Rozhodčí: Jeřábek (CZE), Obadal (CZE) - Svoboda (CZE), Lhotský (CZE)

Ofsajd Mountfieldu.

1:14

Barulin si připisuje první zákrok po střele Pavlíka ze středního pásma.

2:24

Kolářovu střelu od modré se před Mazancem snažil tečovat Zohorna, ale hradecký brankář má puk ve výstroji.

2:43

Barulinovi vypadl do brankoviště kotouč po jedné ze střel, ale naštěstí pro Dynamo nebyl poblíž soupeř, který by dokázal dorazit do prázdné brány.

3:43

Poulíček nenápadně tečoval další Kolářovu střelu a Mazanec jen tak tak zareagoval!

4:13

Ďaloga od modré netrefil bránu.

4:35

Lukáš Cingel (Hr. Králové) vstřelil branku (6. gól v sezóně), asistence Jakub Lev a Radim Šalda. Stav zápasu Pardubice - Hr. Králové 0:1
Hradec se poprvé v dnešním zápase na delší čas usadil v útočném pásmu a hned jde do vedení! Už to vypadalo, že po střele má Barulin puk v moci, ale nakonec jej dokázal dostat do brány Lukáš Cingel!

5:34

Camara naslepo neúspěšně hledal Kousala.

5:49

Vyloučen hráč Jan Zdráhal (Pardubice), 2 min. za Vysoká hůl
Hradec si zahraje přesilovku. Dvě minuty za vysokou hůl dostává Jan Zdráhal.

5:55

Vladimír Růžička (Hr. Králové) vstřelil branku (10. gól v sezóně), asistence Petr Koukal. Stav zápasu Pardubice - Hr. Králové 0:2
A trvalo šest vteřin, než Hradec početní výhodu využil! V útočném pásmu se ke střele dostal dnešní oslavenec Vladimír Růžička a zvyšuje na 2:0!

8:20

Vyloučen hráč Filip Pavlík (Hr. Králové), 2 min. za Sekání
Dynamo může taktéž odpovědět v přesilovce. Do brejku už startoval Robert Kousal, ale byl faulován a Filip Pavlík dostává dvě minuty za sekání.

8:35

Mikuš při střele zlomil hůl, další vykryl Marek Mazanec.

9:33

Střela Mateje Pauloviče byla sražena do ocharnné sítě.

9:59

Zohorna nabil Kosticynovi, ale ten pouze bolestivě zasáhl Radima Šaldu.

10:29

11:05

Od modré pálil Váchal a Smoleňák v pádu nedokázal dorazit puk do prázdné brány!

11:16

Vyloučen hráč Radek Smoleňák (Hr. Králové), 2 min. za Krosček
Další přesilovka pro Pardubice Radek Smoleňák dostává dvě minuty za krosček.

11:46

Camara dostal přihrávku přímo mezi kruhy, ale jeho střelu nádherně Mazanec schoval do lapačky!

11:54

Andrej A. Kosticyn (Pardubice) vstřelil branku (1. gól v sezóně), asistence Juraj Mikuš a Robert Kousal. Stav zápasu Pardubice - Hr. Králové 1:2
Běloruský útočník Andrej Kosticyn se dočkal první extraligové trefy! Dostal nabito na pravé křídlo a s jeho bombou z první nemohl Mazanec naopak dělat vůbec nic! 1:2.

13:08

Zakázané uvolnění Hradce.

13:23

Po Mazancově zákroku následuje komerční přestávka.

14:52

Horký ve středu hřiště zahrál na housle Jakubu Lvovi, Dynamo se začíná dostávat do hry.

16:43

Poměrně dlouho se hraje bez přerušení, ani jeden z týmů si ale nevypracoval zakončení.

17:01

Tentokrát už Čápovu střelu od modré kryje Barulin a bude se vhazovat.

17:10

Z velkého úhlu nahazoval před Barulina Lev, ale kotouč pouze prolétl brankovištěm.

17:28

Stejně jako během minulého zápasu Dynama s Olomoucí se i dnes řeší problém s plexisklem.

17:28

Aby se hra zbytečně nezdržovala a pořadatelé měli čas situaci vyřešit, sáhli rozhodčí dvě a půl minuty před koncem k předčasnému ukončení první části. Bude se dohrávat po čtvrthodinové pauze.

17:28

Pokračujeme v první třetině.

17:35

Tomáš Zohorna (Pardubice) vstřelil branku (3. gól v sezóně), asistence Juraj Mikuš. Stav zápasu Pardubice - Hr. Králové 2:2
Tak tohle byl z pohledu Dynama snový vstup do závěru třetiny! Okamžitě po buly se prosazuje Tomáš Zohorna a vyrovnává na 2:2!

18:10

Kolář trochu zaspal v obraně, ale o chvíli později vše vynahradil skokem do střely.

19:57

Blain to zkusil z ostrého úhlu, ale Barulin prostor u tyče utěsnil.

20:13

Hra plynule navazuje začátkem druhé třetiny.

21:00

Před Barulinem někdo tečoval střelu Jakuba Sklenáře, ale domácí gólman zasáhl.

22:05

Přes beka to zkoušel Kosticyn, ale Mazanec vyráží betonem i následnou dorážku spoluhráče.

23:06

Vyloučen hráč Petr Poppel (Hr. Králové), 2 min. za Hákování
Dynamo se usadilo v útočném pásmu a vybojovalo faul. Petr Poppel dostává dvě minuty za hákování.

23:38

Po nepovedené domácí kombinaci se na Barulina mohl rozjet Zachar, ale s kličkou do bekhendu neuspěl.

25:29

Další přesilovku Dynamo nevyužilo, Hradec dostává puk už na zakázané uvolnění.

27:05

Na modré napřáhl Kousal, ale Mazanec má puk v lapačce.

27:38

Přímo před Barulina si sjel Jakub Lev a nebezpečně zakončil, ale domácí gólman zareagoval!

27:59

Jérémie Blain (Hr. Králové) vstřelil branku (7. gól v sezóně), asistence Kevin Klíma a Radek Smoleňák. Stav zápasu Pardubice - Hr. Králové 2:3
O chvíli později už ale Barulin kapituluje. Do útočné třetiny zavezl puk Kevin Klíma a předal jej za sebe Kevinu Klímovi, jenž Barulina prostřelil!

28:27

29:02

Snahu Dynama o kontr zastavuje útočící hráč v brankovišti.

31:06

Bučkův příklep Mazanec kryje vyrážečkou.

31:48

Vyloučen hráč Jan Zdráhal (Pardubice), 2 min. za Držení protihráče
Domácí bek Jan Zdráhal dnes podruhé usedá na trestnou lavici, tentokrát za držení a nabízí Hradci další přesilovku.

32:04

Dynamo hned po buly vyhazuje kotouč.

32:56

Ránu Blaina z první vyráží Barulin.

33:18

Sklenář si dobře před pardubickou brankou počíhal na přihrávku, kterou taky dostal, ale na jeho zakončení z první Barulin zareagoval!

34:59

Zajímavý bekhend naslepo do hradeckého brankoviště poslal Kosticyn, ale Mazanec puk přikryl lapačkou.

35:32

37:10

Šalda dostal prostor na modré čáře, ale při střele zlomil hokejku.

37:27

Další útočnou akci Hradce zastavuje ofsajd.

37:54

Zachar s Růžičkou ujížděli dva na jednoho, ale situaci překombinovali!

38:18

Ostrou ránu Jergla Barulin vyráží mimo hřiště.

38:38

Mazanec má v lapačce střelu Matěje Blümela z levého křídla.

38:57

Přímo před Barulina dostal přihrávku volný Cingel, ale mezírku mezi jeho betony netrefil!

39:24

Na druhé straně měl velkou šanci také Tomáš Zohorna, který už si kličkou pokládal Mazance, ale nakonec zakončil pouze do jeho betonu!

40:00

Druhá třetina končí za vedení Hradce 3:2. Vedení hostům po Zohornově vyrovnání vrátil obránce Jérémie Blain.

40:39

Po přihrávce Koukala zpoza brány pálil Filip Pavlík, ale trefil pouze boční síť.

41:23

Dobrou pozici na střelu měl Matej Paulovič, ale šance ho trochu překvapila a nezamířil přesně.

41:58

Ďalogovo nahození od modré zblokoval obránce.

42:08

Marek Ďaloga (Pardubice) vstřelil branku (6. gól v sezóně), asistence Ondřej Roman a Andrej A. Kosticyn. Stav zápasu Pardubice - Hr. Králové 3:3
Napodruhé už se však slovenský rychlík ze zadních řad Dynama může radovat! Vrátil se pro odražený puk a v rychlosti následně trefil výstavní vikejř!

42:47

Vyloučen hráč Tomáš Zeman (Pardubice), 2+10 min. za Zásah do oblasti hlavy a krku
Po zákroku Mazance se u hradecké branky strhla drobná mela a bude se vylučovat. Útočník Dynama Tomáš Zeman dokonce odchází s osobním desetiminutovým trestem. Dvě minuty odsedí Radoslav Tybor.

43:40

Dynamo vyhazuje kotouč, Hradci se zatím nedaří usadit se v útočném pásmu.

44:12

Blain posílal na teč před branku, ale Barulin zakročil.

44:48

Tybor je na ledě, Dynamo však v cestě do útoku zastavuje ofsajd.

45:46

47:28

Barulin vyráží střelu Jergla.

48:42

49:21

Zdráhal měl dobrou pozici, ale ještě se ji snažil vylepšit pro spoluhráče a Mazanec stihl zasáhnout.

52:05

Barulin velmi odvážně vystartoval proti Lvovi a položil se mu do zakončení jako Dominik Hašek za starých časů! Brána Dynama pak byla docela dlouho opuštěná, ale Hradec nedokázal dorazit.

53:58

Z otočky zkusil pálit Smoleňák, ale ztratil rovnováhu.

54:31

Ofsajd Hradce.

55:04

Barulin vyráží střelu Pavlíka.

57:14

Volný Jergl našel přímo před Barulinem najíždějícího Perreta, ale pardubický brankář puk za svá záda nepustil!

57:58

Vyloučen hráč Lukáš Cingel (Hr. Králové), 2 min. za Podražení
Lukáš Cingel dostává dvě minuty za podrážení a Dynamo sehraje závěr základní hrací doby v přesilovce.

58:37

Anthony Camara (Pardubice) vstřelil branku (18. gól v sezóně), asistence Robert Kousal a Tomáš Zohorna. Stav zápasu Pardubice - Hr. Králové 4:3
Domácí nabídnutou výhodou nepohrdli a minutu a půl před koncem otáčí vývoj zápasu! Puku se v útočném pásmu ujal Anthony Camara a prostřelil Marka Mazance.

58:54

Hradec se hned po buly vydal dopředu, ale Barulin si dnes věří a opět rozehrává.

59:13

Hradec v šesti!

59:50

Po Klimově střele mohl do prázdné brány dorážet Blain, ale nedal! Barulin následně do lapačky schoval i další střelu Klimy.

59:58

Ještě jedno zakázané uvolnění. Jeden z domácích hráčů ze středního pásma jen těsně minul bránu.

59:58

Dynamo bere oddechový čas.

60:00

Utkání končí! Využitou přesilovkou minutu a půl před koncem, kterou proměnil Anthony Camara, si zajistilo tři body. Po konci zápasu se ještě Lev snažil za domácí brankou pustit do Kousala, ale už je to zbytečné. Z Pardubic se s vámi loučí Marek Votke.

23. března 2024 17:00Pardubice-Hr. Králové 3:2
20. března 2024 18:00Hr. Králové-Pardubice 0:1
19. března 2024 19:00Hr. Králové-Pardubice 2:1N
16. března 2024 15:00Pardubice-Hr. Králové 3:2
15. března 2024 18:00Pardubice-Hr. Králové 5:4P
23. února 2024 18:00Pardubice-Hr. Králové 3:2P
12. ledna 2024 18:00Hr. Králové-Pardubice 2:3
26. listopadu 2023 17:00Pardubice-Hr. Králové 5:2