Sparta vyučila Budějovice v efektivitě, vede už 3:0

Hokejisté Českých Budějovic přehráli Spartu důrazem a výborným napadáním, přesto ani potřetí neuspěli. Na užším kluzišti v jihočeské Budvar areně dostal tým trenéra Jaroslava Pouzara od obhájce titulu lekci v efektivitě: Sparta potřebovala na výhru oproti domácím jen dvě třetiny střel. Na urputně bojující Budějovice ji stačily dvě úspěšné akce, domácí překonali Břízu jen jednou, když vyrovanli díky důrazu Šimánka. To ale nestačilo. V úvodu poslední třetiny skóroval hned po buly Kratěna a Budějovičtí už na tuhle ránu nedokázali odpovědět. Kompletní přehled 3. čtvrtfinále

Fifo

Budějky prohrály impotencí vlastních střelců
0/0
10.3.2003 8:22

dj

Faul na Šímíčka
Tak pan Šimíček je asi nějaký nedotknutelný, ten údajný faul asi 30 vteřin před koncem byl k smíchu, oba dva hráči ruce na hoře i s hokejkou úplně stejně a Šimíček navíc rozjetý proti hráči Č.B. Fakt sorry, ale buď oba ven nebo nikdo !
0/0
10.3.2003 7:19

Jake

Re: Faul na Šímíčka
Rozdíl je v tom, že pan Šimíček dostal narozdíl od pana Č.B. úder do obličeje. Určitě by se v zápase našly sporný fauly, ale tenhle mezi ně nepatřil.
0/0
10.3.2003 8:37

dj

Re: Re: Faul na Šímíčka
Když to vezmu do důsledku - tak si na to Šimíček najel doslova sám, ten hráč se jen bránil - na rozdíl od Šimíčka nebyl v pohybu a jak už jsem řekl urce měli oba dva stejně vysoko. No co si budeme povídat, rozhodčí prostě nechtěl připustit, aby náhodou Budějice vyrovnaly. (Nejsem fanoušek Budějic!)
A to sparťanský komediální simulování jsem viděl, nevím konkrétně, kdo to byl, ale bylo to při přesilovce Sparty, začal se tam bolestivě svíjet na ledě a když viděl že se nic neděje tak okamžitě vstal a hrál rychle dál. Pražské divadlo přijelo do Budějic.
0/0
10.3.2003 8:57

jarda

jsi uplně vymaštěnej, každý soudný člověk viděl jasný faul!

lumír

Nechápu,jak opět někteří fanoušci Budějovic si opět stěžují na rozhodčí.Nehráli snad úpřesilovku 5 na 3. samozdřejmě opravněnou a je jejich problém jak s ní naložili.Že v závěru byli vylučování byla jejich nedisciplinovanost a hloupost.Spartu výborně podržel Bříza.Jsem rád,že celá republika viděla,že vítězství Sparty bylo naprosto rugelerní.Pouzar teď může brečet pouze nad neschopnosti můžstva neproměnit šance.
0/0
10.3.2003 6:41

Honza

JO,jo
NO, jsem sice Budějičák, ale musim říci, že si to dneska prohráli Budějice sami. Těch šancí!!
Ale Sparta na titul nemá a to jediné mě těší!!!!

0/0
9.3.2003 22:42

Logic

Re: JO,jo
Hm. To je bezvadbny, a kdo ho podle Tebe ziska. Pardubice (ktere prohrali ve Znojme) nebo ubrecena Slavie!? Jedinym realnym adeptem je Sparta!

Sparťanů dnes bylo na ledě opět 10...
Je to muj subjektivní názor, ale nemůžu si pomoct...
0/0
9.3.2003 21:41

Erw

Re: Sparťanů dnes bylo na ledě opět 10...
Fakt sorry, ale to už je opravdu nesmysl. Hráli ste pět na tři skoro dvě minuty, tu vaší fintu vám taky nechali, váš neregulérní gól uznali, náš spornej ne a že ste byli vylučovaný vzávěru, to se nezlob, ale když to psychicky nevydrželi.
0/0
9.3.2003 21:45

H.

Re: Re: Sparťanů dnes bylo na ledě opět 10...
o tom vylucovani a vvasi ciste hre pred brankou by s edali vest dlouhe spory, holt kdyz neni stejny metr.... Napr. v prvni tretine jste se dostali do dvou sanci a jednou byl vyloucen CB hrac za podrazeni---na druhe strane takovych zakroku kdy byla hokejka pod nohama soupere bylo ;o))
0/0
9.3.2003 22:20

Jake

Re: Re: Re: Sparťanů dnes bylo na ledě opět 10...
Už mi připadáte hodně trapný, pořád akorát brečíte, že Vás někdo vylučuje, ale nedokážete dát gól ani z jasný situace po chybě naší obrany. Ani minutu a třičtvrtě dlouhá přesilovka 5 na 3 Vám nestačí na to, abyste dali gól. To není o vylučování Vašich hráčů, ale o  Vaší neschopnosti. To že dáte ve třech zápasech jenom dva góly a z toho ještě jeden spornej není způsobený tím, že by Vás někdo pořád vylučoval. Přestaňte fňukat a hrajte hokej.
0/0
10.3.2003 8:33

dj

Re: Re: Re: Re: Sparťanů dnes bylo na ledě opět 10...
Máš pravdu je to neschopnost Budějic, ale kdyby hráli několikrát za třetinu přesilovku 5:3 jako Sparta, tak by to tam už jednou Břízovi začalo padat !
0/0
10.3.2003 9:08

MotorMan

Hm, máš pravdu. Začátek byl dobrej. Do třetí třetiny vše ok. A pak, Sparta dá gol, Motor chce zacit tlacit a nejde to...Viz Míkovo vyloučení po závaru u vašeho brankoviště? Máš pravdu, dneska to nebylo tak okatý, ale bylo to.