Vítám vás u online přenosu z utkání předposledního z posledním z pohledu domácích. Soupeřem Dynama totiž budou České Budějovice.

V brance Pardubic znovu stojí Dan Vladař, na pozici třináctého útočníka se v sestavě poprvé v letošní sezoně objevuje Ondřej Machala.

0:23

Dynamo sice vyhrálo první buly, ale Kolář při přijmu kotouče zachyboval a pustil do šance Martina Beránka! Vladař však svůj tým podržel.

Novák

Rozhodčí: Hradil (CZE), Veselý (CZE) - Gebauer (CZE), Špringl (CZE)

1:34

Na ledě je již třetí domácí formace, nikdo se ale nedostal do útoku.

2:13

V útočném pásmu Budějovic vyplaval kotouč před Zdeňkem Doležalem, Vladař ale jeho pokus chytá.

2:41

Nestihl jsem zaregistrovat, kdo to byl, ale dva hráči Budějovic parádně vymíchali domácí obranu a hostující útočník jen těsně nezasunul puk do odkryté branky!

2:41

Akce však pokračovala dál a Budějovice možná vstřelily gól! Rozhodčí situaci zkoumá na videu.

2:41

Puk brankovou čáru nepřešel, gól neplatí.

4:31

Kolář měl před sebou volno v útočném pásmu, ale vystřelil pozdě a trefil pouze před sebou stojícího beka.

4:58

Matej Paulovič (Pardubice) vstřelil branku (3. gól v sezóně), asistence Juraj Mikuš a Matěj Blümel. Stav zápasu Pardubice - Č. Budějovice 1:0
Spoluhráčovo zaváhání však za malý moment napravil Matej Paulovič, když za Čiliaka tečoval střelu Juraje Mikuše! Dynamo vede 1:0.

5:58

Zakázané uvolnění Pardubic.

6:35

Z první pálil rozjetý Svačina, ale bek Motoru tečoval puk nad branku.

8:23

Pro dobrou přihrávku zpoza branky si sjel Karel Plášil, ale z první pálil mimo.

9:18

Od modré nahazoval Kolář, ale puk před Čiliaka neprošel.

10:37

Odrazem od mantinelu dostal nabito také Jan Zdráhal, ale hostující obránce tečoval kotouč mimo tři tyče.

10:56

Z pravého křídla to zkoušel rozjetý Václav Karabáček, ale Vladař jeho pokus vyrazil. Na druhé straně zákrokem lapačkou hru přerušuje Čiliak.

11:37

Ofsajd Motoru.

11:39

Poulíček dostal parádní přihrávku do jízdy, ale nedokázal puk zpracovat a bylo po šanci.

12:27

Vyloučen hráč Zdeněk Doležal (Č. Budějovice), 2 min. za Hákování
Dynamo si zahraje přesilovku, Zdeněk Doležal dostává dvě minuty za hákování.

13:59

Dynamo se téměř celou přesilovku drží v útočném pásmu, ale kromě neškodného nahození Mikuše nepředvedlo žádné zakončení.

14:56

Blümel dobře mířil do levého horního rohu, ale puk končí v lapačce Čiliaka.

16:20

Rozjetý Ďaloga nejprve z pravého křídla zajímavou žabičkou zkusil překvapit Čiliaka a ještě se zvládl vrátit do obrany a zamezit budějovickému protiútoku.

16:31

Vyloučen hráč Michal Hrádek (Pardubice), 2 min. za Držení protihráče
Přesilovka také pro Motor, Michal Hrádek dostává dvě minuty za držení.

17:11

Dobrou střelu Rašky Vladař vyráží tágem!

17:31

Po další Raškově střele zvoní tyč! Obrovská smůla budějovického útočníka během jednoho střídání...

18:31

Dynamo je kompletní.

18:51

Vyloučen hráč Valentin Claireaux (Pardubice), 2 min. za Podražení
Vyrovnaný počet hráčů na ledě nám ale dlouho nevydržel. Claireaux inkasuje dvě minuty za podrážení a je tu další budějovická přesilovka.

19:09

Vladař vyráží Plášilův příklep od modré.

19:29

Raškův pokus blokuje Mikuš.

19:47

Anthony Camara (Pardubice) vstřelil branku (4. gól v sezóně). Stav zápasu Pardubice - Č. Budějovice 2:0
A třináct vteřin před koncem první třetiny po úniku v oslabení přesnou střelou mezi Čiliakovy betony zvyšuje na 2:0 pro domácí Anthony Camara!

20:00

Camara tak gólem do šatny určil stav po první třetině. Dynamo po ní vede 2:0, když skóre otevřel v páté minutě po dobré teči Matej Paulovič.

21:04

Již za vyrovnaného počtu hráčů na ledě puk od modré čáry nahazoval Pavel Pýcha a Albert Michnáč tečoval jen těsně mimo.

21:38

Zakázané uvolnění Dynama.

22:19

Od modré vystřelil Zdráhal, Čiliak puk sice neudržel, ale dorážka domácích šla mimo.

23:52

Voženílek předložil Doležalovi, jeho střela ale byla tečována mimo.

24:08

Mezi kruhy dostal dobrou přihrávku Karel Plášil, ale jeho střela byla zblokována.

24:40

Parádní výkon předvádí domácí zadák Marek Ďaloga. V obranném pásmu nejdřív dojel útočícího hráče Budějovic, rychle se vrátil do útoku a dostal se až do zakončení. A po jeho bekhendu Čiliak puk pěknou chvíli hledal.

25:04

Po střele Dynama zvoní tyč!

25:56

Nakládalův pokus od modré vyráží Čiliak.

26:57

Motor je sice aktivní v útočném pásmu, ale nemá štěstí v koncovce.

26:57

Nepříjemnou sekeru do ruky dostal Radoslav Tybor a míří do kabiny.

27:41

Blümel od modré čáry vybízel k další teči Pauloviče, teď už mu to ale nevyšlo.

28:58

Za Tybora musel na led letos poprvé naskočit Ondřej Machala, první nabídku na útočnou akci ale nezpracoval.

29:50

Pavel Pýcha (Č. Budějovice) vstřelil branku (4. gól v sezóně), asistence Martin Novák a David Gilbert. Stav zápasu Pardubice - Č. Budějovice 2:1
V polovině zápasu Motor snižuje na rozdíl jediné branky, když Martin Novák přihrávkou do druhé vlny našel Pavla Pýchu, a ten parádní střelou z první pověsil puk za Vladaře!

30:43

Paulovič s Andělem jeli dva na jednoho, Anděl to však vzal na sebe a trefil pouze připraveného Čiliaka.

31:08

Marek Čiliak chybně rozehrál přímo na domácího Tomáše Zemana, ten mu ale svou střelou puk vrátil pouze do lapačky!

31:31

Další střela Pýchy letí nad.

31:52

Hrádkovu střelu Čiliak srazil za branku, Motor následně vyhodil puk na zakázané uvolnění.

32:01

Brejk dvou na jednoho měl také Motor, ale Václav Karabáček váhal s přihrávkou a bylo po šanci.

32:07

Vyloučen hráč Juraj Mikuš (Pardubice), 2 min. za Podražení
Vybojoval však pro Budějovice alespoň přesilovou hru. Juraj Mikuš dostává dvě minuty za podrážení.

32:27

Po Vladařově zákroku se do sebe pustili Matouš Venkrbec s Jakubem Nakládalem a oba půjdou ven za hrubost.

32:27

Vyloučen hráč Matouš Venkrbec (Č. Budějovice), 2 min. za Hrubost

32:27

Vyloučen hráč Jakub Nakládal (Pardubice), 2 min. za Hrubost

32:59

Pokračuje přesilovka Motoru, Pýcha pálil mimo, Doležal do Vladaře.

33:41

David Gilbert (Č. Budějovice) vstřelil branku (3. gól v sezóně), asistence Albert Michnáč a Pavel Pýcha. Stav zápasu Pardubice - Č. Budějovice 2:2
Albert Michnáč se parádně uvolnil přes pardubického beka, trefil tyč a puk se odrazil přímo na hůl Davida Gilberta, který jej vrátil do prázdné brány, máme vyrovnáno!

34:25

Sám v oslabení ujel Denis Kusý, mířil mezi Čiliakovy betony, ale neuspěl!

35:07

Slováčkovo nahození od modré kryje Vladař.

35:54

Před Paulovičem se otevřel volný prostor, jeho příklep však betonem vyrazil Čiliak.

37:03

Dynamo vytvořilo závar ve svém útočném pásmu, Kolář ale skákavý kotouč poslal vysoko do ochranné sítě.

39:03

Velkou šanci Voženílka vyráží Vladař.

40:09

Pardubice jsou stále bez Tybora, na křídle první formace nastupuje Matěj Blümel.

41:24

Mandát byl úplně sám před Čiliakem, ale vystřelil úplně mimo!

42:41

Ve třetí třetině má hra vysoké tempo, zatím se nepřerušovalo.

43:07

Vladař trochu zazmatkoval při rozehrávce a dovolil střelu Adamu Raškovi, ten však trefil pouze jeho beton.

44:03

Po čtyřech minutách se stále hraje bez jediného přerušení.

44:28

Až teď hra stojí po Čiliakově zákroku proti střele Rohlíka.

44:33

A další Čiliakův zásah, lapačkou si sáhl pro Nakládalovo nahození od modré.

44:57

Čiliaka prověřil také Lukáš Anděl.

46:23

Další Raškův pokus kryje Vladař, následuje komerční pauza.

46:55

Dobrou pozici si vytvořil Jan Mandát, ale trefil pouze obránce před sebou.

48:14

Po tlačenici v rohu hřiště v útočném pásmu Dynama se najednou před brankou zjevil volný Ondřej Rozhlík, ale trefil pouze Čiliaka.

48:30

Poulíček pálí mimo.

48:49

V první polovině třetí třetiny je Motor pod velkým tlakem domácích.

50:17

Motor se konečně dostal do šance a hned stála za to! Raškovu střelu jeden z jeho spoluhráčů tečoval jen těsně mimo!

51:55

Vyloučen hráč Marek Ďaloga (Pardubice), 2 min. za Podražení
Budějovice budou hrát přesilovku, ve snaze zabránit brejku fauloval Marek Ďaloga a dostává dvě minuty za podrážení.

52:47

Raška pálí mimo.

53:40

Motor se snaží střílet opravdu z každé pozice, ale Vladař odolal.

55:40

Vladař betonem zkrotil nájezd Víta Christova z levé strany.

58:50

Do konce zbývá přes minutu, oba týmy mají šance, ale gólmani drží.

59:46

Ihned po vhazování Motoru v útočném pásmu parádně vypálil Zdeněk Doležal, ale Vladař proti jeho střele zasáhl.

60:00

V závěru třetí třetiny si slušný tlak vytvořily také Budějovice, ale nerozhodný stav 2:2 vydržel až do konce základní hrací doby. Po tříminutové přestávce nás tak čeká prodloužení.

Začalo prodloužení.

60:58

Nakládalovu střelu z první vyráží Čiliak špičkou betonu!

61:51

Martin Novák měl před sebou z dorážky poloodkrytou bránu, ale Vladař jeho střelu fantasticky vytáhl betonem!

62:34

Matěj Blümel (Pardubice) vstřelil branku (2. gól v sezóně), asistence Denis Kusý. Stav zápasu Pardubice - Č. Budějovice 3:2
Je rozhodnuto! Domácí ujeli ve třech proti jedinému obránci Budějovic, což nemohlo skončit jinak než gólem! Matěj Blümel si vyměnil puk s Denisem Kusým a přes ležícího beka procedil puk za Čiliaka.

62:34

Ale pozor! Rozhodčí ještě celou situaci zkoumá na videu!

62:34

Rozhodčí nakonec zkoumali předešlý možný gól Motoru, ten však neplatí a utkání tak přecejen končí za stavu 3:2.

Skončilo prodloužení.

60:00

Dynamo získává třetí výhru v prodloužení v letošní sezoně, z Pardubic se s vámi loučí Marek Votke.

3. března 2024 16:30Pardubice-Č. Budějovice 7:2
23. ledna 2024 17:30Č. Budějovice-Pardubice 3:4
8. prosince 2023 18:00Pardubice-Č. Budějovice 4:3P
22. října 2023 17:00Č. Budějovice-Pardubice 4:3P
15. února 2023 17:30Č. Budějovice-Pardubice 3:7
30. prosince 2022 18:00Pardubice-Č. Budějovice 4:1
17. listopadu 2022 17:00Č. Budějovice-Pardubice 2:4
2. října 2022 17:00Pardubice-Č. Budějovice 6:1