Vrbatův hektický den: nová štace a hned gól

Teprve v úterý večer se hokejový útočník Radim Vrbata poprvé pozdravil s novými spoluhráči z týmu Carolina Hurricanes a v noci už přispěl k jejich výhře v Buffalu. Deset vteřin před koncem třetí třetiny vyrovnal na 2:2 a vynutil tak prodloužení, v němž Adams rozhodl o výhře Caroliny. Porážku Los Angeles od Tampy pak řídil Václav Prospal gólem a dvěma asistencemi.Více o uzávěrce přestupů v NHL x Rozhovor s Radimem Vrbatou

Vokoun jednička na MS
Nashville už play off nestihne, zatím na to nemá, tak Lenere máš gólmanskou jasnou jedničku
0/0
13.3.2003 12:01

Lallas

Re: Vokoun jednička na MS
Nemyslím, že by nás post gólmana tlačil. Kvalitní brankáře máme i v lize (Málek, Svoboda). Tady jde spíš o hráče v poli.

Je prostě dobrej...
...doufejme,že ho vemou na Mistrovství světa!!!
0/0
13.3.2003 9:22

Monti

Re: Je prostě dobrej...
Proč ho nevzít, ukázal, že na to má. Druhá otázka je, proč radši nevzít místo Turka Vokouna. Tam je forma a aktuální výkonost jasná.