Čtvrté barážové utkání, ve kterém se utká stoprocentní Dynamo s druhým Chomutovem, který naposledy s Východočechy prohrál 1:5, startuje za necelou půl hodinu!

0:34

Před branku soupeře se dnes jako první probojoval chomutovský Tomáš Svoboda, ale domácí obrana jej zpacifikovala.

1:13

Jan Mandát dostal výbornou přihrávku za chomutovskou obranu a byl úplně sám před Petersem, ale neproměnil!

Marjamäki

Rozhodčí: Kika (CZE), Pavlovič (SVK) - Klouček (CZE), Komárek (CZE)
Počet diváků: 8 255

2:00

Kotouč na střelu si chystal Masi Marjamäki, ale zastavil jej ofsajd.

2:39

Z pravého křídla to zkoušel také pardubický Kloz, ale neuspěl.

3:21

Do zakončení se dostal Lukáš Vantuch, ale jeho tečovanou střelu našel v lapačce Ondřej Kacetl.

3:39

4:09

Schaus hledal před brankou Tomáše Rolinka, ale přihrávka napříč útočným pásmem neprošla.

4:38

Zakázané uvolnění také na straně Chomutova.

5:05

Patrik Poulíček využil mezírky v chomutovské obraně a dobře si najel mezi kruhy odkud vystřelil, a jen málo chybělo k tomu, aby překonal hostujícího gólmana!

5:28

Jordann Perret (Pardubice) vstřelil branku (11. gól v sezóně), asistence Rostislav Marosz. Stav zápasu Pardubice - Chomutov 1:0
A Dynamo jde v baráži i počtvrté do vedení jako první! Rostislav Marosz po dobré otočce v útočném pásmu vystřelil na chomutovského gólmana a puk za něj následně dorazil Jordann Perret!

7:38

Uzdravený Machala dobře nahodil kotouč od modré čáry, ale Peters měl výhled a přerušuje hru. Následuje komerční pauza.

8:27

Ofsajd Dynama.

9:18

Přihrávku zpoza branky přímo před Kacetla dostal Adam Raška a okamžitě vypálil, ale pardubický brankář jeho střelu vyrazil! Poradil si i s následnou dorážkou.

9:50

Hovorka dobře vybojoval kotouč na hranici útočného pásma, ale jeho střelu vyrazil Peters.

12:59

Dynamo má opticky navrch, ale žádná větší šance nepřichází, stejně jako na straně Chomutova.

14:02

Lukáš Vantuch to zkoušel od pravého mantinelu, ale Kacetl nastavil svůj beton a poslal puk mimo ohrožení své branky.

14:45

Parádní přihrávku do jízdy inkasoval Tomáš Svoboda a dobře ji zpracoval, Kacetl však nechal zaúřadovat svoji lapačku.

15:12

Nahození ze středního pásma nemohlo ve formě chytajícímu Kacetlovi nadělat žádné problémy a v klidu kotouč vyrazil do ochranné sítě.

18:19

Dynamo se nikam netlačí, ale dá se říct, že vývoj první třetiny kontroluje. Chomutov se totiž vůbec nedostává do vyložených šancí.

18:45

Vyloučen hráč Jakub Trefný (Chomutov), 2 min. za Podražení
A Východočeši si teď zahrají přesilovou hru. Dvě minuty za podrážení totiž dostává Jakub Trefný.

18:54

Zablokovaná střela Petra Sýkory.

19:15

Chomutov vyhazuje.

19:41

Další šance Petra Sýkory, ale Peters stihl dát betony k sobě!

20:00

První třetina je u konce. Dynamo po ní vede 1:0, když se v šesté minutě prosadil Jordann Perret a od té doby se nic nestalo. Do druhé třetiny Pardubice nastoupí s tři čtvrtě minuty dlouhou přesilovkou.

21:20

Chomutov je kompletní, Dynamo si v přesilové hře žádnou větší šanci nevytvořilo.

21:46

Petr Koblasa střílel přes obránce, ale Kacetl chytá.

21:50

Vyloučen hráč Jan Zdráhal (Pardubice), 2 min. za Nedovolené bránění
První přesilovku v dnešním utkání si vyzkouší také Chomutov. Dvě minuty za nedovolené bránění pro Jana Zdráhala.

22:15

Pardubice vyhazují kotouč až k Petersovi.

22:40

Od modré pálil Ronald Knot, ale vysoko nad.

23:23

Jan Mandát (Pardubice) vstřelil branku (5. gól v sezóně), asistence Ondřej Machala. Stav zápasu Pardubice - Chomutov 2:0
V přesilovce gól sice padl, jenže do sítě Chomutova! Machala výborně vybojoval kotouč v útočném pásmu a předložil jej volnému Mandátovi, který překonal Peterse!

23:50

Pardubice jsou v pěti.

24:45

Chomutov tlačí na soupeře a drží se v útočném pásmu, Kacetl i pardubická obrana jsou však alespoň prozatím pozorní.

25:37

Vyloučen hráč Pavel Klhůfek (Chomutov), 2 min. za Podražení
Další přesilovka pro Dynamo. Pavel Klhůfek dostává dvě minuty za podrážení.

26:29

Tomáš Rolinek (Pardubice) vstřelil branku (9. gól v sezóně), asistence Petr Sýkora a Marek Hovorka. Stav zápasu Pardubice - Chomutov 3:0
Nádherná přesilovková souhra domácích a 3:0 pro Dynamo! Úplně volný Tomáš Rolínek výborně tečoval přesnou přihrávku od Petra Sýkory a Peters neměl šanci.

28:17

Další nepříjemná teč po nahození od modré! Tentokráte však Hovorka neusměrnil kotouč ideálně a Peters byl bez práce.

29:16

Na brankovišti dobře operoval Vladimír Růžička, ale na Kacetla si se svou dorážkou nepřišel!

30:40

Machala hledal na modré čáře postaveného Schause, tomu ale puk přeskočil hokejku a Dynamo musí do středního pásma.

31:54

Holland poslal před Peterse dobrou střílenou nabídku, ale puk pouze prolétl do rohu hřiště.

32:23

Vyloučen hráč Jacob Cardwell (Pardubice), 2 min. za Hákování
Přesilovka pro Chomutov. Jacob Cardwell dostává dvě minuty za hákování.

32:32

Ihned po vhazování však Pardubice dostávají kotouč až za bránu Chomutova.

33:10

Kacetl vyráží střelu Ronalda Knota od modré.

34:00

Kacetl schovává do lapačky další střelu od pravého mantinelu.

34:23

Dynamo je kompletní.

35:39

Chomutov by rád se zápasem něco udělal, ale domácí jsou u všeho dřív.

36:31

Patrik Poulíček (Pardubice) vstřelil branku (8. gól v sezóně), asistence Nicholas Schaus. Stav zápasu Pardubice - Chomutov 4:0
4:0! Schaus přebral kotouč za bránou a předložil jej mezi kruhy Patriku Poulíčkovi, který tísněn obráncem propálil Peterse!

36:54

Vyloučen hráč Rhett Holland (Pardubice), 2 min. za Napadení
Chomutov může snížit v přesilovce. Rhett Holland inkasuje dvě minuty za napadení.

37:26

Domácí však znovu dostávají kotouč ze třetiny.

38:08

Petr Koblasa byl úplně sám před Kacetlem, ale ten chomutovského útočníka fantasticky vychytal betonem!

38:36

Další Kacetlův zákrok lapačkou pro diváky a hra je znovu přerušena.

38:54

Dynamo opět kompletní.

39:43

Vantuch dostal puk na vrcholku levého kruhu, ale netrefil branku.

40:00

Domácí přidali další tři branky a zásluhou Mandáta, Rolinka a Poulíčka vedou po čtyřiceti minutách 4:0.

40:00

Chomutov mění před třetí třetinou brankáře.Střídání brankářů hostů. Z branky odešel Justin Peters, nahradil ho Aleš Stezka

41:07

Jakub Sklenář se dobře nastěhoval před Kacetla, ale k zakončení se nedostal.

41:29

Aleš Stezka si po střele od jednoho z domácích útočníků připisuje první úspěšný zákrok.

42:55

Ihnacak hledal z levého křídla mezi kruhy dobře postaveného Sýkoru, ale ten nezpracoval ideálně.

43:45

Perret dostal dobrou přihrávku mezi kruhy, ale minul branku!

44:12

Marek Hovorka (Pardubice) vstřelil branku (11. gól v sezóně), asistence Mathias Porseland. Stav zápasu Pardubice - Chomutov 5:0
5:0! K odraženému kotouči se v útočném pásmu dostal Marek Hovorka a příklepem neomylně propálil Aleše Stezku!

44:27

Zakázané uvolnění domácích, těm to ale vůbec nemůže vadit.

45:13

A zakázané uvolnění také na straně Chomutova.

45:44

Vyloučen hráč Ronald Knot (Chomutov), 2 min. za Podražení
Perret zavážel kotouč do útočného pásma, ale byl faulovaný. Dvě minuty za podrážení pro Ronalda Knota.

45:53

Chomutovský útočník ujížděl sám na Kacetla, ale na poslední chvíli jej zastavil domácí zadák!

46:47

Další početní výhoda se už Východočechům tolik nedaří, ale to jim může při pohledu na skóre být úplně jedno...

47:44

Chomutov je v pěti.

47:56

Zakázané uvolnění Severočechů.

48:16

Machala nabízel puk před bránu úplně volnému Maroszovi, ale ten netrefil!

50:00

50:35

Perret měl kotouč na holi těsně před Stezkou, ale nedokázal procpat puk do chomutovské sítě!

50:55

Na kotouč si sáhl také Ondřej Kacetl, který raději přikryl domácí rozehrávku před chomutovskými hráči.

51:31

Už to vypadalo, že Pavel Klhůfek se rozjede úplně sám na Kacetla, ale rozhodčí píská ofsajd.

51:39

Zakázané uvolnění domácích.

52:35

Úplně volný Vladimír Růžička dostal přihrávku k pravé tyči pardubické branky, ale Kacetl vyráží!

53:10

Pardubickou arénou obíhá mexická vlna.

54:07

Dynamo drží útočné pásmo a Chomutov raději posílá puk na zakázané uvolnění.

55:25

Luboš Horký (Pardubice) vstřelil branku (9. gól v sezóně), asistence Ondřej Machala. Stav zápasu Pardubice - Chomutov 6:0
A další hřebíček do rakve... Pardubice parádně zapracovaly v útočném pásmu a po Machalově střele se puk odrazil přímo před prázdnou bránu na hůl Luboše Horkého, který ho bez problému uklidil do sítě.

56:51

Zbývají tři minuty a za potlesku tribun se zápas pouze dohrává.

57:20

Pálil Schaus, ale Stezka puk neomylně zastavil lapačkou.

58:04

Vyloučen hráč Adam Raška (Chomutov), 2 min. za Nedovolené bránění
Ještě jedna přesilovka pro Dynamo. Adam Raška dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

58:30

Dynamo promáchlo na modré a Chomutov se osvobodil.

59:21

Marek Hovorka (Pardubice) vstřelil branku (12. gól v sezóně), asistence Brian Ihnačák a Petr Sýkora. Stav zápasu Pardubice - Chomutov 7:0
Snad jen stručně. Hovorka - příklep z mezikruží - 7:0.

60:00

Skóre 21:2, čtyři výhry v řadě a 12 bodů v barážové tabulce. Taková je vizitka Dynama po domácím utkání s Chomutovem, které vyhrálo 7:0. Příjemný víkend Vám z Pardubic přeje Marek Votke.

19. dubna 2019 17:00Pardubice-Chomutov 0:3
16. dubna 2019 17:30Chomutov-Pardubice 5:7
5. dubna 2019 18:00Pardubice-Chomutov 7:0
2. dubna 2019 17:30Chomutov-Pardubice 1:5
19. března 2019 17:30Chomutov-Pardubice 1:4
17. března 2019 17:00Pardubice-Chomutov 4:7
22. února 2019 17:30Chomutov-Pardubice 3:0
11. ledna 2019 18:00Pardubice-Chomutov 2:3N