:42

Erik Hrňa byl úplně volný v mezikruží, Kacetl jeho střelu zastavil lapačkou!