Ze strany Dynama je již rozhodnuto, ale Piráti se dnes od 17.00 budou pokoušet o zázrak. Za půl hodiny začínáme.

1:25

I s ohledem na omlazenou sestavu Dynama se v útočném pásmu v úvodu utkání zdržuje hlavně Chomutov. Klouček si připisuje již druhý zákrok.

2:24

Roman Chlouba to zkoušel z mezikruží, ale Klouček znovu nechal vyniknout svou lapačku.

Chrpa

Rozhodčí: Hradil (CZE), Jeřábek (CZE) - Jindra (CZE), Zíka (CZE)
Počet diváků: 8 176

4:22

Od modré nebezpečně nahazoval Vojtěch Budík, ale puk se nakonec odrazil mimo tři tyče.

5:22

Marosz hledal rozjetého Kratochvila, ale k němu kotouč neprošel přes obránce.

6:04

Klouček vyráží střelu od pravého mantinelu.

7:40

Dynamo přidalo na obrátkách a sám před brankou byl najednou Michal Pochobradský, ale svou kličku nedotáhl do zdárného konce!

8:01

Zakázané uvolnění Pardubic.

9:03

Chomutov dnes v Pardubicích hraje o přežití a snaží se, ale nedaří se mu dostat do koncovky.

10:56

Petr Koblasa (Chomutov) vstřelil branku (13. gól v sezóně), asistence Pavel Klhůfek a Tomáš Svoboda T.. Stav zápasu Pardubice - Chomutov 0:1
Teď už to však vyšlo! V rohu hřiště stál osamocený Tomáš Svoboda, jenž okamžitě přihrával mezi kruhy dalšímu volnému spoluhráči Petru Koblasovi, a ten z první propálil Kloučka.

12:54

I Dynamo to samozřejmě zkouší dopředu, ale oproti jiným zápasům tady v Pardubicích o dost ubylo na atraktivitě.

13:20

Teď se v útočném pásmu uvolnil Luboš Horký, ale Peters vyrazil jeho pokus do ochranné sítě.

13:35

Machala chtěl krásnou zadovkou na Poulíčka v útočném pásmu vyšperkovat další útočnou akci Dynama, ale Poulíček již přihrávku nejspíš nečekal a nezvládl zakončit.

14:35

Adam Dlouhý (Chomutov) vstřelil branku (3. gól v sezóně), asistence David Štich a Tomáš Svoboda T.. Stav zápasu Pardubice - Chomutov 0:2
Chomutov však rázem vede 2:0, když na modré čáře plácl příklepem Adam Dlouhý a puk dolétl až za Kloučkova záda.

17:39

V brejku byl Jan Kloz, ale jeho střelu vyrazil Peters!

18:28

Lukáš Kovář napřáhl, ale vůbec netrefil branku.

19:24

Zakázané uvolnění Chomutova.

20:00

Po první dvacetiminutovce vedou Piráti v Pardubicích 2:0, když se prosadili Petr Koblasa a po něm Adam Dlouhý.

20:30

Nejdřív Peters vyrazil dvě obrovské příležitosti Patrika Poulíčka s Ondřejem Machalou a poté domácí Jan Zdráhal trefil tyč!

20:42

Vyloučen hráč Marek Tomica (Chomutov), 2 min. za Hrubost
Budeme sledovat hru čtyři na čtyři. Dvě minuty za hrubost dostává chomutovský Marek Tomica...

20:42

Vyloučen hráč Patrik Poulíček (Pardubice), 2 min. za Hrubost
...A také domácí Patrik Poulíček.

21:31

Volný prostor se otevřel před Jakubem Mertem, ale jeho příklep zblokoval chomutovský Ronald Knot.

21:48

Zakázané uvolnění Pirátů.

22:14

Mert se dostával do další příležitosti, ale Peters před ním přikryl kotouč lapačkou.

22:42

Oba týmy jsou kompletní.

23:40

Do útočného pásma Pirátů přiletěl úplně volný Brett Flemming, ale Klouček jeho střelu vyrazil!

23:50

Od modré po vhazování pálil Dietz, ale Klouček znovu vyráží.

25:11

Dušek měl dobrou šanci v mezikruží, ale netrefil branku.

25:14

Vyloučen hráč Martin Šťovíček (Chomutov), 2 min. za Hákování
Dynamo si dnes zahraje první přesilovku. Martin Šťovíček totiž inkasuje dvě minuty za hákování.

25:56

Po dobré Horkého přihrávce byl sám před Petersem Patrik Poulíček, ale poslal puk pouze do chomutovského brankáře!

26:23

Chomutov vyhazuje kotouč.

27:14

Piráti jsou kompletní. Po Petersově zákroku následuje komerční přestávka.

28:18

Úplně volný Adam Dlouhý dostal přihrávku do druhé vlny, ale jeho tvrdý příklep vyrazil Milan Klouček!

29:08

30:22

Vyloučen hráč Radek Duda (Chomutov), 2 min. za Vysoká hůl
Další přesilovka pro Dynamo. Dvě minuty za vysokou hůl inkasuje Radek Duda.

30:42

Michal Pochobradský dostal přihrávku přímo před branku, ale netrefil!

31:19

Ofsajd Dynama, přesilovka se mu vůbec nedaří.

31:53

I Horký dostal přihrávku do bezprostřední blízkosti Petersovi, ale neuspěl!

32:22

Duda je zpět na ledě.

34:09

Hraje se sice v útočném pásmu Dynama, ale puk je přišlápnutý u mantinelu a jediné co, tak ubíhá čas.

35:09

Vyloučen hráč Ondřej Matýs (Pardubice), 2 min. za Sekání
Přesilovka také pro chomutovské Piráty. Ondřej Matýs dostává dvě minuty za sekání.

35:43

Dva tvrdé chomutovské příklepy teď pravým beton zastavil Milan Klouček! A nakonec do třetice přerušil hru lapačkou.

36:23

Konotova střela byla napoprvé sražena do rohu hřiště, podruhé ji vyrazil Klouček.

37:09

Dynamo je v plném počtu.

37:30

Ondřej Matýs trefuje tvrdou ranou tyč!

38:58

Peters vyrážečkou zkrotil střelu Michala Pochobradského.

40:00

V prostřední dvacetiminutovce se skóre neměnilo a Piráti tak stále vedou 2:0. Stejně tak ovšem Kladno nad Českými Budějovicemi, což je pro Chomutov nejhorší scénář.

40:18

Na úvod třetí třetiny přichází zakázané uvolnění Pirátů.

41:23

V útočném pásmu se pro volný kotouč rozjížděl Antonín Dušek, ale Justin Peters u něj byl dříve.

42:29

Jakub Chrpa (Chomutov) vstřelil branku (1. gól v sezóně), asistence Roman Chlouba a Kryštof Ouřada. Stav zápasu Pardubice - Chomutov 0:3
Chomutovští útočníci jeli tři proti jedinému pardubickému obránci, kterého se později taktéž zbavili, a to nemohlo skončit jinak, než dalším gólem Pirátů. Pohlednou akci zakončoval Jakub Chrpa.

44:41

Pavel Klhůfek byl sám před Kloučkem, ale pardubický gólman nechal na ledě beton a kotouč zastavil!

46:08

Mezi domácími beky se protáhl také Roman Chlouba, ale Klouček jeho pokus vyrazil.

47:16

47:42

Machala sice dostal přihrávku do jízdy, ale o něco později než potřeboval, takže na zakončení neměl dostatek času a i díky tomu Peters jeho šanci vyrazil.

48:24

U pravé tyče se snažil do brány puk dostrkat Pavel Klhůfek, ale Klouček jej udržel před čárou.

49:20

Ofsajd domácích.

50:11

Nabito dostal do útočného pásma přijíždějící Jakub Trefný, ale jeho střelu zablokovali domácí obránci a Klouček byl nakonec bez práce.

51:42

Adam Dlouhý se parádní kličkou zbavil obránce a rázem byl sám před Kloučkem, ten však jeho blafák zastavil betonem!

52:38

K sólu už se nadechoval Antonín Dušek, ale rozhodčí pískají ofsajd.

54:02

Klouček kryje příklep od levého mantinelu.

55:23

Dynamo se snaží vstřelit alespoň jednu branku, ale nedaří se mu. Domácím příznivcům to však vůbec nevadí, na tribunách si poslední minuty zápasu a jistotu extraligy v příští sezoně užívají zpíváním oslavných chorálů.

57:15

Vyloučen hráč Ivan Huml (Chomutov), 2 min. za Podražení
Ještě jedna přesilovka pro Dynamo. Ivan Huml dostává dvě trestné minuty za podrážení.

58:18

Pardubice se první polovinu přesilovky držely v útočném pásmu, ale prozatím bez gólového vyjádření.

59:11

Petersovým směrem létá spousta puků, žádný však mezi tři tyče.

60:00

Zápas končí. Piráti dnes po povedené první třetině vyhráli v Pardubicích 3:0, ale na straně Chomutova příliš velká radost stejně nevládne, protože Kladno vede 3:1. Hezké Velikonoce a příjemný víkend Vám přeje Marek Votke.

19. dubna 2019 17:00Pardubice-Chomutov 0:3
16. dubna 2019 17:30Chomutov-Pardubice 5:7
5. dubna 2019 18:00Pardubice-Chomutov 7:0
2. dubna 2019 17:30Chomutov-Pardubice 1:5
19. března 2019 17:30Chomutov-Pardubice 1:4
17. března 2019 17:00Pardubice-Chomutov 4:7
22. února 2019 17:30Chomutov-Pardubice 3:0
11. ledna 2019 18:00Pardubice-Chomutov 2:3N