Vítejte u dalšího online přenosu z pardubické enteria areny, kde dnes bude domácí Dynamo hostit Mladou Boleslav.

Pro hlavního kouče Pardubic Radima Rulíka půjde o první ostrý zápas proti svému bývalému zaměstnavateli, v přípravě Dynamo Boleslavi dvakrát podlehlo, jednou 0:1 a podruhé pak 1:2 po nájezdech.

V brance domácích bude znovu stát Roman Will, který naposledy v Plzni (výhra Pardubic 4:1) předvedl první výraznější výkon sezony. Dominik Frodl, kolem nějž se spekuluje o přesunu do Litvínova, začíná opět jen na střídačce.

Dynamo je v letošní sezoně zatím neporažené a patří mu se sedmi body průběžná pátá příčka, Boleslav je však hned za ním a má jen o bod méně. V posledním kole porazila doma Budějovice 5:1.

Beránek

Rozhodčí: Mrkva (CZE), Šír (CZE) - Lederer (CZE), Rampír (CZE)
Počet diváků: 8 547

0:47

První střelu zápasu si připravil domácí Tomáš Hyka, ale Krošelj ji v pohodě vyrazil do rohu.

1:08

1:53

Hra je zpočátku hodně rozkouskovaná, rozhodčí píská ofsajd Boleslavi.

2:26

Pro změnu zakázané uvolnění hostů.

2:35

Dvořák zkoušel v útočném pásmu napálit odražený puk, ten ale neprošel přes beka.

2:46

Daleko nebezpečnější však už byla Hykova střela z otočky v mezikruží, trefil ale pouze připraveného brankáře Boleslavi!

4:43

Roman Will vyrazil betonem puk přímo na hůl Davida Šťastného, který měl dobrou pozici, ale vůbec netrefil branku!

5:28

Z pravého křídla to zkoušel rozjetý Koffer, ale Krošelj puk zkrotil na své výstroji.

6:14

Tomáš Hyka (Pardubice) vstřelil branku (1. gól v sezóně), asistence Tomáš Zohorna a Peter Čerešňák. Stav zápasu Pardubice - Ml. Boleslav 1:0
Peter Čerešňák dobře udržel útočné pásmo pro Dynamo, našel za brankou Tomáše Zohornu, který ještě na pravém kruhu vybídl Tomáše Hyku, a ten z první otevírá skóre dnešního zápasu!

7:12

Dynamo dostalo chuť a drží útočné pásmo, další střela ale zatím nepřišla.

9:55

Říčka dostal dobře puk do jízdy ve středním pásmu, ale kličkou na beka si nepřišel.

10:30

Na levém kruhu pro vhazování zkusil zápěstím vystřelit Tomáš Šmerha, ale netrefil branku.

11:26

Od modré se prezentoval také Ondřej Najman, Will ale nechal vyniknout svůj beton.

12:54

Krošelj ukryl do lapačky střelu Jana Košťálka z první od mantinelu.

13:25

Hrádek zkusil nahodit puk přes několik hráčů, ale Krošelj jej ukryl do lapačky.

15:08

Dobrou možnost vyrovnat měl Róbert Lantoši, který si bekhendem navedl puk až před Willa, trefil jej však přímo do hrudi!

16:37

Tomáš Fořt mohl jet do samostatného úniku, ale na poslední chvíli mu puk přeskočil hokejku!

16:59

V útočném pásmu pak chvíli úřadovala první pětka Dynama, Krošelj musel vytáhnout jeden zákrok.

18:07

Ukrytou střelu přes obránce si připravil Lantoši, ale Will má další zákrok.

18:36

Martin Pláněk (Ml. Boleslav) vstřelil branku (1. gól v sezóně), asistence David Šťastný. Stav zápasu Pardubice - Ml. Boleslav 1:1
Necelou minutu a půl před koncem prvního dějství se Boleslavi daří srovnat na 1:1! Na modré čáře si na důraznou střelu z první počíhal Martin Pláněk a puk nakonec doskákal až do pardubické sítě!

19:14

19:22

Po další Pláňkově ráně zvoní tyč!

19:35

Vyloučen hráč Martin Pláněk (Ml. Boleslav), 2 min. za Podražení
V samém závěru prvního dějství si Dynamo ještě zahraje přesilovku. Úřadoval znovu Martin Pláněk, jenž dostává dvě minuty za krosček.

20:00

Dynamo se hned usadilo v útočném pásmu, ale výrazněji branku Krošelje neohrozila. Platí tedy stav 1:1, když se o góly postarali Tomáš Hyka a Martin Pláněk. Do druhé části Dynamo vstoupí přesilovkou.

20:42

Radil zkusil pálit z první, ale zlomil hůl.

21:24

Říčka na křídle taktéž z první branku netrefil.

22:36

Střelu Davida Šťastného Will vyrazil do rohu.

22:57

Vyloučen hráč Patrik Poulíček (Pardubice), 2 min. za Držení protihráče
První přesilovku si vyzkouší také Mladá Boleslav. Kapitán Dynama Patrik Poulíček inkasuje dvě minuty za držení.

23:10

Matyáš Kantner (Ml. Boleslav) vstřelil branku (1. gól v sezóně), asistence Ondřej Najman. Stav zápasu Pardubice - Ml. Boleslav 1:2
Po vhazování v útočném pásmu Boleslavi se puku zmocnil Matyáš Kantner, prokličkoval se až před Willa a prudkou střelou zápěstím mu nedal žádnou šanci!

23:37

Puk odražený od zadního mantinelu napálil Robert Kousal, ale Krošelj jeho pokus vyrazil.

24:48

Při rychlém protiútoku Dynama zavezl puk do útočného pásma Matej Paulovič, který hledal ve druhé vlně Ondřeje Válu, jeho příklep ale přes Krošelje neprošel.

25:47

Boleslav viditelně přidala na tempu a dělá Dynamu problémy.

26:37

Utnout je mohl Tomáš Hyka, který obkroužil bránu, ale vypálil jen do tyče!

28:57

Boleslav je aktuálně jasně lepším týmem, Will ale v konečném důsledku příliš práce nemá.

30:51

Dynamo pouze vyhazuje puky z vlastní třetiny.

31:41

Z velkého úhlu zkoušel střílet Tomáš Hyka, ale bez nároku.

31:57

Mladou Boleslav zastavuje ofsajd.

32:12

Vyloučen hráč Róbert Lantoši (Ml. Boleslav), 2 min. za Držení protihráče
Druhá přesilovka pro Dynamo, Róbert Lantoši inkasuje dvě minuty za držení.

33:10

Dynamo kombinovalo v pásmu a z první pálil Hyka, Krošelj ale jeho pokus v pohodě vyrazil a Boleslav vyhazuje.

33:57

Ciencialovi puk přeskočil hokejku a Dynamo je znovu venku z pásma.

34:22

Už při vyrovnaném počtu hráčů byl úplně sám před Krošeljem Robert Říčka, ale trefil pouze boleslavského gólmana!

36:16

Dynamo vydolovalo puk u mantinelu a ke střele se dostal Filip Koffer, Krošelj ji ale vyrazil.

36:51

Vyloučen hráč Tomáš Dvořák (Pardubice), 2 min. za Podražení
Boleslav dostane nabídku další přesilovky. Tomáš Dvořák putuje na trestnou lavici na dvě minuty za podrážení.

37:31

Dynamo již podruhé v krátkém čase dostává puk ven ze třetiny.

38:24

Trochu prostoru dostal Tomáš Šmerha, který okamžitě pálil, ale neprocedil puk přes clonu bránících hráčů.

39:49

Tomáš Dvořák pálil od modré, ale trefil pouze bránícího Jeřábka.

40:00

Boleslav byla ve druhé fázi hry jasně lepším týmem, z čehož vytěžila vedoucí branku. Z kraje třetiny se o ni během přesilovky postaral Matyáš Kantner.

40:45

Hyka posílal puk před úplně prázdnou branku Boleslavi, ale přihrávku nikdo z jeho spoluhráčů nereflektoval.

41:35

Dynamo je od začátku třetiny hodně aktivní v útočném pásmu, Říčka trefil pouze beton Krošelje.

42:29

45:37

Hodně prostoru se otevřelo před Tomášem Dvořákem, který ale příliš dlouho váhal a nakonec vystřelil na lapačku. Dorážet se ještě pokoušel Kousal, ale neuspěl.

47:13

Hrádek zkoušel nahazovat od modré, ale Krošelj má puk v lapačce.

47:42

Zohorna střelou mezi beky netrefil branku.

48:37

Boleslav v pěti lidech stráží střední pásmo.

48:52

Dynamo zastavuje ofsajd.

50:23

Ofsajd také na straně Boleslavi.

51:04

Na pravém křídle byl rozjetý Tomáš Hyka, ale za Krošelje puk neprotlačil.

53:27

Urban vypálil z úhlu a Krošelj vyrazil puk pouze před sebe, nikdo ale mezi kruhy nečíhal na dorážku.

54:14

Dynamo se tlačí dopředu, ale pod tlakem se mu příliš nedaří v kombinaci.

54:58

Ofsajd Pardubic.

55:34

Boleslav skvělým pohybem napadá pardubickou rozehrávku a domácí jsou snad poprvé v sezoně až na výjimky první pětky bezradní.

56:07

Prudká Radilova střela z křídla proletěla kolem Krošelje.

56:25

Krošelj sbírá další nahození od modré a potvrzuje jistý výkon.

56:45

Krošelj vyráží do ochranné sítě střelu z velkého úhlu.

56:52

Adam Musil (Pardubice) vstřelil branku (3. gól v sezóně), asistence Peter Čerešňák a David Cienciala. Stav zápasu Pardubice - Ml. Boleslav 2:2
Trpělivost se ale nakonec domácím přece jen vyplatila! Od modré čáry puk nahodil Peter Čerešňák a s velkým štěstím ji za Krošelje ve výskoku protečoval Adam Musil!

57:38

Zakázané uvolnění Pardubic.

58:54

Chybu v domácí rozehrávce málem potrestal Tomáš Fořt, který stál volný v mezikruží, ale netrefil branku!

60:00

Základní hrací doba končí, Dynamo nakonec navzdory průběhu vyválčilo remízu, kterou tři minuty před koncem šťastnou tečí zařídil Tomáš Zohorna. Za dvě minuty začne prodloužení.

60:00

Dnešní utkání v Pardubicích sleduje 8 547 lidí.

60:32

David Šťastný (Ml. Boleslav) vstřelil branku (2. gól v sezóně). Stav zápasu Pardubice - Ml. Boleslav 2:3
Dva body nakonec z Pardubic odveze Mladá Boleslav! V útočném pásmu Dynama u mantinelu upadl Lukáš Radil, čehož využil David Šťastný, ujel do samostatného úniku a prostřelil Willa mezi betony!

60:00

Prodloužení tak skončilo hned po půl minutě po zaváhání Lukáše Radila. Z Pardubic vám pěkný zbytek víkendu přeje Marek Votke.

25. února 2024 16:00Ml. Boleslav-Pardubice 1:4
14. ledna 2024 17:00Pardubice-Ml. Boleslav 4:3P
28. listopadu 2023 17:30Ml. Boleslav-Pardubice 1:4
13. října 2023 18:00Pardubice-Ml. Boleslav 3:1
29. ledna 2023 17:30Ml. Boleslav-Pardubice 3:5
22. prosince 2022 18:00Pardubice-Ml. Boleslav 2:1N
1. listopadu 2022 17:30Ml. Boleslav-Pardubice 0:1
25. září 2022 18:00Pardubice-Ml. Boleslav 2:3P