Dnešní utkání mezi Pardubicemi a Plzní začne zhruba za osm minut.

0:20

Od pravého mantinelu nahazoval kotouč na Kacetla Milan Gulaš. Puk však zpracoval Miloš Bubela a odehrál jej do bezpečí pro Pardubice.

1:40

Vyloučen hráč Josef Hrabal (Pardubice), 2 min. za Podražení
Plzeň si dnes jako první zahraje přesilovou hru. Josef Hrabal dostává dvě minuty za podrážení.

Indrák

Rozhodčí: Mrkva (CZE), Pražák (CZE) - Brejcha (CZE), Jelínek (CZE)
Počet diváků: 8 084

2:02

Dynamo chvíli po vhazování v útočném pásmu vyhazuje kotouč.

3:01

Plzni se v první početní výhodě vůbec nedaří usadit se v útočném pásmu a Dynamo se prozatím v klidu brání.

3:40

Pardubice jsou kompletní.

4:18

Cardwell vypálil z úhlu po objetí branky, ale Frodl s jeho pokusem neměl žádný problém.

5:30

Holland zavezl puk do útočného pásma domácích, ale tam jej ukořistili Západočeši a vydávají se ke Kacetlovi.

6:42

Je pískán plzeňský ofsajd, po němž následuje komerční přestávka.

7:23

V současných chvílích není moc co komentovat. Svědčí tomu fakt, že v sedmé minutě je to na střely 1:0 pro Plzeň. Hra je nyní přerušena pro další ofsajd Plzně.

8:04

Rhett Holland (Pardubice) vstřelil branku (1. gól v sezóně), asistence Marek Trončinský a Rostislav Marosz. Stav zápasu Pardubice - Plzeň 1:0
Na střely už je to 1:1 a Pardubice jdou jako první do vedení! Marek Trončinský zavezl kotouč do útočného pásma a před Frodlem výborně zapracoval Tomáš Rolinek, který připravil pozici pro Hollanda, jenž šťouchl do puku a rozvlnil síť za zády hostujícího gólmana.

9:02

Miroslav Preisinger (Plzeň) vstřelil branku (2. gól v sezóně), asistence Peter Čerešňák a Vojtěch Němec. Stav zápasu Pardubice - Plzeň 1:1
Záhy je však vyrovnáno! Petr Čerešňák vystřelil od modré čáry a před Kacetlem měl dost prostoru na dorážku Miroslav Preisinger. Pardubický brankář byl bez šance.

10:09

Maroszovu střelu zkoušel tečovat Tomáš Rolinek, ale puk letěl mimo.

10:46

Po Vondráčkově střele měl před sebou odkrytou branku Jordann Perret, ale nedokázal zakončit!

11:34

V útočném pásmu domácích se od mantinelu odrazil kotouč přímo před Denise Kusého, jenž neváhal a napálil jej směrem na Frodla. Střelu však stihl zblokovat plzeňský zadák a poslal puk do ochranné sítě.

12:32

V mezikruží pálil bekhendem David Stach, ale Kacetl si s jeho střelou poradil ve spolupráci se svým pravým betonem.

13:40

Conor Allen (Plzeň) vstřelil branku (2. gól v sezóně), asistence Jan Eberle. Stav zápasu Pardubice - Plzeň 1:2
Podobná situace jako u prvního gólu hostů a Plzeň vede 2:1! V předbrankovém prostoru se kotouč odrazil na hůl, Conora Allena, který měl dost času dorazit jej do pardubické sítě.

15:34

U mantinelu se ke kotouči dostal David Stach a namířil si to mezi kruhy. Ke střele se však přes pardubickou obranu nedostal.

16:08

Zakázané uvolnění Východočechů.

17:05

Patrik Poulíček (Pardubice) vstřelil branku (2. gól v sezóně), asistence Petr Čáslava a Jan Mandát. Stav zápasu Pardubice - Plzeň 2:2
Po krásném gólu máme opět vyrovnáno! Na modré čáře se k puku dostal Petr Čáslava a nahodil jej směrem na bránu. Cestou jej však přesně do šibenice tečoval Patrik Poulíček.

18:12

V dobré pozici byl na druhé straně hřiště Jan Eberle, ale Kacetl jeho bekhend lapil.

19:01

Rozběhla se poslední minuta první třetiny.

20:00

Skončila čtyřgólová první třetina, po které platí vyrovnaný stav 2:2.

21:00

Václav Nedorost se cpal do zakončení, ale jeho bekhend pro překonání Ondřeje Kacetla neměl potřebnou razanci.

22:09

Zakázané uvolnění Dynama Pardubice.

23:02

Denis Kusý dostal dobrou přihrávku mezi kruhy, ale následnou střelou zápěstím netrefil branku.

24:08

Ofsajd Plzně.

25:14

V útočném pásmu si kotouč na střelu připravil Denis Kindl, ale vysoko přestřelil.

25:40

Plzeň pokračuje v náporu, ale zastavil ji další ofsajd.

26:17

Perret se snažil něco vymýšlet v útočném pásmu Dynama, ale u mantinelu přišel o kotouč.

27:18

Zakázané uvolnění Plzně.

28:09

Sacha Treille si položil Frodla, ale v takřka stoprocentní příležitosti minul branku!

28:31

Vyloučen hráč Rostislav Marosz (Pardubice), 2 min. za Podražení
Další přesilovka pro Plzeň. Rostislav Marosz totiž míří na trestnou na dvě minuty za podrážení.

28:48

Z první vypálil Milan Gulaš, ale kotouč byl tečován vysoko nad branku.

29:42

Další Gulašova střela byla opět tečována mimo tři tyče.

30:17

Pohledná útočná kombinace hostů skončila v lapačce Ondřeje Kacetla.

30:49

Neuvěřitelnou šanci teď spálil Jaroslav Kracík! Ze vzduchu kotouč usměrnil do naprosto odkryté branky, ale ještě neuvěřitelněji jej na poslední chvíli vytáhl špičkou hole Kacetl!

31:37

Jordann Perret byl úplně sám před Frodlem a ještě měl čas na dorážku, skórovat však nedokázal!

31:47

Vyloučen hráč Rostislav Marosz (Pardubice), 2 min. za Nesportovní chování
Rostislav Marosz znovu usedá na trestnou lavici. Dostává dvě minuty za nesportovní chování.

32:46

Dynamo vyhazuje kotouč.

33:34

Z levé strany dobře vypálil Miroslav Indrák, ale Kacetl dával pozor a nepustil puk za svá záda.

33:56

Plzeň v přesilovce domácím celkem zatopila, ale Marosz už je zpět na ledě a domácí jsou kompletní.

34:30

Lukáš Kaňák nahodil puk od modré čáry, ale Kacetl jej zastavil.

35:14

Petr Sýkora dostal dobrou přihrávku zpoza branky od Petra Čáslavy a okamžitě vypálil na Frodla, kde se ještě o dorážku snažil Rolinek. Stav se ovšem neměnil.

35:58

Petr Kodýtek dobře operoval před Kacetlem, ale nadvakrát jej ani on nedokázal překvapit.

37:22

Frodl svou chybou namazal před prázdnou bránu Davidu Skokanovi, který však celou akci překombinoval přihrávkou na obsazeného Petra Sýkoru!

38:44

40:00

Ve druhé části dnešního utkání jsme branku neviděli a stav je tak stále nerozhodný 2:2.

42:18

Dobrou střelu přes obránce si připravil Tomáš Vondráček, ale Frodl byl pozorný.

43:02

Na druhé straně hru svým zákrokem přerušil Ondřej Kacetl.

43:33

Z pravé strany to zkoušel Jan Mandát, ale Kacetl jeho pokus vyrazil.

43:49

Ofsajd domácích.

44:18

Na druhé straně také ofsajd Plzně.

45:47

Oba týmy se honí za kotoučem z jedné strany hřiště na druhou, ale šance v tuto chvíli žádná nepřichází.

46:12

Vyloučen hráč Conor Allen (Plzeň), 2 min. za Podražení
Dynamo si po delším čase zahraje přesilovku. Conor Allen dostává dvě minuty za podrážení.

46:49

Po půlminutě přesilovky se Dynamo prozatím nedokázalo usadit v útočném pásmu.

48:18

Přesilovka Dynama skončila. Domácí během ní nevymysleli absolutně nic.

49:23

Tomáš Vondráček sice vypálil nepříjemně, kotouč ovšem letěl přímo na lapačku Frodla, který tak kotouč v klidu zastavil.

50:30

Do zakončení se protlačil Milan Gulaš, mezírku mezi Kacetlovými betony však netrefil.

51:21

Vojtěch Němec byl úplně sám před Kacetlem, nedokázal se ovšem dostat k pořádné střele.

52:36

Wishart vypálil od modré čáry, ale pro Pardubice z toho zase nic nebylo.

53:19

Po Kacetlově zákroku lapačkou následuje komerční přestávka.

54:32

Antonín Dušek se nadvakrát pokoušel dorážet kotouč v bezprostřední blízkosti, ale neuspěl!

55:24

Zakázané uvolnění domácích.

57:37

Antonín Dušek dostal dobrou přihrávku, ale svou střelou trefil pouze Frodlův hrudník.

58:49

Vyloučen hráč Milan Gulaš (Plzeň), 2 min. za Vysoká hůl
Minutu a jedenáct vteřin před koncem základní hrací doby se před Dynamem otevírá zajímavá příležitost. Milan Gulaš dostává dvě minuty za vysokou hůl.

59:23

Petr Straka se prosmýkl pardubickou obranou a dostal se až do zakončení, Kacetl však vyrazil!

60:00

Po krátké přestávce bude pokračovat prodloužení. Dynamo do něj vstoupí padesátivteřinovou přesilovkou.

60:22

Plzeň vyhazuje kotouč.

60:53

Sýkorovu střelu mimo tečoval Marosz. Plzeň je kompletní.

61:27

Antonín Dušek se propracovával před branku, ale zastavil jej ofsajd.

61:45

Vyloučen hráč Dávid Skokan (Pardubice), 2 min. za Držení hole
Plzeň si zahraje přesilovku. Dávid Skokan inkasuje dvě minuty za držení. Západočeši ještě před začátkem výhody sáhli pro oddechový čas.

61:52

Ostrá střela Petera Čerešňáka od modré neprošla.

62:42

Dynamo vyhazuje.

63:37

Mezi kruhy dostal kotouč Vojtěch Němec, jeho střelu ale Kacetl dobře viděl a zastavil.

63:45

64:18

Jako první se za domácí rozjel Marosz, na Frodla si ale nepřišel.

Za Plzeň se v první sérii neprosadil Vojtěch Němec.

Domácí mladíček Denis Kusý nádherně vymíchal Frodla a posílá domácí do vedení 1:0!

Jan Eberle neproměnil.

Na druhé straně ani Petr Sýkora. Stále 1:0.

Ani plzeňský David Stach na Kacetla nevyzrál.

Domácí Miloš Bubela minul.

Milan Gulaš si položil Kacetla a nedal mu šanci. 1:1.

Sacha Treille byl neúspěšný.

Ondřeji Kratěnovi nevyšla klička a je to pořád 1:1.

Druhý pokus Milana Gulaše nebyl úspěšný.

Stejně tak na druhé straně Denis Kusý.

Vojtěch Němec a Plzeň vede 2:1.

0:1

Vojtěch Němec (Plzeň) nájezd proměnil (9. gól v sezóně) .

Na druhé straně neproměnil Rostislav Marosz a za vítězný je tak označen gól Vojtěcha Němce.

60:00

Plzeň tak dnes večer vítězí na východě Čech 3:2 po samostatných nájezdech. Z Pardubic se s vámi loučí Marek Votke.

12. února 2024 17:30Plzeň-Pardubice 1:3
30. ledna 2024 18:00Pardubice-Plzeň 3:1
17. listopadu 2023 16:30Plzeň-Pardubice 1:6
29. září 2023 18:00Pardubice-Plzeň 4:1
26. ledna 2023 18:15Pardubice-Plzeň 4:3
20. prosince 2022 17:30Plzeň-Pardubice 0:2
30. října 2022 17:00Pardubice-Plzeň 7:2
23. září 2022 17:30Plzeň-Pardubice 1:4