Do branky domácího Dynama se dnes vrací Dominik Frodl.

0:41

Na útočné modré uskočil puk Irvingovi a rozjel se pro něj Matej Paulovič, ale neměl nárok.

1:02

Vyloučen hráč Jakub Nakládal (Pardubice), 2 min. za Sekání
Vyvarovat se menším trestům se Dynamu nadále nedaří. Hned ve druhé minutě dostává dvě minuty za sekání Jakub Nakládal.

Zygmunt

Rozhodčí: Šír (CZE), Horák (CZE) - Pešek (CZE), Malý (CZE)
Počet diváků: 7 045

1:17

Ofsajd Litvínova.

1:39

Vlastními chybami se Litvínovu nedaří usadit se v útočném pásmu.

2:22

Uvis Janis Balinskis (Litvínov) vstřelil branku (2. gól v sezóně), asistence Patrik Zdráhal a Giorgio Estephan. Stav zápasu Pardubice - Litvínov 0:1
Chemici však přece jen přesilovku využívají, když volný kotouč z mezikruží za Frodla napálil Janis Balinskis.

3:46

Hra je přerušena, protože na Zajíčka spadla branka, ale gólman je v pořádku a za chvíli se bude pokračovat.

3:56

Hned po buly v útočném pásmu Dynama pálil Matěj Blümel a po něm i Jan Košťálek, obra projektily však zkrotil Šimon Zajíček.

4:31

Před Frodla se cpal Richard Jarůšek, který se snažil tečovat, ale Frodl byl tentokrát pozorný.

5:02

Příklep Filipa Koffera betonem vyráží Zajíček.

5:25

Z levého křídla pálil Andrej Kudrna, Frodl má další zákrok.

5:51

Na levém kruhu pro vhazování se k puku dostal Adam Musil, ale střílel vysoko nad.

6:37

Košťálek dobře zapracoval v útočném pásmu Pardubic a přivezl kotouč přímo před Zajíčka, kde dorážel Říčka, ale neuspěl!

7:33

Ofsajd Dynama.

8:51

Těsně před Frodlem kotouč tečoval Petr Straka, ale domácí gólman zareagoval.

9:03

Adam Musil (Pardubice) vstřelil branku (4. gól v sezóně), asistence Juraj Mikuš a Jakub Nakládal. Stav zápasu Pardubice - Litvínov 1:1
A z protiútoku Dynamo vyrovnává na 1:1! V útočném pásmu dobře operoval Adam Musil, z dorážky usměrnil za Zajíčka puk od Juraje Mikuše!

10:45

Volný puk si našel Michal Hrádek, který střílel od modré čáry, ale Zajíček jeho pokus vyrazil.

11:56

Zakázané uvolnění domácích.

12:04

Od modré čáry poměrně svižně vypálil litvínovský Matěj Stříteský, ale Frodl včas dal betony k sobě a připsal si další zásah.

12:52

Ve středním pásmu ztratil puk Matěj Blümel a pustil tak do zakončení Petra Straku, jehož střelu však vykryl Dominik Frodl.

14:23

Anděl zrychlil za pukem do útočného pásma domácích, čímž vytvořil prostor pro Anthonyho Camaru, ale Zajíček zasahuje.

14:41

Vyloučen hráč Matěj Stříteský (Litvínov), 2 min. za Podražení
Přesilovka také pro Dynamo, Matěj Stříteský inkasuje dvě minuty za podrážení.

15:18

Poulíček se sice kličkou zbavil Balinskise, jenže si puk příliš předhodil a před Zajíčkem nestihl zakončit.

15:46

Estephan vystihl kombinaci domácích a vyhazuje kotouč.

16:13

Mikušovu střelu z první vyrazil Zajíček vysoko nad.

16:46

Litvínov je v pěti.

17:35

Branka za Zajíčkem je dnes poměrně neposedná, už podruhé doslova vylétla ze svého postavení.

18:11

K dobré střele se dostal Adam Musil, ale mířil přesně na Zajíčkovu lapačku.

19:48

Před Frodla se propracoval Pawel Zygmunt, ale jeho střelu pardubický gólman vyrazil.

20:00

První třetina v Pardubicích končí za nerozhodnutého stavu 1:1. Skóre ve třetí minutě otevřel Balinskis a těsně před polovinou první třetiny vyrovnal Adam Musil.

20:24

Blümel v rychlosti zpracoval prudký puk na levé křídlo, ale našel pouze lapačku Šimona Zajíčka.

20:47

Adam Musil byl blízko druhého gólu, když nejprve tečoval střelu, na kterou Zajíček jen tak tak dosáhl a z dorážky se Musilovi těsně nepodařilo přehodit puk přes beton litvínovského gólmana!

22:08

Ondřej Roman dostal přesnou přihrávku do samostatného úniku, ale tváří v tvář Zajíčkovi neuspěl!

22:16

Zakázané uvolnění Litvínova.

24:45

Musil našel na vrcholku kruhu Kousala, ale ten pálí těsně mimo.

24:55

Verva je pod velkým tlakem a vyhazuje puk na další zakázané uvolnění.

25:45

Matěj Chalupa (Litvínov) vstřelil branku (1. gól v sezóně), asistence Petr Straka a Ondřej Baláž. Stav zápasu Pardubice - Litvínov 1:2
Stejně ve Vervě daří dostat zpět do vedení! Do kroku šlápl Petr Straka, který se dostal až před Frodla, pod kterým prošel bekhendový šouráček litvínovského útočníka a puk do sítě bezpečně dorazil Matěj Chalupa!

26:27

Ondřej Rohlík (Pardubice) vstřelil branku (4. gól v sezóně), asistence Lukáš Anděl. Stav zápasu Pardubice - Litvínov 2:2
Ani ne za minutu je ovšem znovu srovnáno! Za volným pukem do samostatného úniku vyrazil Ondřej Rohlík a střelou zápěstím s odrazem o tyč překonal Šimona Zajíčka.

27:10

Patrik Poulíček (Pardubice) vstřelil branku (5. gól v sezóně), asistence Jakub Nakládal a Matěj Blümel. Stav zápasu Pardubice - Litvínov 3:2
A za další půl minutu Dynamo obrací vývoj zápasu! První formace domácích rychlým přechodem do útočného pásma rozebrala litvínovskou obranu a do prázdné brány puk doklepával Patrik Poulíček.

28:05

V dalším nájezdu Dynama na litvínovskou bránu přes Zajíčka přepadl Anthony Camara, ale bez odezvy hostující obrany, byl v tom absolutně nevinně.

28:34

David Cienciala (Pardubice) vstřelil branku (4. gól v sezóně), asistence Jan Kolář a Robert Říčka. Stav zápasu Pardubice - Litvínov 4:2
Zdá se, že Dynamo si buduje rozhodující náskok! Po čtvrté domácí fanoušky v enteria areně rozradostněl David Cienciala, jenž za Zajíčka zametl střelu Jana Koláře od modré čáry.

30:36

Na Frodla se řítil úplně osamocený František Gerhát, jehož pokus Frodl vyrazil přímo na hůl dojíždějícího Pawla Zygmunta, ten ale bekhendem minul odkrytou bránu!

33:28

Ondřej Baláž si sjížděl před Frodla na střelu, ale domácí obránce mu zablokoval hůl.

34:09

Příklep Mikuše končí v lapačce Zajíčka.

34:57

Paulovič bekhendem na slepo hledal před branku najíždějícího Blümela, ten se ale ke kotouči nedostal.

35:36

K nebezpečné ráně se na pravém kruhu pro vhazování dostal litvínovský Matěj Stříteský, ale Frodl vyráží.

36:30

Zygmunt se zbavil domácího obránce a uháněl na Frodla, pardubického gólmana, kterému ještě na brankové čáře sekundoval spoluhráč, ale nepřekonal!

38:35

Andrej Kudrna pálil přes beka vysoko nad.

40:00

Litvínov se ve druhé třetině dostal podruhé v zápase dovedení zásluhou Matěje Chalupy, jenže třígólová smršť Dynama během dvou minut znamená jeho průběžné vedení 4:2.

40:22

Na úvod třetí třetiny tu máme zakázané uvolnění Dynama.

41:07

Camara chtěl střílet mezi nohy obránce, ale puk neprošel. Robertson se následně dostal do ofsajdu.

41:52

Musil se prokličoval přes beka a dával Camarovi do dobré pozice před branku, jeho dorážku ale betonem zastavil Zajíček!

43:19

Po chybě domácího obránce se před Frodlem objevil Andrej Kudrna, ale bekhendem pardubického brankáře nepřekonal!

43:53

Kofferova střela letěla mimo.

44:18

Volný Matěj Blümel si bekhendovou stahovačkou položil Zajíčka a měl před sebou úplně odkrytou bránu, ale nedokázal zakončit!

44:57

Camara v útočném pásmu domácích zpětnou přihrávkou vybídl Adama Musila, jeho pokus však kryje Zajíček.

45:12

Po pravém křídle se do útoku protáhl Kudrna, ale jeho přihrávku před branku hokejkou vyrazil Frodl.

46:53

Blümel tvrdě u mantinelu dohrál Patrika Demela, hra pokračuje.

48:06

Robertsonova střela z otočky neprošla.

49:23

Z první vypálil na levém kruhu pro vhazování Lukáš Anděl, ale Zajíček puk vyrážečkou vytěsnil do ochranné sítě.

49:51

Litvínov trefil tyčku a z následného protiútoku se znovu sám na Zajíčka řítil domácí Rohlík, tentokrát ale neuspěl!

50:43

Paulovič si z rohu hřiště vybruslil až před Zajíčka, ale nepřekonal jej.

51:06

Na pravém křídle se ke střele dostal Robert Kousal, ale Zajíček puk vytěsnil.

51:26

Na pardubickém brankovišti operoval Petr Straka, ale bekhendem nedokázal zamést puk za Frodla.

52:31

Od modré střílel Balinskis, avšak jeho pokus byl sražen do ochranné sítě.

53:48

Svižnou střelu od modré si nachytal Camara, Zajíček připraven.

54:24

Z první od modré pálil Stříteský, Frodl vyráží.

55:23

Na pravém křídle se uvolnil Matěj Blümel, ale i s jeho střelou si Zajíček poradil.

56:26

Pardubice drží puk na hokejkách a směřují pro tři body. Litvínov dostává kotouč pouze na zakázané uvolnění.

57:10

Estephan nahodil puk na branku, Frodl vyráží.

57:28

Paulovič byl sám před Zajíčkem, ale při zakončení mu puk sklouzl z hole!

57:31

Litvínov dvě a půl minuty před koncem bere oddechový čas. Zajíček se ještě vrací do branky.

57:44

O pár vteřin později už je Litvínov v šesti a drží útočné pásmo.

58:05

Jarůškova střela sražena mimo.

58:52

Zdráhal z křídla posílal puk střílenou přihrávkou před Frodla, ale zasáhla domácí obrana.

59:36

Robert Kousal skočil před prázdnou brankou rybičku přes obránce, puk ale vystrčenou hokejkou usměrnil jen těsně mimo!

60:00

Utkání končí, Dynamo po třígólovém obratu ve druhé třetině během tří minut vítězí 4:2 a napravuje zaváhání z posledního kola ve Vítkovicích (1:4). Z Pardubic vám příjemný zbytek večera přeje Marek Votke.

5. dubna 2024 19:00Litvínov-Pardubice 5:6
4. dubna 2024 17:30Litvínov-Pardubice 2:3
1. dubna 2024 17:00Pardubice-Litvínov 3:0
31. března 2024 17:00Pardubice-Litvínov 2:1
26. ledna 2024 17:30Litvínov-Pardubice 1:3
10. prosince 2023 17:00Pardubice-Litvínov 2:4
27. října 2023 17:30Litvínov-Pardubice 4:1
15. září 2023 18:00Pardubice-Litvínov 5:1