Bod proklouzl dvě vteřiny před koncem

Šokující závěr měl nedělní duel 49. kola hokejové extraligy Karlových Varů s Litvínovem. Publikum už ve oslavovalo domácí výhru, kterou měla přinést trefa kapitána Ladislava Svobody necelých pět minut před koncem, jenže čtyři vteřiny před sirénou vybojoval Steiner vhazování pro Proroka a dvě vteřiny poté se změnil stav. Srovnáno 3:3, partie šla do prodloužení. Už v jeho první minutě sice ujela domácí dvojice Opatovský, Hlavačka a druhý jmenovaný přesně zakončil, ale radost domácích byla přesto poznamenaná předchozím litvínovským úderem. Přehled zápasů 49. kola hokejové extraligy

zasranej litvínov
Vary maj konečně šanci dostat se do play off a Litvínov- kterýmu už vůbec o nic nejde- jim vezme veledůležitej bod 2 vteřiny před koncem!