O půl šesté v Pardubicích začíná utkání rozjetého Dynama s vedoucím Libercem. Připíší si Východočeši pátou výhru v řadě?

0:46

První pokus domácích o založení útočné akce domácím nevyšel, Poulíček musí za vlastní branku.

1:33

Na druhé straně se však krásnou bekhendovou kličkou před Kantorem uvolnil Adam Musil a jen těsně minul!

Rychlovský

Rozhodčí: Hradil (CZE), Kika (CZE) - Ganger (CZE), Klouček (CZE)
Počet diváků: 8 535

2:25

Hrachovina měl plnou výstroj práce při dvou pokusech Denise Kusého, ale oba vyrazil.

3:11

Z pravého křídla trefil tyč domácí Radoslav Tybor!

3:29

Vyloučen hráč Ladislav Šmíd (Liberec), 2 min. za Hrubost
A Dynamo si zahraje první přesilovku. Ladislav Šmíd dostává dvě minuty za hrubost.

3:47

Tygři však dostávají puk až ke Kantorovi.

4:23

Zacharčukovu ránu od modré kotníkem bolestivě zblokoval jeden z hostujících beků.

4:51

Nepřesnou kombinací se domácí sami vyhnali do středního pásma, přesilovka jim dvakrát nejde.

5:37

Vyloučen hráč Lukáš Derner (Liberec), 2 min. za Podražení
Sotva se Šmíd vrátil na led, budou Pardubice hrát další početní výhodu. Dvě minuty za podrážení pro Lukáše Dernera.

6:24

Poulíček z dobré pozice minul.

7:14

Vondrka nabil napříč pásmem Robertu Kousalovi, ale ani ten netrefil.

7:37

Liberec přečkal i druhé oslabení a je kompletní.

9:04

Bekhendem do odkryté branky mířil a už se málem radoval Michal Bulíř, jenže Kantor mu překazil zákrok pohotovou lapačkou a puk vyrazil!

9:47

Libor Hudáček (Liberec) vstřelil branku (28. gól v sezóně), asistence Marek Zachar. Stav zápasu Pardubice - Liberec 0:1
Za kolegu ale všechno napravil Libor Hudáček, který si dobře počkal na dobrou pozici, vylákal Kantora mimo dosah puku a pověsil jej pod břevno! Tygři vedou 1:0.

11:50

Domácí po inkasovaném gólu neztrácí elán, ale dobře postavená obrana Liberce nechává Hrachovinu celkem bez práce.

12:40

Hudáčkův další pokus byl sražen vysoko do ochranné sítě a po komerční pauze bude Liberec hrát přesilovku.

12:40

Vyloučen hráč Patrik Poulíček (Pardubice), 2+2 min. za Vysoká hůl
Dvě plus dvě minuty za vysokou hůl totiž dostává Patrik Poulíček.

13:22

Liberec si už zvládl vypracovat dvě dobré šance, ale ani jednu nezakončil přesně.

14:15

Hudáček z první pálil mimo.

15:59

Dva pokusy o střelu zablokoval Stěpan Zacharčuk a domácí vyhazují kotouč.

16:44

Čtyřminutovou přesilovku Liberec nevyužil, Dynamo je kompletní, i když mělo problémy.

17:38

Zacharčuk se aktivně vydal na útočný výpad, ale zastavil ho ofsajd.

18:04

Z levého kruhu pro vhazování dobře vystřelil Radoslav Tybor, ale Hrachovina vyráží.

20:00

Ladislav Šmíd počkal několik posledních vteřin za vlastní brankou a ukončil první třetinu, po které jeho tým vede 1:0. Prosadil se Libor Hudáček.

21:01

Svačina dostal přihrávku a objevil se úplně sám před Hrachovinou! Jeho mezírku mezi betony ale netrefil...

22:25

Další brejk Pardubic tentokrát zakončoval Matej Paulovič, ale Hrachovina znovu vyráží!

23:11

Zakázané uvolnění domácích.

24:11

Michal Vondrka (Pardubice) vstřelil branku (11. gól v sezóně), asistence Patrik Poulíček a Stěpan Zacharčuk. Stav zápasu Pardubice - Liberec 1:1
Dynamo na svého soupeře ve druhé třetině pořádně vlétlo a vyrovnává! Odražený kotouč vší silou za Dominika Hrachovinu napálil Michal Vondrka.

25:49

První formace domácích znovu zamkla Liberec v jeho obranném pásmu, ale Severočeši odolávají. Hrachovina chytil střelu od mantinelu.

26:39

Dvě obrovské šance v brankvišti teď spálilo Dynamo! Hrachovina na poslední chvíli z brankové čáry vykopával střely Vladimíra Svačiny a Jana Mandáta!

28:13

Liberec přerušuje pardubický tlak zakázaným uvolněním.

28:52

Další icing Bílých Tygrů.

29:26

Dynamo v posledních chvílích drží útočné pásmo jako při přesilovce, Hollandova střela ovšem skončila vysoko v ochranné síti.

31:19

Liberec chvíli útočil před Kantorem, ale Dynamo ujelo do brejku dvou na jednoho a domácí fanoušky bekhendem rozjásal Robert Kousal, rozhodčí však nejprve rozpažil a zkoumá video...

31:19

Gól neplatí. Robert Kousal trefil tyčku a puk po odrazu dokázal ještě před čárou zachytit Dominik Hrachovina.

31:28

Po delším čase hru lapačkou přerušuje Pavel Kantor.

33:21

Vyloučen hráč Matěj Blümel (Pardubice), 2 min. za Vysoká hůl
Liberec teď může poměrně rázně ukončit pardubický tlak ve druhé třetině, bude totiž hrát přesilovou hru. Dvě minuty za vysokou hůl dostává Matěj Blümel.

34:14

Hosté dlouho kombinovali, následná střela však skončila v ochranné síti.

34:28

V oslabení dokázal ujet Matej Paulovič, ale nakonec jej dobře zablokoval liberecký obránce a Paulovič nakonec ani nezakončil.

35:21

Dynamo je kompletní.

36:01

Tvrdou ránu Šmída vyráží Kantor.

37:51

Adam Musil poslal puk před prázdnou bránu Lukáši Krenželokovi, ale ten nedokázal kotouč dostrkat za Kantora!

38:21

Zakázané uvolnění Liberce.

39:08

Mandát ze vzduchu jen těsně minul branku!

40:00

Druhá třetina sice skončila, ale z ledu se rozhodně neodchází...

40:00

Za libereckou brankou totiž Tomáše Rolinka seřezal Ladislav Šmíd a do další bitky se pustil Rhett Holland s Dominikem Hrachovinou! V tomto případě byl lepší domácí borec a Hrachovinu složil na zem.

40:00

Pošťuchovali se také Jan Kolář s Petrem Jelínkem a rozhodčí určitě rozdají několik trestných minut. Na góly máme každopádně srovnáno 1:1, když se za Dynamo prosadil Michal Vondrka.

20:00

Rozhodčí udělil celkem tři tresty, na dvě minuty za hrubost vyloučil na liberecké straně Dominika Hrachovinu a Ladislava Šmída, z Pardubic si dvě minuty odsedí pouze Rhett Holland. Dynamo tak bude hned na začátku třetí třetiny hrát přesilovku.

41:06

Zhruba v polovině přesilovky se ještě Pardubice nedokázaly usadil v útočném pásmu.

42:00

Liberec je kompletní.

43:13

Na začátku třetí třetiny se oba týmy v útoku hledají. Zakázané uvolnění Pardubic.

43:48

Vondrka netrefil branku při brejku dvou na jednoho!

44:21

Nenápadné liberecké nahození ze středního pásma prolétlo až ke Kantorovi a domácí gólman musel včas zareagovat.

46:51

Nepřesná kombinace domácích znamená jejich další zakázané uvolnění.

47:31

Na pravém křídle si do dobré pozice najel Tomáš Hanousek, ale Kantor jeho střelu vyrazil betonem!

48:27

Od modré čáry střílel také Ronald Knot, ale Kantor jeho pokus v pohodě schoval do lapačky a následuje komerční přestávka.

48:57

Kousal přisunul puk Vondrkovi, který vystřelil od mantinelu, ale Hrachovina má puk v lapačce.

49:34

Mezi kruhy se ke střele dostal domácí Jan Mandát, ale Hrachovina opět úřaduje lapačkou.

52:01

Jan Ordoš (Liberec) vstřelil branku (9. gól v sezóně), asistence Roman Graborenko a Lukáš Krenželok. Stav zápasu Pardubice - Liberec 1:2
Pavel Kantor špatně rozehrál po mantinelu, Liberec zachytil útočné pásmo a po střele od modré puk do pardubické sítě tečoval Jan Ordoš!

52:01

Rozhodčí však ještě zkoumají video, Ordoš možná hrál vysokou holí!

52:01

Rozhodčí gól uznal a Liberec tedy vede 2:1!

52:43

Vyloučen hráč Stěpan Zacharčuk (Pardubice), 2 min. za Hrubost
Stěpan Zacharčuk dostává dvě minuty za hrubost a Liberec bude hrát přesilovku.

53:41

Libor Hudáček (Liberec) vstřelil branku (29. gól v sezóně), asistence Michal Bulíř a Petr Jelínek. Stav zápasu Pardubice - Liberec 1:3
Severočeši utíkají Dynamu na rozdíl dvou branek! Při přesilovce zůstal před Kantorem nehlídaný Libor Hudáček a poslal puk za jeho záda!

54:49

Dynamu se ve třetí třetině vůbec nedaří dostat se do útoku. Rozhodčí píská ofsajd.

56:03

Kousal ve středním pásmu zachytil libereckou rozehrávku a posunul puk na Tybora, ten ovšem netrefil branku.

56:54

Rostislav Marosz před Kantorem hledal ještě lépe postaveného spoluhráče, ale puk nakonec zalehl domácí zadák.

57:18

Jan Ordoš (Liberec) vstřelil branku (10. gól v sezóně), asistence Lukáš Krenželok a Petr Jelínek. Stav zápasu Pardubice - Liberec 1:4
Dynamo zkusilo hru bez brankáře, ale téměř okamžitě inkasuje a je rozhodnuto. Ze středního pásma se prosadil Jan Ordoš.

58:12

Na ledě už hraje jenom jeden tým, liberecká střela ale tentokrát šla mimo tři tyče.

59:18

Liberec poslední okamžiky zápasu tráví v útočném pásmu.

60:00

Utkání končí. Po čtyřech výhrách v řadě se muselo Dynamo s vítěznou sérií rozloučit. Liberec přehrávalo pouze ve druhé třetině, po které bylo vyrovnáno 1:1. Tygři pak ale v poslední části skórovali hned třikrát a zaslouženě zvítězili. Z Pardubic vám příjemný vstup do nového týdne přeje Marek Votke.

18. února 2024 17:00Pardubice-Liberec 7:1
5. ledna 2024 18:00Liberec-Pardubice 1:4
19. listopadu 2023 17:00Pardubice-Liberec 2:3
1. října 2023 16:00Liberec-Pardubice 4:3N
28. února 2023 18:00Liberec-Pardubice 5:1
13. ledna 2023 18:00Liberec-Pardubice 3:4
29. listopadu 2022 18:00Pardubice-Liberec 1:3
16. října 2022 17:00Pardubice-Liberec 1:0P