Rangers žijí, Nedvěd jim zařídil výhru

New York Rangers jsou stále ve hře o play off. Nedělní zápas NHL proti Philadelphii Flyers rozhodl tři minuty před koncem třetí části český útočník Petr Nedvěd. Hráč vlastnící kanadský pas se v 57. minutě trefil za nerozhodného stavu trefil a zajistil důležitou výhru 2:1. "Jezdci nyní ztrácí na play off čtyři body. Petr Sýkora z Anaheimu dvěma góly pomohl k výhře nad San Jose 3:2 v prodloužení, Milan Hejduk z Colorada zaznamenal tři body (1+2) při drtivé výhře nad Chicagem 8:1.

Martin

Foppa
Mel sem takovy pocit ze Foppa dal nedavno v jednom zapase 1+5, tzn. mam pocit ze tech 5 asistenci uz dal,takze svuj osobni rekord by "pouze" vyrovnal :)