Baráž je po třech letech zpátky v Pardubicích. První utkání Dynama v ní s Motorem České Budějovice začíná za dvacet minut.

0:25

V Pardubicích se konečně o něco hraje a na tribunách je to hodně znát.

0:41

Marek Hovorka (Pardubice) vstřelil branku (9. gól v sezóně), asistence Tomáš Rolinek. Stav zápasu Pardubice - Č. Budějovice 1:0
A domácí Dynamo jde bleskově do vedení! Marek Hovorka se snažil nahrávat před branku a hosté si srazili kotouč do vlastní brány!

Doktor

Rozhodčí: Bejček (CZE), Hejduk (CZE) - Brejcha (CZE), Jelínek (CZE)
Počet diváků: 9 106

1:08

Mohlo to být 2:0 pro Dynamo, ale domácí útočník neproměnil samostatný únik!

1:33

Perret hledal cestičku budějovickou obranou, ale neuspěl.

1:53

Zakázané uvolnění Motoru.

2:24

Velmi nebezpečné nahození teď prolétlo kolem odkryté pardubické brány!

3:03

Domácí výborně kombinovali v útočném pásmu a vyslali několik nebezpečných střel od modré, Kváča však svůj tým podržel.

4:19

Schausova dělovka od modré se odrazila do rohu hřiště.

5:20

V útočném pásmu tentokrát Budějovice...

5:47

Jihočeši však nic závažnějšího nevymysleli a domácí dostali puk do středního pásma.

6:04

Teď pardubický bek parádně lehl do střely a odrazil puk do ochranné sítě. Následuje komerční pauza.

6:18

Dynamo mířilo dopředu, ale je z toho ofsajd.

6:46

Lukáš Endál dobře vířil v útočném pásmu hostů, ale hra je přerušena, protože Ondřeje Kacetla zavalila branka.

7:03

Cody Bradley měl teď puk úplně sám před Kacetlem, ale netrefil branku!

8:52

Pardubice trochu znervózněly a Budějovice se snaží tvořit v útočném pásmu, tentokrát je však zastavil ofsajd.

9:55

Obrovská šance volného Endála, jehož střelu z bezprostřední blízkosti Kacetl na poslední chvíli vykopl betonem!

11:35

Vyloučen hráč Brian Ihnačák (Pardubice), 2 min. za Vysoká hůl
Motor si dnes jako první zahraje přesilovku. Brian Ihnacak dostává dvě minuty za vysokou hůl.

12:15

Budějovice výborně drží útočné pásmo, nebezpečně kombinují, ale Dynamo vyhazuje.

13:30

Budějovice nepolevují v tlaku, ale Dynamo znovu vyhazuje.

13:35

Dynamo je v pěti.

14:50

Výborný průnik Kloze, ale Kváča vyráží!

14:58

Vyloučen hráč René Vydarený (Č. Budějovice), 2 min. za Podražení
Přesilová hra také pro Dynamo. René Vydarený inkasuje dvě minuty za podražení.

15:04

Nicholas Schaus (Pardubice) vstřelil branku (1. gól v sezóně), asistence Tomáš Rolinek. Stav zápasu Pardubice - Č. Budějovice 2:0
2:0 pro domácí! Přesilovou hru parádním švihem po dobré přihrávce od Rolinka využil Nicholas Schaus!

17:10

Dopředu to Dynamu poměrně jde, ale vzadu je to horší. Na domácích hráčích je vidět velká nervozita z případné chyby.

18:22

Marek Hovorka vymyslel dobrou útočnou akci, ale na jejím konci stál úspěšný Petr Kváča.

18:34

Bekhend Čermáka z pravé strany vyráží Kacetl.

20:00

První třetina končí. Budějovice možná byly co do času v útočném pásmu aktivnějším týmem, ale Dynamo efektivnějším. Po dvaceti minutách vede 2:0.

20:25

Dobrou přihrávku do jízdy dostával Petr Sýkora, ale nedosáhl na kotouč.

22:00

Vyloučen hráč Jakub Doktor (Č. Budějovice), 2 min. za Sekání
Pardubice si zahrají další přesilovou hru. Jakub Doktor dostává dvě minuty za sekání.

22:09

Motor krátce po vhazování vyhazuje až ke Kacetlovi.

22:25

Domácí však byli hodně rychle zpět v pásmu a Ihnacak vyslal tvrdý příklep na Kváču, ten výráží.

23:11

Motor znovu vyhazuje, druhé oslabení zvládá o poznání lépe.

24:00

Budějovice jsou v pěti.

24:59

Kloz dostal v útočném pásmu dobrou přihrávku do druhé vlny, ale netrefil branku.

25:29

Dobrou pozici v mezikruží měl Miloslav Čermák, ale Kacetl jeho pokus vyrazil!

26:11

Další dobrá šance hostů, když Martin Heřman dostával dobrou přihrávku do druhé vlny, ale nezasáhl kotouč!

26:11

Vyloučen hráč Martin Heřman M. (Č. Budějovice), 2 min. za Hrubost
Posléze se však pustil do potyčky s domácím kapitánem Rolinkem a dostává dvě minuty za hrubost.

26:11

Vyloučen hráč Tomáš Rolinek (Pardubice), 2 min. za Hrubost
A stejně tak tedy Tomáš Rolinek.

26:43

Z levého křídla nenápadně z otočky vypálil Martin Novák, ale Kacetl byl pozorný.

27:24

Taktéž Luboš Horký to zkoušel po levém křídle, ale do zakončení se nedostal.

27:39

28:11

Oba týmy jsou kompletní.

29:11

Na hraně útočného pásma dobře pálil Matouš Kratochvíl, ale Kváča vyráží.

29:34

Budějovice teď měly dvě obrovské šance! Dynamo v obraně opravdu hoří...

30:36

Hosté naléhají na domácí obranu, ta ale pouze odevzdává kotouče tak, aby to nebylo zakázané uvolnění.

32:37

Rolinek výbornou nenápadnou zadovkou našel před brankou Kratochvíla, ale ten Kváču neprostřelil!

33:03

33:25

Výborná kombinace domácích vyústila až v přihrávku na úplně volného Schause do mezikruží, který okamžitě vystřelil, ale Kváča si poradil!

36:03

Bradley nebezpečně přímo před pardubickou brankou tečoval střelu od modré čáry, ale Kacetl stihl zareagovat!

36:36

Ofsajd Dynama.

37:32

Na obranné modré zachyboval domácí Zdráhal a poslal do velké šance Martina Nováka, Kacetl byl však u své levé tyče po nájezdu z křídla připraven!

37:54

Kacetl schovává do lapačky nahození ze středního pásma a přerušuje hru.

38:33

Kratochvíl chtěl střílet z levého křídla, ale celou akci zastavil parádním skokem do dráhy puku budějovický Pavel Pýcha.

39:19

Mandát z dorážky své vlastní střely pálil jen těsně mimo!

40:00

Ve druhé části výrazně ubylo hokejovosti a skóre se tedy neměnilo. Dynamo stále vede 2:0.

40:37

Endál vyslal z pravého křídla nebezpečný bekhend a Kacetl jej vyrazil maskou do ochranné sítě.

41:06

Zdeněk Doležal vyslal dobrou střelu a dva jeho spoluhráči měli před sebou možnost dorážky do prázdné brány, skóre se však nemění!

42:42

43:03

Další icing domácích.

44:42

Poulíčkovu střelu od mantinelu vyráží Kváča a hra je přerušena.

45:33

Vyloučen hráč Juraj Mikuš (Pardubice), 2 min. za Podražení
Motor si zahraje přesilovku. Juraj Mikuš dostává dvě minuty za podražení.

45:53

Rolinek s Hovorkou ujížděli dva na jednoho, ale budějovický bek odvedl skvělou práci a pomohl Kváčovi celou situaci vyřešit ku prospěchu Budějovic!

47:08

Motor si vytvořil další zajímavé přiležitosti, ale chybí finální dorážka a Dynamo tedy znovu vyhazuje kotouč.

47:33

A Pardubice jsou kompletní.

48:31

Jordann Perret (Pardubice) vstřelil branku (8. gól v sezóně), asistence Vojtěch Budík a Rostislav Marosz. Stav zápasu Pardubice - Č. Budějovice 3:0
Dynamo trpělivě vyčkávalo a dostává se do tříbrankového vedení! Čtvrtá lajna domácích šlápla do kroku a po sérii dobrých přihrávek zakončoval Jordann Perret do napůl odkryté branky!

49:31

Zakázané uvolnění domácích.

49:40

A další. Pardubice se dnes nikam netlačí.

50:10

Po pravém křídle ujížděl Hovorka a jeho příklep skončil ve výstroji Petra Kváči!

50:17

Po vhazování Dynamo donutilo Kváču k dalšímu zákroku a opětovnému přerušení hry.

51:09

Budějovický taháček od mantinelu schovává do lapačky Ondřej Kacetl a i on si připisuje v dnešním utkání další zákrok.

51:35

52:22

Kacetl si připisuje další zákrok a následuje komerční přestávka.

52:51

Marek Hovorka je dnes velmi aktivním hráčem a dokázal to další střelou od mantinelu. Kváča byl proti němu však znovu úspěšný.

53:38

Vojtěch Budík nádherně projel budějovickou obranou a málem ještě svou střelu dorazil do prázdné brány, Kváča ji však na poslední chvíli vyrazil hokejkou!

55:29

Z levého křídla střílel Zdeněk Kutlák, ale Kacetl byl pozorný.

55:54

Další solidní průjezd hostující obranou předvedl Patrik Poulíček, ale k zakončení Dynama to tentokrát nevedlo.

56:20

Budějovice jsou v šesti!

56:50

Jordann Perret (Pardubice) vstřelil branku (9. gól v sezóně), asistence Jan Kloz. Stav zápasu Pardubice - Č. Budějovice 4:0
A prázdnou bránu ze středního pásma trefuje Jordann Perret, čímž zřejmě definitivně rozhoduje dnešní utkání!

57:17

Korigovat mohl Miloslav Čermák, ale tváří v tvář Kacetlovi neuspěl!

57:54

Z první to od modré zkoušel Karel Plášil, ale puk ke Kacetlovi neprošel.

58:26

59:08

Lukáš Endál (Č. Budějovice) vstřelil branku (1. gól v sezóně), asistence Miloslav Čermák a René Vydarený. Stav zápasu Pardubice - Č. Budějovice 4:1
Motor se nakonec přece jen dočkává gólu! Lukáš Endál se dostal ke kotouči na levém kruhu pro vhazování a neomylně vymetl horní růžek za Kacetlem!

60:00

Utkání končí. Dynamo zvládlo první krok v baráži a po dalších dvou gólech v poslední třetině vítězí nad Českými Budějovicemi 4:1. Z Pardubic vám hezký víkend přeje Marek Votke.

3. března 2024 16:30Pardubice-Č. Budějovice 7:2
23. ledna 2024 17:30Č. Budějovice-Pardubice 3:4
8. prosince 2023 18:00Pardubice-Č. Budějovice 4:3P
22. října 2023 17:00Č. Budějovice-Pardubice 4:3P
15. února 2023 17:30Č. Budějovice-Pardubice 3:7
30. prosince 2022 18:00Pardubice-Č. Budějovice 4:1
17. listopadu 2022 17:00Č. Budějovice-Pardubice 2:4
2. října 2022 17:00Pardubice-Č. Budějovice 6:1