Kontinentální pohár vyhrál Jokerit

Hokejisté Jokeritu Helsinky vyhráli Kontinentální pohár, když v dramatickém finálovém duelu porazili Lokomotiv Jaroslavl až po samostatných nájezdech 2:1. Zápas byl od začátku vzácně vyrovnaný. Ruský tým, vedený koučem Vladimírem Vůjtkem, se sice ujal v 8. minutě vedení, když gólmana Kariho Lehtonena prostřelil Jurij Bucajev. Finové ale dokázali srovnat ještě před první sirénou a od té doby se na ledě odehrávala taktická bitva. V normální hrací době už gól nepadl a rozuzlení nepřineslo ani dvacetiminutové prodloužení, byť v něm měli Rusové dvakrát výhodu přesilové hry.

lasik

asi ano....
 s provinčním? asi ano...ale "budget is 30mln USD"....neni to spatne, ved?
0/0
13.1.2003 13:18

Jirka

Vůjtek je extratřída...
Vyhrát s provinčním týmem ruskou superligu a potom být ve finále kontinentálního poháru, to se jen tak nezapomene. Pane Vůjtek, blahopřeji!