Za deset minut startuje první domácí utkání Dynama v letošní sezoně. Postaví se Karlovým Varům, u reportáže vás vítá Marek Votke.

Na křídle druhé domácí formace nastupuje novic, Švéd Johan Harju.

1:03

První zákrok utkání si připisuje Ondřej Kacetl, jenž lapačkou vyrazil střelu najíždějícího karlovarského forvarda.

Koblasa

Rozhodčí: Hejduk (CZE), Úlehla (CZE) - Frodl (CZE), Komárek (CZE)
Počet diváků: 7 347

1:20

Střelu Marka Hovorky na druhé straně zastavuje také Filip Novotný.

2:21

Dynamo je zatím aktivnějším týmem, ale skóre ve třetí minutě je stále bezbrankové.

2:39

Kacetl kryje Graňákovo nahození od modré čáry.

4:11

Václav Skuhravý se snažil něco vymyslet s pukem v domácím brankovišti, ale bek Dynama jej ukázkově odstavil ze šance.

4:39

Jakub Flek (K. Vary) vstřelil branku (1. gól v sezóně), asistence Michal Plutnar a Tomáš Rachůnek . Stav zápasu Pardubice - K. Vary 0:1
Teď už se to však domácí obraně nepovedlo. Vary jdou do vedení, když důraz před Kacetlem prokázal Jakub Flek a dostrkal od modré nahozený kotouč až za brankovou čáru.

5:39

Zprava pálil Nicolas Hlava, Kacetl vyráží.

6:49

Harju vymyslel dobrou přihrávku před branku na Mandáta, ale kotouč byl na něj příliš rychlý.

8:01

Dobře to zkoušel Tomáš Rachůnek, ale Kacetl znovu vyráží.

9:17

Dynamo se sice drží v útočném pásmu, ale nedaří se mu dostat se do šance. Karlovarský brankář zatím zůstává v klidu.

10:05

Po Tyborově přisunutí to zkoušel Eklund, ale vysoko přestřelil.

10:23

Jediná první lajna domácích je schopna vytvořit závar před brankou soupeře, Novotný ovšem tentokrát Kousalův pokus kryje.

10:38

Střelu Johana Harju Novotný taktéž zastavuje.

11:11

Na pravém křídle byl úplně sám Marek Hovorka, jeho tvrdou střelu však Notovný nadvakrát zkrotil.

11:39

Velkou chybu teď vyrobil Ondřej Kacetl, když mu vypadlo nahození z lapačky přímo před útočícího hráče, ale následně vše napravil parádním zákrokem právě lapačkou!

12:05

Vyloučen hráč Jan Zdráhal (Pardubice), 2 min. za Nedovolené bránění
Energie si dnes jako první zahraje přesilovku. Dvě minuty za nedovolené bránění pro Jana Zdráhala.

12:45

Vary svou přesilovku hrají velmi sympaticky. Za čtyřicet vteřin stihly již snad pět střel, všechny ale pokryl domácí gólman.

13:12

Ondřej Beránek (K. Vary) vstřelil branku (2. gól v sezóně), asistence Dominik Graňák a Tomáš Mikúš. Stav zápasu Pardubice - K. Vary 0:2
Energie vede 2:0. Beránek nejprve velikou šanci na brankovišti nevyužil, ale bekhendovou dorážkou do víka vše napravil.

13:12

Vyloučen hráč Tomáš Rolinek (Pardubice), 2 min. za Podražení
Ondřej Beránek byl navíc při první šanci v brankovišti faulovaný a dvě minuty za podrážení inkasuje Tomáš Rolinek.

14:20

Dávid Gríger (K. Vary) vstřelil branku (1. gól v sezóně), asistence Petr Šenkeřík. Stav zápasu Pardubice - K. Vary 0:3
Tak teď už je z domácími opravdu hodně zle. Energie totiž využívá i druhou přesilovku a s přehledem vede 3:0. Prostor před Kacetlem tentokrát využil Dávid Gríger.

14:20

Vyhání navíc Kacetla z brány, nastupuje do ní mladík Tomáš Vlk.Střídání brankářů domácích. Z branky odešel Ondřej Kacetl, nahradil ho Tomáš Vlk

15:43

Příklepem z dálky to zkoušel Eklund, ale opět nepřesně.

16:24

Energie se již hnala do přečíslení, ale nakonec ji zastavil ofsajd.

17:30

Hra Dynama je v tuto chvíli skutečně tristní... Zakázané uvolnění.

18:19

Robert Kousal (Pardubice) vstřelil branku (1. gól v sezóně), asistence Denis Kindl a Jan Kolář. Stav zápasu Pardubice - K. Vary 1:3
U mantinelu sice faulovaný Denis Kindl, dostal se však k puku a přihrál před bránu volnému Kousalovi, který trefil přesně do víka.

18:41

Matěj Stříteský (K. Vary) vstřelil branku (1. gól v sezóně), asistence Adam Raška a Tomáš Mikúš. Stav zápasu Pardubice - K. Vary 1:4
Jakoby se ale nic nestalo. Hned z dalšího útoku totiž těsně za modrou zápěstím vystřelil Matěj Stříteský a Tomáši Vlkovi se o tom bude zdát hodně dlouho...

19:40

Z pravého křídla pálil Denis Kindl, ale Novotný kryje.

20:00

V Pardubicích končí první třetina a píská se stejně jako v loňské sezoně...

20:01

Střídání brankářů domácích. Z branky odešel Tomáš Vlk, nahradil ho Ondřej Kacetl

20:57

Vyloučen hráč Denis Kindl (Pardubice), 2 min. za Podražení
Dynamo si hned v úvodu druhé části zahraje další oslabení. Dvě minuty za podrážení pro Denise Kindla.

22:22

Třetí přesilovka se však Západočechům již tolik nedaří, domácí obrana několikrát vyhodila kotouč.

22:57

A Dynamo je kompletní.

23:16

Vyloučen hráč Vladimír Eminger (K. Vary), 2 min. za Držení hole
Teď si naopak zahraje přesilovku. Vladimír Eminger dostává dvě minuty za držení.

24:24

Minuta pryč a Pardubice nepředvedly nic.

24:41

Látalova střela letí mimo.

25:16

Vary jsou kompletní, zatímco si Novotný ani jednou nesáhl na kotouč.

27:30

Rozvíjející se útok Dynama zastavuje ofsajd.

29:06

Kindl zavedl puk do útočného pásma, ale hned za modrou o něj přišel.

29:32

Kacetl vyráží bekhend Martina Rohana.

30:05

Kacetl si připisuje další zákrok a vhazovat se bude po jeho pravici.

31:07

Zakázané uvolnění Dynama. A domácí tribuny stále pískají... Na vlastní oči se mezi střídačky přišel podívat i generální ředitel domácích Martin Sýkora.

31:48

Machala zavezl puk do pásma a předložil na modrou Kolářovi, jeho střelu však vyráží Novotný.

32:27

Tybor dobře obkroužil branku, ale když už se chystal na zakončení, odstavila jej od puku hostující obrana.

34:08

Machala v rohu dobře vybojoval puk pro Látala, ten ale střelou po obkroužení branky neuspěl.

35:06

Dynamo se na chvíli drželo v útočném pásmu, ale Kolářovo nahození Novotnému příliš starostí nenadělalo.

35:50

Vyloučen hráč Radoslav Tybor (Pardubice), 2 min. za Podražení
Další přesilovka pro Vary. Dvě minuty za podrážení dostává Radoslav Tybor.

37:12

Václav Skuhravý (K. Vary) vstřelil branku (1. gól v sezóně), asistence Jakub Flek a Matěj Stříteský. Stav zápasu Pardubice - K. Vary 1:5
Západočeši s velkým klidem využívají i třetí přesilovku. Hned tři jejich hráči zůstali sami před Kacetlem, domácího gólmana si rozťukali a pro Václava Skuhravého nebyl problém zakončit.

38:30

39:29

Vary už mohou zápas, dá se říct, pouze dohrát. A taky to podle toho vypadá, snažit se musí domácí, ale nejde jim to.

40:00

Západočeši ve druhé třetině přidali ještě jeden gól a po čtyřiceti minutách vedou 5:1.

40:20

Pozměněná první formace domácích (Harju za Kindla) zahájila poslední třetinu zakázaným uvolněním.

40:38

Hovorka dostal dobrou přihrávku na křídlo, ale puk netrefil ideálně.

41:23

Ostrý Mikušův příklep od modré končí v Novotného lapačce.

41:48

Vyloučen hráč Martin Rohan (K. Vary), 2 min. za Podražení
A Dynamo bude hrát přesilovku. Dvě minuty za podrážení pro Martina Rohana.

42:00

Vary ale ihned vyhazují.

42:28

Martin Kohout si zavezl puk do útočné třetiny, a když jej chtěl odpálit domácí bek, trefil pouze karlovarského útočníka. Ten pohotově vystřelil, ale Kacetl chytá!

42:50

Johan Harju se snažil dorážet v brankovišti, ale Novotný puk udržel před čárou.

43:54

Vary jsou kompletní.

44:09

Zakázané uvolnění Varů.

44:58

Nicolas Hlava uháněl po křídle, ale Kacetl vyráží.

48:39

Vary teď zavířily v útočném pásmu, ale Kacetl byl nakonec bez práce.

49:21

50:14

Eklund zkusil malou domů, ale ta ve výsledku zase tak malá nebyla! Kacetl ale naštěstí pro Dynamo puk zastavil.

52:14

Mandát to zkoušel zleva, ale Novotný vyráží.

53:54

Dynamo se nechce vzdát snadno, ale dnes se mu skutečně nic nedaří.

54:31

Rozhodčí už chystal přesilovku Dynamo, ale Michal Pochobradský faul na svou osobu odvolal.

54:37

Sébastien Piché (Pardubice) vstřelil branku (1. gól v sezóně), asistence Radoslav Tybor a Robert Kousal. Stav zápasu Pardubice - K. Vary 2:5
A karma to pardubickým hokejistům vrátila! Na modré zápěstím švihl Sébastien Piché a kotouč doskákal až do branky.

55:49

V útočném pásmu to zajímavě zkusil Patrik Poulíček, ale minul.

57:11

Dynamo se drží v útočném pásmu, ale času už moc nemá. Mikuš teď navíc pálil mimo.

57:42

Vary jsou teď spíš v pozici pozorovatele, ale náskok si zvládly vybudovat dostatečný.

59:01

Rozběhla se poslední minuta utkání.

60:00

Utkání končí. Dynamu se vůbec nepovedlo a v prvním domácím utkání nové sezony prohrává s Karlovými Vary 2:5. Západočeši o svém vítězství rozhodi hned v první dvacetiminutovce, kterou vyhráli 4:1. Z Pardubic se s vámi loučí Marek Votke.

27. února 2024 18:00Pardubice-K. Vary 6:2
21. února 2024 18:00Pardubice-K. Vary 5:2
19. ledna 2024 17:30K. Vary-Pardubice 3:4P
15. října 2023 15:30K. Vary-Pardubice 0:3
19. února 2023 15:30K. Vary-Pardubice 0:5
6. ledna 2023 18:00Pardubice-K. Vary 7:4
25. listopadu 2022 17:30K. Vary-Pardubice 1:3
9. října 2022 18:00Pardubice-K. Vary 2:4