Čechmánek poprvé v sezoně vychytal nulu

Hraje ve druhém nejlépe bránícím týmu soutěže, přesto se mu až dnes v noci podařilo vychytat zápas s čistým kontem. Gólman Philadelphie Flyers Roman Čechmánek předvedl 24 zákroků v zápase s New Yorkem Islanders a velkou měrou se podepsal pod vítězství 4:0. V Čechmánkově kariéře se jednalo o patnáctý shutout v NHL. V zápase se prosadil také Pavel Brendl, který v 8. minutě otevřel skóre. Petr Sýkora a Milan Hejduk se oba dvakrát trefili v utkání Colorado-Anaheim. Sýkora rozhodl zápas přesným zásahem při přesilové hře v 59. minutě. Jeho spoluhráč Keith Carney o chvíli později gólem do prázdné branky upravil na konečných 5:3 pro Mighty Ducks.

Aviatik

za vyhru v normalnim case snad 3 body, ne?
Takze do Ottawy neputovaly OBA, ale VSECHNY body.
0/0
10.1.2003 11:46

Pete

Re: za vyhru v normalnim case snad 3 body, ne?

pravopis
Vážený pane vrte, zkuste si znovu projít pravidla českého pravopisu a nepište bludy. Šéfredaktor by Vás měl nechat znovu udělat maturitu!!!!!
viz. body putovali!!!:-)
0/0
10.1.2003 9:16

Aviatik

Re: pravopis
To se opravdu povedla perlicka -- v jedne vete nejen pravopisna hrubka, ale fakticka chyba. Za vyhru v normalnim case jsou 3 body, takze nemohly putovat OBA (jak se v clanku pise), ale VSECHNY. Radio Jerevan hadra.
0/0
10.1.2003 11:49

Lindros

Re: Re: pravopis
Tak si nejdřív nastuduj pravidla;-)....v NHL jsou body jen 2 za výhru v základní hrací době...tříbodové bodování je v Evropě..

BigApple

o jak jsi chytrý a informovaný, králi náš...
0/0
10.1.2003 14:21

sedinek

"Brankář"Čečmánek snad poprvé v životě"vychytal"nulu
Ty Ostrovaní jsou letos opravdu špatný.Trefit jednadvacetkrát tu díru s velkejma věcma a ješte třikrát tyčku,to už je opravdu kumšt!A to,že tvoří výbornou dvojici s Eschem,to si snad děláte srandu,páni redaktoři,ještě před čtrnácti dny se tam točili jak na běžícím pásu,měli úspěšnost sotva přes 75% a kdyby byl na trhu nějakej obstojnej brankář,byl by jeden z nich určitě vyměněnej,tak se PROBUĎTE

Re:
sám se probuď. Phila má, hned po Devils, nejmíň obržených branek v lize. A to o něčem svědčí !!!
0/0
10.1.2003 11:01

Rosak

Re:
To jsi asi četl v Blesku, nebo možná viděl ve zpravodajství TV Nova v podání Pavla Šmoulíčka, že meleš takový nesmysly!
0/0
10.1.2003 13:44

Sára

Re: Ty se probuď!!!!!!!!!!!
Seš zdravej?Čechman je OFICIALNE nejlepší český brankář v NHL a ty tady máš narážky na jeho výkonyMyslím,že to ty by jses měl probudit... A nebo se aspoň nechat vyšetřit.. :-)