Pardubice zlomily Třinec až v poslední třetině

Předehrávka 36. kola hokejové extraligy potvrdila papírové předpoklady. Suverénní lídr tabulky Pardubice na domácím ledě porazil Třinec, který se venku spíš trápí a v dosavadním průběhu získal na stadiónech soupeřů jen čtrnáct bodů. Výhra se však zrodila až ve třetí třetině, do té doby Třinec úspěšně vzdoroval. Na vedoucí branku Kudrny už za tři minuty odpověděl Martynek. Druhá část branku nepřinesla, až v závěrečné třetině Pardubice góly Mikesky a Janeckého získaly rozhodující náskok.

Díky za každé nové ráno!
Miláčku, znamenáš pro mě hrozně moc a za to miluji Tě moc!
0/0
5.1.2003 14:46

Richard Král

Janecký vs. Ivan
To by mě zajímalo, co ten Ivánek Otovi řekl. To, že Ota tímhle způsobem bránil gólmana, jak tvrdil před kamerou, se mi nezdá. V opakovačce bylo vidět, jak si Ivan začal na starýho pardála slovně vyskakovat a to nemohlo zůstat bez odezvy. Jen tak dál, Oto!!!!! Úcta se musí udržovat, zvlášť v tomhle věku.
0/0
5.1.2003 12:40

Tomáš Mach

Láska je lepší než hokej, hoši....!
Mám rád svou Evženku!!!! Jooooo a je to venku!

Janecký je pan hokejista
Všichni včera viděli jak Janecký složil Ivana, ten se až do včerejška mohl vytahovat, že ho v lize nikdo nesundal až 42-lety OTA vypustil dělo a milej Ivánek lehl jak partizán. Jenom je mi líto že to neudělá Sýkora, Vyhlídal atd. mohli by se stydět. Také souhra staronového útoku rozhodla o osudu utkání, včetně parády Lubiny. Podle mne už by Ota měl zase mít důstojnější roli v mužstvu jednoznačně si to zaslouží. Takže Janecký FOREVER
PS: Marek Ivan byl nejlepší hráč Třince, to je taky k zamyšlení trenérů.

Pardubice a Slavia - dva favoriti
Koukal jsem na PCE-TRI v TV a myslel jsem si po dvě třetiny, že by Slezáci mohli u perníkářů něco uhrát, čímž bychom se na leadra zase trochu dotáhli v tabulce. Ale třetí třetina ukázala, že HC Tesla IPB ČSOB Dynamo, či jak se teď vlastně klub jmenuje, taky umí. To, co předvedl stařík Lubina, to musím smeknout. Ze tří Slezáků udělal solné sloupy a pak to šoupnul Lakosilovi mezi betony. Finále PCE-SLA by bylo asi důstojným vrcholem letošní ELH, jen mám obavy, že to bude z perníkářské strany zase hrozně uplakaný a že budou nosit do půlkruhu rozhodčích jednu kolkovanou stížnost za druhou, jak je to u nich v posledních letech zvykem. Ale na to jsou Růžovi kluci připravený!!!
0/0
5.1.2003 1:05

Romy P.

Štěstí
Chybělo málo a perníkářům se to zase nevyvedlo. Zvlášť gólman Svoboda v Novém roce velmi nejistý a může děkovat Třinci, že na něj padalo tak málo střel. Na Spartě a potom doma se Slavií se to projeví do značné míry. Adááááám to zase pustí a perníkáři pudou tam, kam patřej.
SLAVIA PRAAAAAAAAHÁÁÁÁ

0/0
5.1.2003 0:27

Kubíček

Re: Štěstí
Jooo, přes 40 střel, to je fakt málo:-)). V tom případě ovšem na takového Málka za S"A obranou nejdou střely vůbec žádný a to se pak nedivím, že má samý nuly:-).
0/0
5.1.2003 17:12

rafan

Re: Štěstí
Jak zase nepovedlo. Jediný co se Dynamu nepovedlo je asi posledních 5 minut na Slávii. Jinak hrajou to, co potřebujou. Na Svobodu pro tvou informaci šlo 41 střel. Abyste to štěstí měli vy dneska s Budějkama i s tím vaším superRomanem v bráně.
0/0
5.1.2003 18:21

Cidla

Re: Štěstí
Jo tak na Adu nešlo moc střel jooo. Statistiky ti asi moc neříkaj co.Adam 39 zásahů, Lakosil 25 zásahů, a kdo, že nakonec vyhrál!
0/0
5.1.2003 18:26

Kulda

Re: Štěstí
Je 18.24 a Slavie teče s Budějkama 1:4! Tak honem, honem, pište slávisti chválu na Málčika, nebo jste to dneska radši zabalili? Začněte nejdřív pořádně hrát a pak kecejte, jaký budete mistři!
0/0
5.1.2003 18:29

1,5 náseobek IQ průměrného slávisty

Re: Štěstí
Nevím, ale trpím asi jinými zážitku než ty ... pamatuju si, jak pardubky hrály v té slávistické stodole a Supermálek pustil střelu v třetiny Tesly a gól padl až ve chvíli, kdy již střelece seděl na střídačce ... tak si příště trochu nahřej mozek a vzpomeň na to, že Adam je Málkův vzor :-)
0/0
6.1.2003 12:12

0/0
5.1.2003 0:12

Slavista

Letos vyhraje SLAVIA A NIKDO TOMU NEZABRANI!!!!!!!
KLUCI SLAVISTICTI UZ SE NEMUZU DOCKAT AZ TO VYHRAJEM.ODJIZDIM NA MESIC PRYC TAK VSEM DEJTE PORADNE NA PRDEL!!!!!HLAVNE PARDUBICAKUM!!!!NO A AZ SE VRATIM TAK HNED JDU NA ZAPAS.TAK ZATIM A DRZIM VAM ZDALEKEHO JAPONSKA PALCE.

super
Hoši tak jen tak dál, hlavně nepřestat, chytnout začátek play off a dotáhnout to nejméně do finále, ale asi budete předvádět super výkony,  tak věřím v triumf.       Jo a Láďa Lubina to byla paráda, i Ota si dal góla, to je skvělý PPPPPPPPAAAAAAAAAAARRRRRRRRDDDDDDDDUUUUUBBBBIIIIICCCCCCEEEEEEE!!!!!!!!!

0/0
4.1.2003 21:55

Miška

Re: super
Myslim, že Lubíčkovo gól v oslabení je jasnej kandidát na Zlatou helmu. Dynamo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0/0
5.1.2003 20:56

Drát

Bomba!!!
Až tady zase někdo bude mít chuť psát, že Lubina je neschopnej dědek, tak by si měl vzpomenout na dnešní gól. Je pravda, že obránci Třince jsou otřesný dřeva, ale Lubina ukázal, že pořád umí!!!

super
Jsem docela rád, že Pardubice vyhrály- Třinec je Třinec... Navíc 1. třinecký gól nestál za nic- totální haluz. Zato LUBINA=ZLATÁ HELMA!!!!!!!!!!
0/0
4.1.2003 20:07

BDF

Re: super
Jojo..naprosto luxusni gol:-))To se Ladoj faakt povedlo:-))V oslabeni udelat ze tri Trineckejch divaky;)
0/0
4.1.2003 20:13

rafan

Re: super
U Ládi mně v poslední době chyběla trochu zaujatost pro hru. Ale ten gól v oslabení to byla nádhera. Ľáďo smekám.