Rozhodčí: Kika (CZE), Jeřábek (CZE) - Lederer (CZE), Ganger (CZE)
Počet diváků: 7 160

1:55

Tentokrát do ochranné sítě tečoval nahození od mantinelu a hra je přerušena.

2:34

Od zadního mantinelu se kotouč odrazil před poloprázdnou branku přímo na hůl Tomáše Knotka, Kacetl se však proti jeho střele bez přípravy parádně přesunul!

3:14

Vondráček to zkoušel podél mantinelu, ale jeho střela neprošla.

4:15

Dynamo sice rozjelo na pohled pěknou kombinaci po celé délce hřiště, ale nakonec jej zastavil ofsajd.

4:40

Vyloučen hráč Jiří Kurka (Ml. Boleslav), 2 min. za Podražení
Domácí si zahrají přesilovku. Jiří Kurka dostává dvě minuty za podražení.

5:02

Marosz v rohu hřiště vymyslel špatnou přihrávku a Boleslav se může osvobodit.

5:27

Opět.

5:30

Vyloučen hráč Martin Pláněk (Ml. Boleslav), 2 min. za Podražení
Tohle však může být zajímavé! Dynamo si zahraje minutu a jedenáct vteřin dlouhou přesilovku pět na tři, protože dvě minuty za podražení inkasuje Martin Pláněk.

6:00

Antonín Dušek dostal parádní přihrávku od Treilleho, ale Krošelj jej zlikvidoval skvělým zákrokem lapačkou!

6:33

Nabito dostal Petr Sýkora, ale příklep mu vůbec nevyšel.

6:48

Boleslavští už hrají ve čtyřech.

7:30

Domácí přesilovku nevyužívají, Boleslav je kompletní.

9:12

Tempo z prvních minut trochu opadlo. Oběma týmům se aktuálně vůbec nedaří začít kombinovat.

9:59

Zakázané uvolnění Středočechů.

10:16

Tentokrát zase ofsajd Dynama.

11:16

Tomáš Knotek (Ml. Boleslav) vstřelil branku (3. gól v sezóně), asistence Pavel Kousal a Ondřej Dlapa. Stav zápasu Pardubice - Ml. Boleslav 0:1
Boleslav jde dnes jako první do vedení! Před Tomášem Knotkem se otevřel volný prostor a hostující forvard jej využil dokonale. Zaměřil a nedal Kacetlovi šanci prudkým švihem nad beton.

11:52

Zakázané uvolnění domácích.

13:03

Volný Antonín Dušek si říkal o přihrávku mezi kruhy, ale byl příliš rozjetý a kotouč nedokázal zpracovat.

14:02

Vondráček tvrdě vypálil skrz několik hráčů, ale Krošelj jeho pokus vyrazil.

16:02

Jacob Cardwell vybruslil zpoza branky a zkusil překvapit boleslavského gólmana rychlou střelou za tyčku, ale nebyl úspěšný.

17:12

Zakázané uvolnění Mladé Boleslavi.

18:42

Pavol Skalický nabral rychlost podél pravého mantinelu a vyslal směrem na Kacetla tvrdý příklep. Rozezvučel s ním ovšem pouze plexi sklo za pardubickou brankou.

20:00

Skončila první třetina. Mladá Boleslav po ní v Pardubicích vede 1:0, když se ve dvanácté minutě prosadil Tomáš Knotek.

20:37

Dynamo vlétlo do útočné třetiny, ale puk nakonec skončil na brance.

21:42

22:33

Denis Kusý se v útočném pásmu dostal k volnému kotouči a ihned jej nasměroval na mladoboleslavskou branku. Puk sice vypadl Krošeljovi z lapačky, ale za jeho zády neskončil.

23:31

Wishart udělal dva rychlé kroky od modré čáry a vyslal tvrdý příklep, ten však letěl mimo.

24:07

David Bernad nahodil puk od mantinelu a před Kacetlem jej hodně nepříjemně tečoval Jiří Kurka. Kacetl ale stihl zareagovat včas!

25:12

Před pardubickou branku se natlačil David Šťastný, ale jeho přízemní bekhend neměl razanci.

25:31

Po delším čase o sobě dalo vědět také pardubické Dynamo, když se na pravém kruhu pro vhazování ke střele dostal kapitán Rolinek. Krošelj ale jeho šanci zastavil.

26:03

Rostislav Marosz se v útočném pásmu kličkou zbavil obránce, ale do zakončení se již nedostal.

27:14

Prostor na střelu dostal po výjezdu do útočného pásma Dominik Pacovský, Kacetl ale jeho střelu vyrazil.

28:50

Zleva vypálil Martin Procházka, ale jeho pokus domácí gólman vytěsnil vyrážečkou do ochranné sítě. Následuje komerční přestávka.

29:35

Pardubická hra je plná nepřesností. Východočeši vůbec nejsou schopni dostat se do útoku.

29:45

Trest týmu (Ml. Boleslav), 2 min. za Příliš mnoho hráčů na ledě
Teď si ovšem Dynamo zahraje třetí přesilovku v dnešním utkání. Martin Látal míří na trestnou lavici, protože Středočeši hráli v šesti.

30:47

Pardubice se vlastní chybou vyhnaly z útočného pásma.

31:15

Tvrdě vypálil Marek Trončinský a někdo z jeho spoluhráčů se snažil kotouč usměrnit do mladoboleslavské sítě, ale neúspěšně.

31:43

Domácí kotel vyvolává "budíček!"

32:08

Boleslav je kompletní.

33:36

Střelu Ondřeje Najmana kryje Kacetl a následuje další komerční pauza.

35:49

Ty Wishart napřáhl na modré čáře, ale boleslavský brankář nemohl mít s tímto pokusem žádné problémy.

36:56

Rostislav Marosz byl samostatném úniku! Položil si gólmana a vypadalo to, že s přehledem zasune do branky, puk se však zastavil o levý beton boleslavského brankáře!

37:53

Vyloučen hráč David Šťastný (Ml. Boleslav), 2 min. za Sekání
Dvě minuty pro Davida Šťastného za sekání znamenají čtvrtou početní výhodu pro Dynamo.

38:19

Rostislav Marosz (Pardubice) vstřelil branku (6. gól v sezóně), asistence Tomáš Rolinek a Marek Trončinský. Stav zápasu Pardubice - Ml. Boleslav 1:1
A konečně to domácím vyšlo! Na modré vystřelil Marek Trončinský a po odrazu kotouče od zadního mantinelu jej do boleslavské sítě uklidil Rostislav Marosz.

39:06

Ondřej Najman napálil puk do Kacetlova betonu.

39:43

Vyloučen hráč Denis Kusý (Pardubice), 2 min. za Hákování
Přesilovku si vyzkouší také Mladá Boleslav. Denis Kusý odjíždí na trestnou lavici na dvě minuty za hákování.

40:00

Po druhé třetině již v Pardubicích platí vyrovnaný stav, když v závěru prostřední části přesilovku využil Rostislav Marosz. A další takovou početní výhodou Středočeši zahájí třetí třetinu.

40:31

Boleslavi se zatím nedaří propracovat se do útočného pásma.

41:43

Kusý je zpět na ledě.

41:45

A krátce po vypršení jeho trestu se Mladoboleslavští začali radovat ze druhé vstřelené branky, ale rozhodčí ji neuznal pro postavení útočícího hráče v brankovišti.

42:30

Na modré napřáhl Miloš Bubela, ale kotouč prolétl mimo tři tyče.

43:13

Kotouč na teč posílal od modré čáry před Krošelje Wishart, boleslavský gólman však udržel puk před brankovou čárou.

43:59

Odražený kotouč napálil volný Jacob Cardwell, ale hostující brankář jej ani tentokrát za svá záda nepustil.

44:13

Do zajímavé pozice se dostal Ondřej Najman, když projel mezi dvěma beky přímo před Kacetla, ten ale jeho pokus zastavil!

45:15

Na druhé straně hřiště se ke střele z pravého kruhu pro vhazování dostal Jan Mandát, ale gól z toho není.

45:55

Boleslav je teď hodně aktivní v útočném pásmu, Kacetl však její tři střely zastavil.

46:59

Mezi dva obránce zkusil vypálit Jordann Perret, Krošelj ale našel puk v lapačce.

47:20

Dobrou nabídku na teč dostal volný Tomáš Rolinek, ale minul!

48:03

Sám před Kacetla se dostal Dominik Pacovský, ale nedokázal překonat pardubického brankáře!

49:51

Tomáš Knotek (Ml. Boleslav) vstřelil branku (4. gól v sezóně), asistence Martin Procházka a David Šťastný. Stav zápasu Pardubice - Ml. Boleslav 1:2
Mladá Boleslav jde do vedení! Martinu Procházkovi ještě střela nevyšla, ale za Kacetla pak puk parádně pověsil Tomáš Knotek!

50:50

Tvrdá rána Martina Pláňka proskákala těsně kolem pardubické branky.

52:09

Vyloučen hráč Ondřej Najman (Ml. Boleslav), 2 min. za Sekání
Dynamo dostává výhodu další přesilovky. Dvě minuty za sekání pro Ondřeje Najmana.

52:44

Po chybě v kombinaci se Středočeši dokázali dostat až před Kacetla. V jeho obranném pásmu se bude vhazovat po té, co puk vylétl do ochranné sítě.

53:21

Hosté znovu vyhazují a pardubické tribuny pískají.

54:09

Hosté jsou kompletní.

55:38

Východočeši jsou v tuto chvíli v útoku naprosto bezzubí.

57:03

Antonín Dušek měl dobrou šanci na vyrovnání, ale odražený kotouč napálil pouze do brankáře!

57:43

Dynamo sáhlo pro oddechový čas, Kacetl se však ještě vrací do branky.

57:46

Už je pryč a Dynamo je v šesti!

58:01

Skrumáž před brankou řeší lapačkou Gašper Krošelj a hra je přerušena.

58:49

Zakázané uvolnění hostů.

59:06

Dynamo absolutně není schopné něco vymyslet v útočném pásmu. S takovou hrou nemá na body nejmenší nárok.

60:00

A tak se stalo. Mladoboleslavští nakonec těsné vedení i přes závěrečnou dlouhou power play Dynama udrželi a odvezou si domů tři body. Z Pardubic se s vámi pro dnešek loučí Marek Votke.

25. února 2024 16:00Ml. Boleslav-Pardubice 1:4
14. ledna 2024 17:00Pardubice-Ml. Boleslav 4:3P
28. listopadu 2023 17:30Ml. Boleslav-Pardubice 1:4
13. října 2023 18:00Pardubice-Ml. Boleslav 3:1
29. ledna 2023 17:30Ml. Boleslav-Pardubice 3:5
22. prosince 2022 18:00Pardubice-Ml. Boleslav 2:1N
1. listopadu 2022 17:30Ml. Boleslav-Pardubice 0:1
25. září 2022 18:00Pardubice-Ml. Boleslav 2:3P