Oba týmy se před dnešním utkáním Dynama s Boleslaví již rozcvičují na hrací ploše.

Domácí odehrají první třetinu ve speciálních dresech připomínající klubovou legendu Vladimíra Martince.

0:30

Michal Vondrka proškolil své bývalé spoluhráče za boleslavskou brankou a hledal v mezikruží Kousala, ten ale na puk nedosáhl.

Flynn

Rozhodčí: Jeřábek (CZE), Veselý (CZE) - Gerát (CZE), Hynek (CZE)
Počet diváků: 7 602

2:26

Martin Látal posílal puk přímo před branku Patriku Poulíčkovi, ale ten nedokázal zakončit!

3:42

Pardubice vstoupili do zápasu velmi aktivně a Středočechům kotouč zatím moc nepůjčili. Kantor má pouze jeden zásah.

4:25

Svačinova střela z pravého křídla letěla mimo.

4:51

Na druhé straně to ze stejné pozice zkusil také hostující David Šťastný a jeho pokus letěl jen těsně mimo.

6:58

Gašper Krošelj lapačkou přikryl puk před pardubickým nájezdem do útočného pásma a hra se přerušuje. Poprvé po více než pěti minutách.

7:26

Boleslav se snaží ostřelovat pardubickou branku, ale většina pokusů není přesná.

9:52

Teď už však Středočechům chybělo hodně málo! Pavel Kantor tečované nahození od modré čáry na poslední chvíli vytěsnil betonem!

11:35

Pavel Kantor vyhodil puk mimo hřiště, ale s odrazem o mantinel, takže vylučoval se nebude.

14:10

Domácí útočník Robert Kousal zavezl puk do útočného pásma, kde nabil Rhettu Hollandovi, ale jeho střelu z první v pohodě lapil Krošelj.

14:28

Zakázané uvolnění Boleslavi.

15:04

Ve vlastní obranné třetině zachyboval Jan Mandát a pustil do zakončení Marise Bičevskise, který však netrefil branku.

17:24

David Šťastný (Ml. Boleslav) vstřelil branku (8. gól v sezóně), asistence Martin Ševc. Stav zápasu Pardubice - Ml. Boleslav 0:1
Východočeši promarnili přečíslení tři na dva, při kterém ani nezakončili a Boleslav se raduje hned z protiútoku! David Šťastný si najel k pravé tyči pardubické klece, dostal přihrávku a zakončil přesně.

19:07

Kantor schovává do lapačky střelu Oscara Flynna a přerušuje hru.

19:19

A přichází další nebezpečný příklep Pavola Skalického přes několik hráčů, ale Kantor jej naštěstí pro Pardubice viděl a zachytil.

20:00

Svižně odehraná první třetina končí. Boleslav po ní vede 1:0, když se dvě a půl minuty před koncem prosadil David Šťastný.

20:55

Do druhé třetiny již Dynamo nastupuje v klasických dresech a hned se tlačí dopředu ve snaze vyrovnat na 1:1.

21:50

Michal Ivan (Pardubice) vstřelil branku (1. gól v sezóně), asistence Denis Kusý a Johan Harju. Stav zápasu Pardubice - Ml. Boleslav 1:1
A daří se! V mezikruží nejprve špičku Krošeljova betonu trefil Denis Kusý, ale puku se zmocnil obránce Michal Ivan, který se štěstím procedil puk za jeho záda!

23:15

Na dlouhou přihrávku na hranici útočného pásma číhal Jan Stránský, ale Kantor jeho následný příklep vyrazil.

24:25

Pavol Skalický si sjížděl nebezpečně z levého křídla, ale Kantor vyráží!

25:46

Střela Gabriela Szturce přes obránce letí mimo.

26:34

Boleslav ujížděla dva na jednoho, ale zakončení na sebe vzal Ondřej Najman a hodně vysoko přestřelil.

28:22

Stepan Zacharčuk hledal před brankou dobře postaveného Denise Kusého, ale ten ve velké šanci nedokázal zpracovat kotouč!

28:45

V další dobré příležitosti se objevil Robert Kousal, ale v rychlosti nedokázal puk zvednout do potřebné výšky a Krošelj zasahuje.

29:56

Machala číhal před brankou na střílenou přihrávku, ale puk se od něj nakonec odrazil pouze do ochranné sítě.

30:48

Vyloučen hráč Johan Harju (Pardubice), 2 min. za Podražení
Těsně za polovinou utkání se dnes poprvé vylučuje. Přesilovku si zahraje Mladá Boleslav, protože Johan Harju dostává dvě minuty za podrážení.

31:24

Dynamo vyhazuje kotouč.

31:59

Vyloučen hráč Jan Mandát (Pardubice), 2 min. za Podražení
Hosté budou hrát padesát vteřin v pěti proti třem! Opět dvě minuty za podrážení dostává totiž také Jan Mandát.

31:59

Boleslav ještě před začátkem přesilovky sáhla pro oddechový čas.

32:17

Neskutečný Tomáš Rolinek ujel v dvojnásobném oslabení do brejku, ale tísnil jej obránce a nedokázal dobře zakončit!

32:25

A z protiútoku zahrozila Mladá Boleslav! Po skrumáži puk sice skončil v brance, ale rozhodčí gól nesignalizují.

32:51

Dynamo je ve čtyřech.

33:30

Boleslav je v přesilovce hodně nebezpečná, obzvlášť svými střelami od modré čáry, ale domácí odolávají.

33:55

A v závěru přesilovky Boleslav zastavuje ofsajd.

34:09

Domácí jsou kompletní.

35:02

Vyloučen hráč Ondřej Dlapa (Ml. Boleslav), 2 min. za Sekání
Přesilovka také pro Dynamo. Ondřej Dlapa dostává dvě minuty za sekání.

35:15

Harju dobře tečoval Zdráhalovo nahození z levé strany, ale Krošelj vyráží!

37:02

Robert Kousal pustil v oslabení do brejku Pavola Skalického, ale stihl se s ním vrátit domácí bek Juraj Mikuš a šanci zastavil.

37:59

Denis Kusý ujížděl se spoluhráčem dva na jednoho, ale poslal mu přihrávku, kterou by zpracovalo jen málo hráčů na světě a bylo po akci.

39:01

Michal Vondrka (Pardubice) vstřelil branku (10. gól v sezóně), asistence Tomáš Rolinek a Stěpan Zacharčuk. Stav zápasu Pardubice - Ml. Boleslav 2:1
Minutu před koncem druhé části domácí otáčí skóre! Do útočného pásma puk nejprve zavezl Tomáš Rolinek, obkroužil branku a předložil puk Michalu Vondrkovi, který propálil Krošelje mezi betony!

40:00

Východočeši tedy po gólech Michala Ivana a Michala Vondrky otočili na průběžných 2:1. Klíčové pro ně také bylo, že ubránili padesátivteřinovou přesilovku hostů pět na tři.

41:41

První hvizd rozhodčího ve třetí třetině znamená ofsajd Mladé Boleslavi.

42:00

A také zakázané uvolnění domácích, Michal Vondrka nedosáhl na dlouhou přihrávku o mantinel.

43:08

Dobrou práci při své premiéře v pardubickém dresu odvedl během střídání Stepan Zacharčuk. Zařídil jednu útočnou akci svého týmu a odvrátil jednu boleslavskou.

45:38

Nebezpečnou střelu přes obránce si připravil Oscar Flynn, ale puk letěl těsně mimo.

46:36

Od pravého mantinelu vypálil Johan Harju, Krošelj vyráží do ochranné sítě.

47:26

Po chybě domácích ve středním pásmu se před Středočechy otevřelo dost volného prostoru na útok, ale pardubický bek jej zneškodnil.

48:05

Také Dynamo svou šanci překombinovalo a Boleslav dostává puk ven ze třetiny.

48:18

Vyloučen hráč Pavol Skalický (Ml. Boleslav), 2 min. za Sekání
Pardubice budou hrát přesilovku. Pavol Skalický inkasuje dvě minuty za sekání.

48:37

Mário Lunter ujel v oslabení do zakončení, ale Kantor vyráží!

50:07

Kousal dobře hledal Pauloviče, ale ten vůbec nezamířil přesně.

50:18

A hosté jsou kompletní, Dynamo však nadále drží útočné pásmo.

51:59

Boleslav nic nebalí, do útočného pásma se natlačil Pavol Skalický, ale Kantor puk schoval do lapačky a přerušil hru.

53:51

Dynamo se vehementně brání boleslavským atakům, do konce zbývá pět minut.

55:28

Kousal hledal před brankou spoluhráče bekhendem, ale Krošelj sáhl do kombinace hokejkou a teoretickou šanci přerušil.

56:11

Čtvrtá lajna domácích zavezla puk do útočné třetiny domácích a zase posunula Dynamo o něco blíže třem bodům.

56:57

Pardubice vyhazují puky tak, aby to nebylo zakázané uvolnění.

57:30

Mezi kruhy se v dobré pozici objevil Jan Mandát, ale boleslavský brankář jeho střelu vyráží!

58:04

David Šťastný (Ml. Boleslav) vstřelil branku (9. gól v sezóně). Stav zápasu Pardubice - Ml. Boleslav 2:2
Boleslav v posledních minutách vyvíjela na soupeře opravdu velký tlak a nese jí to ovoce! K odraženému puku se mezi kruhy dostal David Śťastný a propálil všechno před sebou.

58:59

Kantor vyráží další střelu Pavla Kousala.

59:50

Rozhodčí nejprve signalizoval vyloučení hostů za příliš mnoho hráčů na ledě, vše se chystalo na přesilovku domácích, ale trest se nakonec nekoná.

60:00

A třetí třetina končí za vyrovnaného stavu 2:2, takže následuje prodloužení.

60:56

Ondřej Machala předložil v útočném pásmu puk Janu Mandátovi, který trefil Krošeljovi špičku hole a vyrazil mu ji z ruky.

61:30

Na druhé straně těsně mimo pálil Pavel Kousal.

62:15

Kantor vyráží podobnou střelu Flynna.

63:16

Patrik Poulíček našel Svačinu, který však provětral pouze lapačku boleslavského gólmana.

63:58

Do útoku vyrazili také hosté, Hrbasovu střelu z mezikruží však kryje Kantor.

64:36

Půl minutky před koncem prodloužení Dynamo ještě bere oddechový čas.

64:52

Martin Ševc (Ml. Boleslav) vstřelil branku (3. gól v sezóně), asistence Adam Zbořil a David Šťastný. Stav zápasu Pardubice - Ml. Boleslav 2:3
Oddechový čas byl ale absolutně k ničemu. Středočeši v posledních vteřinách zamkli Pardubice v jejich obrané třetině a ostřelovali Kantora, dokud se nezačali radovat. Tvrdým příklepem uspěl Martin Ševc.

60:00

Utkání tedy končí. Dynamo sice otočilo na 2:1, ale nakonec bere pouze bod za prohru po prodloužení. Z Pardubic vám příjemný vstup do nového týdne přeje Marek Votke.

25. února 2024 16:00Ml. Boleslav-Pardubice 1:4
14. ledna 2024 17:00Pardubice-Ml. Boleslav 4:3P
28. listopadu 2023 17:30Ml. Boleslav-Pardubice 1:4
13. října 2023 18:00Pardubice-Ml. Boleslav 3:1
29. ledna 2023 17:30Ml. Boleslav-Pardubice 3:5
22. prosince 2022 18:00Pardubice-Ml. Boleslav 2:1N
1. listopadu 2022 17:30Ml. Boleslav-Pardubice 0:1
25. září 2022 18:00Pardubice-Ml. Boleslav 2:3P