0:08

Hrubec si ihned po vhazování připisuje první zásah v dnešním utkání. Kotouč se k němu ovšem pouze doklouzal.

0:43

Střelu Rákose Kacetl vyráží do rohu.

2:02

Perret dostával dobrou přihrávku do jízdy, ale byl příliš rychlý a kotouč mu přišel na paty.

Kvasnica

Rozhodčí: Hradil (CZE), Bulanov (RUS) - Ondráček (CZE), Špůr (CZE)
Počet diváků: 10 072

2:48

Z pravé strany to zkoušel Tomáš Svoboda. Jeho střelu Hrubec zkrotil lapačkou.

3:34

Do zakončení se dostal také Jiří Polanský, ale ani s jeho střelou Kacetl neměl problémy.

4:11

Treille vybojoval kotouč za brankou a poslal skákavou přihrávku na útočnou modrou. Puk ale domácímu obránci přeskočil do středního pásma.

5:03

Kotouč už mířil na zakázané uvolnění, ale rychlé nohy ukázal Jordann Perret, když puk dojel a zkusil překvapit Hrubce. Ten se však překonat nenechal.

5:35

Milan Doudera si najížděl do dobré pozice, ale jeho taháček těsně minul branku!

6:56

Vladimír Roth se na modré čáře dostal ke střele, ale puk letěl mimo tři tyče.

7:49

Dynamo jelo do útoku dva na jednoho! Perret už se natahoval po odraženém kotouči od Hrubcova betonu, ale nedokázal za končit do prázdné branky!

9:01

Vyloučen hráč Tomáš Marcinko (Třinec), 2 min. za Hákování
Dynamo mělo teď obrovský tlak a vytěžilo přesilovku! Dvě minuty za hákování dostává Tomáš Marcinko.

9:09

Ostrý příklep Trončinského z první kryje Hrubec.

9:25

Dynamo se stále drží v útočném pásmu. Třinec sice vyhodil, ale pouze na střídačku.

9:48

Tomášek dobře mířil, ale střelu zablokoval obránce a Oceláři se osvobodili.

10:20

Petr Sýkora nahazoval puk před branku, ale kotouč se pouze odrazil od zadního mantinelu. Dynamo je ovšem stále nastěhované v útočném pásmu!

10:52

Po střele od mantinelu zpracoval kotouč Treille a neúspěšně zakončoval z bezprostřední blízkosti!

11:01

Třinec je kompletní.

11:10

David Tomášek sám před Hrubcem zakončil pouze do jeho lapačky!

12:21

Do zakončení se po delší době dostal také Třinec. David Cienciala střílel z vrcholku kruhů, ale kotouč se pouze odrazil do ochranné sítě.

12:52

Martin Kaut (Pardubice) vstřelil branku (11. gól v play-off). Stav zápasu Pardubice - Třinec 1:0
Východočeši nakonec z lepší hry vytěžili to nejlepší možné a dostali se do vedení! Z levé strany si před Hrubce najel Martin Kaut a krásně se trefil do pravého růžku!

14:41

Do podobné šance si najel také Jordann Perret, ale jeho střelu už Hrubec zastavil.

15:17

Ján Sýkora J. (Pardubice) vstřelil branku (7. gól v play-off), asistence Tomáš Svoboda T. a Josef Hrabal. Stav zápasu Pardubice - Třinec 2:0
2:0 pro domácí! Dynamo opět zavezlo kotouč do útočného pásma a nejprve vystřelil Josef Hrabal, o dorážku se pokusil Tomáš Svoboda, ale do třetice dopravil kotouč do Hrubcovy sítě Ján Sýkora!

15:57

Martin Adamský (Třinec) vstřelil branku (13. gól v play-off), asistence Vladimír Svačina. Stav zápasu Pardubice - Třinec 2:1
Oceláři ovšem záhy snižují zpět na rozdíl jedné branky! V útočném pásmu vystřelil Vladimír Svačina a zmatku v předbrankovém prostoru využil Martin Adamský, jenž přízemní střelou trochu se štěstím překonal Kacetla.

17:27

Dynamo se ovšem minimálně od pohledu nezaleklo, právě naopak. Znovu je nastěhované v útočném pásmu a zatápí Třinci.

18:04

Pardubice se teď dopustily drobného zmatku v obranném pásmu, ale nakonec se ke kotouči dostal Martin Kaut, jenž přihrávkou do jízdy vyslal Jordanna Perreta. Ten se ovšem neprosadil.

18:31

Východočeši znovu v útočném pásmu. Trončinského střela se odrazila do ochranné sítě.

18:58

Tomáš Rolinek vybojoval kotouč, zavezl jej do útočného pásma a hledal někoho v lepší pozici. Kotouče se zmocnil Třinec, ale vyhodil pouze na zakázané uvolnění.

19:15

Vyloučen hráč Petr Čáslava (Pardubice), 2 min. za Hákování
Přesilovku si vyzkouší také Třinec. V samém závěru první třetiny totiž dostává dvě minuty za hákování Petr Čáslava.

19:41

Obětavým výkonem Dynamo dostává kotouč ven ze třetiny.

20:00

První třetina je u konce. Dynamo v ní bylo jasně lepší a zaslouženě vede po gólech Kauta a Jána Sýkory 2:1. Východočeši vedli dokonce o dvě branky, ale za Třinec se potom prosadil Martin Adamský a určil průběžný stav zápasu. Do druhé třetiny Třinec vstoupí přesilovkou.

20:31

Třinec se zatím ve druhé třetině v přesilovce do útočného pásma nedostal. Dynamo vyhazuje kotouč.

21:15

Východočeši jsou kompletní. Hraje se pět na pět.

23:16

Před chvílí se do dobré šance dostal Martin Adamský, ale jeho střelu z levé strany za Kacetla nikdo dorazit nedokázal!

23:58

Tomáš Marcinko byl úplně volný před Kacetlem, ale bekhnendem zakončil přímo doprostřed brány!

24:35

Trončinského nahození kryje Hrubec a hra je přerušena.

25:03

Třinec už se znovu usazoval v útočném pásmu, ale Jakub Matyáš neudržel kotouč na útočné modré a Oceláři musí ven.

25:46

Patrik Poulíček (Pardubice) vstřelil branku (3. gól v play-off), asistence Jordann Perret a Martin Kaut. Stav zápasu Pardubice - Třinec 3:1
Dynamo přestálo vlažný začátek druhé třetiny a několik šancí Třince a bere si zpět dvoubrankové vedení! Střelu Jordanna Perreta doklepl za Hrubce Patrik Poulíček a připisuje si tak svůj vůbec první gól ve vyřazovacích bojích!

26:36

Jakub Petružálek posílal od modré čáry na branku vysoké nahození, ale na Kacetla jej nikdo neusměrnil.

27:14

Oceláři vytvořili další závar před Kacetlem, ale pardubický brankář dokázal udržet kotouč před čárou!

27:57

Kacetl likviduje střelu Kovařčíka z pravé strany.

28:06

Ofsajd Dynama.

28:41

Třinec kouše, ale Východočeši stále drží dvoubrankový náskok.

29:24

Třinecký Polanský se pokusil prohodit domácího beka Trončinského mezi nohama, ale zadák Dynama mu fintu nezbaštil.

30:23

V zajímavé pozici před Hrubcem byl znovu Patrik Poulíček, ale nedokázal zpracovat kotouč!

30:53

Antonín Dušek (Pardubice) vstřelil branku (2. gól v play-off), asistence Martin Kaut. Stav zápasu Pardubice - Třinec 4:1
Martin Kaut krásně o mantinel poslal do úniku Antonína Duška, který Šimona Hrubce vykoupal krásným bekhendovým blafákem a posílá svůj tým do vedení 4:1!

30:53

V témže čase Šimon Hrubec podruhé v Pardubicích střídá a do branky jde Peter Hamerlík.Střídání brankářů hostů. Z branky odešel Šimon Hrubec, nahradil ho Peter Hamerlík

31:38

David Tomášek (Pardubice) vstřelil branku (12. gól v play-off), asistence Ty Wishart. Stav zápasu Pardubice - Třinec 5:1
Ani Hamerlík ovšem čisté konto dlouho neudržel! Z mezikruží jej totiž krásnou střelou pod víko překonal David Tomášek.

33:03

Východočeši dominují a dopředu je žene vyprodaná Tipsport arena. Třinec se ovšem vzdát nechce, přece jen zbývá ještě skoro půl zápasu!

33:54

Ke střele se dostal David Cienciala a jeden z třineckých hráčů se potom pokoušel o dorážku, kotouč však letěl mimo.

36:39

Oceláře v dalším útoku zastavil ofsajd.

37:16

Matěj Beran zachytil v obranném pásmu Dynama třineckou kombinaci a poslal dopředu Tomáška, jenž v útočné třetině opět předal Beranovi, ten ale netrefil.

38:08

Oceláři se neustále snaží propasírovat se do útočného pásma, ale Dynamo dobře brání.

38:28

Od pravého mantinelu pálil Petr Sýkora, ale Hamerlík si jeho pokus pohlídal.

39:08

V poslední minutě druhé třetiny je pískáno zakázané uvolnění Dynama.

39:22

Vyloučen hráč Josef Hrabal (Pardubice), 2 min. za Držení hole
Podobně jako v první třetině si i na konci druhé Třinec zahraje přesilovku. Dvě minuty za držení hole inkasuje Josef Hrabal.

39:39

Vyloučen hráč Lukáš Krajíček (Třinec), 2 min. za Podražení
Síly na ledě se ovšem vyrovnají. Poulíčkův výpad v oslabení nezvládl Lukáš Krajíček a dostává dvě minuty za podražení.

40:00

Tak tohle by asi čekal málokdo! Dynamo po druhé třetině šestého čtvrtfinále vede doma nad Třincem 5:1 a vše nasvědčuje tomu, že série se znovu přestěhuje do Třince, ale nepředbíhejme! Třetí třetina začne při hře čtyři na čtyři zhruba ve 20:17.

40:27

Tomáš Marcinko provezl kotouč do útočného pásma a Oceláři se pokusili o kombinaci. Dynamo ovšem puk vyvezlo.

41:39

Oba týmy jsou v pěti.

42:14

Bombu Petra Čáslavy od modré krotí Peter Hamerlík.

43:20

Trest týmu (Třinec), 2 min. za Příliš mnoho hráčů na ledě
Třinec dostává dvě minuty za příliš mnoho hráčů na ledě. Trest odpyká Aron Chmielewski.

44:12

Oceláři vyhazují kotouč.

44:37

Vyloučen hráč Martin Kaut (Pardubice), 2 min. za Podražení
Síly na ledě se znovu vyrovnají. Dvě minuty za podražení pro Martina Kauta.

45:00

Vyloučen hráč Sacha Treille (Pardubice), 2 min. za Podražení
A Třinec si nakonec zahraje přesilovku čtyři na tři! Sacha Treille totiž dostává dvě minuty taktéž za podražení.

45:12

Marcinko operoval před Kacetlem, ale pardubický brankář zastavuje hru.

45:20

Dynamo vyhazuje kotouč a hosté jsou kompletní. Začíná jejich minutu a devět vteřin dlouhá přesilovka pět na tři!

45:37

Lukáš Krajíček byl úplně volný v mezikruží, ale Kacetl jej skvěle vychytal lapačkou!

45:51

Třinec dokonce odvolal Hamerlíka a hraje šest na tři! Oceláři teď sice překonali Kacetla, ale rozhodčí odjel na poradu s videem pro podezření na vysokou hůl!

45:51

Branka neplatí! Dynamo tak stále vede 5:1.

46:00

Vladimír Svačina (Třinec) vstřelil branku (4. gól v play-off), asistence Lukáš Krajíček a Vladimír Roth. Stav zápasu Pardubice - Třinec 5:2
Oceláři však byli proti a přece jen snižují na 2:5! Od modré čáry nejprve tvrdě vypálil Lukáš Krajíček a kotouč za Kacetlova záda z úhlu dorazil Vladimír Svačina.

46:41

Třinec pokračuje bez brankáře v šesti proti čtyřem!

47:00

Druhý trest Dynamo přestálo a je kompletní.

47:51

Jakub Petružálek (Třinec) vstřelil branku (6. gól v play-off), asistence Roman Vlach a Vladimír Dravecký. Stav zápasu Pardubice - Třinec 5:3
Tak to může být ještě zajímavé! Oceláři v útočném pásmu vybojovali kotouč a Roman Vlach krásnou zadovkou přesně našel Jakuba Petružálka, který měl před sebou prázdnou branku a v klidu doklepl kotouč za čáru!

48:44

Jordann Perret krásně prokličkoval středem hřiště a dostal se do zakončení. Hamerlík však jeho pokus zastavil a na ledě se strhla mela.

48:44

Vyloučen hráč Vladimír Roth (Třinec), 2 min. za Hrubost
A nakonec je z toho přesilovka pro Dynamo. Na trestnou lavici odjeli Vladimír Roth na dvě plus dvě minuty hrubost a Jordann Perret na dvě minuty za hrubost. Rothův druhý trest odpyká Kvasnica.

49:40

Petr Sýkora pálil od modré, ale jeho pokus byl zblokovaný.

50:19

50:44

50:50

Vyloučen hráč Jakub Petružálek (Třinec), 2 min. za Podražení
Ale ne na dlouho. Dvě minuty za podražení dostává Jakub Petružálek a posílá svůj tým znovu do čtyř.

50:59

Tomáš Svoboda měl před sebou prázdnou bránu, ale trefil pouze břevno!

51:37

Vyloučen hráč Vladimír Dravecký (Třinec), 2 min. za Zdržování hry
Minuta a třináct vteřin přesilovky pět na tři pro Dynamo! Vladimír Dravecký dostává dvě minuty za zdržování hry – vyhození puku!

52:19

Sacha Treille dostal nabito přímo mezi kruhy, ale trefil se přímo doprostřed brány!