Do pardubické sestavy se po uzdravení vrací Marek Hecl, který ve čtvrté formaci nahradil Lukáše Anděla, v brance bude stát Milan Klouček.

0:14

K prvnímu zakončení v dnešním zápase se dostal Peter Mueller, když v útočném pásmu Komety zachytil odražený kotouč, ale branku netrefil.

1:27

Od mantinelu pálil Jan Košťálek, Klimeš má první zákrok.

Magee

Rozhodčí: Hodek (CZE), Šindel (CZE) - Kajínek (CZE), Rampír (CZE)
Počet diváků: 9 892

1:42

Ke střele přes obránce se dostal Matej Paulovič, Klimeš vyráží.

2:42

Čtvrtá lajna Dynama zamkla Kometu v jejím obranném pásmu, ale nebezpečně vyhlížející teč od modré čáry Klimešovi nakonec starosti nenadělala.

3:59

Bývalý pardubický obránce Rhett Holland projel téměř celé hřiště, ale v útočném pásmu Komety neměl komu přihrát.

4:27

Zakázané uvolnění Pardubic.

4:46

Klimeš měl úplně zakrytý výhled, když se ke střele dostal Robert Říčka, ale svižný puk pouze prolétl kolem branky.

5:51

Vyloučen hráč Anthony Camara (Pardubice), 2 min. za Sekání
Kometa si dnes jako první zahraje přesilovku. Dvě minuty za sekání inkasuje Anthony Camara.

6:01

Vyloučen hráč Vladimír Roth (Kometa), 2 min. za Nedovolené bránění
Přesilovka ale trvala jen deset vteřin. Patrika Poulíčka v cestě do úniku nedovoleně zastavil Vladimír Roth a dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

6:56

Z první v útočném pásmu tvrdě pálil Marek Ďaloga, jehož střelu ještě těsně vedle tečoval spoluhráč!

8:05

Oba týmy hrají v plném počtu.

8:10

Po vhazování v útočném pásmu Dynama střílel z mezikruží Anthony Camara, ale Klimeš kotouč zkrotil.

8:18

Další zakázané uvolnění Brna.

9:07

Krištof s Muellerem jeli dva na jednoho, ale druhý jmenovaný nedokázal zakončit!

9:30

Ofsajd Dynama.

9:49

Luboš Horký (Kometa) vstřelil branku (9. gól v sezóně), asistence Daniel Rákos a Radek Kučeřík. Stav zápasu Pardubice - Kometa 0:1
Tentokrát už ale jde Kometa do vedení! Po pravém křídle se prosmýkl rozjetý Luboš Horký a střelou na bližší tyč překonal Milana Kloučka.

11:12

Další velkou šanci měl Peter Mueller, jenž z mezikruží trefil vyrážečku Kloučka!

11:36

Vyloučen hráč Jan Košťálek (Pardubice), 2 min. za Podražení
Další vyloučení domácích, Jan Košťálek dostává dvě minuty za podrážení.

12:08

Do zakončení se v oslabení snažil procpat Matěj Blümel, ale bekehendem nezakončil.

13:04

Dynamo vyhazuje kotouč.

13:54

Musilovu střelu ve stoprocentní příležitosti dorážel Camara, ale trefil pouze Klimeše!

14:57

Palebnou pozici už si hledal Robert Říčka, ale do přihrávky vložil hůl brněnský obránce.

16:01

Nahození Patrika Fajmona od modré čáry má v moci Milan Klouček.

16:26

Mueller byl úplně sám před Kloučkem, ale možná trochu navíc zakombinoval se spoluhráčem a puk nakonec chytil domácí gólman!

18:43

Klouček betonem vyrazil střelu Hollanda.

20:00

První třetina končí při jednogólovém vedení Komety Brno. V desáté minutě projel po pravém křídle Luboš Horký a střelou na bližší tyč propálil Milana Kloučka.

20:40

Vyloučen hráč Robert Kousal (Pardubice), 2 min. za Sekání
Zkraje druhé části si Brno opět zahraje v početní výhodě. Robert Kousal dostává dvě minuty za sekání.

21:12

Marcel Haščák se dostal ke střele na pravém křídle a Klouček ji zkrotil lapačkou až napodruhé.

21:36

Vyloučen hráč Ondřej Rohlík (Pardubice), 2 min. za Podražení
Kometa bude hrát lehce přes minutu v pěti proti třem! Ondřej Rohlík inkasuje menší trest za podrážení.

20:48

Juraj Mikuš se i ve třech vydal dopředu a dotlačil puk za Klimeše.

22:35

Kometa drží útočné pásmo, Dynamo je ve čtyřech.

23:03

Kousal s Musilem jeli těsně po vypršení trestu dva na jednoho, ale Musil nedokázal zakončit!

23:24

Luboš Horký měl před sebou úplně prázdnou bránu, Klouček snad ani nevěděl jak, ale jeho dorážku dokázal zastavit lapačkou!

23:39

Martin Zaťovič (Kometa) vstřelil branku (5. gól v sezóně), asistence Daniel Rákos a Radek Kučeřík. Stav zápasu Pardubice - Kometa 0:2
I další pokus Komety sice dokázal Milan Klouček vyrazit, ale v tomto případě už si dorážku nepohlídal. Pod jeho tělem puk do brány zametl Martin Zaťovič a dává Kometě dvougólový náskok.

24:32

Před Ondřejem Rohlíkem se rýsovala zajímavá příležitost, ale stál v ofsajdu.

25:08

Střela Brandona Mageeho byla sražena vysoko nad.

25:39

Zakázané uvolnění Dynama.

26:58

Hráčů Komety je plný led, zatímco domácí se dnes vůbec nemohou dostat do zápasu.

27:26

Daniel Rákos se znovu řítil na Kloučka, ale rozhodčí píská ofsajd.

28:23

Milan Klouček zkrotil nahození ze středního pásma.

28:50

Matěj Blümel měl před sebou prázdnou bránu, ale vystřelil po zemi a Klimeš puk zastavil hokejkou!

29:42

Trest týmu (Pardubice), 2 min. za Příliš mnoho hráčů na ledě
Další přesilovka pro Kometu, Dynamo totiž hrálo v šesti a dostává dvě minuty, které odsedí Robert Říčka.

30:29

Ofsajd Komety.

30:40

Zdráhalovu střelu v oslabení zablokoval Ďaloga.

32:07

33:10

Cienciala v útočném pásmu hledal spoluhráče, ale puk srazil obránce Komety.

33:35

Kousal stíhal kotouč na útočné polovině a dokonce svedl souboj s Klimešem, ale neuspěl.

34:27

Klimeš má dnes zavřeno, krátce po sobě si poradil s dalšími pokusy Roberta Kousala.

35:18

V další útočné akci Dynamo zastavuje ofsajd.

36:05

Radovan Pavlík jel úplně sám na Kloučka, ale bekhendovou kličkou a střelou mezi nohy na něj nevyzrál!

37:09

Vyloučen hráč Rhett Holland (Kometa), 2 min. za Držení protihráče
Matěj Blümel jel na Klimeše a vybojoval přesilovku pro Dynamo, Rhett Holland dostává dvě minuty za držení.

37:33

Camara dobře tečoval střelu Ciencialy, ale Klimeš vyráží.

38:09

Další Ciencialův příklep sražen mimo hřiště.

38:32

Jan Košťálek (Pardubice) vstřelil branku (2. gól v sezóně), asistence Robert Kousal a Patrik Poulíček. Stav zápasu Pardubice - Kometa 1:2
Chvíli před koncem druhé třetiny Dynamo snižuje na rozdíl jedné branky! Robert Kousal nabil Janu Košťálkovi, který prudkou ranou nedal Klimešovi žádnou šanci!

39:02

Vyloučen hráč Alexandre Mallet (Kometa), 2 min. za Podražení
Kometa navíc bude hrát další oslabení, Alexandre Mallet dostává dvě minuty za podrážení.

39:49

Košťálek po vyhození Komety projel celé hřiště a dostal se až do zakončení, ale Klimeš má puk v lapačce.

40:00

Druhou přesilovku v závěru prostřední části už Dynamo nevyužilo, každopádně dokázalo snížit na průběžných 1:2 a na začátku třetí třetiny bude ještě minutu hrát v početní výhodě.

40:36

Dynamu se zatím nedaří udržet v útočném pásmu.

41:16

Poulíček překvapil Klimeše svižnou střelou, brněnský gólman chvíli nevěděl, kde je puk, ale bohužel pro Dynamo nebyl poblíž nikdo na dorážku.

42:13

Mueller z první trefil vnější tyč!

43:05

Zakázané uvolnění Komety.

43:53

Dynamo se snaží za podpory domácích příznivců vystupňovat tlak, ale nedaří se mu usadit se v útočném pásmu.

45:20

Rákos chtěl hrát na krásu a předkládal spoluhráči před prázdnou bránu, ten ale nedokázal zakončit!

47:14

Rákos projel celé útočné pásmo, po přihrávce ale Martin Zaťovič zakončoval vysokou holí.

48:29

Filip Koffer se řítil na Klimeše a vytvořil závar před brankou Komety, rozhodčí ale neviděl na puk, tak hru přerušil.

48:51

Kollár dostal přihrávku mezi kruhy, ale Klouček vyráží!

49:08

49:33

Kousal se sice pěkně zbavil obránce, ale svou střelu namířil přímo doprostřed brány a Klimeš nemohl mít problém.

50:30

Před brankou Dynama operuje Peter Mueller.

51:06

51:49

Vyloučen hráč Radek Kučeřík (Kometa), 2 min. za Držení protihráče
Dynamo dostává zajímavou možnost na vyrovnání, necelých deset minut před koncem inkasuje Radek Kučeřík dvě minuty za držení.

52:19

Kometa vyhazuje přes všechny čáry.

53:17

Robert Říčka (Pardubice) vstřelil branku (15. gól v sezóně), asistence Adam Musil. Stav zápasu Pardubice - Kometa 2:2
Dlouhou dobu se přesilovka Pardubicím vůbec nedařila, až se k puku dostal Robert Říčka a zhruba z mezikruží pověsil puk za Klimeše!

53:17

Po nárazu do zadního mantinelu však zůstal docela dlouho na zemi ležet David Cienciala a na střídačku musel za doprovodu lékařů.

54:53

Blümel jel sám na Klimeše, ale nedokázal zvednout puk přes jeho beton!

56:07

Do konce základní hrací doby zbývají necelé čtyři minuty, hra má velmi vysoké tempo.

56:56

Na pravém kruhu pro vhazování z první napálil puk Luboš Horký, ale Klouček vyráží.

57:58

59:01

Běží poslední minuta třetí třetiny.

59:57

Dynamo ještě tři vteřinky před koncem bere oddechový čas.

60:00

Robert Říčka ve třetí třetině srovnal na 2:2 a uvidíme prodloužení.

60:00

Začátek prodloužení se trochu zpozdí, jelikož se na mantinelu uvolnil reklamní banner a musí zasáhnout pracovníci zimního stadionu.

Začalo prodloužení.

60:08

Patrik Poulíček (Pardubice) vstřelil branku (4. gól v sezóně), asistence Matěj Blümel a Milan Klouček. Stav zápasu Pardubice - Kometa 3:2
Začátek prodloužení se sice trochu protáhl, ale vše potom vynahradil domácí Patrik Poulíček, který po osmi vteřinách proměňuje samostatný únik a rozhoduje o dvou bodech pro Dynamo!

Skončilo prodloužení.

60:00

Pro Dynamo jde o velmi cenné vítězství, jelikož Kometa byla minimálně dvě třetiny lepším týmem. Vedla 2:0, pak ale vyrovnali Košťálek s Říčkou a obrat v prodloužení završil Poulíček. Příjemný víkend vám z Pardubic přeje Marek Votke.

10. ledna 2024 18:00Kometa-Pardubice 6:7P
7. ledna 2024 17:00Pardubice-Kometa 3:4P
24. listopadu 2023 18:00Kometa-Pardubice 4:3P
6. října 2023 18:00Pardubice-Kometa 5:3
24. února 2023 18:00Pardubice-Kometa 1:3
8. ledna 2023 17:00Kometa-Pardubice 1:4
27. listopadu 2022 17:00Pardubice-Kometa 4:3N
13. října 2022 18:00Kometa-Pardubice 4:3P