Dynamo zanedlouho rozehraje třetí ze čtyř domácích zápasů v tomto týdnu proti Ocelářům z Třince. V sestavě jim však chybí první centr Tomáš Zohorna. V brance Třince bude stát Jakub Štěpánek.

0:24

První střelu zápasu si nachytal Martin Růžička, ale hodně minul.

0:58

Patrik Poulíček nevěděl, kde má puk, čehož využil Matěj Stránský a zkusil Barulina překvapit z úhlu, ten ale chytá.

Dravecký

Rozhodčí: Hejduk (CZE), Kika (CZE) - Ondráček (CZE), Špůr (CZE)

1:31

Blümel tečoval střelu Koláře, Štěpánek vyráží.

2:06

Radoslav Tybor po stahovačce přes beka trefuje tyč!

2:27

Štěpánek sbírá do lapačky nahození Bučka.

2:56

Sám na Barulina ujel Petr Vrána, ale minul!

3:56

Barulin kryje nahození Gernáta od modré.

4:36

Michal Kovařčík nebezpečně tečoval střelu před Barulinem a málem se dostal ještě k dorážce, která by mířila do prázdné brány, ale skóre se nemění!

5:38

Barulin musel vytáhnout další zákrok proti střele Davida Musila.

6:34

Po další třinecké střele puk končí v ochranné síti a následuje komerční pauza.

7:09

Blümelova střela z pravého křídla končí na betonu Štěpánka.

7:40

Zakázané uvolnění Třince.

8:50

Miloš Roman (Třinec) vstřelil branku (5. gól v sezóně), asistence Marian Adámek a Vladimír Dravecký. Stav zápasu Pardubice - Třinec 0:1
S tímhle Barulin nemohl vůbec nic dělat! Přímo před ním rychle tečoval střelu od modré Miloš Roman a usměrnil puk přímo mezi betony ruského brankáře!

8:50

Rozhodčí ovšem zkoumají situaci na videu kvůli možnému zásahu vysokou holí!

8:50

Gól platí, Třinec vede 1:0!

9:56

Nakládalovu propagační střelu kryje Štěpánek.

11:13

Horký našel před brankou Kusého, ale Štěpánek zareagoval!

12:25

Z mezikruží to zkusil Martin Růžička, ale Barulin má puk v lapačce.

14:17

Zdráhalova střela ke Štěpánkovi neprošla.

14:20

Vyloučen hráč Anthony Camara (Pardubice), 2 min. za Vysoká hůl
Třinec bude hrát první přesilovku. Anthony Camara dostává dvě minuty za vysokou hůl.

15:25

Dynamo vyhazuje kotouč.

15:52

Horký v oslabení ujížděl na bránu s Pochobradským, který sice dostal přihrávku, ale nezakončil a v rychlosti navíc nepříjemně vrazil do brankové konstrukce. Za doprovodu lékaře opouští hřiště.

16:08

Barulin pěkně do lapačky schoval střelu najetého Matěje Stránského.

16:46

Dynamo už je sice v pěti, ale Třinec dál vaří v útočném pásmu! Volný Freibergs dostal přihrávku přímo před Barulina, ale mezírku mezi jeho betony nenašel!

18:04

Tybor hledal rozjetého Kosticyna, ale ten nezpracoval.

18:15

Vyloučen hráč Vladimír Dravecký (Třinec), 2 min. za Podražení
Přesilovka také pro Dynamo. Vladimír Dravecký usedá na trestnou lavici na dvě minuty za podrážení.

19:02

Oceláři vyhazují.

20:00

Třinec byl v první třetině jasně lepším týmem a po zásluze vede 1:0. V deváté minutě šikovnou tečí otevřel skóre Miloš Roman.

20:31

21:38

Marcinko číhal před Barulinem na teč, ale kotouč jen prolétl kolem.

22:22

Růžička to zkoušel z otočky, ale mimo.

22:58

Miloš Roman (Třinec) vstřelil branku (6. gól v sezóně), asistence Martin Gernát a Ondřej Kovařčík. Stav zápasu Pardubice - Třinec 0:2
Dynamu se dnes vůbec nedaří dostat se do souvislejšího tlaku a Třinec odskakuje do dvoubrankového vedení! Oceláři rozebrali domácí obranu a Barulina z levého křídla propálil volný Miloš Roman.

24:21

Tomáš Marcinko (Třinec) vstřelil branku (12. gól v sezóně), asistence William Jack Rodewald. Stav zápasu Pardubice - Třinec 0:3
Jakub Nakládal špatně rozehrál za vlastní brankou a těží z toho Tomáš Marcinko, který se prosazuje přímo pod břevno!

24:29

Vyloučen hráč Michal Hrádek (Pardubice), 2 min. za Držení protihráče
Oceláři navíc budou hrát přesilovku. Michal Hrádek dostává dvě minuty za držení.

24:53

V oslabení se úplně sám před Štěpánkem zjevil Luboš Horký, ale střela mu vůbec nesedla!

26:09

Po výborné přesilovkové kombinaci Třince z první pálil Hrňa, ale Barulin vyráží.

27:08

27:50

Blümel to na Štěpánka zkusil z velkého úhlu, ale neuspěl.

29:22

Petr Vrána se dostal ke střele, kterou ještě tečoval domácí bek, ale Barulin kryje.

30:32

Paulovič z pravého kruhu našel pouze Štěpánkovu lapačku.

32:07

Vyloučen hráč Andrej A. Kosticyn (Pardubice), 2+10 min. za Zásah do oblasti hlavy a krku
Andrej Kosticyn ve středu hřiště sestřelil Davida Musila a odjíždí na trestnou lavici. Dostává dvě plus deset minut za zásah do hlavy a krku. Dvě minuty odsedí Tomáš Zeman.

32:45

Patrik Poulíček (Pardubice) vstřelil branku (14. gól v sezóně), asistence Matěj Blümel. Stav zápasu Pardubice - Třinec 1:3
Domácí však Ocelářům hned zkraje oslabení pláchli ve dvou na jednoho a pěknou kombinaci za Štěpánka doklepl Patrik Poulíček!

33:18

Matěj Stránský (Třinec) vstřelil branku (28. gól v sezóně), asistence William Jack Rodewald a Michal Kovařčík . Stav zápasu Pardubice - Třinec 1:4
Naděje Dynama ale zhasly hodně rychle! V přesilovce se prosadil Matěj Stránský, po jehož střele Barulinovi propadl puk do sítě!

35:30

Vyloučen hráč Juraj Mikuš (Pardubice), 2 min. za Hákování
Juraj Mikuš chyboval na modré čáře a hrozil brejk Třince, ta zatáhl za ruční brzdu. Dostává dvě minuty za hákování.

36:01

Martin Gernát (Třinec) vstřelil branku (11. gól v sezóně), asistence Matěj Stránský. Stav zápasu Pardubice - Třinec 1:5
Třinec dnes nemá soupeře... V další přesilovce Martin Gernát příklepem od modré nedal Barulinovi žádnou šanci. Puk se ovšem rychle od zadní tyče odrazil ven a Třinec se radoval až po úspěšné dorážce, ale platí už první střela.

36:36

Vyloučen hráč Tomáš Marcinko (Třinec), 2 min. za Hákování
Dynamo bude hrát přesilovou hru. Tomáš Marcinko inkasuje dvě minuty za hákování.

37:21

Střelu Mikuše kryje Štěpánek.

38:23

V oslabení se do šance prodral poslední střelec Třince Gernát, ale Barulin kryje.

39:23

Už to vypadalo, že Martin Růžička v klidu zasune puk do prázdné brány, ale Barulin proti němu stihl vystrčit beton!

40:00

V Pardubicích se dnes hraje jen na jednu bránu. Za Dynamo se stihl prosadit Patrik Poulíček, ale Třinec vede úplně v klidu 5:1.

40:00

Druhá třetina ovšem končí za poněkud vyhroceného stavu. Matěj Stránský před pardubickou brankou několikrát krosčekoval Anthonyho Camaru, který pochopitelně oplácel.

40:00

Hráči obou týmů pak na sebe pokřikovali u střídaček a u tunelu si na rozhodčí počkal i předseda představenstva Dynama Ondřej Heřman. Co pánům v pruhovaném říkal, to se ale nejspíš nedozvíme.

40:01

Vyloučen hráč Matěj Stránský (Třinec), 2 min. za Hrubost

40:01

Vyloučen hráč Anthony Camara (Pardubice), 2 min. za Hrubost

40:01

Střídání brankářů domácích. Z branky odešel Konstantin Barulin, nahradil ho Milan Klouček

41:28

Po chybě Koláře se sám na Kloučka hnal Rodewald, ale domácí brankář chytá jeho střelu do lapačky!

41:49

Vyloučen hráč Ondřej Kovařčík (Třinec), 2 min. za Sekání
Dynamo bude hrát přesilovku, Ondřej Kovařčík dostává dvě minuty za sekání.

42:21

Nenápadnou střelu Blümela vyráží Štěpánek.

43:54

Oceláři ale oslabení přečkali v pohodě, Kovařčík je na ledě.

44:32

Martin Gernát bombou od modré trefuje tyč!

44:52

Před Camarou se otevřela dálnice, ale přihrával do druhé vlny na Kousala. Puk byl ovšem sražen do ochranné sítě.

46:33

Martin Gernát (Třinec) vstřelil branku (12. gól v sezóně), asistence Petr Vrána. Stav zápasu Pardubice - Třinec 1:6
Kosticyn zahodil Marcinka a řešil osobní spory s Davidem Musilem, ale Třinec trestá po sportovní stránce. Šestý gól zařídil po další pěkné kombinaci hostů v útočném pásmu Martin Gernát.

49:53

Do konce zápasu zbývá deset minut a o vítězi už je dávno rozhodnuto, Třinec se nikam netlačí.

52:08

Dynamu už se vůbec nic nedaří. Dobrou pozici na střelu měl Marek Ďaloga, ale puk mu přeskočil hokejku.

53:08

Štěpánek kryje nápřah Jakuba Nakládala, následuje komerční přestávka.

54:19

Od modré to zkoušel Zdráhal, Štěpánek vyráží.

54:52

Vyloučen hráč Anthony Camara (Pardubice), 2 min. za Nedovolené bránění
Anthony Camara rozjetý po střele zboural Jakuba Štěpánka, kterému neměl šanci se vyhnout a dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

55:43

Na obranné modré zapracoval Jan Zdráhal a vydal se dopředu, předložil před branku Luboši Horkému, ale ten jemnou tečí usměrnil puk pouze do Štěpánka.

56:24

Douderova střela z první letěla vysoko nad.

56:44

Martin Růžička z křídla trefil tyč!

57:42

Dobrou pozici měl před brankou Ondřej Kovařčík, ale Kloučka neprostřelil!

57:57

Vyloučen hráč Aron Chmielewski (Třinec), 2 min. za Vysoká hůl
Dynamo dohraje zápas v přesilovce, protože Aron Chmielewski dostává dvě minuty za vysokou hůl.

59:16

Domácí si zahrají dokonce v pěti proti třem. Další faul má na svědomí Vladimír Dravecký - dvě minuty za podrážení.

59:23

Robert Kousal (Pardubice) vstřelil branku (6. gól v sezóně), asistence Matej Paulovič a Juraj Mikuš. Stav zápasu Pardubice - Třinec 2:6
A Východočeši přece jen korigují na 2:6. V mezikruží se ke kotouči dostal Robert Kousal a prosadil se k levé tyči Štěpánkovy klece.

60:00

S konečným výsledkem to ale rozhodně nemohlo nic udělat. Třinec dnes po bezchybném výkonu v Pardubicích vítězí 6:2 a Dynamo po šesti zápasech v řadě odchází bez bodu. Pěkný víkend vám z Pardubic přeje Marek Votke.

1. března 2024 17:30Třinec-Pardubice 4:3N
21. ledna 2024 18:00Pardubice-Třinec 5:3
3. prosince 2023 15:00Třinec-Pardubice 1:5
20. října 2023 18:00Pardubice-Třinec 4:3P
14. dubna 2023 17:00Pardubice-Třinec 1:2
12. dubna 2023 17:00Třinec-Pardubice 3:5
10. dubna 2023 17:00Pardubice-Třinec 2:4
7. dubna 2023 17:00Třinec-Pardubice 0:2