Dynamo je vyléčené. Chybí pouze Marek Hovorka s Patrikem Poulíčkem, začíná se zhruba za hodinu.

0:25

Po Mandátově přihrávce zpoza branky na pravé křídlo střílel Robert Kousal, ale Honzík vyráží.

2:24

Dynamo v útočném pásmu vyprodukovalo další dvě střely, ale Honzík si znovu dal pozor.

Trávníček

Rozhodčí: Pešina (CZE), Úlehla (CZE) - Jindra (CZE), Zíka (CZE)
Počet diváků: 6 722

2:56

Vyloučen hráč Ondřej Jurčík (Litvínov), 2 min. za Hákování
Teď si domácí zahrají první přesilovku v utkání. Ondřej Jurčík dostává dvě minuty za hákování.

3:59

Dvě velké šance vždy po nepříjemné teči mezi kruhy teď měly Pardubice! Honzík však stále drží obdržený počet gólů na nule.

4:24

Špatná přihrávka domácích znamená osvobození Litvínova.

4:56

Kloz dostal dobrou přihrávku opět mezi kruhy, ale trefil litvínovského gólmana!

6:09

Zdráhal byl sám před Honzíkem, ale po bekhendovém blafáku zamířil úplně vedle!

6:32

Litvínov se zatím k ničemu moc nedostává, teď jej zastavuje ofsajd.

7:26

Z pravého křídla pálil Lukeš, Štěpánek vyráží.

9:22

Blümel to teď zkoušel nadvakrát, nejdřív trefil beka před sebou a pak zamířil přímo do Honzíkovy lapačky.

9:37

Tomáš Pavelka teď se spoluhráčem ujížděl dva na jednoho, ale celou akci vzal na sebe a nakonec zamířil mimo!

11:36

Trávníček z otočky poslal puk jen těsně mimo!

11:43

Ofsajd Dynama.

12:07

Petružálek poměrně ostře z pravého křídla napálil Štěpánka do helmy a puk se odrazil mimo hřiště. Následuje komerční přestávka.

14:20

Vyloučen hráč Michal Trávníček (Litvínov), 2 min. za Podražení
Další přesilovka pro Dynamo. Michal Trávníček dostává dvě minuty za podrážení.

15:29

Přesilovky domácích jsou však šílené. Sami se dostávají ven z pásma a na cestě zpět je pískán ofsajd.

15:44

Jakub Petružálek (Litvínov) vstřelil branku (5. gól v sezóně), asistence Richard Jarůšek. Stav zápasu Pardubice - Litvínov 0:1
Teď je navíc vše zpečetěno litvínovským gólem v oslabení! V obranném pásmu utekl puk Denisu Kusému, který si přivlastnil Richard Jarůšek, našel Jakuba Petružálka, a ten se nemýlil!

17:03

Vyloučen hráč Oscar Eklund (Pardubice), 2 min. za Hákování
Teď navíc Litvínov dostává možnost v podobě přesilové hry. Oscar Eklund dostává dvě minuty za hákování.

17:34

Domácí vyhazují kotouč.

18:30

Richard Jarůšek (Litvínov) vstřelil branku (5. gól v sezóně), asistence Viktor Hübl a Lukáš Doudera. Stav zápasu Pardubice - Litvínov 0:2
A Litvínov nabídnutou šanci využívá. Z brankové čáry to zkusil Richard Jarůšek a puk propadl Štěpánkovi až do branky.

20:00

Litvínov v první třetině uštědřil domácím pořádnou lekci z produktivity. Dynamo mělo řadu gólových šancí, ale nevyužilo ani jednu a Litvínov naopak vede 2:0 po gólu v oslabení a v přesilovce.

20:46

První střelu Pardubic ve druhé třetině našel Honzík v lapačce.

21:18

Ofsajd Litvínova.

21:41

Zdráhal vypálil po zemi od modré, Honzík vyrazil, ale nikdo nedokázal puk dorazit.

22:47

Další chyba v domácí obraně a Litvínov šel dva na jednoho, přihrávku však stihl zastavit obránce Dynama a napravil své zaváhání!

23:52

Mandát obkroužil branku a zkusil vystřelit, ale Honzíkovi tím nemohl nadělat žádné starosti.

24:39

Vyloučen hráč Marek Baránek (Litvínov), 2 min. za Hákování
Přesilová hra po Pardubice. Marek Baránek inkasuje dvě minuty za hákování.

26:20

Dynamo teď hodně zatápí Litvínovu, ale nemá ani štěstí! Puk se ne a ne odrazit na dorážku...

27:15

Martin Látal dostal přihrávku do úplně volného prostoru, ale trefil přesunujícího se Honzíka!

29:04

Bez nadsázky se dá říct, že Dynamo je celou druhou třetinu v pásmu Vervy, Litvínov se pouze brání...

30:58

Filip Helt (Litvínov) vstřelil branku (2. gól v sezóně), asistence Richard Jarůšek a Jakub Petružálek. Stav zápasu Pardubice - Litvínov 0:3
Ovšem první šance Litvínova v prostřední dvacetiminutovce dnes snad už klasicky znamená další gól hostů... V brejku se před Štěpánka dostal Filip Helt a překonává jej.

30:58

Vyloučen hráč Rhett Holland (Pardubice), 2 min. za Nesportovní chování
V témže čase je navíc na dvě minuty za nesportovní chování vyloučen Rhett Holland.

31:21

Dynamo vyhazuje.

31:27

31:47

Richard Jarůšek (Litvínov) vstřelil branku (6. gól v sezóně), asistence Jakub Petružálek a Viktor Hübl. Stav zápasu Pardubice - Litvínov 0:4
Další přesilovka Litvínova je využitá. Richard Jarůšek dostal přihrávku přímo před Štěpánka a lehkým bekhendem domácího gólmana překonal.

31:47

Jakub Štěpánek také raději volí odjezd na střídačku... Do branky jde Ondřej Kacetl.

35:33

Kacetl má první zákrok, když vyrazil střelu z mezikruží.

36:39

Martin Látal to zkoušel přes obránce, ale Honzík vyrazil.

37:14

Vyloučen hráč Marek Baránek (Litvínov), 2 min. za Držení hole
Baránek jde dnes podruhé na trestnou lavici, tentokrát za držení hole a Pardubice budou hrát přesilovku.

37:47

Harju dobře zpracoval před brankou, ale neměl dost prostoru pro kvalitní zakončení, Honzík chytá.

38:17

Tentokrát napřáhl Denis Kindl, ale Honzík znovu připraven.

40:00

Ve druhé třetině Litvínov navýšil své vedení již na 4:0, když se trefil dvakrát během devětačtyřiceti vteřin, z toho jednou v přesilovce. Dynamo snad ani není horším týmem, ale jeho koncovka je žalostná.

40:18

Robert Kousal (Pardubice) vstřelil branku (3. gól v sezóně), asistence Radoslav Tybor a Oscar Eklund. Stav zápasu Pardubice - Litvínov 1:4
Parádní vstup domácích do třetiny znamená skóre 1:4! Robert Kousal si od mantinelu navedl puk mezi kruhy a propálil Davida Honzíka.

40:35

Jan Myšák sám před Kacetlem míjí!

41:47

Vyloučen hráč Jan Zdráhal (Pardubice), 2 min. za Podražení
Přesilovka pro Litvínov. Jan Zdráhal dostává dvě minuty za podrážení.

42:11

Dynamo dostává puk ven z pásma.

43:03

Do jízdy dostal puk kapitán Litvínova Lukáš Kašpar, ale Kacetl mu skórovat nedovolil.

43:26

Jan Mandát (Pardubice) vstřelil branku (5. gól v sezóně), asistence Radoslav Tybor a Rhett Holland. Stav zápasu Pardubice - Litvínov 2:4
Co nešlo domácím v uplynulé části zápasu se daří teď! V oslabená brejk dvou na jednoho možná trochu se štěstím využil Jan Mandát, který měl dost prostoru a dokázal puk procedit za Honzíka!

44:16

Po Ivanově chybě v obranném pásmu se k puku dostal Pawel Zygmunt, ale Kacetl byl připravený.

46:30

Další Myšákova střela z pravého křídla, Kacetl připraven.

47:19

Viktor Hübl dostal dobrou přihrávku do volného prostoru měl prostor na zakončení, Kacetl ale vytahuje další zákrok!

49:03

Teď je zase vepředu hodně aktivní domácí Dynamo, ale i David Honzík předvádí své kvality.

50:16

Dobrá útočná akce Litvínova, na jejímž konci byl v mezikruží Richard Jarůšek, ale puk mu při zakončení sklouzl z hole.

52:13

Domácí cítí, že by se zápasem šlo ještě něco udělat a snaží se útočit, ale už je nejspíš příliš pozdě.

52:35

Teď navíc Dynamo zastavuje ofsajd a následuje komerční přestávka.

53:29

Ihned po vhazování v útočném pásmu Dynama pálil Robert Kousal, ale přímo doprostřed branky.

54:12

S rozehrávkou teď trochu zaváhal Kacetl a puk se mu odrazil zpět do brankoviště, domácí gólman jej ale stihl před Petružálkem schovat do lapačky.

56:17

Vyloučen hráč Lukáš Válek (Litvínov), 2 min. za Vysoká hůl
Zřejmě poslední šance pro Dynamo. U mantinelu totiž Roberta Kousala fauloval Lukáš Válek a dostává dvě minuty za vysokou hůl.

56:17

Vyloučen hráč Lukáš Válek (Litvínov), OT 10 min. za Nesportovní chování
Válek navíc ještě navrch dostává desetiminutový osobní trest za nesportovní chování.

57:57

Litvínov vyhazuje kotouč.

58:46

Dynamo to zkouší v šesti, ale hraje se ve skrumáži u mantinelu.

59:24

Juraj Mikuš (Pardubice) vstřelil branku (1. gól v sezóně), asistence Jan Zdráhal a Martin Látal. Stav zápasu Pardubice - Litvínov 3:4
Přecejen ale domácí power play využívají! Na vrcholku kruhu pro vhazování napřáhl Juraj Mikuš a propálil Honzíka.

59:24

Dynamo bere oddechový čas. Kacetl se vrací do branky, ale ihned po buly je připraven odejt.

60:00

Už to ale nestačilo. Pardubice sice po zlepšeném výkonu v poslední třetině vstřelily tři góly, ale na body to dnes nebylo hlavně kvůli nepovedenému výkonu Jakuba Štěpánka... Litvínov si odváží tři body za výhru 4:3 a pěkný víkend vám z Pardubic přeje Marek Votke.

26. ledna 2024 17:30Litvínov-Pardubice 1:3
10. prosince 2023 17:00Pardubice-Litvínov 2:4
27. října 2023 17:30Litvínov-Pardubice 4:1
15. září 2023 18:00Pardubice-Litvínov 5:1
3. března 2023 18:00Pardubice-Litvínov 2:3N
15. ledna 2023 15:30Litvínov-Pardubice 1:2
6. prosince 2022 18:00Pardubice-Litvínov 1:0
18. října 2022 17:30Litvínov-Pardubice 0:1N