Dvořáček

Rozhodčí: Hejduk (CZE), Sýkora (CZE) - Ondráček (CZE), Špůr (CZE)

1:15

Vyloučen hráč David Tomášek (Sparta), 2 min. za Podražení
Dynami bude ve druhé minutě hrát přesilovou hru. Expardubický David Tomášek dostává dvě minuty za podrážení.

1:45

Paulovičova střela letěla mimo.

2:55

Tlak si domácí zatím v přesilovce nevytvořili, nedokáží udržet střední pásmo.

3:15

Tomášek je na ledě.

3:31

Zakázané uvolnění Sparty.

3:53

Vyloučen hráč Ondřej Vála (Pardubice), 2 min. za Podražení
Přesilovka také pro hosty, Ondřej Vála inkasuje dvě minuty za podrážení. Sparta už letos využila sedmadvacet takových.

4:44

Sparta zavířila v útočném pásmu, ale puk až k Machovskému nakonec zvládl vyvézt Matěj Blümel.

5:48

Tomáškova přihrávka napříč pásmem na Sobotku neprošla.

5:53

Michal Řepík (Sparta) vstřelil branku (12. gól v sezóně), asistence David Tomášek. Stav zápasu Pardubice - Sparta 0:1
Vteřinu před koncem Válova trestu Sparta využívá i osmadvacátou přesilovku. Michal Řepík si dobře sjel mezi kruhy a tečoval za Kantora střelu Davida Tomáška.

6:53

Ofsajd Sparty, následuje komerční přestávka.

8:02

Lukáš Rousek (Sparta) vstřelil branku (9. gól v sezóně), asistence Jan Buchtele a David Tomášek. Stav zápasu Pardubice - Sparta 0:2
Po dvou velkých příležitostech Sparty přichází třetí šance krátce po sobě a je to 2:0 pro Pražany! Lukáš Rousek poslal puk z pravého kruhu pro vhazování přímo pod víko.

8:49

Machovský vyrazil střelu Poulíčka a následně zastavil i pokus o dorážku od Blümela.

9:38

Zakázané uvolnění Dynama.

10:39

Dynamo je pod obrovským tlakem, Robert Říčka pálil do odkryté branky, ale střelu zablokoval obránce!

10:50

Sám před Kantorem byl také Lukáš Pech, ale ani on v obrovské šanci proti pardubickému gólmanovi neuspěl!

11:57

Michal Řepík (Sparta) vstřelil branku (13. gól v sezóně), asistence Vladimír Sobotka. Stav zápasu Pardubice - Sparta 0:3
Nádherná akce Sparty, osmá výhra Dynama v řadě se dnes nejspíš nezrodí. U pravé tyče měl asi hodinu času Michal Řepík, dostal přihrávku od Sobotky a v klidu zasunul puk do prázdné branky.

13:19

Přes beka pálil Vála, Machovský vyráží a Sparta dostává puk na zakázané uvolnění.

13:50

Na Machovského se zleva řítil Denis Kusý, ale jeho střela byla obránce tečována úplně mimo.

14:48

Juraj Mikuš (Pardubice) vstřelil branku (4. gól v sezóně). Stav zápasu Pardubice - Sparta 1:3
Dynamo snižuje zpět na rozdíl dvou branek, aniž by se dotklo kotouče! Machovský chtěl rozehrát puk od branky, ale trefil spoluhráče před sebou, od kterého se puk odrazil do sítě. Střelcem byl označen Juraj Mikuš.

16:01

Kolář pálil ze středního pásma, Machovský ale v pohodě vyráží.

16:24

Ondřej Matýs byl sám před Machovským a po jeho střele už to vypadalo, že se puk převalí přes rameno sparťanského brankáře do sítě. Nakonec ale šel těsně mimo.

17:48

Blümelovu střelu má v lapačce Machovský.

18:26

Mandátovu střelu z levé strany Machovský vyráží.

18:50

Od modré nahazoval puk Polášek, ale byl tečován až do ochranné sítě.

19:39

Dynamo vybojovalo útočné pásmo a ke střele se dostal Ondřej Vála, i jeho pokus byl ale tečován mimo.

20:00

Vypadalo to, jako by Sparta celou první třetinu sehrála v přesilovce. V Pardubicích po dvou gólech Řepíka a zásahu Lukáše Rouska vede 3:1.

21:11

Camara v útočném pásmu Dynama zachytil sparťanskou rozehrávku, ale jeho přihrávka před Machovského nikoho nenašla.

22:23

Holland si u mantinelu pěkně počíhal na říčku a málem jej poslal mimo hřiště mezi střídačky.

22:26

Vyloučen hráč Robert Říčka (Sparta), 2 min. za Vysoká hůl
A Říčka poputuje na trestnou lavici, dostává dvě minuty za vysokou hůl.

22:50

Z pravého křídla střílel Blümel, Machovský má puk v lapačce.

23:51

Domácí si nerozuměli při rozehrávce a pustili do šance Spartu, Němečkovo nahození má však v moci Kantor.

24:28

Mikušova rána letěla vedle, Sparta je kompletní.

25:49

Sparta znovu s přehledem drží útočné pásmo, Jandusovu střelu kryje Kantor.

25:57

Zakázané uvolnění domácích.

26:39

Buchteleho střela tečována mimo.

27:02

Obraz hry i nadále vypadá, jako by Sparta hrála přesilovku, i v pěti proti pěti se drží v pásmu.

27:19

Sám před Kantorem se zjevil Tomáš Šmerha, ale pardubický gólman jeho pokus vychytal!

27:40

Dynamo po delším čase v útoku, pokus Poulíčka a po něm i Hrádka od modré však pohlídal Machovský.

28:30

Před Machovského se zpoza branky cpal Mandát, ke střele se ale nedostal.

28:36

Kousalova střela z pravého křídla letěla vysoko nad.

29:25

Na levém kruhu pro vhazování dostal přesnou přihrávku Buchtele, jeho střelu jen tak tak Kantor vyrazil lapačkou!

31:29

Válův příklep na modré vystihl jeden z hráčů Sparty a už to vypadalo, že vyrazí do brejku, pardubický bek však předvedl parádní práci dozadu a hrozícímu nebezpečí zabránil.

31:56

Kousalův pokus z dobré pozice Machovský zvládl vychýlit.

32:06

Vyloučen hráč Michal Řepík (Sparta), 2 min. za Hákování
Dynamo si zahraje další přesilovku. Michal Řepík dostává dvě minuty za hákování.

32:47

Patrik Poulíček (Pardubice) vstřelil branku (8. gól v sezóně), asistence Matej Paulovič a Jakub Nakládal. Stav zápasu Pardubice - Sparta 2:3
Už to vypadalo, že Nakládal neudrží útočné pásmo, ale ještě zvládl přihrát Mateji Paulovičovi, jehož střelu za Machovského tečoval Patrik Poulíček.

33:27

Sparta se ale rozhodně nezalekla, okamžitě je v útočném pásmu a doráží na pardubickou branku.

34:18

Matej Paulovič (Pardubice) vstřelil branku (6. gól v sezóně). Stav zápasu Pardubice - Sparta 3:3
Tak pozor, to je velké vzepjetí domácích! Ve středním pásmu si puk vybojoval Matej Paulovič, najel si mezi kruhy a prostřelil Machovského. Za polovinou zápasu máme opět vyrovnáno.

34:18

Střídání brankářů hostů. Z branky odešel Matěj Machovský, nahradil ho Jakub Neužil

34:56

Anthony Camara (Pardubice) vstřelil branku (7. gól v sezóně), asistence Juraj Mikuš a Ondřej Vála. Stav zápasu Pardubice - Sparta 4:3
Neužil si ještě ani nestačil sáhnout na kotouč a Sparta prohrává o jednu branku! Tentokrát to byli domácí, kteří v útočném pásmu parádně rozebrali sparťanskou obranu a takřka do prázdné puk doklepl Anthony Camara.

34:56

Sparťanští trenéři berou oddechový čas.

35:53

Hosté ale za žádnou cenu neřekli poslední slovo. Zleva se na Kantora řítil Matúš Sukeľ a pardubický brankář měl co dělat, aby jeho tvrdou střelu zastavil!

36:57

38:08

Košťálkovu střelu od modré zablokoval Blümel.

38:47

Camara jen těsně mimo tečoval střelu Hollanda!

39:08

Ofsajd Sparty.

39:49

Hrádek v obranném pásmu domácích zachyboval a nabídl do mezikruží puk úplně volnému Kudrnovi! Jeho střelu ale Kantor chytá a hostující útočník smutně odjíždí na střídačku.

40:00

Po druhé třetině v Pardubicích platí stav, který by asi čekal málokdo. Dynamo zvládlo za patnáct minut ve druhé části obrátit výsledek a vede 4:3!

40:26

David Tomášek se hned na úvod třetiny prohnal útočným pásmem až před Kantora, ale nezakončil ideálně.

42:31

Kolář pálil od modré, Neužil vyráží.

43:03

43:17

David Němeček (Sparta) vstřelil branku (2. gól v sezóně), asistence Vladimír Sobotka. Stav zápasu Pardubice - Sparta 4:4
A je opět vyrovnáno! Sparta vlétla do třetí třetiny a dává čtvrtý gól. Po rychlém zakončení Davida Němečka puk takřka okamžitě vyletěl z brány, takže rozhodčí ještě přezkoumal situaci na videu, ale branka platí.

45:21

Ondřej Matýs skvěle zapracoval v útočném pásmu domácích a nabil na modrou Kusému, jehož střelu ale vyráží Neužil.

45:46

Blümel dostal od Poulíčka přihrávku přímo před branku a Neužil sotva vyškrábl jeho teč!

47:00

Vyloučen hráč Robert Kousal (Pardubice), 2 min. za Sekání
Po komerční pauze bude Sparta hrát přesilovku. Dvě minuty za sekání dostává Robert Kousal.

49:01

Většinu oslabení Pardubice zvládly s přehledem, Kousal je na ledě.

49:56

Zakázané uvolnění pražské Sparty.

50:08

Od mantinelu to zkusil Kolář, ale Neužila nepřekvapil.

51:39

Válovu střelu z první vyráží Neužil.

52:07

Pražská Sparta je dnes v útočném pásmu neuvěřitelně nebezpečná, ale Dynamo má velké štěstí. Spoustu střel s velkou klikou blokují domácí obránci.

53:36

Dva domácí hráči upadli při honbě za pukem a otevřel se prostor pro Lukáše Rouska. Kantor vyráží.

54:46

U levé tyče stál úplně volný Michal Řepík, jenž příklepem pálil do poloprázdné brány, ale střela mu nesedla a puk letí mimo!

55:52

Jan Mandát (Pardubice) vstřelil branku (8. gól v sezóně), asistence Robert Kousal. Stav zápasu Pardubice - Sparta 5:4
Robertu Kousalovi nejprve mezi kruhy uteklo zakončení, ale zvládl se dostat ke kotouči a vrátil jej Janu Mandátovi, který prostřelil Neužila!

56:30

Dynamo čekají hodně dlouhé tři minuty.

57:38

Sparta čeká na brejk, Camara ale vyváží kotouč až k Neužilovi.

58:13

Zakázané uvolnění hostů.

58:49

Košťálkovu střelu blokuje Poulíček a vyhazuje.

59:18

Sparta to bude logicky zkoušet v šesti!

59:41

Camara odvádí dobrou práci za prázdnou brankou hostů a šetří Dynamu čas.

59:46

Zakázané uvolnění Sparty, Neužil musí zpět do branky.

60:00

Prakticky nemožné se stalo skutečností. Dynamo ve druhé třetině zdecimovalo Spartu obratem Z 1:3 na 4:3 a v poslední třetině po dalším vyrovnání nakonec vydřelo vítězství 5:4.