Hejduk zlomil v prodloužení Carolinu

Český útočník Milan Hejduk předvedl další vynikající výkon. V zápase, ve kterém jeho Colorado zdolalo Carolinu 3:2, vstřelil dvě branky, včetně té rozhodující po dvou minutách prodloužení. Zároveň si připsal jednu asistenci na zbývající gól. Se čtrnácti góly v posledních osmnácti zápasech je ústecký rodák pravděpodobně nejnebezpečnějším útočníkem v NHL za poslední měsíc. Útočník St.Louis Petr Čajánek si ve druhé třetině zápasu s Anaheimem poranil lýtkovou kost a nedohrál. Jeho tým podlehl Mighty Ducks 1:2. Čajánek může chybět čtyři až šest týdnů.Aktuální přehled zraněných v NHL

Karel GOD

pravda,ten vyrovnavajici gol nemel platit...
0/0
15.1.2003 3:54

Fish

Hejduk is the best
Hejduk je podle mého názoru zatám nejlepším hráčem v Coloradu...nemám snad pravdu ?

Re: Re: Hejduk is the best
No tak hlavne je Hejduk monentalne nejlepsi z ceskych hracu. V Coloradu nevim, ale za poslednich několik týdnů urcite.
0/0
13.1.2003 13:46

libor

Lamani
Cajanek zlomil nohu, Hejduk zlomil Carolinu, a co chleba? Ten nikdo nelamal?

Jen tak dal...
Jen tak dale AVS! Prohry s Floridou a Calgary ste ale jeste neodcinily, to jen kdyz se dostanete do play-off...