Utkání Dynama s Olomoucí začíná zhruba za sedm minut. Roli sedmého domácího zadáka bude poprvé plnit obránce Mathias Porseland.

1:29

Jordann Perret proklouzl do útočného pásma a zkusil Lukáše nahozením z poměrně ostrého úhlu, ale neuspěl.

2:17

Domácí Filip Koffer už startoval k samostatnému úniku, ale parádní práci odvedl jeden z olomouckých beků a mladíka vůbec nepustil do zakončení.

39 Laš

Rozhodčí: Kubičík (CZE), Sýkora (CZE) - Malý (CZE), Pešek (CZE)
Počet diváků: 5 614

3:00

Dynamo je v těchto chvílích aktivnějším týmem. Z mezikruží zkoušel skákavou střelu Rostislav Marosz, ale Lukáš kotouč udržel před čárou.

4:09

Olomouc zatím pouze nahazuje kotouče směrem na Kloučka a do ničeho se nežene.

5:03

Vyloučen hráč Marek Laš (Olomouc), 2 min. za Sekání
Dynamo si dnes jako první zahraje přesilovku. Marek Laš inkasuje dvě minuty za sekání.

5:49

Marek Hovorka dostal nabito na modré čáře, ale kotouč nakonec po teči zalétl za hostující branku.

6:08

Tomáš Rolinek měl před sebou dost místa u levé tyče olomoucké branky, ale puk trefil pouze do Lukáše.

6:23

Nepřesnou kombinací na modré se domácí sami připravili o útočné pásmo.

6:40

Brian Ihnačák (Pardubice) vstřelil branku (2. gól v sezóně), asistence Jan Mandát a Oscar Eklund. Stav zápasu Pardubice - Olomouc 1:0
Přesilovku však nakonec Dynamo přece jen využívá! Brian Ihnacak šikovně převzal kotouč na kruhu pro vhazování a nekompromisním golfákem trefil horní růžek Lukášovy branky.

7:38

Pozor na druhé straně! Volný prostor se v útočném pásmu otevřel před Františkem Skladaným a Klouček jen tak tak zkrotil puk svou lapačkou!

7:57

Dobrou pobídku dostal Tomáš Rolinek, ale v zakončení zlomil hůl.

9:02

Vyloučen hráč Brian Ihnačák (Pardubice), 2 min. za Zdržování hry
Přesilovku si vyzkouší také Olomouc. Brian Ihnacak chtěl v obranném pásmu Kloučkovi podat hokejku a je vyloučen za zdržování hry.

9:55

Ostřížek z první přestřeluje.

10:07

A Dynamo posléze vyhazuje.

10:57

Vyloučen hráč Jakub Galvas (Olomouc), 2 min. za Hákování
Dynamo oslabení zvládlo velmi aktivně a vykoledovalo si faul. Za pět vteřin odstartuje jeho přesilovka po tom, co Jakub Galvas dostává dvě minuty za hákování.

Vyloučen hráč Filip Koffer (Pardubice), 2 min. za Hákování
Aktivní hrou v útočném pásmu si Hanáci vykoledovali další přesilovku. Filip Koffer usedá na trestnou lavici na dvě minuty za hákování.

14:49

Strapáčova střela sražena mimo.

15:19

Dynamo je dnes při chuti. V oslabení se pokoušel dopředu procpat Perret, ale do zakončení se nedostal.

16:05

Švrčkovu střelu schovává do lapačky Klouček a přerušuje hru.

16:11

Dynamo je kompletní.

17:05

Oscar Eklund dostal dobrou šanci před brankou Olomouce, ale příklepem minul.

18:23

Vyrůbalík napálil kotouč na modré, ale Klouček ho zkrotil.

19:53

Úplně volný Marek Hovorka dostal v útočném pásmu nádhernou přihrávku a okamžitě napálil kotouč na Lukáše, ten jen tak tak vyrazil!

20:00

Končí první třetina. Dynamo po ní vede 1:0. Když se v 7. minutě v přesilovce prosadil Brian Ihnacak.

20:35

David Ostřížek zavezl kotouč do útočného pásma a z otočky zkusil překvapit Kloučka, ale neuspěl.

21:34

Z mezikruží pálil také Vilém Burian, ale bolestivě zasáhl pouze pardubického obránce před sebou. Ten se sotva doklouzal na střídačku.

22:11

Zakázané uvolnění Olomouce.

23:08

Dynamo se znovu dostalo do útočného pásma, ale v koncovce nic nevymyslelo a Olomouc vyhazuje puk na další icing.

23:34

Teď pro změnu zakázané uvolnění Dynama.

24:10

Milan Klouček neudržel puk v rukavici a nabídl dobrou šanci Davidu Ostřížkovi, ten však z blízka minul!

24:25

Jacob Cardwell (Pardubice) vstřelil branku (2. gól v sezóně), asistence Patrik Poulíček a Ilja Dervuk. Stav zápasu Pardubice - Olomouc 2:0
Ladislav Lubina si před chvíli vyžádal oddechový čas, aby své mužstvo nahecoval a vyplatilo se! Hned z dalšího útoku propálil Lukáše po přihrávce zpoza branky Jacob Cardwell!

25:44

Lukášovi vypadl puk z lapačky a Patrik Poulíček mohl dorážet do prázdné, ale zakončení nezvládl!

26:42

Antonín Dušek se dobře propracoval před Lukáše, kterého ohrozil dobrou střelou, ale olomoucký gólman puk nejistě vyrazil vysoko nad sebe a další hráč Dynama podle rozhodčích přihrál rukou.

27:29

Olomouc se snaží dostat do zápasu, ale pardubická obrana dnes vše zvládá na výbornou.

28:09

Klouček sáhl do další olomoucké kombinace a přerušil hru lapačkou.

28:48

Po pravém křídle se snažil ujet tísněný Luboš Horký, ale přestřelil branku.

29:12

Vilém Burian byl sám před Kloučkem, ale ten jej skvěle zastavil betonem!

29:12

Burian byl navíc faulován. Podruhé dnes usedá na trestnou lavici Filip Koffer za hákování.

29:23

Jan Knotek (Olomouc) vstřelil branku (8. gól v sezóně), asistence David Ostřížek a Jan Jaroměřský. Stav zápasu Pardubice - Olomouc 2:1
A už jde zase zpátky na led. Olomouc vyhrála vhazování a vytvořila před pardubickou brankou závar, ve kterém se nejlépe zorientoval Jan Knotek a doslova dostrkal kotouč těsně za brankovou čáru.

30:18

Vyloučen hráč Ondřej Machala (Pardubice), 2 min. za Hrubost
Olomouc může vyrovnat v další přesilovce. Ondřej Machala dostává dvě minuty za hrubost.

30:43

Dynamo podruhé krátce za sebou dostalo kotouč ven ze třetiny.

31:50

Druhou přesilovku už Olomouc moc nezvládá a Dynamo potřetí vyhazuje.

32:17

Teď však Galvas trefil Kloučka do masky a naštěstí pro Dynamo nikdo z olomouckých nedorážel do prázdné brány!

32:51

Domácí jsou kompletní a vyhazují na zakázané uvolnění.

34:19

Cardwell dostal dobrou přihrávku na modrou čáru, ale vůbec netrefil branku.

34:58

Tentokrát příklepem těsně vedle pálil Ilja Děrvuk.

36:06

Machala dostal mezi beky krásnou přihrávku od Ihnacaka, ale zblízka přestřelil!

36:17

37:03

Dynamo dobře zakombinovalo v útočném pásmu, ale nakonec z toho byl brejk Olomouce! Budík ovšem výborně zablokoval přihrávku do druhé vlny na Strapáče a ten tak nemohl zakončovat do odkryté brány!

37:10

Vyloučen hráč Jan Jaroměřský (Olomouc), 2 min. za Nedovolené bránění
A přesilovka pro Dynamo. Jan Jaroměřský dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

37:48

Marek Hovorka (Pardubice) vstřelil branku (4. gól v sezóně), asistence Rostislav Marosz a Tomáš Rolinek. Stav zápasu Pardubice - Olomouc 3:1
Tomáš Rolinek nejprve bekhendem netrefil prázdnou bránu, aby mohl za krátkou chvíli po krásné kombinaci rozvlnit síť z levé strany Marek Hovorka!

38:25

Ofsajd Dynama.

39:01

Vyloučen hráč Zbyněk Irgl (Olomouc), 2 min. za Nedovolené bránění
Domácí mají před sebou další přesilovku. Zbyněk Irgl dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

40:00

Pardubice sice přesilovku, která bude ještě minutu pokračovat ve třetí třetině, nevyužily, ale mrzet je to nemusí. Po druhém dějství vedou totiž 3:1, když se prosadili Cardwell a Hovorka. Za Olomouc snižoval ještě na 1:2 Jan Knotek.

40:52

Vyloučen hráč Jan Knotek (Olomouc), 2 min. za Podražení
Dynamo bude hrát devět vteřin pět na tři! Jan Knotek dostává dvě minuty za podrážení.

41:18

Eklundovo nahození prolétlo mimo tři tyče.

42:11

Marek Hovorka (Pardubice) vstřelil branku (5. gól v sezóně), asistence Rostislav Marosz a Brian Ihnačák. Stav zápasu Pardubice - Olomouc 4:1
Marek Hovorka dává svůj druhý gól a využívá třetí přesilovku Dynama po tom, co krásným příklepem napodruhé propálil Lukáše.

42:34

Jordann Perret (Pardubice) vstřelil branku (5. gól v sezóně), asistence Luboš Horký. Stav zápasu Pardubice - Olomouc 5:1
V Pardubicích zavládla až neuvěřitelná euforie po tom, co se miláčci domácího publika po hodně dlouhé době prosadili doma pětkrát. Pátý gól vsítil Jordann Perret, když přistrčil puk za dezorientovaného Lukáše.

44:26

Vyloučen hráč Oscar Eklund (Pardubice), 2 min. za Nedovolené bránění
Olomouc může odpovědět v přesilovce. Oscar Eklund dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

45:22

Ostřížek pálil z první a mohl trefit odkrytou část Kloučkovy klece, puk ale zastavil obránce Dynama!

46:26

Domácí jsou v pěti.

47:36

Ze středního pásma nahodil puk Machala, Lukáš jej zkrotil lapačkou.

49:15

Dopředu se hnal Perret, ale zastavil jej ofsajd.

49:27

Aleš Jergl (Olomouc) vstřelil branku (9. gól v sezóně), asistence Jan Knotek a David Ostřížek. Stav zápasu Pardubice - Olomouc 5:2
Olomouci se daří snížit na rozdíl tří branek. Jan Knotek ujel s Alešem Jerglem dva na jednoho a druhý jmenovaný neměl se zakončením žádný problém.

50:08

Vilém Burian zblízka přestřeluje!

50:12

Dynamo posílá kotouč na zakázané uvolnění.

50:45

Luboš Horký (Pardubice) vstřelil branku (2. gól v sezóně), asistence Jordann Perret. Stav zápasu Pardubice - Olomouc 6:2
Luboš Horký nejprve z mezikruží vypálil bekhendem, aby pak mohl od Lukáše odražený puk dostat do sítě. Dynamo vede 6:2!

53:19

Cardwell po vzhazování v útočném pásmu vypálil z první, ale těsně mimo.

54:34

Po nenápadném nahození od mantinelu z nulového úhlu zvoní tyč Kloučkovy branky!

55:38

Dynamo už zápas pouze dohrává. Lukáš vyráží další střelu do ochranné sítě.

56:35

Krásnou kombinaci teď předvedla druhá formace Dynama! Po sérii několika pěkných přihrávek si vystřelil snad každý, co na tom, že z toho nebyl gól... To už Dynamu nevadí.

57:19

Vyloučen hráč Juraj Mikuš (Pardubice), 2 min. za Nedovolené bránění
Přesilovka Olomouce. Juraj Mikuš dostal dvě minuty za nedovolené bránění.

57:44

Poulíček s Machalou jeli dva na nikoho, ale první jmenovaný trefil pouze vyrážečku Lukáše!

59:09

Vyloučen hráč Jan Jaroměřský (Olomouc), 2 min. za Podražení
Pardubice si ještě v závěru utkání zahrají jednu přesilovku. Machala uháněl sám na Lukáše, ale byl podražen. Dvě minuty dostává Jan Jaroměřský.

59:30

Aleš Jergl v oslabení dostal prostor, ale netrefil branku.

60:00

Dynamo vítězí doma po více než čtvrt roce! V dnešním odpoledním utkání porazilo po parádním výkonu Olomouc 6:2. Z Pardubice se s vámi pro dnešek loučí Marek Votke.

4. února 2024 17:00Olomouc-Pardubice 2:1
18. prosince 2023 18:00Pardubice-Olomouc 8:2
3. listopadu 2023 18:00Olomouc-Pardubice 1:5
24. září 2023 18:00Pardubice-Olomouc 3:1
22. března 2023 17:00Olomouc-Pardubice 2:3
21. března 2023 19:00Olomouc-Pardubice 4:5P
18. března 2023 17:00Pardubice-Olomouc 2:0
17. března 2023 19:00Pardubice-Olomouc 5:1