Příjemné povánoční odpoledne ze Zlína, kde je dnes poprvé v sezoně vyprodáno. V sestavě Kladna přitom pořád chybí jeho majitel Jaromír Jágr.

Oba týmy na Štěpána vyhrály. Zlín uspěl nečekaně v Plzni v okleštěné sestavě, do níž se dnes vrací Köhler a Claireaux. Kladno doma udolalo Vítkovice.

Oba dosavadní vzájemné duely vyhráli Rytíři za plný počet bodů.

O´Donnell

Rozhodčí: Pražák (CZE), Kubičík (CZE) - Bryška (CZE), Ganger (CZE)
Počet diváků: 7 000

0:49

Ofsajd domácích, na první střelu zatím čekáme.

1:37

Hra je zatím dost rozháraná, máme tady druhý ofsajd Zlína.

1:51

Do střely Zikmunda mimo tyče sáhl lapačkou Čiliak, vzápětí si připsal další zákrok.

2:03

Vyloučen hráč David Nosek D. (Zlín), 2 min. za Hákování

2:52

Berani dvakrát vyhodili, Kladno se nemůže usadit v pásmu.

19:19

A vzápětí ofsajd Rytířů.

3:41

Valský projel až před Čiliaka, který pravým betonem jeho bekhendový blafák vystihl.

4:37

Zlín je už v pěti, Kladno domácí zamklo až po vypršení přesilovky, Čiliak ale dvakrát spolehlivě zasáhl.

5:37

Skákavou střelu Dufka hostující brankář vyrazil, pak Kladno vyhodilo na zakázané uvolnění.

8:05

Po Noskově ráně zazvonila tyčka za brankou Godly. Předtím mohl střílet do odkryté klece Honejsek.

8:24

Poté, co Claireaux nevyužil šanci poslal z úhlu puk do Godly, následuje komerční přestávka.

8:51

Martin Novotný (Zlín) vstřelil branku (2. gól v sezóně), asistence Štěpán Fryšara a Jan Dufek. Stav zápasu Zlín - Kladno 1:0
Novotný zamíchal pukem na modré a jeho střela s pomocí zadní tyče skončila v síti.

10:30

Zlín se vymanil z tlaku hostů jen za cenu zakázaného uvolnění.

10:40

Vyloučen hráč Matyáš Zelingr (Kladno), 2 min. za Vysoká hůl

11:08

Antonín Honejsek (Zlín) vstřelil branku (6. gól v sezóně), asistence Zdeněk Okál a Jakub Šlahař. Stav zápasu Zlín - Kladno 2:0
Domácí rozebrali bránící čtveřici a Honejsek pálil do odkryté brány. Zlín využil přesilovku po 28 sekundách.

12:00

Kaut mohl snížit, ale jeho střelu z jedné vyrazil fantastickým zákrokem betonem Čiliak.

13:54

Domácí si nahrávali před vlastní bránou, ale risk jim vyšel, protože puk přece jen vystrkali do středního pásma.

15:45

Šlahař to zkusil z ostrého úhlu, střelu zablokoval kladenský obránce do ochranné sítě.

17:02

Vyloučen hráč Pavel Sedláček (Zlín), 2 min. za Podražení

18:11

Hosté dvakrát tvrdě vystřelili a puk se pokaždé o zadní mantinel vykutálel z pásma.

18:46

Fořt vystřelil i v oslabení, pak ho nesmyslně napadl jeden z kladenských hráčů.

19:05

Zlín přestál bez úhony i druhé oslabení. Kladno v přesilovce Čiliaka vůbec neohrozilo.

20:00

Zatímco v předchozích dvou vzájemných zápasech překonali zlínští hokejisté brankáře Godlu pouze jednou, dnes jim stačilo 11 minut, aby mu dali dvě branky. Berani tak po úvodní třetině vedou zaslouženě 2:0.

20:22

Fořt se dostal za obranu soupeře, jenže z úhlu beton Godly nepřehodil.

20:58

Zdeněk Okál (Zlín) vstřelil branku (6. gól v sezóně), asistence Jakub Ferenc a Antonín Honejsek. Stav zápasu Zlín - Kladno 3:0
Berani na soupeře vletěli a ze třetí střely v prostřední třetině skórují. Ferencovu ránu tečoval mezi betony gólmana Okál.

22:01

Godla raději puk v lapačce podržel před dojíždějícím Köhlerem.

22:45

Zlín pokračuje v náporu, Kubišovu teč Godla se štěstím vyrazil.

25:11

Kladno se ve druhé třetině zatím jen brání, nyní vyhodilo na zakázané uvolnění.

26:26

Kubiš dostal puk do jízdy, branku ale minul.

27:13

Godla je v ohni střel, v největší zlínské šanci vyrazil ránu Ference.

28:00

ODonnell vztekl práskl hokejkou o led, protože zblízka Čiliaka nepřekonal. Domácí fanoušci vyvolávají jméno brankáře, jemuž ke konci roku vyprší hostování z Brna.

29:51

Po zakázaném uvolnění se vrací hra před Godlu, který čelil ve druhé třetině už 11 střelám.

30:14

Vyloučen hráč Štěpán Fryšara (Zlín), 2 min. za Držení protihráče

31:41

Kladno zamklo soupeře před Čiliakem, po jehož zákroku domácí vyhodili puk.

32:27

Fryšara se po návratu z trestné lavice urval do nájezdu, jenže Godla souboj jeden na jednoho ustál a domácí útočník ho neprostřelil.

33:18

Okál dostal pěstí od Réwaye po odpískání, rozhodčí jsou ale klidní a nevylučují.

33:58

Kubiš nahazoval puk od modré, Godla ho třímá v lapačce.

34:08

Godla se vrhl proti dorážce Sedláčka a jen jemu můžou hosté děkovat, že prohrávají pouze o tři góly.

35:07

Vyloučen hráč Michal Barinka (Kladno), 2 min. za Držení protihráče
Zlín si ve výhodě vytvořil velký tlak, jeho šance ale pochytal výtečný Godla.

35:59

Okál udělal kličku před modrou, čímž vystavil spoluhráče do postavení mimo hru.

36:15

Machač měl v bruslařském souboji dvou pětek před Žižkou náskok dvou kroků, z úhlu však Čiliaka neprocedil.

37:15

Hosté jsou v pěti, druhá dnešní přesilovka domácím vůbec nevyšla. Ale za daného stavu jim to nemusí vadit.

38:12

Proti Sedláčkově střele z úhlu vytasil Godla zákrok lapačkou.

39:17

Vyloučen hráč Patrik Machač (Kladno), 2 min. za Podražení

40:00

Zlín má zápas zatím pod kontrolou, v prostřední třetině navýšil svoje vedení na 3:0.

40:12

Zlín začíná poslední třetinu v početní výhodě, trvat může ještě 64 sekund.

41:05

Tempo hry opadlo, Zlínu se přesilovka nedaří.

41:20

Hosté jsou kompletní.

41:46

Austin tečoval puk před Čiliakem, domácí brankář byl pozorný a zasáhl.

43:13

Tomáš Fořt (Zlín) vstřelil branku (6. gól v sezóně), asistence Pavel Kubiš a David Nosek D. . Stav zápasu Zlín - Kladno 4:0
Teď už byl Godla bezmocný. Kubiš naservíroval puk před bránu nehlídanému Fořtovi, který se trefil přesně k tyči.

44:52

Honejsek vložil hůl do střely Šlahaře, Godla ale zareagoval rychle a puk chytil.

46:07

Nosek si vybruslil zpoza brány do střelecké pozice, Godla jeho úmysl vystihl a u bližší tyče zakročil.

46:16

Hosté už působí hodně odevzdaně, hraje se převážně před jejich bránou.

47:01

Kaut pálil z úhlu, Čiliak místo u bližší tyče pokryl a puk podržel u těla.

48:15

Ondráčkovi střela nesedla, takže trefil jen nohy obránce.

49:25

Domácí si v tuto chvíli dělají na ledě, co chtějí, Kladno ale drží Godla - jediný hostující hráč, který dnes snese extraligové měřítko.

50:57

A znovu zasahuje Godla, tentokrát proti výpadu Okála.

51:45

Propagační střelu Valského přikryl na hrudi Čiliak.

53:00

Sedláček jel sám na Godlu, který opět úspěšně zakročil.

53:34

Domácí ostřelují Godlovu klec ze všech úhlů, Claireaux trefil boční konstrukci brány.

57:15

David Nosek D. (Zlín) vstřelil branku (4. gól v sezóně), asistence Tomáš Fořt. Stav zápasu Zlín - Kladno 5:0
Zlín má drtivou převahu a korunuje ji pátým gólem. Noskovu střelu od modré zastavila až síť za Godlou.

58:46

Teď už jde o to, jestli Čiliak udrží čisté konto. Po zákroku proti Keharově střele má k nule hodně blízko.

59:55

Pavel Kubiš (Zlín) vstřelil branku (7. gól v sezóně), asistence Tomáš Fořt a Jiří Ondráček. Stav zápasu Zlín - Kladno 6:0
Vřaždění kladenských neviňátek završil Kubiš, který zůstal sám před Godlou, jehož překonal po kličce do bekhendu.

21. dubna 2023 17:30Zlín-Kladno 0:1
20. dubna 2023 17:30Zlín-Kladno 1:7
17. dubna 2023 18:00Kladno-Zlín 3:1
16. dubna 2023 16:00Kladno-Zlín 1:0
17. února 2022 17:30Zlín-Kladno 3:2
4. ledna 2022 18:00Kladno-Zlín 1:3
7. listopadu 2021 15:30Zlín-Kladno 1:5
26. září 2021 16:00Kladno-Zlín 3:2P