Dynamo s třemi novými tvářemi v kádru se dnes představí v domácím utkání s Olomoucí. Na ledě se však nejspíš objeví pouze dvě: Tomáš Knotek na centru třetí letky, Matěj Beran na křídlé té čtvrté.

Olomouc do Pardubic přijela s deseti útočníky a sedmi obránci.

1:08

Oba týmy zatím marně zkouší přejít přes střední pásmo. Jako první se to povedlo Dynamu, ale útočná akce hned ztroskotala.

70 Hecl

Rozhodčí: Jeřábek (CZE), Obadal (CZE) - Kis (CZE), Lučan (CZE)
Počet diváků: 7 218

2:43

Teď se do útoku dostala i Olomouc a hned z toho byla pořádná šance! Marek Hecl šikovně tečoval před Kacetlem a domácí gólman měl co dělat.

3:24

Na druhé straně měl puk mezi kruhy Tybor, ale z dobré pozice netrefil branku.

3:29

Tomáš Dujsík (Olomouc) vstřelil branku (1. gól v sezóně), asistence Zbyněk Irgl a Vilém Burian. Stav zápasu Pardubice - Olomouc 0:1
A Hanáci z protiútoku trestají! Úplně volný Tomáš Dujsík dostal přesnou přihrávku od Zbyňka Irgla přímo před Kacetla a nedal domácímu brankáři šanci.

4:15

Z pravého křídla to zkoušel František Skladaný, ale jeho střelu už si Kacetl pohlídal.

4:55

Od modré nahazoval puk Jan Kolář, ale černá guma skončila v lapačce Konráda.

5:45

Zakázané uvolnění Hanáků.

6:14

Kacetl vyráží střelu Viléma Buriana.

6:58

Obrovskou šanci na vyrovnání spálil domácí Tomáš Knotek! Stál sám před Konrádem, ale puk po sérii přihrávek a střel nedokázal dorazit za jeho záda!

7:32

Knotek tečoval Ivanovo nahození od modré, Konrád vyráží.

8:07

Pardubice měly šanci přečíslení čtyři na tři, ale zastavil je ofsajd.

9:27

Poskakující puk ve středním pásmu si pro sebe uzmul Zbyněk Irgl a vydal se po pravém křídle směrem na Kacetla. Tomu Irglova střela vypadla Olomouc se ještě snažila o dorážku, ale Kacetl si své území uhlídal.

10:43

Od modré to zkoušel Matěj Blümel, ale Konrád se nenechal rozhodit.

11:26

V polovině první třetiny vede Olomouc 10:1 na vhazování.

12:48

Dobrou přihrávku mezi kruhy dostal Tomáš Dujsík, ale Kacetl jeho pokus vyráží.

13:31

Knotkův příklep od modré letěl vedle.

14:37

Vyloučen hráč Petr Strapáč (Olomouc), 2 min. za Hákování
Dynamo dostane šanci vyrovnat v přesilovce. Dvě minuty za hákování pro Petra Strapáče.

14:58

Vyloučen hráč Matěj Beran (Pardubice), 2 min. za Příliš mnoho hráčů na ledě
Po jednadvaceti vteřinách však přesilovka domácích končí. Mandát se třikrát dožadoval nové hokejky u střídačky, až je z toho příliš mnoho hráčů na ledě. Trest odsedí Matěj Beran.

15:31

Oscar Eklund dostal puk do jízdy a vysral na Konráda nepříjemný příklep, ten však kotouč schovává do lapačky.

16:00

Z mezikruží to zkoušel znovu Tomáš Knotek, tentokrát byla ale jeho střela sražena mimo.

16:58

Oba týmy jsou kompletní.

17:32

Po Hovorkově přistrčení pálil Jan Mandát, ale Konrád byl znovu připraven.

17:48

Pohotově z otočky vypálil Rostislav Olesz, Kacetl vykopává!

18:22

Tybor zkusil překvapit Konráda nahozením z nulového úhlu, ale olomoucký brankář se nenechal zaskočit.

20:00

Za pískotu domácího publika končí první třetina. Dynamo toho v ní totiž moc nepředvedlo a po gólu Tomáše Dujsíka prohrává 0:1.

20:00

Druhá třetina začne kvůli kaluži na ledě o něco později.

20:00

Dynamo do ní nastoupí s minimálně jednou změnou v sestavě - v první lajně bude místo Denise Kindla hrát aktivní Tomáš Knotek.

21:21

Michal Machač si nachystal první pořádnou střelu v prostřední dvacetiminutovce, ale Konrád mu ji zneškodnil.

22:08

Na druhé straně také Kacetl likviduje příklep Tomáše Dujsíka.

22:38

Marek Hecl trefil pravou tyč Kacetlovy branky!

24:00

Mandát nabil na modrou Juraji Mikušovi, ale jeho střela byla sražena mimo.

25:13

První lajna domácích teď dobře najela do útočného pásma, ale finální přihrávka na Kousala se nepovedla.

26:50

Látal dobře vybruslil do mezikruží, ale jeho střelu Konrád viděl a pohlídal si ji.

27:10

Na druhé straně podobně chytá Ondřej Kacetl.

28:01

Dynamo se teď na chvíli usídlilo v obranném pásmu Olomouce, ale chybí mu hráči na dorážku před brankou...

28:18

Ondřej Kacetl na druhé straně vytahuje ve stoprocentní šanci Olomouce pravý beton!

30:06

Také Hanáci se dlouho drží v útočném pásmu, ale dobrá obrana domácích je nepouští do šance.

30:12

Vyloučen hráč Juraj Mikuš (Pardubice), 2 min. za Držení hole
A teď přichází vyloučení na obou stranách. Za Pardubice dvě minuty pro Juraje Mikuše za držení...

30:12

Vyloučen hráč Marek Hecl (Olomouc), 2 min. za Nafilmovaný pád
...A pro olomouckého Marka Hecla dvě minuty za nafilmovaný pád.

31:21

Bekhend Jiřího Ondruška kryje Kacetl.

31:54

Dynamo teď zlikvidovalo olomoucký brejk dvou na jednoho, střela dojíždějícího Škůrka letěla hodně mimo.

32:20

Na druhé straně podobná situace a kotouč se dostal k volnému Janu Mandátovi, jeho střela však přišla úplně vniveč.

33:59

Vyloučen hráč Vilém Burian (Olomouc), 2 min. za Hákování
Další přesilovka pro Dynamo. Vilém Burian dostává dvě minuty za hákování.

34:26

Olomouc však hned po vhazování vyhazuje kotouč.

34:55

Hanáci vyhodili podruhé a cestou zpět se Dynamo dostalo do ofsajdu. Tribuny opět pískají.

35:56

Dynamo v přesilovce ani jednou neohrozilo branku Olomouce.

37:06

Domácí jsou i díky přesilovce v tempu a jsou aktivnějším týmem na ledě, totálně jim však krachuje koncovka.

37:42

Zdráhalova střela z úhlu v brance skončit nemohla.

37:59

Harju dostal dobrou přihrávku zpoza branky, ale kotouč mu sjel z hole.

38:24

Dynamo stále v útočném pásmu...

38:38

Ofsajd.

40:00

Olomouc v závěru druhé třetiny nezužitkovala brejk dvou na jednoho. Gól nedaly ani Pardubice a po druhé třetině stále prohrávají 0:1.

42:05

Harju dobře nahodil puk z brankové čáry od mantinelu a Matěj Blümel se ještě pokoušel o teč, Konrád však vyrazil.

43:02

Frustrovaný Holland teď vytapetoval mantinel se dvěma olomouckými hráči, div, že nedostal dvě minuty.

43:29

Skrytou střelu Buriana kryje Ondřej Kacetl.

44:01

45:10

Vyloučen hráč Jan Mandát (Pardubice), 2 min. za Vysoká hůl
Přesilová hra pro Olomouc. Jan Mandát inkasuje dvě minuty za vysokou hůl.

45:40

Zbyněk Irgl si dobře v útočném pásmu počkal na puk, ale vypálil jen těsně vedle.

46:37

Jan Zdráhal se nadechoval k úniku, ale nakonec nesmyslně bez zakončení nahrál na mantinel.

47:04

Olomouckou střelu od modré z první kryje Kacetl.

47:31

Vyloučen hráč František Skladaný (Olomouc), 2 min. za Podražení
Přesilovka také pro Dynamo. František Skladaný dostává dvě minuty za podražení Jana Koláře.

48:38

Po dlouhé kombinaci Dynama v útočném pásmu trefuje Juraj Mikuš břevno!

49:29

Hovorkovu střelu vyráží Konrád.

49:40

Pardubice strávily úplně celou přesilovku v útoku, pořád ovšem prohrávají o gól.

51:38

Denis Kindl číhal před Konrádem na dorážku a dotíral, což se hostům nelíbilo a strhává se drobná mela.

51:38

Vylučovat se ale nebude.

52:22

Švrček si v útočném pásmu sjel pro tvrdý příklep, ale Kacetl chytá!

54:54

Látal v obrovské rychlosti zavezl puk do útočného pásma Dynama, tam ale akce domácích skončila.

56:34

Olomouc brání těsné vedení a vyhazuje na zakázané uvolnění.

56:34

Hanáci berou oddechový čas.

57:27

Radoslav Tybor (Pardubice) vstřelil branku (8. gól v sezóně), asistence Jan Mandát. Stav zápasu Pardubice - Olomouc 1:1
Dynamo se v posledních minutách začalo tlačit ještě víc dopředu a konečně se mu to vyplatilo! Zpoza branky dostal od Mandáta přesnou přihrávku Radoslav Tybor a trefil se po zemi k pravé tyči!

57:44

Teď je pískáno zakázané uvolnění domácích.

58:03

Střela Olomouce byla sražena do ochranné sítě a hra je přerušena.

59:01

Rozběhla se poslední minuta základní hrací doby.

60:00

Dvě a půl minuty před koncem Dynamo zásluhou Radoslava Tybora srovnalo na 1:1 a budeme tedy sledovat prodloužení.

60:19

Pavel Musil (Olomouc) vstřelil branku (3. gól v sezóně), asistence Lukáš Klimek. Stav zápasu Pardubice - Olomouc 1:2
Kacetl dnes předváděl skvělý výkon, ale nejslabší moment si vybral v tu nejnevhodnější chvíli. Lukáš Klimek vypálil na Kacetla, tomu puk prošel pod nohama, šoural se po brankovišti a těsně u tyčky jej dorazil Pavel Musil.

60:00

Olomouc tak dnes přece jen vítězí, odváží z Pardubic dva body za těsnou výhru 2:1 v prodloužení. Pěkný víkend Vám přeje Marek Votke.

4. února 2024 17:00Olomouc-Pardubice 2:1
18. prosince 2023 18:00Pardubice-Olomouc 8:2
3. listopadu 2023 18:00Olomouc-Pardubice 1:5
24. září 2023 18:00Pardubice-Olomouc 3:1
22. března 2023 17:00Olomouc-Pardubice 2:3
21. března 2023 19:00Olomouc-Pardubice 4:5P
18. března 2023 17:00Pardubice-Olomouc 2:0
17. března 2023 19:00Pardubice-Olomouc 5:1