Ještě před začátkem dnešního utkání Dynama s Libercem proběhne slavnostní ceremoniál, v rámci kterého vzdá domácí tým hold složkám IZS. Akce začíná v 17:05.

0:40

První střelu na Kváču se z úhlu pokusil vyslat Jakub Nakládal, ale netrefil branku.

1:24

Na modré napálil odražený puk Hecl, ale trefil pouze obránce před sebou.

Dlouhý

Rozhodčí: Jeřábek (CZE), Hradil (CZE) - Lederer (CZE), Rožánek (CZE)
Počet diváků: 5 345

1:39

Vyloučen hráč T.J. Melancon (Liberec), 2 min. za Sekání
Dynamo bude hrát první přesilovku. Melancon dostává dvě minuty za sekání.

2:16

Patrik Poulíček dostal přihrávku před úplně prázdnou branku, ale nedokázal zpracovat kotouč!

2:50

Liberec vyhazuje kotouč, ale Dynamo spěchá zpět do útočného pásma díky rychlé Frodlově rozehrávce.

3:38

Liberec je kompletní, druhá půlka přesilovky už domácím příliš nesedla.

4:24

Petr Kolmann si hledal prostor na střelu, ale nakonec mu do ní sáhl domácí obránce a puk se jen lehce plachtil přes branku.

4:51

Vyloučen hráč Matej Paulovič (Pardubice), 2 min. za Hákování
Liberec hrál dlouhou dobu ve výhodě, ve které tvrdě z první pálil Jaroslav Vlach, Frodl ale jeho pokus vyrazil a Paulovič si může odsedět dvě minuty za hákování.

6:33

Tvrdá rána Filippiho neprošla.

6:30

Jan Ordoš (Liberec) vstřelil branku (3. gól v sezóně), asistence Tomáš Filippi a Mislav Rosandič. Stav zápasu Pardubice - Liberec 0:1
Z další akce už ale Liberec těží a vede 1:0! Puk na branku znovu napálil Tomáš Filippi a odražený kotouč za Frodla pohotově dorazil Jan Ordoš.

7:23

Přímo mezi kruhy dostal nabito David Cienciala, ale jeho pokus vyrazil Kváča!

7:58

Po buly v útočném pásmu Dynama se dobře uvolnil Patrik Poulíček, ale zakončit nedokázal.

8:46

Rukou do jízdy si puk sklepl bývalý liberecký hráč Adam Musil, nakonec ale mířil mimo tři tyče.

9:38

Ivan nahodil puk na Frodla, ale zablokoval jej obránce.

9:54

Na druhé straně do nahození puku na libereckou branku vložil hůl Dennis Robertson, ale Kváča stihl zareagovat!

12:16

Poulíček chtěl napálil skákavý kotouč mezi kruhy, ale netrefil jej ideálně a Kváča nemohl mít problémy.

12:33

Zakázané uvolnění Pardubic.

12:47

Musil se hbitě prokličkoval před branku, ale ve finální fázi byl faulován.

12:47

Vyloučen hráč Mislav Rosandič (Liberec), 2 min. za Hákování
A Mislav Rosandič dostává dvě minuty za hákování.

14:09

Z otočky před libereckou brankou zakončoval Poulíček, ale Kváča byl připraven.

14:36

Přesilovka se Dynamu opět vůbec nepovedla, z Poulíčkovy rozehrávky je pouze zakázané uvolnění domácích.

14:53

Domácí ale přece jen před Kváčou vytvořili pořádný závar! Ciencalův bekhend Kváča vyrazil přímo před Mateje Pauloviče, ten ale nedokázal puk dorazit do branky.

15:10

Vyloučen hráč Mislav Rosandič (Liberec), 2 min. za Vysoká hůl
Dynamo dostává možnost třetí přesilovky. Mislav Rosandič krátce po sobě inkasuje další trest, tentokrát dvě minuty za vysokou hůl.

15:31

Říčka mířil přesně k pravé tyči, ale Kváča jeho pokus vyrazil.

16:56

Tato přesilovka domácích už má parametry. Říčka s Kousalem a Ciencialou zamkli Liberec téměř na celé dvě minuty v jeho obranné třetině, Kváča byl ale bezchybný.

18:38

David Gríger se ocitl v samostatném úniku, ale po bekhendové kličce minul branku!

18:56

Vyloučen hráč Dávid Gríger (Liberec), 2 min. za Držení hole
Čtvrtá přesilovka pro Dynamo. David Gríger krátce po svém zakončení inkasuje dvě minuty za držení hole.

19:33

Říčkův pokus vyráží Kváča.

19:58

Košťálek našel po pádu libereckého obránce volného Blümela, ten ale ve spěchu pálil mimo!

20:00

Dynamo v první části nevyužilo tři přesilové hry, zatímco Liberec jedinou takovou příležitostí nepohrdnul a po první části v Pardubicích vede 1:0. Do druhé třetiny si Dynamo přenese necelou minutu dlouhou čtvrtou početní výhodu.

20:56

Přesilovky dnes nejsou silnou stránkou Dynama, Liberec je opět kompletní a dál bude bránit těsné vedení.

21:26

23:12

Po chybě Hrádka na útočné modré se na pardubickou branku hnal osamocený Vojtěch Jiruš, ale trefil tyč! Frodl vůbec nevěděl, kde má puk, nakonec jej ale dokázal zalehnout ještě před čárou.

24:20

Rohlík úplně sám před Kváčou nedokázal bekhendem dorazit puk do branky!

25:18

Zakázané uvolnění Liberce.

25:59

Vyloučen hráč Jaroslav Vlach (Liberec), 2 min. za Podražení
Pátá přesilovka pro Pardubice. Jaroslav Vlach si odsedí dvě minuty za podrážení.

26:11

Liberec hned po buly vyhazuje kotouč.

26:19

Vyloučen hráč Matěj Blümel (Pardubice), 2 min. za Držení protihráče
A domácí mají po přesilovce. U mantinelu v obranné třetině fauloval Matěj Blümel a dostává dvě minuty za držení.

26:40

Kousalova střela letěla mimo.

27:15

Do dvou pardubických obránců vyrazil liberecký útočník David Gríger, ale jeho akce neuspěla.

27:42

Na druhé straně Marek Hecl nabil Michalu Hrádkovi, ale Kváča byl připraven.

28:27

Poulíček přes celé hřiště hledal rozjetého Blümela, ale je z toho pouze ofsajd domácích.

29:02

Za Frodlem skončil tečovaný puk a Liberec už se radoval z druhého gólu, rozhodčí ale okamžitě rozpažil kvůli předešlému faulu!

29:02

Vyloučen hráč Jan Ordoš (Liberec), 2 min. za Vysoká hůl
Místo dvoubrankového vedení tak bude Liberec pošesté hrát v oslabení. Jan Ordoš usedá na trestnou lavici na dvě minuty za vysokou hůl.

29:05

Tygři ovšem ihned po buly vyhazují kotouč.

30:45

Blümelova střela z pravého křídla byla zablokována.

31:12

Liberec je kompletní, přesilovky domácích jsou dnes prozatím až na jednu skutečně tragické.

31:40

Kváča lapačkou přerušuje hru po nahození puku do brankoviště.

31:48

32:26

Liberecký obránce zapomněl puk na obranné modré a zrodilo se díky tomu zakončení pro Tomáše Urbana, Kváča byl však připraven.

33:56

Za pukem do útočného pásma Liberce spěchal Adam Klapka, ale nevybojoval jej.

34:21

Dvě dělovky si na druhé straně přichystal Jakub Nakládal, ale ani jedna netrefila branku.

34:57

Další střela Dynama od modré, tentokrát Robertson pálil přímo do libereckého gólmana.

35:21

Adam Musil (Pardubice) vstřelil branku (5. gól v sezóně), asistence Robert Kousal. Stav zápasu Pardubice - Liberec 1:1
Nejdřív to vypadalo, že si při založení útoku vůbec neporozuměli Robert Kousal s Adamem Musilem a další šance domácích vyjde naprázdno, nakonec ale Musil dokázal dostat puk za Kváču!

36:12

Liberec chce své vedení rychle zpátky, se dvěma střelami Ivana od modré si však Frodl poradil.

38:09

Kolářovu střelu z první má Kváča v lapačce.

38:48

Po Košťálkově přihrávce pálil nad David Cienciala.

39:29

Z ostrého úhlu to bekhendem zkoušel Juraj Mikuš, ale Kváča byl v pozoru.

39:54

Jiruš se před Frodlem natahoval po odraženém kotouči, ale zakončit nedokázal.

40:00

I ve druhé třetině Pardubice odmítly tři přesilovky, přesto se jim však podařilo vyrovnat. Gól na 1:1 zařídil exliberecký forvard Adam Musil.

41:32

Škvírku u pravé tyče Kváčovy brány hledal Robert Kousal, ale neuspěl.

42:02

Vyloučen hráč Jaroslav Vlach (Liberec), 2 min. za Hákování
Sedmá přesilovka pro Dynamo. Jaroslav Vlach dostává dvě minuty za hákování.

43:10

Blümelova rána z první letěla mimo.

16:13

Marek Hecl (Pardubice) vstřelil branku (5. gól v sezóně), asistence Matej Paulovič a Juraj Mikuš. Stav zápasu Pardubice - Liberec 2:1
Zdálo se, že další pardubická početní výhoda přijde vniveč, avšak šestnáct vteřin před jejím vypršením si volný kotouč před Kváčou našel Marek Hecl a bekhendem jej pověsil do sítě.

44:09

Vyloučen hráč David Cienciala (Pardubice), 2 min. za Podražení
Také Liberec může odpovědět v přesilovce. David Cienciala inkasuje dvě minuty za podrážení.

44:47

Frodl vyráží střelu Jakuba Klepiše.

45:07

V oslabení se podél pravého mantinelu protáhl Matěj Blümel, ale byl tísněn obráncem a jeho zakončení nemělo razanci.

45:53

Od modré střílel Mislav Rosandič, ale Frodl má puk ve výstroji.

46:16

Liberec početní výhodu nevyužil, Dynamo je kompletní.

46:57

Liberec zamknul Dynamo v obranném pásmu, ale nedokáže se zformovat do zakončení.

47:59

Tečovaný puk po Mikušově nahození od modré čáry si přivlastnil Petr Kváča.

48:16

Puk do jízdy dostal Robert Kousal, ale trefil Kváču přímo do břicha.

49:48

Před Markem Zacharem se otevřel volný prostor, ale střelu libereckého útočníka vyrazil Dominik Frodl.

50:39

Ve velké šanci se objevil volný Dennis Robertson, jenž napálil odražený kotouč a Kváča proti němu vytáhl svou lapačku!

52:08

Poulíček s Blümelem se dostali do úniku dvou na jednoho, ale druhý jmenovaný při zakončení promáchl!

52:54

Nabídku mezi kruhy dostal Musil, ale Kváča byl připraven.

53:25

Liberec drží útočné pásmo.

53:42

Pět minut před koncem dostávají Tygři Pardubice pod tlak, domácí ale zatím těsné vedení drží.

54:47

55:53

Frodl přikryl puk lapačkou před dotírajícím Jakubem Klepišem.

56:19

Vyloučen hráč Jan Ordoš (Liberec), 2 min. za Podražení
Osmá početní výhoda Pardubic v dnešním utkání. Jan Ordoš dostává dvě minuty za podrážení.

57:01

Volný Hecl dostal přihrávku přímo před branku, ale trefil Kváču pouze do betonu!

58:04

Paulovič přes beka mířil k pravé tyči, ale Kváča byl připraven.

58:22

Liberec je kompletní.

58:59

Liberec to zkouší v šesti!

59:29

Klapkova střela letí vysoko nad, Liberec drží útočné pásmo.

59:53

Dávid Gríger (Liberec) vstřelil branku (4. gól v sezóně), asistence Adam Klapka a Jakub Klepiš. Stav zápasu Pardubice - Liberec 2:2
Pardubicím v poslední době není souzeno. Znovu inkasují vyrovnávací branku v samém závěru utkání a uvidíme prodloužení! Po velkém tlaku Tygrů v útočné třetině se za sedícího Frodla došoural pokus Dávida Grígera.

60:00

Diváci v enteria areně pískají, jelikož jejich tým šest vteřin před koncem základní hrací době opět přišel o tři body. Následovat bude prodloužení.

60:19

Dávid Gríger to zkoušel bekhendem, tentokrát ale Frodl zasahuje.

61:06

Vlachovu prudkou ránu Frodl vyráží betonem.

61:25

Klapkova střela sražena do ochranné sítě.

62:08

Do samostatného úniku se dostal Marek Hecl, ale Kváča jeho pokus vyrazil!

62:49

Rosandič se před Frodlem dostal k puku, ale bránící bek mu zablokoval hůl!

64:38

Tomáš Filippi (Liberec) vstřelil branku (8. gól v sezóně), asistence Mislav Rosandič a Dávid Gríger. Stav zápasu Pardubice - Liberec 2:3
Frodlovi nezbývá, než zlostí praštit hokejkou o brankovou konstrukci, Dynamo prohrává zápas! Nejprve se vrhnul pod nohy Mislavu Rosandičovi, jenže ten dokázal puk vrátit na střed Tomáši Filippimu a ten jej pověsil za Frodla.

60:00

Dynamo tak prohrává 2:3 a z dnešního utkání bere jen bod, když šest vteřin před koncem přišlo o tři. Příjemný zbytek týdne vám z Pardubic přeje Marek Votke.

18. února 2024 17:00Pardubice-Liberec 7:1
5. ledna 2024 18:00Liberec-Pardubice 1:4
19. listopadu 2023 17:00Pardubice-Liberec 2:3
1. října 2023 16:00Liberec-Pardubice 4:3N
28. února 2023 18:00Liberec-Pardubice 5:1
13. ledna 2023 18:00Liberec-Pardubice 3:4
29. listopadu 2022 18:00Pardubice-Liberec 1:3
16. října 2022 17:00Pardubice-Liberec 1:0P