Již bez Vladaře se dnes Dynamo představí doma po předešlé čtyřzápasové sérii venkovních utkání. Zvítězilo třikrát v řadě, dnes mu v cestě budou stát Vítkovice.

0:14

Roman Polák zkusil nahodit puk na bránu, ale ten nakonec letěl úplně mimo a útok zakládá Dynamo.

1:05

Hluboko v rohu hřiště rozehrával Svoboda, ke kotouči se ovšem zvládl dostat Camara a nahazoval jej před prázdnou, naštěstí pro Vítkovice se ale k dorážce nikdo z domácích nedostal.

Dočekal

Rozhodčí: Hradil (CZE), Pražák (CZE) - Brejcha (CZE), Gerát (CZE)

1:51

Do brejku mohl ujet Jan Mandát, ale přihrávku na poslední chvíli zarazil hostující bek.

2:47

Claireaux v útočném pásmu neprošel přes Poláka.

3:25

Po sérii odrazů před pardubickou brankou se Vítkovice radují z gólu, rozhodčí ale okamžitě rozpažil, protože puk byl do brány usměrněn rukou.

4:24

Ondřej Rohlík vypracoval pro Dynamo dobrou příležitost, nabil na modrou Kusému, ale Svoboda jeho střelu chytil.

5:44

Znovu Rohlík, tentokrát nabízel před bránu Paulovičovi, ale ten nedokázal zpracovat žabičku přes hokejku obránce.

6:33

Vyloučen hráč Lukáš Krenželok (Vítkovice), 2 min. za Hákování
Dynamo bude hrát první přesilovku, Lukáš Krenželok dostává dvě minuty za hákování.

7:13

Kombinace v početní převaze se zatím Pardubicím nedaří, Vítkovice už třikrát během první minuty oslabení vyhodily kotouč.

7:59

Matej Paulovič se mezi kruhy dostal k dobré střele, kterou Svoboda vyrazil doprava přímo na hůl Matěje Blümela, ten však z dorážky minul!

8:33

Vítkovice jsou kompletní.

9:00

Ofsajd Dynama.

10:45

Matěj Blümel šikovně vložil hůl do prudké přihrávky před bránu, Svoboda ale vyráží!

11:22

Rastislav Dej (Vítkovice) vstřelil branku (3. gól v sezóně), asistence Marek Kalus a Jan Hruška. Stav zápasu Pardubice - Vítkovice 0:1
Dynamo bylo první čtvrt hodiny lepším soupeřem, ale do vedení jdou znenadání Vítkovice! Jejich snad první pořádnou střelu na bránu ještě Kantor vyrazil, ovšem přímo na hůl Rastislava Deje, který v klidu uklidil kotouč do prázdné.

13:49

Kousal zkusil vysunou rozjetého Zdráhala, ale je z toho pouze ofsajd domácích.

14:14

Mikuš od modré krásnou nahrávkou našel Kousala přímo před brankou, ale pardubický útočník nedokázal puk zvednout přes Svobodův beton!

15:22

Vyloučen hráč Alexandre Mallet (Vítkovice), 2 min. za Podražení
Další přesilovka pro Pardubice. Alexandre Mallet dostává dvě minuty za podrážení.

16:14

Dobrou střelu Pauloviče na poslední chvíli vyrazil Svoboda hokejkou!

17:42

Alexandre Mallet chvíli po vypršení trestu pláchl Mikušovi, dostal se až před Kantora, ale bekhendovým blafákem těsně minul!

19:07

Poulíček z otočky dobře našel před brankou Blümela, ten se ale tísněn obráncem ke střele nedostal.

20:00

Dynamo bylo v první třetině jasně lepším týmem, Vítkovice však vedou 1:0. Dorážkou do prázdné po střele Marka Kaluse se v pohodě ve 12. minutě prosadil Rastislav Dej.

20:39

Trest týmu (Pardubice), 2 min. za Příliš mnoho hráčů na ledě
Zkraje druhé části si přesilovku vyzkouší také Vítkovice. Dynamo hrálo v šesti a jeho střídačka dostává dvě minuty. Odsedí je Anthony Camara.

21:08

Dynamo dotlačilo puk do středního pásma.

21:40

Východočeši znovu dostávají kotouč ven z obrany, tentokrát až ke Svobodovi.

22:57

Camara se ihned po výlezu z trestné lavice zapojil do útoku a ujel s Matějem Blümelem dva na jednoho, jeho přihrávka na spoluhráče ale neprošla přes obránce!

23:42

Za pardubickou brankou to nepříjemně do nohy schytal jeden z rozhodčích, jen těžko se sbírá z ledu.

24:07

Rozjetý Ďaloga posunul v útočném pásmu puk doleva na Claireauxe, ale jeho střelu má Svoboda v lapačce.

24:27

Matěj Blümel (Pardubice) vstřelil branku (5. gól v sezóně), asistence Patrik Poulíček a Jakub Nakládal. Stav zápasu Pardubice - Vítkovice 1:1
Dynamo vyrovnává na 1:1! Patrik Poulíček dobře před brankou našel Matěje Blümela, který na zásah z reprezentace navázal také v extralize! Puk poslal prudkou střelou o brankovou konstrukci přímo pod břevno.

26:36

V útočném pásmu vystřelil Kolář, ale jeho pokus zablokoval Polák.

27:07

Poulíček v dobrém postavení promáchl střelu z první.

27:33

Ofsajd Vítkovic.

28:10

Robert Kousal (Pardubice) vstřelil branku (3. gól v sezóně), asistence Juraj Mikuš a Anthony Camara. Stav zápasu Pardubice - Vítkovice 2:1
Mikuš dobře zabrzdil v útočném pásmu a nechal mezi kruhy najet Roberta Kousala, kterému poslal puk a elitní domácí útočník jej uklidil za Svobodu z podobné pozice, jako před chvílí Matěj Blümel.

29:38

Z pravého křídla dobře pálil Matýs, ale Svoboda má puk v lapačce.

30:24

Z otočky v útočném pásmu nepříjemně střílel Jan Hruška, ale Kantor stihl zareagovat a má puk v lapačce.

30:24

Vyloučen hráč Dominik Lakatoš (Vítkovice), 2+2 min. za Hrubost
Po Kantorově zákroku se však na ledě strhla potyčka a bude se vylučovat. Dvě minuty za hrubost dostává Dominik Lakatoš.

30:24

Vyloučen hráč Jan Kolář (Pardubice), 2+2 min. za Hrubost
A také Jan Kolář.

31:47

Přes řadu obránců od modré nahazoval puk Alexandre Mallet, ale minul.

32:21

Ondřej Rohlík před Svobodovou bránou vybojoval puk a okamžitě střílel, při rychlé otočce ale podklouzl a Svoboda kotouč zkrotil betonem!

32:52

Do útočného pásma Vítkovic se přiřítil Petr Fridrich, jeho střelu ale Kantor vyráží.

34:44

Druhá formace domácích solidně vymotala Vítkovické hráče, dvakrát šel puk před prázdnou bránu, ale nikdo nedokázal zakončit!

35:13

Alexandre Mallet (Vítkovice) vstřelil branku (3. gól v sezóně), asistence Petr Fridrich a Nicolas Werbik. Stav zápasu Pardubice - Vítkovice 2:2
A Vítkovice trestají! Po krásné individuální akci se prudkou střelou pod břevno prosadil Alexandre Mallet.

36:04

Hosty vyrovnávající trefa pořádně nabudila, Martin Dočekal jen těsně netrefil poloprázdnou bránu!

38:19

Puk do jízdy ve středním pásmu dostal Petr Fridrich, ale odrazil se mu od bruslí až ke Kantorovi.

38:46

Vyloučen hráč Ondřej Rohlík (Pardubice), 2 min. za Vysoká hůl
Rohlík dostává dvě minuty za vysokou hůl a je tu další přesilovka Vítkovic.

39:28

Tvrdou střelu Gewieseho od modré zablokoval Vála.

40:00

Pardubice ve druhé třetině sice otočily stav zápasu, když se z podobných pozic prosadili nejprve Matěj Blümel a po něm Robert Kousal, po čtyřiceti minutách je ale vyrovnáno 2:2, protože další gól Vítkovic přidal po krásné akci Alexandre Mallet.

40:24

V pokračující vítkovické přesilovce z první pálil Dominik Lakatoš, ale Kantor vyrazil.

41:51

Claireaux si vzal puk v útočném pásmu Dynama, jenže byl v ofsajdu a akce logicky musela skončit jen co se dotkl kotouče.

42:54

Do dalšího zakončení se mezi kruhy dostal Fridrich, ale Kantor kryje.

43:57

Zprava to zkoušel také Dej, ale Kantor i jeho pokus vyrazil do rohu.

44:57

Claireaux dobře zavezl puk do pásma, kde předložil Paulovičovi, jeho ránu ale Svoboda vyrazil.

45:08

Vyloučen hráč Nicolas Werbik (Vítkovice), 2+2 min. za Vysoká hůl
Dynamo bude hrát čtyřminutovou přesilovku! Nicolas Werbik dostává dvě plus dvě minuty za vysokou hůl.

45:41

Po Svačinově přihrávce napříč útočným pásmem z první pálil Blümel, ale Svoboda kryje!

46:04

Vítkovice vyhazují kotouč.

46:53

Vladimír Svačina (Pardubice) vstřelil branku (6. gól v sezóně), asistence Patrik Poulíček a Jakub Nakládal. Stav zápasu Pardubice - Vítkovice 3:2
Východočeši sice museli další útok zakládat až od vlastní branky, ale v útočném pásmu dostal na pravé křídlo od Poulíčka puk rozjetý Svačina a poměrně zblízka jej pověsil za Svobodu.

47:33

Anthony Camara (Pardubice) vstřelil branku (6. gól v sezóně), asistence Juraj Mikuš a Robert Kousal. Stav zápasu Pardubice - Vítkovice 4:2
A v pokračující přesilovce Pardubice přidávají i druhý gól! Na modré čáře si dobře vyměnili pozice Kousal s Mikušem, který našel Camaru, a ten zprava propálil Svobodu.

48:40

Sám na Svobodu ujel Mandát, mohlo být po zápase, ale domácí útočník trefil pouze vítkovického brankáře!

50:07

Po Kusého přisunutí dobře od modré vypálil Vála, ale Svoboda vyráží.

50:35

Další střelu vyslal Nakládal, opět zákrok pro Svobodu.

51:12

Hosté se ještě snaží dostat na kontakt, ale pardubická obrana zatím funguje bez chyby.

51:45

Mikušovo nahození těsně mimo tečoval Kousal.

52:45

Svačina předložil mezi kruhy Poulíčkovi, jehož střelu dokázal je tak tak špičkou lapačky vyrazit Svoboda!

53:37

Po vítkovické střele od modré měl před Kantorem možnost dorážky Rastislav Dej, ale příliš otálel a puk mu nakonec zalehl obránce.

55:16

55:44

Po Dejově střele se u levé tyče pardubické branky k dorážce dostal Marek Kalus, ale Kantor zaúřadoval betonem!

56:20

Alexandre Mallet (Vítkovice) vstřelil branku (4. gól v sezóně), asistence Jan Schleiss a Petr Gewiese. Stav zápasu Pardubice - Vítkovice 4:3
Teď už se ale hosté radovat mohou. Domácí obraně po pravém křídle znovu ujel Alexandre Mallet a dnes již podruhé překonává Kantora!

56:51

Dobrou pozici měl na druhé straně rozjetý Blümel, ale jeho pokus do ochranné sítě tečoval Lukáš Kovář.

58:01

Rozběhly se poslední dvě minuty základní hrací doby, Vítkovice drží útočné pásmo.

58:24

Hosté berou oddechový čas.

58:24

Svoboda zůstává na střídačce, Vítkovice budou hrát v šesti.

59:17

Ridera stále drží útočné pásmo, domácí se marně snaží dostat puk dál od Kantora.

59:56

Lukáš Anděl v pádu mířil do prázdné brány, ale puk na poslední chvíli odpálil vítkovický zadák.

60:00

Utkání ale končí. Dynamo těsné vedení 4:3 i přes závěrečný tlak hostů uhájilo a bere čtvrtou výhru v řadě. Z Pardubic se s vámi loučí Marek Votke.

14. února 2024 18:00Pardubice-Vítkovice 5:3
30. listopadu 2023 18:00Pardubice-Vítkovice 2:1N
5. listopadu 2023 17:00Vítkovice-Pardubice 0:2
27. září 2023 17:30Vítkovice-Pardubice 3:7
17. února 2023 18:00Pardubice-Vítkovice 1:4
3. ledna 2023 17:20Vítkovice-Pardubice 2:3P
22. listopadu 2022 17:30Vítkovice-Pardubice 4:5N
6. října 2022 18:00Pardubice-Vítkovice 2:1