Sparta se nevzdává: Série ještě nekončí

Jediná výhra dělí Slavii od postupu do vytouženého finále extraligy. V semifinálové sérii play-off vede nad Spartou už 3:1 na zápasy. Poslední krok ale bývá nejtěžší, říká se. A Sparta s tím počítá. "Rozhodně nejedeme v sobotu do Edenu s tím, že by série měla skončit," odmítá Ondřej Kratěna poraženeckou náladu. Na stadionu Slavie by sparťanští hokejisté jistě rádi navázali na poslední třetinu čtvrtého utkání. V ní svého soupeře přehráli a na dva inkasované góly v krátkém čase dokázali odpovědět. Dále čtěte: Slavia opět zvládla nájezdy a je krok od finále

BlackJack

Dobrj hokej
Kromě první třetiny to byl dobrej dramtickej hokej s dobrym koncem. Vyhranej zápas jsme málem prošustovali ,musim ale uznat, že nás ve třetí třetině pěkně zmáčkli. Naštěstí při nás stáli všichni svatí, no alespoň jeden a to Málek a při nájezdech nebylo co řešit. Sláva vítězům, čest poraženým - v hokeji. Ve fotbale samozřejmě:Smrt Spartě".
0/0
28.3.2003 12:04

HANS VON KARLIN

Všechno je to podplacený :)
Všichni jsou podplacený! Slávisti, že vyhrávaj, rozhodčí, že neuznávaj góly a šišlavá homokláda v latexovym kabátku, že tu Spartu blbě vede!

Myslim, že fanoušci a média tohle semifinále žerou víc než samotný hokejisti. Vždyť hrajou kamarádi proti sobě. Tak se moc nerozčilujte, ono to nějak dopadne. P.S. Samosebou dobře pro Slavii :)))))

Sparta se nevzdává!!
Sparta je nejlepší, v Edenu bude v sobotu horko a sešívky to zase obrečí... Ne nadarmo hned po prvním prohraném zápase někteří jejich fanoušci sundavali dresy hned na schodech kotle... asi se styděli vylézt ven...
Ondra Kratěna hraje vynikající hokej, jen tak dál, Ondro!!!!! A v sobotu si vezmi stejnou hokejku!!

Slavie do toho
Slavie ma finale na dosah a protoze se ne nahodou tomuto duelu prazskych S rika predcasne finale,tak i velkou moznost na ziskani titulu. SLAVIE MISTR EXTRALIGY 2002/2003
0/0
28.3.2003 3:55

Racek

Re: Slavie do toho
:)))))))) Jako vtip to bylo opravdu moc dobrý! Možná by jsi to měl zkusit poslat do Zlatý mříže na Nově, až bude něco o sportu.Probuď se! Sparta hraje totální tužku celou sezonu a Slavie je mužstvo obranářů,který ale taky umí dát góla.Celkově se na to nedá moc koukat, je to nuda,teda kromě posledního zápasu.