Kladno sesadilo Prostějov z třetí příčky

Tři kladenské góly během necelých dvou minut srazily v úvodu druhé třetiny na kolena ambiciozní Prostějov. Jeho hráči se trefili jen jednou a zkazili tak už jen radost gólmanu Orctovi, který si mohl připsat první nulu v sezoně. Hosté prohráli s lídrem první ligy 0:5 a přišli o třetí místo, kam se lepším skóre dostali hráči Mladé Boleslavi. Kladno dále vládne tabulce o dvanáct bodů před Jihlavou. Ta udržela proti Hradci čisté konto a postupně mu nastřílela čtyři branky, dvě poslední dal obránce Ficenc.

Cori

hoši bojujem!!
to nic neznamená!!až půjde o postup do extraligy,tak jim ukážeme!!a zadupem je do ledu!!:o) ŽLUTO-MODRÁÁ síla
0/0
29.1.2003 19:06

NATO

Co ta fotka???
A co ta fotka?Jak to ta mohl dat nekdo,kdo se zajima o hokej???
0/0
20.1.2003 9:56

piča

kladno házííííí
kladno zase házíííííííí,moc krásný disciplinovaný výkon-čest trenérům,jarouš má pravdu ta fotka je fakt na piču!!!!!!
0/0
20.1.2003 6:58

piča

0/0
20.1.2003 6:57

tibor

Jihlava a ani žádné jiné moravské mužstva z 1. ligi na extraligu nemají!!!
Skrátka Kladno letos každýho převálcuje vč. mužstvo / trosek/ HAVÍŘOV !!!!! luk.
0/0
19.1.2003 12:51

tedy

Re: Jihlava a ani žádné jiné moravské mužstva z 1. ligi na extraligu nemají!!!
nauč se psát česky, gumo. Takových negramotů, co neumějí ani spisovnou češtinu Vás tam  víc...Jinak tam půjde ten, kdo má víc peněz, jestli jsi ještě neprocitl...
0/0
19.1.2003 19:43

Croober

KLA- PV 5:0 ?!
"Jeho hráči se trefili jen jednou a zkazili tak už jen radost gólmanu Orctovi, který si mohl připsat první nulu v sezoně. Hosté prohráli s lídrem první ligy 0:5 a přišli o třetí místo, kam se lepším skóre dostali hráči Mladé Boleslavi."
Hosté prohráli 0:5, ale domácí brankář Orct nuly nedosáhl. Fakt zajímavé, kde na to chodíte?!

1. ligu vyhraje nakonec Jihlava
A baráž bude čistě moravská záležitost!!!
0/0
18.1.2003 21:56

budas

Re: 1. ligu vyhraje nakonec Jihlava
Jestli ale narazi v prvnim kole play off na Pisek,tak s tim mo c nepocitej!Pisek prevalcuje kazdyho soupere ve forme,kterou ted ma.
0/0
19.1.2003 2:03

tibor

to by byla pěkná blbost kdyby hrála baráž Jihlava - Havířov, protože by bylo od 1.kola rozhodnuto kdo bude na 14 místě v Extralize pro sezonu 2003 - 2004!!!!!! luk.