Vítejte u dalšího online přenosu z pardubické enteria areny. Domácí Dynamo dnes bude hostit karlovarskou Energii, která do Pardubic přivezla svou minisérii dvou výher v řadě. Dynamo naproti tomu v minulém kole po selhání v poslední třetině podlehlo v derby Hradci 2:5.

Po třech zápasech se do pardubické branky vrací Dominik Frodl.

0:20

Nejpilnější střelec Dynama Robert Říčka měl hned po dvaceti vteřinách velkou šanci, když se objevil volný v mezikruží, jeho střelu z otočky ale Novotný vyrazil!

Redlich

Rozhodčí: Horák (CZE), Kika (CZE) - Gebauer (CZE), Hlavatý (CZE)
Počet diváků: 7 102

1:29

Do brejku mohl karlovarský Jiří Průžek, ale nedosáhl na přihrávku mezi pardubické obránce.

2:02

Od modré nahazoval Michal Plutnar, ale puk zblokoval obránce Kolář.

3:01

Vary jsou i díky chybě Michala Hrádka za pardubickou brankou nastěhovány v útočném pásmu.

3:12

Jan Hladonik (K. Vary) vstřelil branku (2. gól v sezóně), asistence Tomáš Havlín a Jakub Flek. Stav zápasu Pardubice - K. Vary 0:1
A ve čtvrté minutě je z toho první gól zápasu! Střela Tomáše Havlína ještě rozezvučela tyč, jenže puk se odrazil přímo před Jana Hladonika, který jej svižnou dorážkou usměrnil do sítě.

3:57

Další útok Energie zastavil ofsajd.

4:54

Do útočného pásma Pardubic se snažil puk procpat Filip Koffer, jenže kotouč se odrazil mimo hřiště.

5:47

V prvních pěti minutách jsou Karlovy Vary jasně lepším týmem, Pardubice se vůbec k ničemu nedostávají.

6:27

Zakázané uvolnění Pardubic, z tribun se letos poprvé ozývá pískot.

6:40

Paulovič si navedl kotouč do středu útočného pásma, jeho střelu ale Novotný v klidu sbírá do lapačky.

8:02

Od zadního mantinelu se kotouč odrazil na hůl Petra Koblasy, ke střele z úhlu se ale přes obránce nedostal.

8:36

Frodl vyrážečkou kontroluje nahození ze středního pásma.

9:22

Filip Koffer v mezikruží našel Ondřeje Rohlíka, proti jeho střele ale dobře zasáhl Novotný, který fantastickým rozštěpem zastavil i dorážku Robertsona u pravé tyče!

9:56

Vyloučen hráč Tomáš Havlín (K. Vary), 2 min. za Podražení
Dynamo bude hrát první přesilovku, jelikož Tomáš Havlín dostává dvě minuty za podrážení.

10:08

Karlovy Vary ovšem ihned po vhazování dostávají puk až za Frodla a ušetřily půl minuty.

10:48

Mikušovo nahození neprošlo přes obranu.

11:02

Camara si nerozuměl s Košťálkem a Dynamo se samo vyhnalo z pásma.

11:56

Pardubická přesilovka jako by nebyla, Energie je v pěti.

13:06

Rohlíkovu střelu z křídla opět vyrazil Novotný.

13:13

Ondřej Beránek byl dva kroky za pardubickou obranou, jeho střelu ale nakonec dokázal zastavit vracející se bek.

13:42

Energie měla k dispozici brejk dvou na jednoho, Kohoutovu střelu ale zastavil Frodl!

14:08

Po Košťálkově ráně od modré zvoní tyč!

15:26

Nakládal příliš otálel se střelou Novotný ji dobře viděl a vyrazil.

16:21

Ofsajd Dynama.

17:13

Blümel se z pravého křídla protáhl až před Novotného, ale karlovarského brankáře nepřekonal.

17:47

Dynamo už se formovalo v útočné třetině, ale Válovi na modré puk přeskočil hokejku.

17:56

Napodruhé už se pardubický bek dostal ke střele, kterou však zastavil Novotný.

19:08

Hecl si vybruslil zpoza pardubické branky, ale Novotný si poradil i s jeho střelou.

19:25

Martin Kohout měl před Frodlem spoustu času, vypadalo to, že si v klidu zamíří, ale ke střele se nakonec nedostal!

19:38

Vyloučen hráč Tomáš Hanousek (K. Vary), 2 min. za Nedovolené bránění
V závěru třetiny si Dynamo zahraje ještě jednu přesilovku, Tomáš Hanousek dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

20:00

Energie ale Dynamo už k ničemu nepustila, stejně jako v celé první třetině, po které v Pardubicích vede 1:0.

20:01

Dynamo do druhé třetiny vstupuje minutu a půl dlouhou přesilovkou.

20:31

Košťálkovo nahození vyráží Novotný.

20:53

Z mezikruží z první pálil volný Camara, ale jeho pokus byl zblokován.

21:04

Vyloučen hráč Robert Říčka (Pardubice), 2 min. za Hákování
Dynamo má po přesilovce, dvě minuty za hákování dostává Robert Říčka.

21:38

Začíná početní výhoda Karlových Varů.

22:30

Hanousek při ráně od modré zlomil hůl, další střelu vyrazil Frodl.

23:02

Kohout přímo před Frodlem šikovně tečoval střelu, ale domácí gólman zareagoval včas!

23:41

Frodl vyrazil i bekhendový pokus Beránka.

25:31

Adam Musil prošel přes celé hřiště až do útočného pásma, ale jeho střela nakonec zamířila mimo.

26:12

Poulíček prudkou přihrávkou napříč pásmem hledal Košťálka, ten ale nezpracoval.

26:59

Na Novotného pálil rozjetý Blümel, gólman Energie ale jeho pokus vyrazil.

27:54

Před Frodlem vyplul volný Rachůnek, ale v tutové šanci přestřelil!

28:04

28:53

Přes obránce pálil Paulovič, ale puk byl sražen do ochranné sítě.

29:33

Kousal dostal do mezikruží dobrou přihrávku od Mikuše, ale Novotný jeho pokus vyrazil!

30:03

Pardubice výrazně přidaly na aktivitě, zastavil je však ofsajd.

30:33

Frodl schoval do výstroje nahození od mantinelu.

30:52

Poulíčkovu střelu přes beka betonem vyrazil Novotný.

31:36

Mikuš dlouhou přihrávkou z vlastní třetiny založil útok, na jejímž konci byla střela Camary, Novotný má ale puk v lapačce.

32:38

Košťálek nejprve naznačil střelu, napodruhé zasáhl Novotného do masky. Následuje komerční přestávka.

33:44

Dynamo zamklo svého soupeře v obranném pásmu, po dobrém pohybu ale ani jedna střela ze tří neprošla až k Novotnému.

34:47

Další únik Energie dva na jednoho, Hladonik ale nezasáhl kotouč ideálně!

35:30

Dobrou přihrávku mezi kruhy dostával volný Robert Kousal, ale puk mu projel pod nohama.

35:33

Vyloučen hráč Robert Kousal (Pardubice), 2 min. za Podražení
Kousal navíc nabízí Varům přesilovku, dostává totiž dvě minuty za podrážení.

36:15

Koblasova střela sražena mimo.

36:35

Koblasa vyslal na pardubickou bránu další tvrdou ránu z první, puk šel ale mimo.

36:59

Vary zamkly Dynamo v obranném pásmu, domácí obránci bolestivě padají do střel.

37:49

Kousal mohl hned po výjezdu z trestné do brejku, jenže na útočné modré nezpracoval kotouč!

38:27

Ke střele se dostal Říčka, ale Novotný kryje.

40:00

V závěru druhé třetiny Dynamo vytvořilo na Karlovy Vary velký tlak, ale skóre se nepohlo. Energie tak v Pardubicích i po čtyřiceti minutách vede po gólu z úvodu utkání 1:0.

41:23

Blümel přisunul puk na levé křídlo pro Marka Hecla, ale Novotný se proti jeho střele dokázal přesunout.

41:55

Kousal pracoval v útočném pásmu Pardubic a dostal se až do zakončení, ale Novotnému příliš starostí nenadělalo.

42:02

Blümel už si chystal zakončení z mezikruží, karlovarská branka však vypadla ze svého postavení.

42:55

Blümel se prokličkoval karlovarskou obranou až před Novotného, ten si ale připsal další zákrok.

43:33

Vyloučen hráč Dennis Robertson (Pardubice), 2 min. za Hákování
Karlovy Vary budou hrát další přesilovku, Robertson inkasuje dvě minuty za hákování.

44:09

Dynamo podruhé vytlačilo Vary ven z pásma.

44:37

Ondřej Rohlík (Pardubice) vstřelil branku (2. gól v sezóně), asistence Lukáš Anděl. Stav zápasu Pardubice - K. Vary 1:1
Na obranné modré vypíchl karlovarským obráncům puk Lukáš Anděl, který se tím dostal do brejku dvou na jednoho s Ondřejem Rohlíkem, jenž po přihrávce do druhé vlny usměrnil puk za Novotného!

45:21

Na bránu Energie se v oslabení valil další útok Dynama, ale nevyšla finální přihrávka.

46:25

Robert Říčka (Pardubice) vstřelil branku (6. gól v sezóně), asistence Dennis Robertson a David Cienciala. Stav zápasu Pardubice - K. Vary 2:1
Aktivní Dynamo po chvíli otáčí skóre zápasu! Domácí se dlouho drželi v útočném pásmu a po nahození od modré čáry se ve skrumáži před Novotným nejlépe zorientoval Robert Říčka, jenž posílá svůj tým do vedení.

47:31

Dvě obrovské šance na obou stranách! Domácí Ondřej Rohlík nejprve z mezikruží orazítkoval břevno a Dominik Frodl poté z protiútoku fantasticky zastavil střelu jednoho z hostujících útočníků, když už se zdálo, že bude v klidu uklízet puk do prázdné brány!

48:53

V Pardubicích najednou po padesáti minutách sledujeme úplně jiný zápas!

50:01

Velké šance měli Camara s Kousalem, ale ani jeden neuspěl.

50:11

Další Kousalův pokus kryje Novotný.

51:19

Ránu Robertsona od modré tečoval Blümel, ale Novotný chytá!

51:50

Před Frodlem se objevil volný Beránek, ale domácí gólman jeho pokus vyrazil!

52:40

Tři střely Karlových Varů neprošly přes domácí obranu.

52:55

53:22

Mikuš nahazoval puk před karlovarskou branku, kde operoval Matej Paulovič, ale Novotný mu sebral kotouč.

54:01

Camara s Kousalem dostali kotouč až před branku na Mateje Pauloviče, ale Novotný jeho střelu vyrazil.

55:07

Pozici na střelu si hledal Petr Koblasa, Frodl mu ale zmenšil úhel a zasáhl. Karlovarský útočník se sám na sebe na střídačce zlobil.

56:56

Vyloučen hráč Adam Musil (Pardubice), 2 min. za Podražení
Karlovy Vary mohou vyrovnat v přesilovce, protože Adam Musil dostává dvě minuty za podrážení.

57:41

Ránu Patrika Parkkonena vyrazil Dominik Frodl a Dynamo následně dostalo kotouč ze třetiny.

58:18

Frodl zasáhl i proti Beránkově střele z úhlu.

58:18

Vary berou oddechový čas.

58:18

Novotný zůstává na střídačce, Energie bude hrát 39 vteřin v šesti proti čtyřem.

58:41

Poulíček lehl do střely Plutnara.

58:57

Dynamo hraje v plném počtu.

59:41

Vary drží útočné pásmo a ostřelují branku Frodla ze všech úhlů.

60:00

Gól už ale nepadl a Dynamo tak za obrat ve třetí třetině bere plný počet bodů. Východočeši zápas otočili během dvou minut v první desetiminutovce třetí části. Postupně se prosadili Ondřej Rohlík a Robert Říčka. Pěkný zbytek svátečního dne vám z Pardubic přeje Marek Votke.

27. února 2024 18:00Pardubice-K. Vary 6:2
21. února 2024 18:00Pardubice-K. Vary 5:2
19. ledna 2024 17:30K. Vary-Pardubice 3:4P
15. října 2023 15:30K. Vary-Pardubice 0:3
19. února 2023 15:30K. Vary-Pardubice 0:5
6. ledna 2023 18:00Pardubice-K. Vary 7:4
25. listopadu 2022 17:30K. Vary-Pardubice 1:3
9. října 2022 18:00Pardubice-K. Vary 2:4