Malík zpečetil senzační obrat Vancouveru

Dokonce ani trenér Vancouveru Marc Crawford tomu už nevěřil. Jeho tým prohrával ve 43. minutě s obhájcem Stanleyova poháru Detroitem 0:3 a vše hovořilo v jeho neprospěch. Ovšem hráči Canucks se vzápětí vzchopili k obrovskému comebacku a během necelých patnácti minut dokázali vyrovnat. Po třech minutách prodloužení pak navíc český obránce Marek Malík vstřelil i vítězný gól na 4:3. "Upřímně řečeno, za stavu 0:3 jsem něco takového nečekal," řekl Crawford.

J.V.

upozornění
Zápas z 19.1. je ono jediné vítězství v posledních šesti letech. Oba zbývající zápasy, o kterých píšete byly v play off, ne v základní části.

Chyby v clanku !!!
Jak můžete napsat, že Vancouver vyhrál v Detroitu jen jednou za posledních šest let??? Naopak !! Vancouveru se poslední dobou v Detroitu velmi daří. Kromě včerejšího zápasu tu z předchozích 5 zápasů vyhrál ještě třikrát: 19.1.2003 Detroit-Vancouver 1:4 19.4.2002 Detroit-Vancouver 2:5 17.4.2002 Detroit-Vancouver 3:4pp