Čaloun pomáhal ve Finsku k bodům

Čeští hokejisté pomohli ve finské lize k výhře týmu Espoo nad Lappeenrantou 3:2 v prodloužení. Velkou zásluhu na výsledku má Jan Čaloun. Ten vyrovnal na 2:2 a spolu s Jiřím Vykoukalem asistovali u rozhodujícího gólu, který dal v třetí minutě nastaveného času Teemu Elömö. Ve Švédsku se podílel na vysoké výhře Färjestadu 5:1 nad Djurgaardenem ve 45. kole Radek Hamr.

E. Goldberger

Nadržování?
Proč se v článku píše jen, že J. Čaloun vyrovnal a pak dal rozhodující branku, a ani slovo o tom, že za hosty dal gól V. Machulda, který pak měl ještě nahrávku? Podobné psaní souvisí s ustálenými kontakty redaktorů. Stálo by snad za zmínku, že V. Machulda se ještě nedoléčil ze zranění a přesto nastoupil.

0/0
24.2.2003 14:09

E.Goldberger

Re: Nadržování?
Omlouvám se, ale přehledl jsem datum konání zápasu, o které jste psali, takže jsem v příspěvku nereagoval správně, jeho obsah  odvolávám.