Dnešní utkání Dynama s Olomoucí startuje zhruba za čtyřicet minut. V brance domácích se představí čerstvá posila z Třince Peter Hamerlík.

1:18

Miloš Bubela se před brankou dostal k odraženému kotouči a měl dost volného místa v brance, ale netrefil puk.

39 Laš

Rozhodčí: Hribik (CZE), Sýkora (CZE) - Polák (CZE), Rampír (CZE)
Počet diváků: 6 743

2:25

Dynamo je v úvodu zápasu aktivnějším týmem, ale nutno říci, že žádnou vyloženou šanci si zatím nepřipravilo.

2:53

Zakázané uvolnění také na straně domácích.

3:34

Zbyněk Irgl dostal dobrou přihrávku zpoza branky, ale rozvlnil pouze boční síť.

5:01

Hamerlík vyráží další střelu Olomouce od modré čáry.

6:00

Podél pravého mantinelu pláchl Antonín Dušek, když nic, tak vybojoval pro domácí alespoň vhazování v útočném pásmu.

7:12

Bránit se v těchto chvílích začíná spíše Dynamo. Hamerlík však prozatím všechny šance Olomouce vytěsnil.

8:11

Vyloučen hráč Dávid Skokan (Pardubice), 2+2 min. za Vysoká hůl
Hanáci si dnes jako první vyzkouší přesilovou hru. Čtyři minuty za vysokou hůl pro Dávida Skokana.

8:49

Olomouc se v přesilovce již dvakrát dostala ke střele, ale oba její pokusy byly zablokované domácí obranou.

9:00

Dynamo vyváží kotouč a drží jej za brankou Olomouce.

9:14

Na cestě zpět do útoku hosty zastavil ofsajd.

11:18

Olomouc dlouho bez střely kombinovala v útočném pásmu a nakonec se sama vyhnala až za Lukáše.

11:33

David Ostřížek (Olomouc) vstřelil branku (3. gól v sezóně), asistence Jan Knotek. Stav zápasu Pardubice - Olomouc 0:1
Náprava se ale Hanákům vyvedla dokonale! V útočném pásmu dostal dobrou přihrávku David Ostřížek a střelou na vyrážečku nedal Hamerlíkovi žádnou šanci.

12:49

Vyloučen hráč Bruno Mráz (Olomouc), 2 min. za Vysoká hůl
Přesilovka také pro Dynamo. Taktéž za vysokou hůl dostává dvě minuty Bruno Mráz.

13:09

Ty Wishart v obranném pásmu Dynama nabil Zbyňku Irglovi, ten však trefuje pouze lapačku Petera Hamerlíka!

13:57

Kotouč na branku nahodil Mikuš, ale nic z toho nebylo.

14:49

Olomouc je kompletní.

16:18

Olomoučtí hráči se hnali dva na jednoho, ale naštěstí pro domácí je dojela obrana Dynama, která celou akci zbrzdila.

18:24

Lukáš Nahodil (Olomouc) vstřelil branku (5. gól v sezóně), asistence Miroslav Holec a Aleš Jergl. Stav zápasu Pardubice - Olomouc 0:2
Lukáš Nahodil naprosto bez problémů najel do útočného pásma a nejprve vyslal na Hamerlíka tvrdý příklep. Slovenskému gólmanovi kotouč vypadl a Nahodil jej bekhendem uklidil do brány.

20:00

Dynamo se prozatím i nadále topí v krizi. S Olomoucí po první třetině doma prohrává 0:2.

21:07

V mezikruží si puk na střelu postavil Jakub Kotala, ale jeho pokus byl zblokovaný. Následný příklep od jiného olomouckého hráče vyrazil Hamerlík.

21:38

Cestou do útočného pásma se puk snažil zpracovat domácí Dušek, ale nebyl úspěšný.

22:28

Bekhendová střela Olomouce Hamerlíkovi vypadla z lapačky, domácí ale kotouč zametli do bezpečí.

23:42

Další chyba domácí obrany. Jeden z pardubických obránců se snažil vyhodit, ale trefil brusle útočníka soupeře na modré čáry. Puk nakonec skončil v lapačce Hamerlíka.

24:00

Ve středním pásmu kotouč vybojoval Petr Strapáč a posunul jej na modrou čáru. Příklep odtud vyrazil Hamerlík.

25:00

Domácí Ondřej Machala výborně vypracoval šanci pro Antonína Duška, ten však trefil Jana Lukáše do ramena!

25:52

Volný v mezikruží byl Rostislav Marosz, po jehož střele se ještě puk odrazil k dobře postavenému Budíkovi, ale ani on nedokázal skórovat! Velká smůla pro Dynamo.

26:18

Na druhé straně pálil Miroslav Holec, ale Hamerlík jeho pokus schoval do lapačky. Následuje komerční přestávka.

26:46

V útočném pásmu Olomouce dostal nabito Marek Laš, ale svým příklepem netrefil branku.

27:19

Ilja Děrvuk v útočném pásmu obkroužil branku a vybruslil si až do dobré pozice na střelu, Lukáš ji však zkrotil a hra je přerušena.

28:03

Olomouc je v těchto chvílích vcelku nebezpečným týmem, ale nedaří se jí dostat do vyložené příležitosti.

28:53

Dlouhý pas zpracoval rozjetý Tomáš Vondráček, ale střelou zápěstím netrefil branku.

29:41

Dvě nebo tři vyložené šance teď mělo domácí Dynamo! Kotouč už poskakoval po brankové čáře a domácím stačil jen nějaký šťastný odraz, Lukáš se svou obranou ale nakonec gólu dokázal zabránit!

31:47

Krásnou přihrávku přímo před Hamerlíka dostal Zbyněk Irgl a stačilo mu málo. Po ličce do bekhendu však trefuje pouze beton domácího brankáře!

32:59

Vyloučen hráč Aleš Jergl (Olomouc), 2 min. za Podražení
Dynamo si zahraje přesilovku. Aleš Jergl inkasuje dvě minuty za podrážení.

33:15

Olomouc vyhazuje kotouč.

33:54

Dobrá přihrávka pro Rolinka, ale jeho střelu Lukáš vyrazil do rohu.

34:22

Dynamo kombinuje velmi nepřesně a Olomouc znovu vyhazuje.

34:59

35:24

Vondráček to zkoušel z otočky, ale jeho střela neprošla.

35:45

Přímo před Lukáše se propasíroval Daniil Miromanov, ale v rychlosti nedokázal překonat olomouckého brankáře!

35:50

Vyloučen hráč Tomáš Vondráček (Pardubice), 2 min. za Hákování
Přesilovka také pro Hanáky. Tomáš Vondráček dostal dvě minuty za hákování.

36:55

Irgl z první pálí mimo, Dynamo posléze vyhazuje kotouč.

37:18

Aleš Jergl (Olomouc) vstřelil branku (2. gól v sezóně), asistence Tomáš Dujsík a David Ostřížek. Stav zápasu Pardubice - Olomouc 0:3
Nakonec však hosté přesilovku přece jen využívají! Na hranici kruhu pro vhazování si dobrou pozici na střelu vytvořil Aleš Jergl a trefil se přesně pod víko.

37:50

Miloš Bubela (Pardubice) vstřelil branku (5. gól v sezóně), asistence Patrik Poulíček a Jan Mandát. Stav zápasu Pardubice - Olomouc 1:3
Záhy je to však znovu o dvě branky! Patrik Poulíček poslal dobrou přihrávku před branku Miloši Bubelovi, který dnes poprvé rozjásal své spoluhráče.

39:47

Antonín Dušek se sám řítil na Lukáše, ale neuspěl!

40:00

Po dvou třetinách vede Olomouc stále o dvě branky, tentokrát však 3:1.

40:48

Hned v úvodu třetí třetiny mohla Olomouc jít do vedení 4:1! Kotouč na branku nahodil Galvas a slibný prostor se otevřel před Burianem, ten však pouze nasunul puk pod Hamerlíkovu lapačku.

43:45

Sledujeme podivnou část hry, kdy ani jeden tým není schopen vytvořit si kloudnou šanci, respektive ani zpracovat kotouč...

44:21

Machala to zkoušel bekhendem, ale Lukáš s tím nemohl mít žádný problém.

44:55

Děrvuk nahodil kotouč od modré čáry, ten vylétl do ochranné sítě.

45:29

Vyloučen hráč František Skladaný (Olomouc), 2 min. za Držení protihráče
Dynamo si zahraje přesilovku. František Skladaný dostal dvě minuty za držení protihráče.

45:50

Zkoušel to Petr Sýkora, ale jeho střela vůbec nebyla nebezpečená.

46:29

Polovina z trestu Dynama je pryč a zatím vůbec nic nevymyslelo.

47:15

Rostislav Marosz to zkoušel z nulového úhlu, ale neúspěšně.

47:29

Olomouc je kompletní. Následuje komerční přestávka.

47:51

Na druhé straně pálil David Ostřížek, ale puk se odrazil mimo tři tyče.

48:53

Tomáš Rolinek měl našlápnuto do úniku, ale skvělou prací s hokejkou jej zbrzdil olomoucký obránce!

49:37

Vyloučen hráč Jan Jaroměřský (Olomouc), 2 min. za Nedovolené bránění
Další přesilovka pro Dynamo. Jan Jaroměřský usedá na trestnou lavici na dvě minuty za nedovolené bránění.

50:04

Martin Procházka pálil z úhlu, ale Lukáš jeho šanci zastavil.

50:07

51:41

Procházka střílel z mezikruží, ale Lukáš byl připravený. Mezitím vypršel olomoucký trest.

53:23

Domácí jsou opravdu bezzubí...

54:05

Hamerlík kryje lapačkou nikterak nebezpečné nahození Olomouce.

55:27

Zakázané uvolnění Olomouce. Hanáci už se za ničím nijak zvlášť neženou.

55:54

Jan Knotek nejprve trefil Hamerlíka, kterému vypadl kotouč. Rozhodčí okamžitě přerušil hru, protože si myslel, že pardubický brankář puk drží, jenže ten byl úplně volný a Kontek skóroval. Gól však neplatí a rozhodčí se omlouvá.

57:27

Lukáš vyráží příklep od Miloše Bubely.

58:11

Dynamo si vzalo oddechový čas, Hamerlík zůstává na střídačce.

58:20

Zbyněk Irgl (Olomouc) vstřelil branku (14. gól v sezóně). Stav zápasu Pardubice - Olomouc 1:4
A Olomouc nabídnutou power play využívá bleskurychle! Na střelu si puk na modré čáře chystal Daniil Miromanov, kotouč mu však vypíchl Zbyněk Irgl a dovezl puk až do brány.

60:00

Utkání končí a Dynamo si připisuje osmou porážku v řadě. Olomouc dnes vítězí poměrně v klidu 4:1. Z Pardubic se s vámi loučí Marek Votke.

4. února 2024 17:00Olomouc-Pardubice 2:1
18. prosince 2023 18:00Pardubice-Olomouc 8:2
3. listopadu 2023 18:00Olomouc-Pardubice 1:5
24. září 2023 18:00Pardubice-Olomouc 3:1
22. března 2023 17:00Olomouc-Pardubice 2:3
21. března 2023 19:00Olomouc-Pardubice 4:5P
18. března 2023 17:00Pardubice-Olomouc 2:0
17. března 2023 19:00Pardubice-Olomouc 5:1