0:28

V první šanci byl domácí Novák, ale na hranici brankoviště se nedostal k zakončení.

0:46

Vyloučen hráč Martin Novotný (Zlín), 2 min. za Faul kolenem

1:47

Domácí několikrát pálili v první přesilovce, Doležalova rána se otřela o boční síť.

Svoboda

Rozhodčí: Hradil (CZE), Veselý (CZE) - Rampír (CZE), Špringl (CZE)

2:48

Zbytek přesilovky Jihočeši nesehráli dobře, Zlín je kompletní.

3:25

Pavel se nechtěně srazil s brankářem soupeře, hra se přesune do střední třetiny.

3:49

Doležal pálil z pravé strany a trefil tyčku zlínské branky!

5:00

První větší šance hostů. Po zakončení Poletína dorážel Řezníček, ale oba ztroskotali na Paterovi.

6:04

Lytvynov zpoza branky oslovil Přikryla, ten ale zblízka nepropálil Hufa.

7:17

Přečíslení tři na dva vyřešil Jiří Karafiát střelou, která jen o centimetry minula domácí branku.

8:32

Noskovo nahození tečoval Kubiš, naštěstí pro Pateru mimo tři tyče.

9:21

Střídající Plášil se vrátil do útočného pásma a hned vypálil. Huf ale byl na místě.

11:35

Na Pateru se z úhlu řítil Šluhař, ale neuspěl. Na druhé straně musel zasahovat Huf, ale snadno skryl kotouč pod lapačkou.

12:55

Zlínský ofsajd znamená komerční přestávku. Utkání je zatím hodně vyrovnané a směrem dozadu opatrné.

14:37

Druhá tyčka Motoru v první třetině! Martin Novák se natlačil před branku a nastřelil brankovou konstrukci.

16:03

První domácí formace zatlačila soupeře. Nejprve to zkoušel z ostrého úhlu Přikryl, pak pálil Doležal. Dál platí bezbrankový stav.

18:17

Hra zatím plyne svižně. Motor by před pauzou ještě rád otevřel skóre.

18:59

Vteřinu před zahájením poslední minuty první třetiny ale domácí poslali puk přes všechny čáry.

19:08

Vyloučen hráč Niklas Pavel (Č. Budějovice), 2 min. za Sekání

20:00

První dějství je za námi, branku jsme neviděli. Blíž k ní měli domácí, kteří dvakrát nastřelili brankovou konstrukci. Zlínští nevyužili zatím spíše náznaky možností.

21:08

Domácí začali druhou třetinu v oslabení, ale Zlín je vůbec neohrozil.

22:51

Svoboda vlétl do útočné třetiny a rychle vypálil, budějovický gólman a host z týmu Vegas ale dobře zasáhl.

23:47

Aktivita Motoru pokračuje, ale ani Doležal nebyl při zakončení úspěšný.

25:34

Důrazným průnikem se o šanci snažil Poletín, ale domácí beci ho v přesile zastavili.

27:03

Dnes velmi střelecky aktivní Přikryl vyslal na Hufa další pokus, ten ale odolává.

28:27

Po Paterově zákroku proti střele Karafiáta se bude vhazovat po jeho levici. Před tím ještě proběhne komerční přestávka.

28:58

Hra plyne velice rychle, ale na šance je v této části zápas velice skromný.

30:49

Karabáček nabízel šanci na teč Allenovi, který ale nedokázal zblízka usměrnit kotouč mimo dosah Hufa.

32:15

Ofsajd domácích přerušuje hru. Aktivita zůstává mírně na domácí straně.

32:32

Vyloučen hráč Matouš Venkrbec (Č. Budějovice), 2 min. za Podražení

33:17

Karafiát se tlačil k dorážce na hraně brankoviště, Patera si situaci pohlídal.

34:20

Jinak se domácí dobře brání a nepouští soupeře do tlaku.

36:19

Matyáš Hamrlík (Zlín) vstřelil branku (1. gól v sezóně), asistence Dalibor Řezníček a Antonín Honejsek. Stav zápasu Č. Budějovice - Zlín 0:1
Hosté otevírají skóre utkání. Do úniku se dostal Antonín Honejsek, kterého Patera ještě vychytal. Situace ale pokračovala, puk se odrazil k Matyáši Hamrlíkovi, který prostřelil vše, co mu stálo v cestě.

37:14

Pro Matyáše Hamrlíka je to první gól v extralize.

38:40

Po vzájemné potyčce a k tomu navíc faulu Doležala hrají hosté přesilovku.

39:30

Lytvynov v oslabení zahrozil, ale střílel jenom do betonů zlínského gólmana.

40:00

Zlín vede po 2. třetině 1:0. O jedinou branku se postaral Matyáš Hamrlík a byl to jeho první zásah v české extralize. Domácí jsou o něco aktivnějším celkem, ale zatím se jim nedaří dotáhnout žádnou z akcí.

41:25

Berani se ve zkrácené přesilovce vůbec nedostali do útočného pásma. Domácí to v pohodě přestáli a přemýšlí, jak srovnat stav.

42:21

Voženílek mohl objet branku a zasunout, ale možnost mu zmařili zlínští beci.

43:47

Patera raději přikryl kotouč, aby mohli jeho spoluhráči vystřídat.

44:28

Nahození Řezníčka nebylo pro Pateru těžkou zkouškou. Ale hosté hrají úsporně a nikam Motor nepouštějí.

44:56

Na druhé straně pálil Pýcha, ale Huf měl dobrý výhled a střelu lapil.

45:57

Po hrubici Lytvynova jel sám na branku Poletín, ale Patera podržel domácí.

46:08

Vyloučen hráč Michal Poletín (Zlín), 2 min. za Podražení

46:23

Matouš Venkrbec (Č. Budějovice) vstřelil branku (1. gól v sezóně), asistence Zdeněk Doležal a Pavel Pýcha. Stav zápasu Č. Budějovice - Zlín 1:1
Motor z přesilovky vyrovnává krok. Střelu Zdeňka Doležala před brankou tečoval Matouš Venkrbec a domácí se radují z vyrovnání.

46:51

Na druhé straně zkusil vrátit vedení hostům Gazda, ale jeho rána od modré byla kořistí Paterovy lapačky.

49:06

Zakázané uvolnění vrací hru před Pateru. Teď jsou to Valaši, kteří jsou lační po další trefě.

49:48

Ale i Motor by si rád připsal první domácí výhru. Rána Pavla od modré ho k tomu ale nenasměrovala.

50:37

Trest týmu (Zlín), 2 min. za Příliš mnoho hráčů na ledě

51:04

Jasný ofsajd zbrzdil přechod domácího týmu do útoku.

51:36

Vyloučen hráč Jiří Patera (Č. Budějovice), 2 min. za Zdržování hry

52:40

Jiří Karafiát (Zlín) vstřelil branku (2. gól v sezóně), asistence Antonín Honejsek. Stav zápasu Č. Budějovice - Zlín 1:2
Krátce před návratem hostujícího hráče z trestné lavice vyrazil domácí bek Lytvynov do útoku, ale o puk přišel. Honejsek tak šel do přečíslení dva na jednoho, kdy oslovil Jiřího Karafiáta, jenž dostal puk do sítě.

54:10

Přikryl mohl odpovědět, ale trefil jen hradbu těl před sebou.

54:25

Vyloučen hráč Jakub Svoboda (Zlín), 2 min. za Držení protihráče

54:54

Z levé strany pálil Přikryl, ale Huf nemusel zasahovat.

55:22

Obvyklý vzorec, kdy pálil od modré Pýcha a Venkrbec clonil před brankářem. Hufovi ale puk nevypadl.

56:16

Po dlouhém souboji u hrazení hosté vyhazují a šetří cenné vteřinky.

56:43

Raškova střela nebyla nebezpečná. Vhazovat se bude před Hufem, ale domácím ubíhá čas.

57:03

Martin Novák nápaditě vyjel před branku na první tyčce, ale kotouč za Hufa nedostal.

57:56

Jakub Šlahař (Zlín) vstřelil branku (3. gól v sezóně), asistence Zdeněk Okál a Antonín Honejsek. Stav zápasu Č. Budějovice - Zlín 1:3
Další hrubka v domácí obraně znamená pravděpodobně pojištění výhry Beranů. Plášil přišel o kotouč, hosté šli tři na jednoho. Patera první šanci ještě ustál, ale puk se vrátil zpoza branky, kde ho dotlačil do sítě Jakub Šlahař.

58:30

Motor je v šesti a zkouší to bez brankáře.

59:10

Pavel Kubiš (Zlín) vstřelil branku (2. gól v sezóně), asistence Jiří Ondráček. Stav zápasu Č. Budějovice - Zlín 1:4
Je hotovo. Poletín prázdnou branku ještě netrefil, ale Pavel Kubiš už dovezl kotouč do sítě. Je rozhodnuto.

59:28

Zlín si z jihu Čech odveze tři body. Dnes mu domácí svými chybami nabídli klíčové branky. V pátek budou hrát oba celky odvetu ve Zlíně.

1. února 2022 17:30Č. Budějovice-Zlín 3:2N
21. prosince 2021 17:30Zlín-Č. Budějovice 2:5
26. října 2021 17:30Č. Budějovice-Zlín 4:2
14. září 2021 17:30Zlín-Č. Budějovice 3:4
21. února 2021 15:30Zlín-Č. Budějovice 2:3
10. ledna 2021 16:00Č. Budějovice-Zlín 3:1
27. listopadu 2020 17:30Zlín-Č. Budějovice 2:3
24. listopadu 2020 17:20Č. Budějovice-Zlín 1:4