Třinec si v dramatu závěr pohlídal

Třígólové vedení Třince stáhli hostující hokejisté Vítkovic v prvním čtvrtfinále extraligy na rozdíl jediné branky. V závěru hráli téměř minutu bez brankáře, ale vyrovnat se jim už nepodařilo. V utkání dvou útočných týmů nebyl téměř polovinu zápasu vidět gól, všechny branky padly v přesilovkách. Skóre otevřel domácí kapitán Král ve 28. minutě a po dvou gólech v úvodu třetí části se zdálo být rozhodnuto. Jenže hosté se deset minut před koncem vzepřeli a zápas dokázali zdramatizovat. Marně. Třinec vede po prvním dni v moravskoslezské sérii 1:0. Přehled všech čtyř čtvrtfinálových zápasů

sangvinik

Pekny zapas
Hral se krasny zapas. Trinec mel stesti v prvni tretine, kdy to V-ce neumely dat ani do prazdne. Byl jsem neprijemne prekvapen tim, ze byly vic nez pul zapasu lepsi. Ale Trinec nastesti vyhral. Doufam, ze uvidime hodne takovych zapasu.
0/0
6.3.2003 9:41

xx

x
Vitkovice jsou uplne marne, vidim to na maximalne pet zapasu cili 4:1 pro Ocelare