Dobrý podvečer, vítám vás z pardubické enteria areny u dalšího domácího utkání Dynama Pardubice, soupeřem mu tentokrát budou Berani ze Zlína.

Domácí v minulém kole nestačili na Olomouc, které podlehli 2:3 a mají tedy co napravovat. Do první pardubické formace se znovu vrací posila z NHL Martin Kaut.

Zlín stále čeká na svou první výhru v letošním ročníku, po prohrách s Olomoucí (1:4) a Spartou (0:3) nestačil v posledním kole ani na Hradec Králové, se kterým na domácím ledě padl po výsledku 2:3.

Kubiš

Rozhodčí: Hradil (CZE), Veselý (CZE) - Rampír (CZE), Špringl (CZE)
Počet diváků: 1 000

0:54

Zlín se sice ještě nedostal ke kotouči ovšem domácí kombinace se zatím dostala nejdál do rohu útočného pásma.

2:04

Na modré to z otočky zkoušel Matěj Blümel, ale trefil pouze obránce před sebou.

2:54

V první šanci Zlína dostal dobrou přihrávku mezi kruhy Jakub Herman, Kantor ale jeho střelu vyrazil.

3:43

Noskova rána ze středního pásma skončila pouze na mantinelu za Kantorem.

4:13

Rozjetý Kousal dobře našel ve druhé vlně Radoslava Tybora, ten však trefuje Kašíka!

5:09

Jakub Šlahař se šikovně obtočil kolem pardubické branky, ale Kantor byl pozorný.

5:39

Mikušovo nahození od modré čáry propadlo až ke Kašíkovi, jenž puk vyráží špičkou betonu.

6:14

Mezi kruhy dostal nabito Tomáš Fořt, ale v dobré pozici vysoko přestřelil.

6:55

Kousal vedl další útok domácí první formace, ale je pískán ofsajd.

7:36

Bekhend Daniela Gazdy orazítkoval Kantorovu vyrážečku a odrazil se do rohu hřiště.

8:36

Pavel Kubiš napřáhl na levém kruhu pro vhazování a Kantor jeho projektil vyrazil lapačkou.

9:43

Zakázané uvolnění Zlína.

9:53

Po vhazování v útočném pásmu Dynama napřáhl na modré čáře Martin Bučko, ale Kašík jeho pokus vyrazil.

10:19

Zakázané uvolnění také na straně domácích.

10:45

Lukáš Anděl s Michalem Pochobradským ujížděli dva na jednoho, druhý jmenovaný měl po přihrávce do druhé vlny před sebou úplně prázdnou bránu, ale vůbec nedokázal zakončit!

11:40

Vystřelit zkusil Robert Kousal, jeho pokus byl však zblokován.

12:05

Z otočky dobře střílel hostující David Nosek, ale Kantor našel puk v lapačce.

13:55

Michal Pochobradský se v útočném pásmu od mantinelu propracoval až před Kašíka, ale zakončení mu nakonec zhatil bránící hráč.

14:25

Přímo před Kantorem nebezpečně dorážel Jiří Ondráček, ale domácí gólman jeho pokus zneškodnil.

16:00

Z brankové čáry od mantinelu poměrně ostře vypálil Matěj Sebera a Kantor měl co dělat, nakonec však puk zkrotil.

16:44

Na druhé straně ostrý příklep Matouše Kratochvila končí v Kašíkově lapačce.

17:20

Jakub Šlahař vystihl domácí rozehrávku a poslal přihrávku přímo před Kantora na úplně volného Zdeňka Okála, jenž si ale bekhendovým blafákem na Kantora nepřišel.

20:00

V první třetině dorazivší hrstka diváků v Pardubicích branku neviděla. Asi největší šanci měl zlínský Zdeněk Okál, kterého po Zacharčukově chybě samotného na Kantora vyslal Jakub Šlahař, ale hostující útočník neuspěl.

20:00

Radovat se však v těchto chvílích mohou kolegové pardubických hokejistů z místního FK, kteří v Ďolíčku porazili Liberec 3:0.

20:21

Po chybě Zlína se v mezikruží ke střele dostal Radoslav Tybor, ale jeho pokus Kašíkovi moc starostí nenadělal.

21:41

Ofsajd Zlína.

22:14

Směrem na zlínskou branku rychle postupoval Matouš Kratochvil, ale v útočném pásmu si nedokázal poradit se dvěma bránícími soupeři.

22:30

Nakládalovu střelu vráží Kašík.

23:11

Kašík si připisuje další zásah, když vyrazil nenápadné Mikušovo nahození od modré čáry.

23:43

Na pravém kruhu na vhazování dostal nabídku Vladimír Svačina, jeho pokus z první byl ale zblokován.

24:46

Bombu od modré vyslal Rus Stěpan Zacharčuk, ale zablkoval mu ji David Nosek.

25:26

Velká šance také na straně Zlína! Přímo před Kantora dostal přihrávku Zdeněk Okál, ale pardubický brankář si s jeho bekhendem poradil.

26:09

Na modré čáře napřáhl Jakub Ferenc, jehož střela byla těsně před Kantorem tečována, ale nerozhodný stav trvá.

28:02

V útočném pásmu Zlína se ke střele dostal Jakub Šlahař, bolestivě mu ji však zblokoval Radoslav Tybor a během komerční pauzy se belhá na střídačku.

29:04

Volný prostor před sebou v útočném pásmu měl Michal Pochobradský, zápěstím ale provětral pouze Kašíkovu vyrážečku.

29:44

Na druhé straně Kantor vyráží Seberovu střelu od modré a Dynamo vyhazuje na zakázané uvolnění.

31:19

Dynamo dlouho kombinovalo v útočném pásmu, po Kautově přihrávce se ke střele dostal Robert Kousal, ale Kašík si vkleče připisuje vcelku pohodový zákrok.

32:08

32:53

Ke střele se dostal Martin Kaut, ale mimo hřiště ji tečoval Jakub Ferenc.

33:38

Zakázané uvolnění také na straně Dynama.

34:40

Patrik Poulíček našel mezi kruhy úplně volného Vladimíra Svačinu, ten však nechal vyniknout Libora Kašíka!

35:34

Dynamo se po delším čase usadilo v útočném pásmu a z otočky to zkoušel Lukáš Anděl, Kašík vyráží.

38:14

Dynamo je v tlaku, ale Kašík dnes zatím stoprocentní. Zlín vyhazuje na zakázané uvolnění.

38:32

Svačina se po vhazování propracoval až před Kašíka, ten ale jeho střelu vykopává betonem.

39:43

Jakub Nakládal udržel puk na útočné modré čáře, díky čemuž mohl zakončovat Martin Kaut, z dobré pozice ovšem těsně minul!

40:00

V závěru druhé třetiny dostaly Pardubice svého soupeře pod velký tlak, ale branka dnes stále nepadla. I třetí třetina tak bude začínat za stavu 0:0.

40:00

Dynamo bylo ve druhé třetině výrazně aktivnější, střely na branku v této části byly v poměru 12:5.

41:06

V úvodu třetí části oběma týmům vázne kombinace, Zlín dostává puk na zakázané uvolnění.

41:14

Od modré tvrdě vypálil Zacharčuk, ale jeho střela byla tečována nad.

42:20

Na levé straně napřáhl Jakub Ferenc, ale puk letěl mimo.

42:59

Další útočnou akci Zlína zastavuje ofsajd.

43:18

Vyloučen hráč Antonín Honejsek (Zlín), 2 min. za Podražení
Až ve třetí třetině jsme svědky dnešního prvního vyloučení. Dvě minuty za podrážení dostává Antonín Honejsek ze Zlína.

43:58

Kaut hledal napříč útočným pásmem Tybora, ten se ale ke střele nedostal.

44:17

Zlín dostal puk až ke Kantorovi, kde měl náznak šance Pavel Kubiš, domácí brankář však zvládl odehrát puk za branku.

44:39

Vyloučen hráč Valentin Claireaux (Pardubice), 2 min. za Podražení
Vyloučení také na straně domácích. Bývalý Beran Valentin Claireaux dostává dvě minuty za podrážené a bude se hrát čtyřicet vteřin čtyři na čtyři.

45:18

Zlín je v plném počtu, začíná zkrácená přesilovka Beranů.

45:47

Dynamo vyhazuje puk přes všechny čáry.

46:08

Tvrdá Honejskova střela se odrazila od masky Pavla Kantora!

46:49

I domácí jsou v plném počtu.

46:49

Bedřich Köhler (Zlín) vstřelil branku (1. gól v sezóně), asistence Dalibor Řezníček a Tomáš Fořt. Stav zápasu Pardubice - Zlín 0:1
Hosté sice přesilovou hru nevyužili, ale i tak jdou do vedení! Už za vyrovnaného počtu hráčů Řezníčkovo nahození od modré čáry tečoval Bedřich Köhler a usměrnil puk do protipohybu Pavla Kantora.

48:30

V útočném pásmu zkusil přes obránce vystřelit Jan Mandát, ale puk letěl vysoko nad.

49:05

Dynamo znovu zamklo svého soupeře v jeho obranném pásmu, Kašík je ale dnes bezchybný.

49:28

Pardubická enteria arena hlásí vyprodáno, dorazilo tisíc lidí.

50:59

Další sérii pardubických šancí pochytal Kašík, neuspěli Jan Mandát ani Juraj Mikuš, jenž se do zakončení dostal hned dvakrát.

50:59

Zlín raději vyhodil puk na zakázané uvolnění a sáhl pro oddechový čas.

51:13

Po zásahu Kašíka se v obranném pásmu Zlína strhla drobná potyčka, Martin Kaut složil k zemi Matyáše Hamrlíka.

51:45

Jakub Herman (Zlín) vstřelil branku (1. gól v sezóně), asistence Jiří Suhrada a Jiří Ondráček. Stav zápasu Pardubice - Zlín 0:2
Tenhle zápas bude Pardubice hodně mrzet. I přesto, že jsou jednoznačně lepší, úřaduje Zlín. Po střele od modré se k dalšímu zakončení dostal Jakub Herman. Kantor mu ho ještě vyrazil, ale na dorážku už byl krátký.

53:00

53:14

Další icing hostů.

54:13

Jakub Herman měl na holi svůj druhý gól a zlínský třetí celkově! Stál přímo před brankovištěm, první střelou trefil Kantora, pak jej vymíchal a už to vypadalo, že bude zakončovat do prázdné. Jenže radost mu zkazil pardubický obránce, který puk zablokoval.

55:29

Zpoza zlínské branky si do zakončení vyjel Patrik Poulíček, ale hostující obrana snížení nedovolila.

55:36

Vyloučen hráč Jan Mandát (Pardubice), 2 min. za Sekání
Další přesilovka pro Zlín. Dvě minuty za sekání dostává Jan Mandát.

56:13

Pardubice již podruhé vyhazují puk ven z pásma.

56:26

Na cestě zpátky se ale do velké šance dostal Tomáš Fořt, Kantor však jeho střelu kryje.

56:39

Další teč střely od modré si nachystal Bedřich Köhler, Kantor se ale tentokrát překonat nenechal.

57:56

Hned po výjezdu z trestné lavice se Jan Mandát dostal od mantinelu k zakončení a po něm to z těsné blízkosti zkoušel i Robert Kousal, Kašík si ale s oběma pokusy poradil na jedničku!

58:21

Kantor sedí na střídačce. Dynamo je v šesti a bere oddechový čas.

59:08

Zlín se snaží trefit prázdnou bránu, ovšem až z vlastní třetiny, takže po neúspěšném pokusu následuje zakázané uvolnění.

59:38

Okálovu střelu tentokrát ze středního pásma zablokoval Jan Kolář.

59:55

Další zakázané uvolnění Zlína.

60:00

Dynamo dnes dostalo pořádnou lekci z produktivity a zapisuje druhou prohru v řadě. Zlín nebyl lepším týmem, přesto z východu Čech veze tři body za výhru 2:0. Z Pardubic vám příjemný vstup do nového týdne přeje Marek Votke.

8. března 2022 17:20Zlín-Pardubice 0:3
23. ledna 2022 17:00Pardubice-Zlín 4:1
5. prosince 2021 15:30Zlín-Pardubice 1:4
5. října 2021 18:00Pardubice-Zlín 5:1
5. února 2021 17:00Zlín-Pardubice 1:3
28. prosince 2020 18:00Pardubice-Zlín 5:2
13. listopadu 2020 17:30Zlín-Pardubice 3:2N
27. září 2020 17:00Pardubice-Zlín 0:2