Vítejte u sledování online přenosu ze zápasu prvního kola hokejové extraligy mezi Mladou Boleslaví a Pardubicemi.

Oba týmy jsou na ledové ploše a do začátku utkání zbývají poslední vteřiny. Pardubice nastupují v červených dresech, hráči Mladé Boleslavi jsou v bílém.

0:32

Domácí se hned od prvních vtřetin pouští do útoku. Kacetl v brance si připisuje první zákrok a přerušuje hru.

Bucek

Rozhodčí: Hodek (CZE), Veselý (CZE) - Kajínek (CZE), Špringl (CZE)
Počet diváků: 3 576

1:20

Do útoku se tlačí také Pardubčtí, zatím se jim však nedaří přejít přes útočnou modrou a usadit se v pásmu.

2:10

Kacetl opět přerušuje hru. Před branku se ještě tlačil domácí Flynn, k puku se však nedostal.

2:56

Hosté se poprvé dostali na delší dobu do pásma, domácí brankář se musí mít na pozoru. Domácí obrana však tyto situace zvládá.

3:37

Hráči Mladé Boleslavi jsou ze začátku utkání aktivnější a neustále zaměstnávají brankáře Pardubic.

4:22

Vhazování v útočném pásmu domácího celku.

5:19

Flynn vybruslil zpoza branky a tlačil se do zakončení. Obránci Pardubic zůstali pozorní a domácího útočníka vytlačili z dobrého postavení. Puk tak zamířil mimo branku.

5:35

Také Krošelj na druhé straně přerušuje hru. Po rychlé pardubické akci se rozhodl puk raději podržet.

6:46

Po šanci Pardubic se strhla před domácí brankou potyčka. Rozhodčí však nepřipustili žádnou ostřejší výměnu názorů a ihned od sebe hokejisty odtrhli.

7:35

Hráči obou týmů se přetahují o puk u modré čáry blíže k brance Pardubic.

8:53

Krošelj vyjel z branky až do rohu kluziště, aby pomohl svým obráncům s rozehrávkou.

9:05

Pardubickou snahu o přechod do útočného pásma zastavil ofsajd.

10:04

Zakázané uvolnění na straně Mladé Boleslavi, hra se vrací před branku gólmana Krošelja.

10:10

Vyloučen hráč Juraj Mikuš (Pardubice), 2 min. za Podražení

11:03

Domácí jsou v pásmu, ovšem k vážnějšímu ohrožení pardubické branky se zatím nedostali.

12:10

Mikuš je zpět na ledě. Pardubice první oslabení v utkání zvládly a nyní se ženou směrem do útoku.

12:38

Pardubice po vhazování ve středním pásmu nahazují puk do boleslavské třetiny.

14:03

Hovorka protečoval puk do útočného pásma, tak se ho vaak okamžitě ujali obránci.

14:53

Bernard se už už chystal ke střele od modré čáry, rozhodčí však přerušil hru a vykázal domácí tým z pásma pro postavení útočícího hráče v brankovišti.

15:20

Flynn clonil před brankářem Pardubic a po přerušení hry se dostal do křížku s jedním z obránců. Nic to ovšem nezměnilo na tom, že Kacetl měl tou dobou už kotouč dávno pod kontrolou v lapačce.

15:51

Šťastný a Žejdl se dostávali do přečíslení dva na jednoho, domácí akce však ztroskotala na tom, že Šťastnému utekl puk z čepele.

16:29

Další akci domácích tentokrát zastavil ofsajd. Vhazovat se bude ve středním pásmu.

17:18

Hosté jsou v útočném pásmu, jeden z rozhodčích má zdvyženou pravici a ponechává Pardubicím výhodu.

17:36

Vyloučen hráč Oscar Flynn (Ml. Boleslav), 2+2 min. za Vysoká hůl

18:15

Pardubice jsou u kotouče a v útočném pásmu. Podaří se jim vymyslet nějakou gólovou šanci?

18:44

Krošelj ukryl pardubickou střelu do své výstroje a přerušuje hru.

19:00

Do konce první třetiny zbývá jedna minuta. Krátce před tím se podařilo domácím vyhodit puk přes všechny čáry.

19:38

Najman se i v oslabení dostal do slibné střelecké pozice. Ke gólu to však nevedlo.

20:00

Prvních dvacet minut utkání je za námi. Domácí hráči byli po věštinu času o trochu aktivnější, Pardubicím pak patřil hlavně závěr třetiny, který odehráli v početní výhodě. Hlavní jsou však góly a ty zatím v Mladé Boleslavi nepřišly. Do druhé třetiny se proto půjde za nerozhodného stavu 0:0.

20:33

Kousal se blýskl krásnou indiviuální akcí. Přes několik hráčů domácích se proháčkoval až před brankáře a poslal puk směrem na pravou tyč, domácí gólman výborně zasáhl betonem a zatím největší šanci Pardubic kryje.

21:36

Domácí jsou v plném počtu. Dlouhé oslabení přečkali bez inkasovaného gólu.

22:12

Pláněk prověřil Kacetla střelou od modré čáry, brankář Pardubic kotouč nejen chytil, ale i přikryl. Hra je tak přerušena.

22:23

Do zakončení se procpal pardubický Poulíček, ani ten si však na domácího gólmana nepřišel. Hosté začali druhou třetinu velmi aktivně.

23:47

Aktivní pardubické napadání vedlo k zisku kotouče a k dalšímu zákroku domácího gólmana.

24:24

Oscar Flynn (Ml. Boleslav) vstřelil branku (1. gól v sezóně), asistence Ondřej Najman a Pavel Kousal. Stav zápasu Ml. Boleslav - Pardubice 1:0
Domácí střílí první gól utkání a postaral se o něj aktivní Oscar Flynn. Odřej Najman ho našel přesnou přihrávkou zpoza branky, Flynn pak z prostoru mezi kruhy zamířil přesně do horního rohu branky.

26:50

Na domácím stadionu je rázem živo a také domácí hokejisté jsou při chuti. Pardubice tak musí v hlučné atmosféře čelit dalším útokům Mladé Boleslavi.

28:11

Vhazování v útočném pásmu Mladé Boleslavi.

28:50

Machala to zkusil od pravého mantinelu, jeho střelu však srazil jeden z obránců, takže puk vůbec nezamířil mezi tři tyče.

29:57

Stránský dostal puk do jízdy a vpadl do pásma ve velmi dobré střelecké pozici. Ideální okamžik pro střelu však prováhal, takže puk nakonec o pár vteřin později skončil dokonce až v hledišti.

30:33

Základní část zápasu se přehoupla do své druhé poloviny. Domácí jsou stále o krok napřed a v těchto chvílích jsou také aktivnějším celkem na ledě.

31:28

Kacetl si poradil se Skalického střelou.

32:08

Pavel Musil (Ml. Boleslav) vstřelil branku (1. gól v sezóně), asistence Martin Ševc a Jakub Klepiš. Stav zápasu Ml. Boleslav - Pardubice 2:0
Domácí odskakují svému soupeři na rozdíl dvou gólů. Po kratším závaru v útočném pásmu se k puku dostal Martin Ševc. Ten napřáhl a poslal puk před branku, kde jej do sítě přizvedl Pavel Musil.

33:50

Snaha Pardubic udělat něco s nepříznivým stavem je patrná. Domácí obraha však zůstává pevná, navíc je jištěná dosud bezchybným Krošeljem.

34:42

Domácí nyní drží puk na svých holích. Zůstavájí v jízdě směrem dopředu, zároveň však nespěchají a netlačí se přes modrou čáru za každou cenu.

35:25

Zbořil prověřil Kacetla, ten zasahuje lapačkou a přerušuje hru.

36:08

Hosté se na chvíli usadili v pásmu, domácí obrana však kotouč rychle vybojovala zpět.

36:44

Útočnou snahu Mladé Boleslavi zastavila píšťalka rozhodčích, kteří pískají ofsajd. Divákům ani domácím hráčům se to moc nelíbí, ale nic se na tomto rozhodnutí nemění.

37:10

Michal Vondrka (Ml. Boleslav) vstřelil branku (1. gól v sezóně), asistence Marek Hrbas. Stav zápasu Ml. Boleslav - Pardubice 3:0
Jednoduchá, rychlá akce domácího kapitána. Michal Vondrka se ujal kotouče, nabruslil do útočného pásma a střelou zpoza obránce na vyrážečku zvyšuje na 3:0.

37:30

Radoslav Tybor (Pardubice) vstřelil branku (1. gól v sezóně), asistence Robert Kousal a Denis Kindl. Stav zápasu Ml. Boleslav - Pardubice 3:1
Hosté rychle snižují. Radoslav Tybor si našel místo před domácím brankářem a nasměroval puk mezi jeho betony.

38:23

Hra se teď přelévá z jedné strany na druhou.

39:03

Do konce druhé třetiny zbývá necelá minuta, domácí hokejisty teď zastavil ofsajd při přechodu do útočného pásma.

39:49

Tybor v poslední minutě prověřil mladoboleslavského brankáře velmi dobrou střelou na lapačku. Následný protiútok domácího týmu byl zastaven ofsajdem.

40:00

Ve druhé části utkání začaly padat góly. Hráči Mladé Boleslavi nejprve přečkali několik šancí hostů a pak se postupně utrhli až do třibrankového vedení. V závěru třetiny se poprvé trefily také Pardubice.

40:21

Puk vyletěl na střídačku, vhazovat se bude ve středním pásmu.

40:59

Zbořil zavezl puk do útočného pásma, tam jej odzbrojili obránci Pardubic.

42:06

Zakázané uvolnění Mladé Boleslavi. Hra se vrací před brankáře Krošelja.

42:40

Najman trefil tyč pardubické branky!

43:37

Kacetl se vydal za branku rozehrát kotouč, nepovedlo se mu to však příliš dobře, takže domácí zůstávají ještě chvíli v útočném pásmu.

44:57

Teď jsou pro změnu Pardubice v útočném pásmu. Tybor se dostal do zajímavé střelecké pozice, kterou však nevyužil.

45:46

Hraje se rychlá pasáž, už se dlouho nepřerušovalo. Hosté v tuto chvíli drží kotouč, ale domácí útočníci dobře napadají jejich rozehrávku.

46:19

Tak až teď. Pardubice vyhazují puk jen na zakázané uvolnění.

46:56

Hosté se ujali puku ve svém pásmu po střele Šťastného a vydali se okamžitě do útočného pásma.

47:55

Kindl se spolu se svými spoluhráči dostal přes útočnou modrou, ovšem ztratili při tom puk. Hrají tak opět Mladoboleslavští.

48:34

Zakázané uvolnění domácího týmu.

48:51

Pardubičtí teď na chvíli zamkli svého soupeře v pásmu.

49:22

Vyloučen hráč Juraj Mikuš (Pardubice), 2 min. za Napadení

49:51

Hostům se na chvíli podařilo vymanit se z tlaku. Získali kotouč a hned ho vyhodili přes celé hřiště.

51:22

Pardubice ubránily další oslabení a stále drží naději na srovnání.

51:54

Flynn dostal puk do volného prostoru před brankou a hned vystřelil. Kacetl však skvělým a pohotovým zákrokem lapačkou kryje.

52:34

Krošelj raději přikryl puk před svou brankou.

52:53

Domácí brankář se opět rozhodl puk raději přidržet a nepouštět se do nějakých riskantních akcí. Pardubice díky tomu stále zůstávají v útočném pásmu.

53:22

Hráči obou týmů bojují o puk v rohu za pardubickou brankou.

54:38

Žejdl se pokusil o střelu, trefil však jen hráče Pardubic před sebou.

55:38

Domácí mají výhodu, na Pardubice čeká trest.

55:53

Vyloučen hráč Sébastien Piché (Pardubice), 2 min. za Hákování

56:33

Pardubice dostaly puk mimo své obranné pásmo.

57:25

Mladé Boleslavi se daří držet útočné pásmo, což v tuto chvíli domácím hokejistům stačí.

57:32

Hostům se podařilo přenést hru na druhou stranu kluziště a vybojovat vhazování v útočném pásmu.

57:53

Hosté hrají v plném počtu. Nyní mají něco málo přes dvě minuty na to, aby vstřelili dva góly. Jinak zůstanou všechny body z dnešního utkání v Mladé Boleslavi.

59:12

Kacetl je na střídačce, hosté to zkusí se šesti hráči v poli.

59:44

Lukáš Žejdl (Ml. Boleslav) vstřelil branku (1. gól v sezóně), asistence Pavol Skalický a Martin Ševc. Stav zápasu Ml. Boleslav - Pardubice 4:1
Domácí potvrzují své první vítězství v této sezoně. Lukáš Žejdl přidává čtvrtý gól Mladé Boleslavi střelou do prázdné branky.

59:55

Zápas se dohrává před domácí brankou.

60:00

Utkání skončilo, Mladá Boleslav slaví první výhru v sezoně. Domácí o svém triufu rozhodli především produktivní druhou třetinou, v níž odskočili svému soupeři do tříbrankového vedení. Pardubice sice snížily, více se jim však nepodařilo.

25. února 2024 16:00Ml. Boleslav-Pardubice 1:4
14. ledna 2024 17:00Pardubice-Ml. Boleslav 4:3P
28. listopadu 2023 17:30Ml. Boleslav-Pardubice 1:4
13. října 2023 18:00Pardubice-Ml. Boleslav 3:1
29. ledna 2023 17:30Ml. Boleslav-Pardubice 3:5
22. prosince 2022 18:00Pardubice-Ml. Boleslav 2:1N
1. listopadu 2022 17:30Ml. Boleslav-Pardubice 0:1
25. září 2022 18:00Pardubice-Ml. Boleslav 2:3P