Už nějaký čas visela ve vzduchu trenérská výměna v hokejovém Dynamu, která se nakonec upekla včera odpoledne.

V dnešním utkání Pardubice - Třinec, u jehož online přenosu vás tímto vítám, tak na lavičce domácích bude stát nové duo koučů Richard Král - David Havíř. Z pozice trenéra individuálních dovednostní a týmového manažera je pak doplní Petr Sýkora s Tomášem Rolinkem.

0:29

Patrik Poulíček (Pardubice) vstřelil branku (4. gól v sezóně), asistence Vladimír Svačina. Stav zápasu Pardubice - Třinec 1:0
Dynamo se hned po úspěšném prvním vhazování usadilo v útočném pásmu a po půl minutě je z toho vedoucí gól Dynama. Mezi kruhy dostal nabito Patrik Poulíček a jeho střelu za Kořenáře dorazil Radoslav Tybor.

Hrňa

Rozhodčí: Horák (CZE), Pražák (CZE) - Lhotský (CZE), Svoboda (CZE)

0:54

Dobrou pozici na zakončení měl i Jan Mandát, jeho pokus ale Kořenář vyrazil.

1:54

Milan Klouček si zatím na puk nesáhl, zatímco Kořenář si připsal další zásah. Na hrudi zpacifikoval střelu Mateje Pauloviče, která šla přes obránce.

3:52

Teď už Klouček zasahoval, prověřil jej Tomáš Marcinko, ale se skóre nezahýbal.

4:10

Klouček si pohlídal další střelu, když vyrážečkou odvrátil pokus Martina Gernáta.

5:09

Tomáš Kundrátek (Třinec) vstřelil branku (2. gól v sezóně), asistence Jan Jaroměřský a Vladimír Dravecký. Stav zápasu Pardubice - Třinec 1:1
Třinec utahuje oprátku a po zásluze vyrovnává! První střelu od modré ještě Klouček měl, puk se však odrazil na pravé křídlo, odkud pálil Tomáš Kundrátek a kotouč pardubickému brankáři propadl do sítě.

5:51

Matěj Stránský (Třinec) vstřelil branku (10. gól v sezóně), asistence Martin Růžička a Martin Gernát. Stav zápasu Pardubice - Třinec 1:2
Tak to je pro domácí hodně studená sprcha... Ani ne za minutu totiž mezi dvěma beky Dynama proskočil Martin Růžička a předložil puk Matěji Stránskému, který nadvakrát překonal Kloučka.

7:45

Vyloučen hráč Radoslav Tybor (Pardubice), 2 min. za Podražení
Třinec navíc bude hrát přesilovku, Radoslav Tybor totiž dostává dvě minuty za podrážení.

8:40

Petr Vrána (Třinec) vstřelil branku (5. gól v sezóně), asistence Martin Růžička a Martin Gernát. Stav zápasu Pardubice - Třinec 1:3
A Tybor vydržel na trestné přesně padesát pět vteřin. Třinec úplně rozložil domácí obranu a do poloodkryté branky puk v pohodě dorazil Petr Vrána

9:56

Třinecká střela z vrcholku kruhu pro vhazování po teči prolétla jen těsně kolem Kloučkovy brány!

12:39

Denis Kusý zachyboval ve vlastním obranném pásmu a byla z toho další šance pro Třinec, střela však šla mimo.

13:13

Z levého kruhu pro vhazování pálil Filip Zadina, Klouček vyráží.

13:16

Vyloučen hráč Tomáš Marcinko (Třinec), 2 min. za Nedovolené bránění
Přesilovku si zahraje také Dynamo, Tomáš Marcinko inkasuje dvě minuty za nedovolené bránění.

14:23

Po přihrávce od Jakuba Nakládala Matěj Blümel trefuje z pravého křídla tyč!

14:42

Vladimír Svačina (Pardubice) vstřelil branku (3. gól v sezóně), asistence Matěj Blümel a Jakub Nakládal. Stav zápasu Pardubice - Třinec 2:3
Dynamo sehrálo možná vůbec nejlepší přesilovou hru v letošní sezoně a snižuje na 2:3! Matěj Blümel napříč pásmem vybídl Vladimíra Svačinu, a ten z první uklidil puk do brány.

15:20

Claireaux posílal na slepo dobrou přihrávku před branku, ale nikdo ze spoluhráčů ji neproměnil v zakončení.

15:37

Vyloučen hráč Matěj Stránský (Třinec), 2 min. za Sekání
Další přesilovka pro Dynamo. Matěj Stránský dostává dvě minuty za sekání.

16:40

Další Svačinova rána z první, tentokrát už ale letěla mimo.

17:05

Dynamo dobře drželo pásmo, ale zakončení se opět nedaří. A Třinec dokázal puk vybojovat a takřka po minutě a půl vyhodit.

18:04

Růžičkovu střelu z úhlu vyráží Klouček.

18:38

Martin Růžička (Třinec) vstřelil branku (5. gól v sezóně), asistence Filip Zadina a Petr Vrána. Stav zápasu Pardubice - Třinec 2:4
Třinec využil domácího zaváhání ve středním pásmu, vybojoval kotouč a na Kloučka se hnali dva úplně volní hráči. Zadinova přihrávka na Martina Růžičku nemohla skončit jinde, než pod břevnem.

18:38

S gólem navíc v táboře domácích vzniká další nepříjemnost, jelikož musel být poměrně dlouze ošetřován Milan Klouček.

18:38

A Klouček není schopen pokračovat ve hře, hodně pomalým krokem s podporou lékaře odchází do kabiny a do brány jde Pavel Kantor.

19:44

Přes beka zkoušel střílet Jan Mandát, ale jeho střela neprošla.

20:00

Vyloučen hráč Jan Mandát (Pardubice), 2 min. za Podražení
Záhy navíc Mandát při návratu do obrany fauloval a dostává dvě minuty za podrážení.

20:00

Třinec ve výhodě zvládl dohrát první třetinu a celou dvouminutovou přesilovku si tak přenese do další části. Po té úvodní v Pardubicích vede 4:2.

20:31

První půlminutu přesilovky Třinec sice strávil v útočném pásmu, ale nezakončil a Dynamo vyhazuje.

20:58

Při návratu před Kantora je Ocelářům pískáno zakázané uvolnění.

22:00

Třinec přesilovku nevyužil, Dynamo je kompletní.

22:29

Po delším čase si zakončení vypracovaly také Pardubice, Kolářovu střelu od modré však Kořenář viděl a v pohodě zastavil.

23:13

Kantor vyráží ránu Davida Musila.

24:44

Ondřej Rohlík dostal dobrou přihrávku zpoza branky přímo na hůl, ale odflákl zakončení a trefil pouze Kořenáře.

24:54

Na druhé straně Kantor zastavil střelu Arona Chmielewskiho.

24:57

Vyloučen hráč Matej Paulovič (Pardubice), 2 min. za Nedovolené bránění
Třinec bude znovu hrát přesilovku, Matej Paulovič dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

26:00

Z vrcholku levého kruhu pro vhazování velmi dobře vypálil Filip Zadina, ale Pavel Kantor má puk v lapačce.

26:10

Po další dobré souhře už však Oceláři odskakují do tříbrankového vedení! Martin Růžička si dobře na levém křídle počkal, až se ve druhé vlně uvolnění najíždějící Matěj Stránský, a ten v klidu doklepl puk za Kantora.

26:43

Jakub Nakládal (Pardubice) vstřelil branku (1. gól v sezóně), asistence Radoslav Tybor. Stav zápasu Pardubice - Třinec 3:5
Dynamo ale záhy snižuje zpět na rozdíl dvou gólů! Pár metrů za modrou natáhl ke střele Jakub Nakládal a tečovaný kotouč skončil až za Kořenářem.

28:06

Na pravém křídle vystřelil Tomáš Marcinko, Kantor vyráží.

28:47

Třinec zamkl Dynamo v jeho obranném pásmu, Východočeši se brání pouze výhozem na zakázané uvolnění.

29:15

Milan Klouček je zpět na střídačce domácích, snad bude v pořádku.

29:47

Rozjetý Svačina pálil těsně nad.

30:38

Zakázané uvolnění Třince.

31:52

Dynamo rozjelo slibný útok, ale Tybor znovu nepochopitelně otálel se zakončením a je z toho pouze další pohodový zákrok Kořenáře.

33:56

Sám před Kantorem se zjevil Lukáš Jašek, ale nezakončil ideálně!

34:47

Marek Ďaloga prolétl téměř celé hřiště, jak je mu vlastní, ale bohužel pro Dynamo přišel o puk za třineckou brankou.

35:23

Dobrou pozici měl Denis Kusý, ale v rychlosti nezvládl zpracovat kotouč.

36:22

Vyloučen hráč Aron Chmielewski (Třinec), 2 min. za Sekání
Bude se hrát čtyři na čtyři. Za sekání jsou na dvě minuty současně vyloučeni Aron Chmielewski a Rhett Holland.

36:23

Vyloučen hráč Rhett Holland (Pardubice), 2 min. za Sekání

36:28

Jan Jaroměřský (Třinec) vstřelil branku (1. gól v sezóně), asistence Tomáš Kundrátek a Michal Kovařčík . Stav zápasu Pardubice - Třinec 3:6
V útočném pásmu se k puku dostal Jan Jaroměřský a bez otálení jej ranou poslal do levé šibenice. Tohle byl vikejř jako krá*a!

37:21

Vyloučen hráč Lukáš Jašek (Třinec), 2 min. za Podražení
Dynamo bude hrát minutu a dvě vteřiny dlouhou přesilovku čtyři na tři, Lukáš Jašek inkasuje menší trest za podrážení.

37:58

Tybor zprava pálil mimo.

39:14

Dynamo se drží u kotouče, ale nedaří se mu dostat se do zakončení.

39:21

A Třinec už je kompletní.

40:00

Ve druhé části padly další dva góly do pardubické sítě, Třinec po ní vede 6:3.

41:04

Juraj Mikuš (Pardubice) vstřelil branku (1. gól v sezóně), asistence Valentin Claireaux a Anthony Camara. Stav zápasu Pardubice - Třinec 4:6
Odehráno ve třetí třetině je lehce přes minutu a Dynamo snižuje na 4:6. V prostoru mezi kruhy se ke kotouči dostal Juraj Mikuš a pověsil jej přímo pod horní tyčku.

41:14

Vyloučen hráč Jan Jaroměřský (Třinec), 2 min. za Vysoká hůl
Domácí mohou znovu snížit, tentokrát v přesilovce. Rozhodčí ukazují dvě minuty pro Jana Jaroměřského za vysokou hůl.

42:36

Po pádu domácího hráče v útočném pásmu se Třinec utrhl do brejku dvou na jednoho! Kantor jej zastavil, ale Oceláři alespoň vybojovali faul.

42:36

Vyloučen hráč Vladimír Svačina (Pardubice), 2 min. za Podražení
Vladimír Svačina dostává dvě minuty za podrážení.

42:59

Anthony Camara (Pardubice) vstřelil branku (2. gól v sezóně), asistence Juraj Mikuš a Rhett Holland. Stav zápasu Pardubice - Třinec 5:6
To je tedy pořádná přestřelka! Po vhazování se Dynamo dostalo ke kotouči, Juraj Mikuš zavezl puk do útočného pásma a na pravém kruhu pro vhazování našel úplně volného Camaru, který prudkou ranou překonal Kořenáře.

43:58

V oslabení měl na holi vyrovnání Jakub Nakládal, ale Kořenář puk v brankovišti na poslední chvíli zastavil!

46:25

Ze začátku to vypadalo na další výprask zuboženého Dynama, to ale rozhodně nic nebalí a dostává Třinec pod tlak! Paulovičovu střelu vyráží Kořenář.

47:03

Do šance se dostával také Třinec, ale domácí bek se dobře vrátil a puk odehrál.

47:23

48:53

Vyloučen hráč Martin Gernát (Třinec), 2 min. za Podražení
Pardubice dostávají Třinec skutečně pod tlak a ten může vygradovat v přesilovce. Martin Gernát totiž dostává dvě minuty za podrážení.

49:16

Matěj Blümel prudce vypálil z pravého křídla, ale puk mu zablokoval Tomáš Kundrátek.