Eliáš nahrál na tři branky New Jersey

Patrik Eliáš asistoval u tří branek New Jersey Devils, které v utkání s Washington Capitals vstřelil americký útočník John Madden. Eliáš se posunul do jeho formace poté, co se zranil Rus Sergej Brylin. Devils zvítězili 4:1. Jaromír Jágr, který ve středu vstřelil svou 500. branku, asistoval u jediného gólu Capitals, který vstřelil ve 25. minutě Mikael Nylander. Nováček Aleš Hemský z Edmontonu vstřelil v zápase s Anaheimem v 51. minutě vítězný gól na 2:1, svůj třetí gól v NHL. Jedinou přesnou trefu Anaheimu vyslal ve 30. minutě při přesilové hře Petr Sýkora.