Jágr po zranění pomohl k výhře

Po šesti zápasech se do hry vrátil útočník Jaromír Jágr a ihned pomohl Washingotnu k vítězství. V prodloužení utkání s Montrealem dobře načasoval přihrávku na obránce Josefa Boumedienna, který rozhodl o výhře 4:3. Brankář Tomáš Vokoun z Nashvillu pochytal 42 střel v utkání s Philadelphií a vydřel remízu 1:1. Martin Havlát a Václav Varaďa se postarali o jediné dvě branky Ottawy v utkání s Coloradem. Dramatické utkání skončilo remízou 2:2, když chybu ottawské obrany potrestal necelých jedenáct vteřin před koncem třetí části Alex Tanguay.

Jagr
je hodne dobry hokejista a ten kdo sleduje zapasy v NHL s tim musi souhlasit.Jestli nekdo zavidi Jagrovi co dokazal a jak hodne se vypracoval tak to je uz zase ta Ceska zavist.
0/0
28.3.2003 0:48

Pepicek

Vokoun do repre!!!!!
Doufam, ze Vokouna vemou na MS, vypada to, ze je ted z nasich jasne nejlepsi...
0/0
26.3.2003 12:13

petr

Re: Vokoun do repre!!!!!
Plně souhlasím!!!
Jo a Rangers se dostanou do play off asi až přiští rok...

Jágr is not buzík
Jarda hrál 1. zápas po přestávce a v ply-off to rozjede, tim si buďte jistí!!!
0/0
26.3.2003 9:49

Trias

Jágr je buzik
Jedna asistence sotva pomůže k výhře.Kdyby měl Mario s kým hrát tak dá 5 golů klidně beznohej

DaTeL

No jo, ubožáci ještě nevymřeli... Jedna asistence prej nepomůže k výhře... COŽE??? Jsi tupej, nebo jsi ten článek prostě nečetl??? Přihrávka (1. asistence, nikoliv druhá!) na gól v prodloužení nepomůže k výhře? Hmhmhm... to jsem z toho jelen. Takže Boumediene, nebo jak se xakru menuje, si ten puk přivezl sám a dal gól... jojo, někteří lidé prostě závidí. Looseři

Král Richard

Buzerant seš ty, to jako dál gól od modré bekhendem a ke všemu do prázdné? Aha, to se normálně daří obráncům v prvním zápase.