25.8. v 19.30

Přípravu na Světový pohár komentuje z Kolína nad Rýnem Lukáš Hron

NĚMECKO - ČESKO 4:7 (2:2, 2:3, 0:2) Konec utkání.
60:00
Konec zápasu. Češi porazili Němce 7:4 Po nevýrazném začátku se Češi dostali do střelecké nálady a v poslední třetině už jen kontrolovali třígólový náskok.
58:58
Utkání se dohrává bez nervů.
56:57
Češi ubránili přesilovku a nepustili Němce do žádné šance.
54:57
Němci mají šanci korigovat výsledek. Hrají přesilovku. Do brejku ujel Fical a zezadu ho hákoval Martin Straka.
51:46
Češi nikam nepospíchají a kontrolují vývoj zápasu.
49:46
Němci hrají přesilovku. Vyloučen byl Vlasák za držení.
47:48
Češi vedou už 7:4 Vašíček pohotově sklepnul za Jonasova záda přesnou Dvořákovu přihrávku.
47:36
Hejduk se krásně prosmýkl mezi dvěma obránci, ale jeho střelu Jonas vyrazil.
46:55
Do tlaku se dostali Němci. Po závaru před Pruskem už němečtí fanoušci zvedali ruce nad hlavu, ale puk zpoza Pruskových zad stačil jeden z hráčů odpálit dřív, než přešel brankovou čáru.
45:20
Češi opět vedou o dva góly Na 6:4 zvyšoval Jiří Dopita, jemuž před branku nahrál Martin Havlát.
44:35
Čechmánek se zranil. V přerušené hře si klekl, shodil lapačku a chytil se za ruku. Po zhruba dvou minutách nastoupil do branky Prusek.
42:55
Jágr je na ledě. Český tým se bez problémů ubránil.
41:55
V první minutě přesilovky minutě přesilovky Němci nic nevymysleli.
40:55
Od modré pálil Erhoff, Čechmánek vyrazil do rohu. Český tým se bude bránit v oslabení. Jágr vyloučen za hákování.
40:01
Začala třetí třetina
40:00
Končí druhá třetina. V závěru druhé třetiny měli blíž ke gólu Němci, ale Leaskovo nahození mířilo mimo. Oproti první třetině se hrálo víc do těla. Češi jsou šikovnější, ale hokejovou krásu příliš nepředvádějí.
38:23
Češi si udržují mírnou převahu. Častěji se hraje před Jonasem. Němci se do útoku pouštějí jen občas.
35:07
Ve velké šanci byli i Němci, ale puk z blízka za dezorientovaného Čechmánka nepropasírovali.
34:37
Češi opět vedou - 5:4. V teřinu po Sturmově návratu z trestné lavice nahazoval Dvořák zleva na branku. Jonas puk vyrazil k Hejdukovi, který skóroval.
32:36
Další česká přesilovka. Za hákování vyloučen Marco Sturm.
31:52
Němci vyrovnávají. Od modré vypálil Schubert, Čechmánek vyrazil puk jen před sebe a Martin Reichel dorazil do odkryté branky. Druhou asistenci si připsal Tomáš Martinec.
30:14
Němci snižují na 3:4. Zleva si najel M.Goc a přes obránce prostřelil Čechmánka. Přihrával Sturm.
29:29
Němci střídají brankáře. Müllera nahradil Jonas.
28:56
Českým tým zvyšuje na 2:4. V závaru před Müllerem se snažil prosadit Výborný. Puk se dostal k Jágrovi, který pohodlně dorazil do prázdné branky. Asistenci si připsal i Martin Straka.
27:21
Němci v závěru oslabení ujeli. V nájezdu dva na dva se vyhnul Sturm Fischerovi, chtěl střílet na Čechmánka, ale výborným obranným zákrokem ho puku zbavil Židlický.
26:10
Český tým bránící se kvarteto uzamkl v pásmu. Před Müllerem to hoří. Lehkou střelu vyslal Čajánek.
25:17
Česká přesilovka. Vyloučen je Abstreiter za držení hole.
24:25
Němci si nedávají pozor na přihrávky na útočnou modrou. Výborný vyslal přesnou přihrávkou do nájezdu Jágra. Ten Mířil nahoru, ale Müller střelu zneškodnil lapačkou.
22:05
Češi vedou 3:2. Havlát našel přihrávkou z obranného pásma Dvořáka, který právě naskakoval na led z trestné lavice. Dvořák se dostal do samostatného nájezdu a nekompromisně Müllera propálil.