Dynamo zatím bez Tomáše Zohorny, ovšem s navrátilcem do sestavy v první lajně Radoslavem Tyborem nastoupí dnes večer doma proti Liberci. Ten Pardubicím v posledním zápase podlehl těsně 1:2.

0:12

Vyloučen hráč Jan Kolář (Pardubice), 2 min. za Vysoká hůl
Hned po dvanácti vteřinách hry si Liberec zahraje přesilovku. Dvě minuty za vysokou hůl totiž dostává Jan Kolář.

0:37

Dynamo již dvakrát dostalo puk až ke Kváčovi.

Rychlovský

Rozhodčí: Lacina (CZE), Micka (CZE) - Brejcha (CZE), Gerát (CZE)

1:19

Knotova rána od modré zblokována.

1:53

Radovan Pavlík z úhlu posílal střílenou přihrávku do brankoviště, ale Klouček zareagoval!

2:12

První přesilovku domácí přežili, Kolář je na ledě.

2:49

Z pravého kruhu pro vhazování to zápěstím zkoušel Jaroslav Vlach, ale Klouček má kotouč v moci.

3:12

Pozici na střelu si chystal uzdravený Tybor, nakonec však o puk přišel.

3:51

Za vlastní bránou přehodil Poulíček přes záda Ondřeje Vitáska.

5:07

Od modré střílel Rosandič, Klouček vyráží.

5:51

Liberec těží z úvodní přesilovky a od začátku zápasu drží domácí potlakem, Kváča je zatím takřka bez práce.

6:34

Roman hledal rozjetého Camaru, ale přihrávka neprošla.

8:10

Liberec dobře brání vlastní modrou čáru a Dynamo téměř nepouští do útoku.

9:03

Vlachovo nahození prolétlo do rohu hřiště.

9:16

Vitáskův pokus zkrotil lapačkou Klouček.

9:39

V situaci dvou na jednoho nahrával před bránu Michal Bulíř, ale Klouček puk hokejkou zvládl usměrnit mimo nebezpečí!

10:24

Vyloučen hráč Petr Kolmann (Liberec), 2 min. za Nedovolené bránění
Petr Kolmann dostává dvě minuty za nedovolené bránění. Po jeho zákroku u pardubické střídačky se z ledu těžce sbírá Matej Paulovič.

10:48

Po souboji za brankou Liberec dostává puk až ke Kloučkovi.

12:18

Patrik Poulíček (Pardubice) vstřelil branku (11. gól v sezóně), asistence Juraj Mikuš a Robert Kousal. Stav zápasu Pardubice - Liberec 1:0
Šest vteřin před vypršením libereckého trestu se Dynamo raduje z první branky! Od modré směrem na Kváču nahodil puk Juraj Mikuš a do liberecké sítě jej došťoural Patrik Poulíček.

13:07

Do brejku se dostal Radan Lenc, ale dojel jej Marek Ďaloga a nedovolil soupeři zakončit!

14:39

Kusý našel mezi kruhy Roberta Kousala, jenž okamžitě vypálil a Kváčovi vypadl puk z výstroje, spoluhráči jej však zachránili!

16:12

Rohlík u mantinelu přenechal puk rozjetému Ďalogovi, jeho střelu má ale v lapačce Kváča.

16:20

Po vhazování v útočném pásmu příklepem pálil Jakub Nakládal, ale Kváča opět zasahuje.

17:08

Bekhendem z ostrého úhlu zkusil Kloučka nachytat Adam Musil, ale domácí gólman se nedal.

17:44

O chvíli později už byl Musil v o poznání větší šanci, když se po chybě domácího hráče dostal úplně volný ke kotouči mezi kruhy, ale střela mu vůbec nesedla!

18:57

Dalšího okénka v pardubické obraně málem využil Jelínek, ale Ďaloga se opět zvládl vrátit a zasáhl.

19:43

Michal Birner (Liberec) vstřelil branku (9. gól v sezóně), asistence Michal Bulíř. Stav zápasu Pardubice - Liberec 1:1
Liberec je v první třetině jasně lepším týmem a gólem do šatny zaslouženě vyrovnává na 1:1! Po vhazování v útočném pásmu Tygrů se ke střele dostal Michal Birner a tahákem překonal Kloučka.

20:00

První dvacetiminutovka tak končí za vyrovnaného stavu, přesilovku totiž těsně za její polovinou využil pardubický Poulíček.

20:23

Přes beka to zkoušel Nakládal, ale střela neprošla.

21:55

Ke střele se nedostal ani Matěj Blümel, oba gólmani zatím bez práce.

24:19

Přihrávka napříč útočným pásmem Dynama propadla až k Horkému, jeho bekhend ale Kváčovi moc starostí nenadělal.

24:54

Na druhé straně po střele puk ve výstroji neudržel Milan Klouček a situaci na poslední chvíli musela hasit domácí obrana!

25:03

26:13

Vlachova rána letěla vysoko nad.

26:52

V útočném pásmu domácích z první pálil úplně volný Kosticyn, Kváča vyráží!

27:24

Kváča kryje také pokus Mateje Pauloviče.

28:06

Mikuš si nachystal střelu mezi kruhy, ale Kváča má další zákrok.

28:44

Kousal hledal před brankou volného Poulíčka, ale jeho přihrávka z otočky neprošla.

29:16

Ďalogovo nahození si málem do vlastní sítě srazil Birner, ale puk nakonec jen prolétl brankovištěm k mantinelu!

30:09

Matýsovu střelu kryje Kváča. Domácí zatím v první polovině druhé části Liberec k ničemu nepustili.

30:33

Vitáskova střela končí na betonu Kloučka.

30:53

Po další chybě pardubické obrany byl mezi kruhy sám Radan Lenc, ale nezakončil ideálně!

31:44

Ofsajd Liberce.

32:23

Mezi kruhy si puk navedl Denis Kusý, ale jeho následná střela nebyla přesná.

32:44

Před Kloučkem byl sám Jakub Rychlovský, ale domácí gólman vytahuje parádní zákrok betonem!

32:49

Vyloučen hráč Jakub Nakládal (Pardubice), OT 10 min. za Nesportovní chování
Ovšem pozor, tohle může být pro Dynamo velká nepříjemnost. Těsně po Kloučkově zásahu se něco hodně nelíbilo Jakubu Nakládalovi a od rozhodčích vyfasoval osobní desetiminutový trest a trest do konce utkání za nesportovní chování. Cestou do kabiny naštvaný Nakládal sudí častoval velmi nepěknými slovy.

34:43

Útočným pásmem se dobře vymotal Adam Musil, ale jeho zakončení našlo cílovou stanici v rohu hřiště.

35:08

Zakázané uvolnění Liberce.

36:08

Pavlíkovu střelu vyráží Klouček.

36:26

Po zakončení Ronalda Knota si Klouček připisuje další zákrok.

37:04

Bulířova střela tečována mimo.

37:52

Po Kousalově přihrávce měl dobrou pozici ke střele Jan Kolář, ale Kváča kryje.

38:25

Anthony Camara v útočném pásmu Dynama předvedl nádhernou kličku a pořádně vystrašil Petra Kváču, který má nakonec puk někde pod sebou a hra je přerušena!

39:06

Nadvakrát zakončoval Horký, ale Kváča si s jeho šouráčkem v klidu poradil.

39:33

Liberec se dostal do brejku dvou na jednoho, ale Bulířův bekhend po přihrávce od Lence jen prolétl brankovištěm!

40:00

Ve druhé třetině branka nepadla a stav je tak stále vyrovnaný 1:1. Dynamo však přišlo o Jakuba Nakládala, jenž byl vyloučen do konce utkání za nesportovní chování.

41:44

Po nenápadné přihrávce se Ďaloga dostal až před Kváču, ale liberecký gólman vytěsnil kotouč.

42:16

Po Válově pokusu má Kváča další zákrok.

42:21

Po buly v útočném pásmu domácích to od modré zkoušel také Juraj Mikuš, ale Kváča našel puk v lapačce.

44:13

Směrem dopředu se vydal Adam Musil, ale Klouček vyráží.

45:14

Zkoušel to Kosticyn a po něm mohl do prázdné brány dorážet Kusý, ale jeho pokus zablokoval bek!

45:50

Klouček teď dobré čtyři vteřiny nevěděl, kde je puk, který se zcela osamocený povaloval v brankovišti Dynama, ale obránce stihl zasáhnout.

48:33

Kváča rozehrával až z rohu hřiště, kde na něj dotíral Matěj Blümel, ale liberecký gólman tlak ustál.

48:42

48:52

Po buly pálil Kusý, ale mimo.

49:48

Zakázané uvolnění také na straně Dynama.

51:35

Tygři přidávají na důrazu a moc domácí k ničemu nepouští, pro Dynamo je těžké dostat se vůbec do středního pásma.

52:42

Klouček vyráží střelu Vitáska z levého křídla.

53:14

53:40

Zakázané uvolnění Tygrů.

54:44

Ondřej Vitásek (Liberec) vstřelil branku (1. gól v sezóně), asistence Michal Bulíř a Jaroslav Vlach. Stav zápasu Pardubice - Liberec 1:2
Pět minut před koncem zápasu Liberec dost možná rozhoduje zápas! Přihrávku přímo před branku vyslal Michal Bulíř a za bezmocného Kloučka ji dorazil Ondřej Vitásek.

56:25

Vyloučen hráč Michal Birner (Liberec), 2 min. za Podražení
Dynamo má ještě šanci odpovědět v přesilovce. Dvě minuty za podrážení dostává Michal Birner.

57:03

Liberec vyhazuje.

57:43

Domácí krouží útočným pásmem, zatím bez zakončení.

58:13

Na modré natáhl Mikuš, ale puk letěl mimo.

58:27

Liberec je kompletní.

59:01

Vyloučen hráč Anthony Camara (Pardubice), 2 min. za Nedovolené bránění
A je to definitivní. Dvě minuty za nedovolené bránění inkasuje domácí Anthony Camara a Liberec dohraje zápas v klidu v přesilovce.

59:01

Dynamo ještě sahá pro oddechový čas.

59:44

Dynamo se pustilo do hry v pěti bez brankáře a dokázalo se dostat do útočného pásma, ale ve stresu nezakončí.

60:00

Zápas končí. Pět minut před koncem jej střelou z levého křídla rozhodl Ondřej Vitásek a zařídil Liberci tři body. Severočeši zvítězili již popáté v řadě, Dynamo naopak musí skousnout druhou porážku v řadě. Příjemný zbytek týdne vám z Pardubic přeje Marek Votke.

18. února 2024 17:00Pardubice-Liberec 7:1
5. ledna 2024 18:00Liberec-Pardubice 1:4
19. listopadu 2023 17:00Pardubice-Liberec 2:3
1. října 2023 16:00Liberec-Pardubice 4:3N
28. února 2023 18:00Liberec-Pardubice 5:1
13. ledna 2023 18:00Liberec-Pardubice 3:4
29. listopadu 2022 18:00Pardubice-Liberec 1:3
16. října 2022 17:00Pardubice-Liberec 1:0P