Utkání mezi domácím Dynamem a Mladou Boleslaví začne za necelých čtyřicet minut.

1:04

Před Milošem Bubelou se ve středním pásmu otevřel prostor, ale slovenský útočník nedokázal zpracovat kotouč.

1:34

Na druhé straně hostující útočník švihem netrefil branku.

Flynn

Rozhodčí: Mrkva (CZE), Pražák (CZE) - Bryška (CZE), Frodl (CZE)
Počet diváků: 5 588

2:07

Podél pravého mantinelu se před Kacetla procpal Tomáš Knotek, ale dobře jej bránil domácí obránce a nezakončil.

3:21

Boleslav vytvořila ve svém útočném pásmu slušný závar, ale domácí obrana dokázala společně s Kacetlem situaci vyřešit.

4:01

Mezi dva pardubické obránce se vecpal rozjetý Lukáš Žejdl, ale trefil pouze Kacetlův beton.

5:31

Stejně na tom byl Pavel Kousal, jehož pozice však byla o poznání lepší, když měl oba pardubické beky za sebou. Kacetl však vyráží!

6:31

Skrytou střelu přes obránce vyprodukoval Patrik Poulíček, ale i Růžička na druhé straně byl pozorný.

8:38

Krásnou přihrávku teď od Petra Sýkory dostal Rostislav Marosz, který byl úplně sám před Růžičkou, ale bekhendem neuspěl!

10:53

Šancí v posledních minutách poměrně ubylo. Oba týmy převážně hledají cestu přes střední pásmo.

11:29

Vyloučen hráč Mathias Porseland (Pardubice), 2 min. za Nedovolené bránění
Takhle situace měla skončil zakázaným uvolněním Boleslavi, ale místo toho Porseland sedí na trestné lavici. Dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

11:58

Teď kotouč vyhazuje Dynamo.

12:33

Na modré napřáhl Jakub Klepiš, ale kotouč se odráží od Kacetla mimo tři tyče.

13:26

Miloš Bubela vyvezl kotouč a dostal se i do zakončení, Růžička ale jeho pokus vyrazil.

13:29

Porseland je zpět na ledě, Dynamo je kompletní.

14:18

Zakázané uvolnění Dynama.

15:39

Boleslav teď rozehrála slušnou útočnou akci, ale nakonec ji zastavil ofsajd.

17:14

Oscar Flynn měl prostor na pravém křídle, ale jeho střela neprošla přes pardubickou obranu.

17:35

Pavol Skalický (Ml. Boleslav) vstřelil branku (8. gól v sezóně). Stav zápasu Pardubice - Ml. Boleslav 0:1
Středočeši jdou dnes do vedení jako první! Vypadalo to, že Ondřej Kacetl má svou levou tyč pohlídanou dobře, ale nahození Pavola Skalického z křídla mu projelo pod betonem až do sítě.

18:32

Lukáš Žejdl měl teď před Kacetlem spoustu času na zakončení, ale zvolené zakončení příklepem mu vůbec nesedlo.

18:56

19:17

Kacetl teď na poslední chvíli vyškrábl tutovku Oscaru Flynnovi!

19:39

Vyloučen hráč Tomáš Rolinek (Pardubice), 2 min. za Podražení
Další přesilovka pro Boleslav. Kapitán domácích Tomáš Rolinek inkasuje dvě minuty za podrážení.

20:00

První třetina končí. Boleslav po ní vede v Pardubicích po gólu Pavola Skalického 1:0 a druhou třetinu začne minutu a čtyřicet vteřin dlouhou přesilovkou.

20:21

Oldrich Kotvan velkou bombou hned na úvod trefuje tyč za Kacetlem!

21:39

Boleslav strávila celý zbytek přesilovky v útočném pásmu, ale Dynamo už je kompletní.

23:20

Oscar Eklund (Pardubice) vstřelil branku (2. gól v sezóně), asistence Petr Sýkora a Rostislav Marosz. Stav zápasu Pardubice - Ml. Boleslav 1:1
Dynamo vyrovnává po nádherné kombinaci celé pětky! Ihnacak přihrál doleva na Marosze, ten posunul puk do druhé vlny Petru Sýkorovi a domácí kanonýr ještě celou akci vyšperkoval přihrávkou Eklundovi mezi kruhy, který bekhendem zakončoval do prázdné. Krása!

24:57

Vyloučen hráč Jacob Cardwell (Pardubice), 2 min. za Zdržování hry
Boleslav si teď teoreticky může vzít vedení zpět. Cardwell dostává dvě minuty za vyhození puku.

26:33

Středočechům se ale početní výhoda příliš nedaří.

26:57

A domácí už jsou kompletní.

27:31

Trest týmu (Pardubice), 2 min. za Příliš mnoho hráčů na ledě
Boleslav si ovšem chvíli poté zahraje další přesilovku. Dynamo špatně vystřídalo a dostává dvě minuty za příliš mnoho hráčů na ledě. Odpyká je Rostislav Marosz.

28:31

Mathias Porseland jel v oslabení úplně sám na Růžičku, ale minul!

29:19

David Šťastný z mezikruží taktéž pálil mimo.

29:36

Sabahudin Kovačevič (Ml. Boleslav) vstřelil branku (2. gól v sezóně), asistence David Šťastný a Martin Pláněk. Stav zápasu Pardubice - Ml. Boleslav 1:2
Krátce po vypršení pardubického trestu jde však Boleslav přece jen zpět do vedení! Sabahudin Kovačevič se mezi kruhy ujal kotouče a poslal jej do sítě domácích.

30:41

Vyloučen hráč Brian Ihnačák (Pardubice), 2 min. za Podražení
Další oslabení pro Dynamo. Brian Ihnacak dostává dvě minuty za podrážení soupeře ve středním pásmu.

31:28

Dynamo dostává kotouč až za Růžičku.

32:22

Domácí oslabení celkově zvládají dobře a Boleslav má problémy usadit se v pásmu.

32:41

Ihnacak je zpět na ledě.

33:06

Vyloučen hráč Pavol Skalický (Ml. Boleslav), 2 min. za Vysoká hůl
Po delším čase si přesilovku zahrají také Pardubice. Pavol Skalický nepříjemně zasáhl Briana Ihnacaka a vysloužil si dvě minuty za vysokou hůl.

33:54

Marek Hovorka natáhl na ostrý příklep, ale trefil pouze Růžičku.

34:28

Marosz se dobře proháčkoval hostující obranou, ale do zakončení se nakonec nedostal.

35:06

Hosté jsou v plném počtu.

35:51

V útočném pásmu vyzkoušel příklepem Kacetlovu pozornost Pavel Musil, ale domácího gólmana nenachytal.

37:45

Porseland v útočném pásmu dobře křižnou přihrávkou hledal Petra Sýkoru, puk k němu ale přes hostující obránce neprošel.

38:10

Tomáš Rolinek v pádu poslal puk před boleslavskou branku, ale přihrávku si nikdo nevyzvedl.

38:42

Martin Látal obkroužil branku a dostal se až do zakončení, jeho střela však nakonec letí vysoko nad.

39:50

Radim Zohorna (Ml. Boleslav) vstřelil branku (5. gól v sezóně), asistence David Němeček a Michal Vondrka. Stav zápasu Pardubice - Ml. Boleslav 1:3
Boleslav jde do vedení o dvě branky, když taktéž proměňuje velmi hezkou kombinaci v útočném pásmu. Po podobné sérii přihrávek jako v případě prvního gólu Dynama odkrytou branku trefil Radim Zohorna.

40:00

Gólem do šatny si tak Mladá Boleslav pojistila své vedení a po dvou třetinách je skóre 1:3 z pohledu domácího Dynama.

40:12

Vyloučen hráč Mathias Porseland (Pardubice), 2 min. za Podražení
Hned zkraje třetí třetiny si Boleslav zahraje přesilovku. Mathias Porseland odjíždí dnes podruhé na trestnou lavici, tentokrát na dvě minuty za podrážení.

41:59

Dvakrát po sobě teď pálil Martin Pláněk, ale ani jedna střela Kacetla příliš neohrozila.

42:41

Petr Sýkora (Pardubice) vstřelil branku (7. gól v sezóně), asistence Brian Ihnačák a Rostislav Marosz. Stav zápasu Pardubice - Ml. Boleslav 2:3
Znovu je to jen o jednu branku! Navrátilec do sestavy Dynama Petr Sýkora je hodně znát! Brian Ihnacak dobře v rohu vybojoval kotouč a poslal jej mezi kruhy právě volnému pardubickému bombarďákovi, který překonal Růžičku.

44:12

Od modré pálil Jiří Kurka, ale domácí následně vyhodili kotouč na zakázané uvolnění.

44:31

Zakázané uvolnění také na straně Mladé Boleslavi.

45:54

Po pěkné pasáži z obou stran následuje další icing Středočechů.

49:54

Sledujeme velmi bojovný zápas. Dynamo má v současných chvílích ze hry možná o něco více, ale Středočeši vše vynahrazují kvalitní obranou.

50:30

Od modré nahazoval Mikuš, ale puk skončil v Růžičkově lapačce.

51:12

Dynamo je v útočném pásmu, ale kotouč je zašlápnutý v rohu.

51:52

Zakázané uvolnění Mladé Boleslavi.

52:49

Oba celky výborně zvládají obranu svých modrých čar a šancí tedy není k vidění zrovna moc.

53:17

David Šťastný (Ml. Boleslav) vstřelil branku (11. gól v sezóně), asistence Lukáš Pabiška a Lukáš Žejdl. Stav zápasu Pardubice - Ml. Boleslav 2:4
Teď už to však neplatí. Mladá Boleslav proklouzla do útočného pásma ve dvou na jednoho a David Šťastný po krásné přihrávce neměl problém z první pověsit puk pod víko Kacetlovy branky.

55:54

Další velká šance! Z mezikruží hodně hbitě vypálil Lukáš Žejdl a Kacetl se procvičil rozklekem!

57:35

Do zakončení se cpal Marek Hovorka, ale nakonec pod tlakem poslal puk úplně jinam, než si představoval.

58:35

Petr Sýkora ze dvou metrů netrefuje prázdnou bránu!

58:38

Dynamo si žádá oddechový čas a Kacetl už se zpět do branky nevrátí.

58:53

Jakub Klepiš (Ml. Boleslav) vstřelil branku (9. gól v sezóně). Stav zápasu Pardubice - Ml. Boleslav 2:5
Oscar Eklund z hloubi obranného pásma úplně nesmyslně namazal volnému Jakubu Klepišovi, a ten trefuje prázdnou bránu!

59:53

Zápas už se pouze dohrává.

60:00

A dohrál. Boleslav dnes po dobře zvládnuté druhé polovině utkání vítězí na východě Čech 5:2. Z Pardubic vám hezký večer přeje Marek Votke.

25. února 2024 16:00Ml. Boleslav-Pardubice 1:4
14. ledna 2024 17:00Pardubice-Ml. Boleslav 4:3P
28. listopadu 2023 17:30Ml. Boleslav-Pardubice 1:4
13. října 2023 18:00Pardubice-Ml. Boleslav 3:1
29. ledna 2023 17:30Ml. Boleslav-Pardubice 3:5
22. prosince 2022 18:00Pardubice-Ml. Boleslav 2:1N
1. listopadu 2022 17:30Ml. Boleslav-Pardubice 0:1
25. září 2022 18:00Pardubice-Ml. Boleslav 2:3P