Snad už je krize pryč, věří ve Vítkovicích

Pořádně zhluboka si oddechli hokejisté Vítkovic po vyhraném zápase s Litvínovem. Smazali dvoubrankovou ztrátu a otočili výsledek na 3:2. Po dlouhé době tak zase naplno bodovali. „Budeme mít ještě dost potíží vybojovat výhodnou pozici pro play off, všichni se na nás dotahují,“ říkal asistent vítkovického trenéra Aleš Tomášek po páteční prohře ve Vsetíně. Vítězství nad jedním z konkurentů pro postupovou osmičku ale jemu i týmu zvedlo náladu. „Pořád však nejsme v optimální formě, snad nám tohle utrápené vítězství pomůže,“ říká Tomášek. kompletní přehled 43. kola

O.K

Žemličkovi
Žemličkovi přeji aby se po tom jak s ním na Spartě zametli přeju a jsem zásadně proti burácení tribun "Cigáne". Pravdou ale je, že začal od půlky zápasu rozdmýchávat spory a po svém nájezdu na konci 2. třetiny naprosto neskutečným způsobem úmyslně napálil vítkovického beka do hlavy a rozhodčí si neodvážil to vůbec písknout. Souhlasím s komentářem deníku sport, že to pak ve 3. třetině byly nejprve blbé a teprve potom (v oslabení) brutální fauly. Pokud rozhodčí pískl něco nafilmovaného, tak zřejmě proto, že musel přehlédnout několik zřejmých držení a hákování které litvínov v oslabení dělal programově. To nebyla obrana poziční, blokování střel a zachytávání přihrávek, ale hra každý chytí jednoho z útočníků kolem pasu a když se bude chtít vysmeknout tak ho bude mlátit dokud nespadne. Nechci zobecňovat, ale takový deprimovaný tým jako litvínov, když mu o něco jde tak to tak hraje - viz. Vůjtek.
0/0
27.1.2003 17:49

gogo

Vítězství
Jestli Vítkovice krizi opravdu překonali, ukáží teprve další zápasy. Včera nebýt přesilovek, tak nevyhráli. Chlubit se vítězstvím, když většina litvínovských je na trestné, je pozoruhodné. Nijak se nezastávám litvínovských, ať to disciplinární komise rozhodne. Jedno je jasné už teď. Rozhodčí zápas nezvládl, musí být jasné od začátku, co bude pískat a co ne
0/0
27.1.2003 13:38

MarduK

Litvínov kurví hokej a ještě si ztěžuje na rozhodčího
Plně souhlasím. A ten kretén Žemlička, který pořád simuluje a diskutuje s rozhodčím v rozhovoru pro Sport uvedl, že Vítkovičtí všechny fauly nafilmovaly....
No a co jsem se dočetl na stránkách Litvínova nebudu ani komentovat. Že prý Litvínov podává stížnost na rozhodčího, který prý zápas nezvládl... Jen ať si tu stížnost podají. Doufám že padnou nějaké pokuty, nebo některému Litvínovskému hráči zastaví činost na několik zápasů.
0/0
27.1.2003 13:35

gogo

Re: Litvínov kurví hokej a ještě si ztěžuje na rozhodčího
Zazářil. Tak zní nadpis v deníku Sport. Žemlička zazářil v utkání s Vítkovicemi.
0/0
27.1.2003 14:14

Lumír Cyrus

Krize? Spíše brutalita a slabí sudí!!!
Vážení přátelé,byl jsem již podruhé za sebou ve Vítkovice - aréna na hokeji ( Karlova Vary a Litvínov )jsem ale zděšen! Včerejší zápas potvrdil,že hrubost má v našem hokeji zelenou? Souhlasím,že diváci se nezachovali k Žemličkovi nejlépe ( pokřiky Cigáne skandovali snad všichni ),ale kdo viděl proč,tak se nediví.Bývalý sparťan totiž minimálně 2x po přerušení udeřil domácího hráče pěstí do obličeje a v závěru Litvínov prostřednictvím svých hráčů udělal z ledové plochy jatka. 2x došlo k naražení dom.hráče na hrazení zezadu,sekera na Philipa ořezávání Moravce,Bergera a Kaděry.Ano hráli sice delší dobu ve třech,ale některé zákroky již rozhodčí potrestat musel,protože prostě byly!Jsem pouze zvědav,jak na toto utkání zareaguje p.Šulc a zda bude trestat tuto hru a tyto zákroky anebo svaz zaujme pozici,že se to nestalo v Praze,popřípadě proti Spartě tak to nechá být? V Kanadě totiž je jedno,kdo fauluje,dostane flastr a nikdo se s ním nepárá.
0/0
27.1.2003 11:19

Beňo

Re: Krize? Spíše brutalita a slabí sudí!!!
Naprostý souhlas s příspěvkem. Žemlička je naprosto vygumovaný kretén a zbytek mužstva by mohl místo hokeje pracovat na jatkách.
0/0
27.1.2003 12:28

Chemik

Děláš si prdel, jestli byl za posledních 14 minut poměr vyloučených 0:5+ dva desetiminutové tresty+ trest na 5 minut a do konce utkání, tak mi to přijde neuvěřitelný. Tomu by teda odpovídaly super jatka....
0/0
27.1.2003 13:36

Expert

Re: Re: Krize? Spíše brutalita a slabí sudí!!!
to byly super extra jatka....
0/0
27.1.2003 13:56

Chemik

Re: Re: Re: Krize? Spíše brutalita a slabí sudí!!!
OK. Ale nevěřím tomu, že 46minut se hrálo v rukavičkách (vyloučení 4:4) a najednou se Litvínov zbláznil a začal prasit!!! Jestli to spíš nebylo tím, že Vítkovice prohrávaly o gól a taky potřebovaly vyhrát... A Žemlička? To prase takhle hraje už dlouhý léta, vždycky svou nečistou hrou vynikal zejména v Litvínově, ne náhodou ho Orry sejmul lapačkou, ale toho jste si jako VELCÍ EXPERTI mohli všimnout dřív.
0/0
27.1.2003 14:10

Zicher

Re: Re: Re: Re: Krize? Spíše brutalita a slabí sudí!!!
Pri tom silenem presingu, ktery jsme zacali hrat ve treti tretine, bylo jen otazkou, dokdy to Litvinov vydrzi bez vylouceni, pri takovem tlaku by mela problemy kterakoli obrana. Nicmene videl jsem televizni zabery z te posledni tretiny a to byly doslova a do pismene jatka. Dost mozna, ze tech trestu pro Litvinov mohlo byt v zaveru jeste vic, a divim se, ze za nektere zakroky nebyl udelen trest ve hre (zejmena Hranacuv temer pokus o vrazdu) ... Kluci chemicti, jestli budete hrat takhle i nadale, tak proste budete mit treba 15 vylouceni za zapas, a pak se nebudete mit cemu divit, ze se do play-off nedostanete!