Schleiss

Rozhodčí: Hradil (CZE), Hribik (CZE) - Bryška (CZE), Ganger (CZE)
Počet diváků: 6 209

1:06

Vítkovice se dostávají ke kotouči až po minutě zápasu a hledají cestičku do útočného pásma.

1:25

Kacetl si připisuje první klidný zákrok a hra je přerušena.

1:48

Lukáš Kucsera (Vítkovice) vstřelil branku (4. gól v sezóně), asistence Roman Szturc. Stav zápasu Pardubice - Vítkovice 0:1
Ostravané se dostali poprvé pořádně před branku a hned jdou do vedení! Kotouč si zpracoval Lukáš Kucsera a střelou z pravé strany jej propasíroval až do pardubické sítě.

3:31

Na domácích je znát veliká touha konečně zvrátit nepříznivou sérii proher, ženou se dopředu z každé pozice, ale možná až moc bezhlavě.

4:04

David Květoň (Vítkovice) vstřelil branku (3. gól v sezóně), asistence Radoslav Tybor. Stav zápasu Pardubice - Vítkovice 0:2
A pramení z toho druhý gól Vítkovic. Brankář Ondřej Kacetl si pořádně ani nesáhl na kotouč a už podruhé lovil, když rychlou kombinaci hostů doklepl do sítě David Květoň.

4:04

Vypadalo to, že Kacetl bude pokračovat, ale nakonec střídá. Do branky jde Peter Hamerlík.Střídání brankářů domácích. Z branky odešel Ondřej Kacetl, nahradil ho Peter Hamerlík

5:35

Poulíček a Mandát mohli teď snížit na 1:2, ale oba z dobrých pozic minuli!

5:37

Patrik Poulíček (Pardubice) vstřelil branku (3. gól v sezóně), asistence Jordann Perret a Ty Wishart. Stav zápasu Pardubice - Vítkovice 1:2
Nakonec je z toho však přece jen kontaktní gól! Za brankou se v pokračujícím útoku čtvrté formace ke kotouči dostal Poulíček, vybruslil si před Bartošáka a nadvakrát dostal puk za jeho záda!

6:24

Těsně před Bartošákem Mikušovo nahození dobře tečoval Skokan, ale vítkovický brankář zasáhl včas!

7:54

Vondráček nedokázal do poloodkryté brány zasunout přízemní přihrávku od Wisharta!

9:32

Odražený puk v mezikruží napálil kapitán Dynama Rolinek, ale Bartošák neměl s jeho střelou problém.

10:16

V útočném pásmu po Trončinského vybojování puku dobře pracoval Denis Kusý, ale nakonec vše řeší Bartošák, když přikryl kotouč lapačkou a přerušil hru.

11:28

Dynamo se převážnou část první dvacetiminutovky drží v útočném pásmu a je velmi aktivní s kotoučem, Bartošák ale svůj tým drží.

12:17

Teď však domácí obrana propadla a hráči Vítkovic se hnali dva proti jedinému domácímu. Už to vypadalo, že to bude 3:1, ale Hamerlík měl správně nastavený beton!

13:06

Agilní Kusý se probíjel před branku, ale nakonec přišel o kotouč.

13:51

Vyloučen hráč Antonín Dušek (Pardubice), 2 min. za Vysoká hůl
Ostravané si dnes jako první vyzkouší přesilovou hru. Antonín Dušek inkasuje dvě minuty za vysokou hůl.

13:59

Lukáš Kucsera dobře střílel z pravé strany, ale našel přesně Hamerlíkovu lapačku.

14:22

Patrik Zdráhal (Vítkovice) vstřelil branku (10. gól v sezóně), asistence Šimon Stránský a Lukáš Kucsera. Stav zápasu Pardubice - Vítkovice 1:3
Vítkovice jsou dnes naprosto efektivní v zakončení, což dokazují třetím gólem! Po dorážce Stránského střely mezi kruhy se z ostrého úhlu se prosadil Patrik Zdráhal.

16:16

Trončinský dobře zavezl puk do útočné třetiny Dynama, ale v rohu přišel o puk kvůli dobré práci hostujícího obránce.

16:53

Střílet zkoušel Ilja Děrvuk, ale kotouč skončil v rohu hřiště.

18:09

Od Poulíčka dostal nabito Ty Wishart, Bartošák ale Bartošák jeho pokus lapil.

18:55

Ostrou střelu si připravil Ondřej Roman, Hamerlík ji jen tak tak vytěsnil ramenem!

19:24

Po střele od modré čáry si Hamerlík připisuje další zákrok. Hra je přerušena.

20:00

V první dvacetiminutovce bylo Dynamo výrazně aktivnějším týmem, jenže hokej se hraje na góly. A na ty vedou díky skvělé efektivitě Vítkovice 3:1.

21:05

Bubela sice dostal dobrou přihrávku v útočném pásmu, jenže přímo proti němu stál obránce Vítkovic a ani náznakem jen nepustil do zakončení.

21:27

Ofsajd Dynama.

40:01

Po levém křídl se hnal rozjetý Jaromír Pytlík, ale jeho přihrávka mezi kruhy si nikoho nenašla.

22:08

Vyloučen hráč Jaroslav Mrázek (Vítkovice), 2 min. za Hákování
Přesilovka pro Dynamo. Jaroslav Mrázek dostává dvě minuty za hákování.

22:42

Ostrá střela Trončinského letí mimo a Vítkovice vyhazují.

23:33

Bubela hledal dobře postaveného Duška, ale přihrávka neprošla.

24:08

Vítkovice jsou kompletní.

25:11

Mandát dobře vystřelil, Bartošák ovšem rychle rozehrál dopředu a pardubický útočník musel hodně spěchat zpátky. Vítkovickou střelu na druhé straně ale nakonec zákrokem vyřešil Hamerlík.

25:56

Na vrcholku kruhu napřáhl Radoslav Tybor. Do jeho střely však stihl sáhnout domácí obránce a hodně ji zbrzdil. Hamerlík už pak kotouč měl pod kontrolou.

28:16

Na modré čáře napřáhl Ivan Baranka, kotouč byl ale sražen do rohu hřiště.

28:53

Znovu to zkoušel Baranka, tentokrát jeho střela neprošla přes obránce.

29:37

Ondřej Roman posílal přímo před bránu dobrou přihrávku na Radoslava Tybora, ale ten nedokázal zakončit!

30:37

Kusý zprava vypálil hodně mimo.

31:06

Tomáš Černý nahazoval puk na teč před branku, ale neúspěšně.

32:02

Lukáš Kucsera (Vítkovice) vstřelil branku (5. gól v sezóně), asistence Roman Szturc a Jaromír Pytlík. Stav zápasu Pardubice - Vítkovice 1:4
Z Pardubicemi je zase zle. Před Hamerlíkem byl zcela sám Roman Szturc, který připravil dobrou pozici pro Lukáše Kucseru, jenž s klidem vystřelil do úplně prázdné brány.

32:34

Vítkovice trefují tyč!

33:38

Trest týmu (Pardubice), 2 min. za Příliš mnoho hráčů na ledě
Dynamo hrálo v šesti a dostává dvě minuty. Odsedí je Rostislav Marosz.

34:43

Ostrou střelu Jakuba Lva z první řeší Hamerlík.

35:17

Už to vypadalo, že z mezikruží v pohodě pod víko zakončí Patrik Zdráhal, ale Hamerlík jeho pokus fantasticky zastavil!

35:38

Dynamo je v pěti.

36:11

Perret pálil přes obránce, ale Bartošák si připisuje další pohodový zákrok.

37:25

Holland pálil vysoko nad.

37:59

Trončinského střelu ramenem vyráží Bartošák.

38:10

Zakázané uvolnění Vítkovic.

38:34

Vyloučen hráč Jan Schleiss (Vítkovice), 2 min. za Hrubost
V závěru prostřední části ještě přesilovka pro Dynamo. Dvě minuty za vysokou hůl pro Jana Schleisse.

39:03

Vítkovice se nejprve při oslabení dostaly až do zakončení, cestou zpět do pásma Dynamo pak zastavil ofsajd.

40:00

Ve druhé třetině Vítkovce dalším gólem ještě navýšily svůj náskok a v Pardubicích po čtyřiceti minutách vedou 4:1.

40:01

Dynamo si do ní nese třicet pět vteřin přesilové hry.

40:22

Vyloučen hráč Jan Výtisk (Vítkovice), 2 min. za Podražení
A dvanáct vteřin budou domácí hrát dokonce proti třem. Jan Výtisk dostává dvě minuty za podrážení.

40:35

Antonín Dušek (Pardubice) vstřelil branku (4. gól v sezóně), asistence Denis Kusý a Marek Hovorka. Stav zápasu Pardubice - Vítkovice 2:4
A souběžně s návratem prvního vyloučeného Dynamo snižuje na rozdíl dvou branek! Denis Kusý našel u tyče dobře postaveného Antonína Duška, který překonal Bartošáka.

41:40

41:54

43:04

Denis Kusý si přivezl kotouč do útočného pásma a pokusil se o střelu, vůbec ale netrefil branku.

43:56

Po sérii odrazů se ke kotouči dostal Jakub Lev, ale se svou střelou Hamerlíka příliš neohrozil.

44:46

Střelu Hollanda si pohlídal Bartošák, vhazovat se bude po jeho pravici.

45:43

Puk do jízdy dostal Lukáš Kucsera, se svou střelou z levé strany ale proti Hamerlíkovi neuspěl.

46:45

Vyloučen hráč Rhett Holland (Pardubice), 2 min. za Podražení
Vítkovice si zahrají přesilovku, dvě minuty za podrážení totiž dostává Rhett Holland. Vítkovický hráč šel však k zemi hodně ochotně.

48:22

Jakub Lev (Vítkovice) vstřelil branku (7. gól v sezóně), asistence Ondřej Roman. Stav zápasu Pardubice - Vítkovice 2:5
Ostravané využívají další přesilovku. Trochu se štěstím se za Hamerlíka došoural příklep od Jakuba Lva.

49:23

Vyloučen hráč Denis Kusý (Pardubice), 2 min. za Hákování
Další početní výhoda pro Ostravany. Denis Kusý usedá na trestnou lavici na dvě minuty za hákování.

49:56

Bubela v oslabení přes obránce střílel mimo.

50:25

Dynamo znovu dostává kotouč ze třetiny.

51:17

Schleiss dostal dobrou přihrávku do chumlu přímo před Hamerlíka, ale nezasáhl kotouč!

51:23

Dynamo je v plném počtu.

51:56

Vyloučen hráč Jaromír Pytlík (Vítkovice), 2 min. za Podražení
Po delším čase je tu přesilovka také pro Dynamo. Jaromír Pytlík dostává dvě minuty za podrážení.

53:59

Přesilovka Dynama naprosto bezzubá a Vítkovice jsou v pěti.

54:26

Patrik Poulíček před brankou šikovně tečoval střelu od modré čáry, Bartošák byl ale pozorný!

56:05

Po chybě domácích ve středním pásmu si puk vybojoval Patrik Zdráhal, Hamerlík ovšem jeho střelu vyrazil.

56:56

Vyloučen hráč Jaroslav Mrázek (Vítkovice), 2 min. za Vysoká hůl
Další přesilovka pro Pardubice. Dvě minuty za vysokou hůl inkasuje Jaroslav Mrázek.

57:45

Vyloučen hráč Roman Szturc (Vítkovice), 2 min. za Podražení
Minutu a dvanáct vteřin bude Dynamo hrát pět na tři! Roman Szturc dostává dvě minuty za podrážení.

57:55

Vítkovice ihned vyhazují kotouč.

58:08

Znovu.

58:57

Dynamo vyslalo na Bartošáka několik slibných střel, ale ani jedna se neujala a Vítkovice už jsou ve čtyřech.

59:29

Sýkora pálil mimo.

59:45

Vítkovice jsou v plném počtu.

60:00

Utkání končí. V poslední třetině jsme viděli další dva góly. Na každé straně jeden, takže Vítkovice dnes nad Dynamem vítězí 5:2 a domácí si připisují již jedenáctou prohru v řadě. Z Pardubic vám veselé Vánoce přeje Marek Votke.

14. února 2024 18:00Pardubice-Vítkovice 5:3
30. listopadu 2023 18:00Pardubice-Vítkovice 2:1N
5. listopadu 2023 17:00Vítkovice-Pardubice 0:2
27. září 2023 17:30Vítkovice-Pardubice 3:7
17. února 2023 18:00Pardubice-Vítkovice 1:4
3. ledna 2023 17:20Vítkovice-Pardubice 2:3P
22. listopadu 2022 17:30Vítkovice-Pardubice 4:5N
6. října 2022 18:00Pardubice-Vítkovice 2:1