Již potřetí v letošní základní části na sebe narazí Dynamo se Zlínem. V obou dosavadních případech byli úspěšnější Berani, ti nejprve v Pardubicích vyhráli 2:0 a pak doma Dynamo přetlačili 3:2 po nájezdech.

Východočeši dnes budou usilovat o sedmé vítězství v řadě, což se jim povedlo naposledy před téměř šestnácti lety. Zlín bude naopak chtít odvrátit hrozící třetí prohru za sebou.

0:24

Po přihrávce od Nakládala Hufa protáhl Blümel, ale zlínský brankář vyrazil puk do rohu.

Honejsek

Rozhodčí: Hradil (CZE), Svoboda (CZE) - Malý (CZE), Špůr (CZE)

0:53

Ani druhá Blümelova střela neskončila v síti.

1:11

Mezi kruhy si najel poměrně volný Mandát, ale i jeho pokus Huf vyrazil.

1:40

Kantor neudržel puk před Ferencem, dorážka ale šla mimo.

3:20

Kusý našel u tyče dobře postaveného Matýse, tomu ale ve stoprocentní šanci střela vůbec nesedla a pálil mimo.

3:57

Vyloučen hráč Jan Kolář (Pardubice), 2 min. za Držení hole
Zlín je v prvních minutách pod tlakem, ale může se oklepat v přesilovce. Dvě minuty za držení dostává Jan Kolář.

4:56

Beranům se však zatím nedaří usadit se v útočném pásmu.

5:40

Mezi kruhy čekal na přihrávku Karafiát, ale dostal puk do bruslí.

5:57

Dynamo je kompletní.

6:53

Vyloučen hráč Matěj Sebera (Zlín), 2 min. za Vysoká hůl
Přesilovka také pro Dynamo, dvě minuty za vysokou hůl inkasuje Matěj Sebera.

7:07

Mikuš se snažil udržet pásmo, ale Zlín dostává puk až ke Kantorovi.

8:03

Po Mikušově přihrávce to zleva zkoušel Kusý, ale mimo.

8:24

Zlín opět vyhazuje kotouč.

8:58

Zlín je v plném počtu, Huf chytá do lapačky nahození ze středního pásma a oba týmy střídají.

9:27

Vyloučen hráč David Nosek D. (Zlín), 2 min. za Podražení
Další přesilovka pro Dynamo, dvě minuty za podrážení za vlastní brankou dostává David Nosek.

9:38

Berani vyhazují, puk je opět u Kantora.

10:35

Kusého střela z první neprošla.

11:14

Patrik Poulíček (Pardubice) vstřelil branku (6. gól v sezóně), asistence Matej Paulovič a Ondřej Roman. Stav zápasu Pardubice - Zlín 1:0
Dynamo ve druhé přesilovce sehrálo nádhernou kombinaci a jde do vedení! Paulovič po přihrávce dobře našel u levé tyče stojícího Patrika Poulíčka, který po zemi úplně v klidu jemným usměrněním uklidil puk do sítě.

12:15

12:43

Kantor neudržel střelu Řezníčka, ale puk se odrazil do rohu hřiště.

12:56

Ofsajd Beranů, následuje komerční pauza.

13:33

Před pardubickou brankou se snažil na přihrávku dosáhnout Jan Dufek, ale domácí bek puk odehrál.

14:05

Mandát v útočném pásmu hledal Kousala, ten ale nezpracoval.

15:44

Dynamo drží útočné pásmo, po sérii šancí šla Rohlíkova střela jen těsně mimo!

16:25

Rohlík znovu ve velké příležitosti, po Matýsově přihrávce stál sám před brankou, ale trefil pouze Hufa!

18:14

Blümel šel dva na jednoho s Romanem, ale přihrávka prvního jmenovaného neprošla přes bránícího hráče.

19:02

Vyloučen hráč Denis Kusý (Pardubice), 2 min. za Podražení
Po velkém tlaku domácích přichází další zlínská přesilovka, dvě minuty za podrážení pro Kusého.

19:38

Jeden z domácích hráčů byl v oslabení sám před Hufem, ale neuspěl!

20:00

Skončila první část, ve které bylo Dynamo jasně lepším týmem a po přesilovkové trefě Patrika Poulíčka vede 1:0. Do druhé třetiny Zlín vstoupí minutovou početní výhodou.

20:41

Patrik Poulíček (Pardubice) vstřelil branku (7. gól v sezóně). Stav zápasu Pardubice - Zlín 2:0
Zlínu se vůbec nedařilo usadit se v útočném pásmu, čehož Dynamo naplno využívá! V oslabení pláchl Patrik Poulíček a prudkou střelou dává svůj druhý gól v dnešním zápase.

21:31

Svačinovu střelu z úhlu vyráží Huf.

21:55

Prudkou Ondráčkovu střelu ještě možná tečoval David Nosek, ale Kantor má puk v lapačce!

22:56

Kolářovu střelu Matýs tečoval mimo.

23:09

Kolář znovu nahodil puk na branku, Huf má puk v lapačce.

23:37

Blümel na brankovišti dorážel další nahozený kotouč, ale puk nezasáhl.

25:04

Svačina nabil Mikušovi, ten pálí mimo.

25:57

Jakub Herman dobře mezi nohama tečoval střelu Hamrlíka, ale Kantor stihl zareagovat.

26:22

Nakládal hledal před brankou Pauloviče, ale puk jen prolétl do rohu hřiště.

26:50

Kantor vyráží dobrou střelu Štěpána Fryšary.

27:00

Z úhlu pálil také Gazda, ale Kantor kryje.

27:24

Camara dostal v útočném pásmu dobrou přihrávku, úmysl prosmýknout se mezi dvěma beky mu ale nevyšel.

28:04

Dobrou rychlost nabral Ondřej Machala, který obkroužil útočné pásmo domácích, ale Huf jeho následnou střelu zkrotil na hrudi.

29:15

Dvakrát tvrdě vypálil Jan Kolář, první pokus šel mimo, proti druhému pohledně lapačkou zasáhl Huf.

30:12

Na pravém kruhu pro vhazování dostal nabito Nakládal, příklepem z první ale trefuje pouze zlínského brankáře!

31:17

Střelbu bez přípravy si vyzkoušel také Pavel Sedláček, Kantor má puk v lapačce.

33:09

Pavel Kubiš (Zlín) vstřelil branku (6. gól v sezóně), asistence Jan Dufek. Stav zápasu Pardubice - Zlín 2:1
Podruhé v krátkém sledu se před Kantora dostal Pavel Kubiš a dává kontaktní gól! Kantor měl sice puk na betonu, ale nedokázal jej udržet před čárou.

33:57

Huf neudržel v lapačce střelu rozjetého Svačiny, nadvakrát puk ale nakonec zkrotil.

35:06

Zprava nahazoval Nakládal, Huf vyráží.

35:48

Patrik Poulíček po přihrávce zpoza branky trefuje z mezikruží horní tyč!

36:34

Přes obránce to bekhendem zkoušel Martin Novotný, Kantor má puk v lapačce.

37:31

Zakázané uvolnění Beranů.

38:07

Po hezké kombinaci domácích dostal puk volný Nakládal, ale Huf vyráží.

40:00

Ve druhé třetině padlo po gólu na každé straně. Zkraje na 2:0 pro Dynamo v oslabení zvýšil opět Patrik Poulíček a kontaktní gól má na svědomí Pavel Kubiš.

40:25

Nepovedená rozehrávka Nakládala a zakázané uvolnění Pardubic.

41:32

Krušné chvíle zažil Pavel Kantor, ten nejprve zastavil střelu Jiřího Karafiáta, ale musel ještě udržet další dvě dorážky Martina Novotného!

42:00

Zakázané uvolnění také na straně Zlína.

42:36

Ondřej Rohlík (Pardubice) vstřelil branku (2. gól v sezóně), asistence Ondřej Matýs. Stav zápasu Pardubice - Zlín 3:1
Další domácí ťukes a je to 3:1! Po Rohlíkově přihrávce v brejku dvou na jednoho už mohl zakončit Ondřej Matýs, jenže střela mu nesedla. Matýs však stihl kotouč ještě vrátit Rohlíkovi a ten jej uklidil do prázdné.

43:15

Jan Kolář (Pardubice) vstřelil branku (1. gól v sezóně), asistence Matěj Blümel a Matej Paulovič. Stav zápasu Pardubice - Zlín 4:1
Opět brejk dvou na jednoho a Dynamo ani ne po minutě přidává čtvrtý gól! Blümel se dobře zbavil beka a uvolnil Koláře, jenž nedal Hufovi šanci.

0:0
43:30

Jan Mandát (Pardubice) nájezd neproměnil.

Po faulu Štěpána Fryšary rozhodčí nařídil trestné střílení pro Dynamo, Jan Mandát ovšem po bekhendovém blafáku trefil pouze tyč!

44:09

Nabuzené Pardubice okupují útočné pásmo, Huf musel zasahovat proti dvěma nepříjemným střelám rychle za sebou.

44:09

Vyloučen hráč Jiří Ondráček (Zlín), 2 min. za Zdržování hry
Dynamo bude navíc hrát přesilovku. Jiří Ondráček dostává dvě minuty za zdržování hry, vyhodil puk ven ze hřiště.

45:14

Huf výborně zneškodnil nejprve střelu Pauloviče a následně Blümelovu dorážku. Záhy byla ale hra přerušena, protože na ledě zůstal ležet Patrik Poulíček.

45:38

Odražený puk napálil Mikuš, Huf kryje.

46:06

Mandátovu střelu vyráží Huf.

47:06

Kantor vyráží prudkou střelu Řezníčka od modré.

48:10

Vyloučen hráč Jiří Karafiát (Zlín), 2+10 min. za Vražení na hrazení
Pardubice budou hrát přesilovku po tom, co Karafiát narazil protihráče na mantinel. Navíc vyfasoval desetiminutový osobní trest. Dvě minuty odsedí Matěj Sebera.

49:00

V oslabení však po pravém křídle podél mantinelu pláchl Šlahař, Kantor ale vyráží!

49:29

Jan Mandát (Pardubice) vstřelil branku (7. gól v sezóně), asistence Anthony Camara. Stav zápasu Pardubice - Zlín 5:1
Arénou zní známá písnička, Dynamo zvyšuje na 5:1. Další přesilovkovou kombinaci uklidil přesně k tyči Jan Mandát.

50:24

Mikuš vyslal dopředu Rohlíka, ten ale neprošel přes obránce.

51:18

Vopelkovu střelu blokuje Jakub Nakládal. S velmi bolestivou grimasou a za podpory spoluhráčů odkluhal na střídačku.

51:34

Jan Dufek (Zlín) vstřelil branku (1. gól v sezóně), asistence Dalibor Řezníček a Jakub Herman. Stav zápasu Pardubice - Zlín 5:2
Zlín snižuje. Odražený puk od mantinelu napálil směrem na Kantora Dalibor Řezníček a do sítě jej nakonec uklidil Jan Dufek.

53:11

Matýsovi dnes snad již potřetí nesedla střela z první na pravém křídle.

53:48

Zakázané uvolnění domácích.

53:54

Od modré čáry nahazoval Ferenc a po zákroku Kantora se před ním strhla mela. Rozhodčí signalizuje vyloučení.

53:54

Vyloučen hráč Jan Kolář (Pardubice), 2 min. za Hrubost
Dvě minuty za hrubost pro Jana Koláře.

53:54

Vyloučen hráč Lukáš Vopelka (Zlín), 2 min. za Sekání
A pro Lukáše Vopelku dvě minuty za sekání.

54:48

Ostře z první pálil Zdráhal, Huf vyráží.

55:11

Na druhé straně se do zakončení tlačil Fryšara, ale Kantor si jeho pokus pohlídal.

56:10

Dobrou nabídku od spoluhráče do mezikruží jen těsně mimo tečoval Vopelka!

56:34

Paulovič pustil do šance Davida Noska, jeho střelu má však v moci Kantor.

57:48

Vopelka nabízel před branku Honejsovi, ten ale nezakončil.

59:01

Do konce utkání zbývá minuta, Dynamo kontroluje výsledek.

59:25

Vopelka v ofsajdu.

60:00

O sedmé výhře v řadě Dynamo rozhodlo třemi góly ve třetí třetině, zlínský kontr na 2:5 rozhodně nemohl stačit. Pardubice se ze sedmého úspěchu za sebou mohou radovat poprvé po téměř šestnácti letech. Z enteria areny se s vámi loučí Marek Votke.

8. března 2022 17:20Zlín-Pardubice 0:3
23. ledna 2022 17:00Pardubice-Zlín 4:1
5. prosince 2021 15:30Zlín-Pardubice 1:4
5. října 2021 18:00Pardubice-Zlín 5:1
5. února 2021 17:00Zlín-Pardubice 1:3
28. prosince 2020 18:00Pardubice-Zlín 5:2
13. listopadu 2020 17:30Zlín-Pardubice 3:2N
27. září 2020 17:00Pardubice-Zlín 0:2